Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Larysa

Hej, mój mąż zastanawia się nad aplikacją do nich na Kierownika Wydziału Usług Wymrówkowych i Budowlanych, ktoś wie czy ta oferta na ich stronie jest aktualna? Mile widziane jest u nich znajomość programu AutoCAD i Uprawnienia D2/D3 - akurat tak się składa, że mój mąż je posiada, więc pytanie jest czy dzięki wyższym kompetencjom są w stanie zaoferować mu większe zarobki? :) Dajcie też znaka ile dofinansowują do dojazdów do pracy, bo my kawałek od Polkowic mieszkamy :)

Pedto
@Larysa

Mąż ma wyższe kompetencje a w jego imieniu pisze żona???? mąż się wstydzi to chyba on powinien być zainteresowany ? Także z tymi kwalifikacjami na papierze różnie bywa a jego nie podniosą zarobków tylko całokształt roboty jak będzie swiadczyl

Witam wszystkich Chciałbym zapytać jakie są stawki widełki stawek dla pracowników z KGHM ZANAM dla pracowników którzy zjeżdżają pod ziemię dla spawaczy mechaników Czy ktoś mógłby coś przybliżyć jakieś widełki finansowe

Jerzy

Ile miało być tej nagrody? Jakiś procent od zysków? Wiesz czemu nie zapłacili? To związki jej nie wywalczyły?

Czako

Nie ma takiego pojęcia jak zyski w zanam, są pseudo nagrody. W marcu było 3 teraz 1,5 (oczywiście brutto). Niestety ale o "zyskach" jak w centrali możemy pomarzyć. Związki mogą tylko walczyć o zapisy w ZUZP, bo jak będzie gorszy rok to nic nie dostaniemy i wtedy będzie śmiech przez łzy ...

Zaś KGHM dostał nagrodę 2000 zł... (usunięte przez administratora)Po co nam KGHM w tytule firmy jak my nie mamy połowy tego co oni??? Chyba po 15 latach trzeba zacząć szukać innej pracy... Szkoda bo górnicy i hutnicy traktują nas jak buraków i patrzą z góry a za nich odwalamy czarną robotę... Gratuluję władzy za zrozumienie i szacunek do ludzi...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Marco

To już wiadomo kiedy płacą tą nagrodę?

Nicki

Ktoś wie czy może już została wypłacona ta nagroda

Grubas

Średnia z przepracowanych miesiący +10%. Czyli jakbyś miał cały rok po 4tys, Barbórka wyniesie 4400

olo

W (usunięte przez administratora) niech sobie wsadzą te ich nagrody, pisali o 2500 a dostaniemy 1000 na rękę, (usunięte przez administratora)się chce tym załamem a roboty robić za 10-ciu i najlepiej 3 zmiany za (usunięte przez administratora)

Były hutnik

Najlepsze że absensyjne za 5 lat to 400zł.Wychodzi 80 zł.na rok,6,60zł na miesiąc 22grosze za dzueń

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Związki, już dawno to klepły tylko czekali. Ale i tak falstart z tym pismem ze spotkania, które odbyło się 29-06-2023r. a dziś mamy 28-06-2023r. Chyba, że są w innej strefie czasowej :D

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepsze, że napisali iż spotkanie odbyło się 29-06-2023r. a jak udostępnili to był 27-06-2023r. Także pismo dawno przygotowane tylko za szybko udostępnili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olo

Ja za poł roku chorobowego miałem tyle co miesiąc jakbym pracował a nawet lepiej, co jakiś czas lepiej isc na chorobowe bo wiecej dostanę niż ich ta nagroda żenująca za niechorowanie. Żenada

Ziomek

Kiedy będą płacić wczasowe ( pod grusza ) pracownikom dołowym ?

niedziela

Naprawde jak czytam te wasze komentarze jak to jest źle,jak mało zarabiacie itd ludzie zmieńcie prace? w czym problem? W Zanamie macie w styczniu stażowe,luty-marzec nagroda,kwiecien jajko,czerwiec gruszka,lipiec absensyjne,sierpien nagroda,wrzesien-pazdziernik-listopad prezes pewnie da cos od siebie niespodzianki,w grudniu barbórka.Co roku macie podwyzki,o co wy walczycie tu na tym forum?! A bo w KGHM-ie to mają!!! no to idzcie do KGHMu w czym problem? Na związkach to juz takie psy wieszacie ze naprawde brak słów,i to pewnie piszą ci ktorzy w związkach nie są i nigdy nie byli,a prawda jest taka ze związek w którym ja jestem juz 15 rok co roku mamy,wyjazd na dzien dziecka,ipreze na dzien dzien dziecka,imprezy brygadowe,imprezy wyjazdowe z żonkami,imprezy karnawałowe,mikołajki dla dzieci …..o tym ze to związki działają zeby wam jak najwiecej urwac kasy od prezesa,zebyscie mieli fajne te wypłatki,tego to nie widzicie?!

RYBAK
@niedziela

Jakoś nie widziałem ani ogłoszenia ani informacji co do wyjazdu na dzień dziecka

olo

Narazie o żadnej nagrodzie nic nie wiadomo bo dopiero pismo napisali i nic nie uchwalili a napewno nie będzie 2500 tylko mniej, tak jak traktują pracownikow to takie mamy nagrody i to wszystko. Żenada do potęgi entej.

Paweł77

Witam. Wie ktoś kiedy płacą wczasowe i tą nagrodę 2500 zł brutto? Z góry dziękuję za info

Czekam
@Paweł77

Jak widzisz inni też pytali kiedy płacą te ochłapy... ale odpowiedzi brak ... podejrzewam że nikt nie wie nawet ;) a gdzie Kasia która tak pięknie opisywał w 2022 roku co będzie płacone i ile i kiedy xD

Nobas
@Paweł77

Nagrody będzie 2,4 średniego wynagrodzenia dzisiaj ogłosili komunikat. 03.07 płacą. Pozdrowienia dla załogi

He, he, he.
@Nobas

Płacą, tyle że zyski w Polskiej Miedzi.

Nicko

A wczasowe kiedy płacą ?

Zastanawiam sie

Witam. Wie ktoś może kiedy będą wypłacane wczasowe ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Paweł77

Czy były już rozdawane karty dla dzieci na Dzień Dziecka? Wie ktoś może jaka kwota jest w tym roku?

Xyz

Na jakich zasadach przyznawana będzie nagroda czerwcowa,o którą wnioskują związki? Czy też trzeba miec przepracowany cały poprzedni rok?

Grubas

Karta 190zł lub 210zł, zależy od dochodu

Ppp
@Grubas

A kiedy wypłacane jest wczasowe?

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.