Opinie o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Byly_z_Poszukiwan

Od siebie jeszcze dodam, że podobną akcję przeprowadzono u Nas parę lat temu - najpierw "skonsolidowano" wszystkie Poszukiwania Nafty i Gazu w jeden podmiot tzn. Exalo - z dyrekcją w Pile, a później dyrekcja w Pile zaczęła zwalniać ludzi na potęgę, a tym co nie chcieli odejść sami zmieniano umowy na mniej korzystne finansowo, co w praktyce prowadziło do tego samego. W tej chwili w miarę funkcjonuje jeszcze dyrekcja w Pile, a plotki głoszą że w tym roku "pod nóż" ma iść między 800 a 1000 ludzi w całej firmie. Na szczęście już dawno się stamtąd zwinąłem, no ale wiertnikowi łatwiej znaleźć pracę :) Trzymajcie się tam w Krakowie i nie dajcie się!

były

Szanowni Państwo, jeżeli przez ostatnie ponad dwadzieścia lat firmą zarządzał skrajnie nieudolny i nieodpowiedzialny zarząd (to i tak mało powiedziane) a właściciel, czyli PGNiG, miał w głębokim poważaniu, to co się z firmą dzieje - czego można było się spodziewać? I jakie szanse w czasie ogromnego kryzysu ma firma, która nawet w latach prosperity branży traciła na kontraktach. W firmie w zasadzie zawsze było źle. Najlepsi ludzie uciekali, nie tylko z powodu zarobków. Bardzo mi żal pracowników, którzy teraz nie mają szans na pracę. W branży nie ma jej nigdzie, nawet za granicą. Proszę popatrzeć, ilu ludzi zwolniły firmy naftowe, już nie mówię o kontraktorach, takich jak Geofizyka. Zwalniają duże i dobrze zarządzane firmy, Geofizyka nie ma szans na przetrwanie bez kroplówek z PGNiG. Czy i kiedy poprawi się sytuacja w branży? Obawiam się, że na to nie ma co liczyć w przewidywalnej perspektywie. I gdzie byli dzisiejsi obrońcy Geofizyki, gdy wiele lat temu byli tacy, którzy próbowali walczyć z zarządem. I niestety ze związkami zawodowymi, które popierały zarząd. Oni - Szanowni Państwo - byli sami. Rządy ciemniaków tym się kończą, że wszyscy tracą.

ciekawy

Jak skończyliście flaszke, to klarnety ze związków dajcie komunikat

iXi
@ciekawy

1. nie sądź innych po swoich zainteresowaniach ;P 2. kto chciał się czegoś dowiedzieć ten znalazł drogę do wiedzy 3. pewnie żaden z waszej trójki w związkach nigdy nie był a teraz strasznie widzicie w nas przedstawicieli pracowników 4. Z tego co wiem spotkanie trwało dość długo i jakaś oficjalna informacja pojawi się dopiero w piątek 5. W poniedziałek kadry prześlą oficjalną informację do wszystkich pracowników. Pzdr.

john

No właśnie dlaczego?? W końcu reprezentują pracowników

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
oko

Dlaczego związki nie opublikowały informacji ze spotkania z Prezesami

Bezstronny

Takie życie

Bronek

Nie ma to jak dobry PR z strony GK. A prawda jest w liczbach - od lat firma leci na stratach i kto za to ma płacić ? pewnie "społeczeństwo" ,a najlepiej PGNIG ma ciągle dotować. A sprawa gwarancji w Indiach ? Bardzo blisko podpisania kontraktu w Algierii ? no tak , tylko trzeba umieć złożyć ofertę w terminie. Przedwstępne ustalenia z Iranem ? jeśli wliczamy w to umowe konsultingowa to tak. Nieścisłości w tym artykule jest hohoho,

john

Walka z wiatrakami, a co mają zrobić to i tak zrobią...

e

Nareszcie rozpoczęła się walka o firmę oby skuteczna.

john

To jest konsolidacja jak to mówią w PGNIG. Wszystko potrafią...

e

Jeżeli to jest likwidacja to powinien być likwidator a nie zarząd. Jeżeli nie, to jest to działanie na szkodę spółki i jest to karalne. Może związki się obudzą?

john

Lublin za niedługo już kończy, a Maroko zacząć nie może...

juhas

a co z ludźmi na grupach-Lublin, Maroko? wszyscy wracają z dnia na dzień czy robią do końca?

Prawda. Ale nie Gk sie wycofala tylko tak kazali z Gt

rudolf czerwononosy renifer

To prawda że GK wycofała się ze wszystkich przetargów? Na prace sejsmiczne 2D Barycz-Paszowa też?

To było do przewidzenia, że GK padnie. Gdzie byli ludzie odpowiedzialni za poszczególne działy jak zarząd w sposób dziwny przeprowadzał reformy? Zwolnili niektórych wartościowych pracowników w terenie na grupach a zatrudniali nowicjuszy bez pojęcia w Krakowie. Pomylili GK z fabryką nakrętek. Niestety i niektórzy kierownicy działów byli nie zorientowani tym czym zajmują się ich pracownicy. Może o tym podyskutujmy?

k

Bardzo ciekaw jestem o jakich nowicjuszach mówisz i o jakich działach

john

Też mam taka nadzieje Mcfly.

john

Świętują przejęcie GK. Wstyd, jeszcze się czkawką wam to odbije to co zrobiliście ,,Toruńska WSPANIAŁA GEOFIZYKO"

Impreza

Z okazji Jubileuszu firmy?

Nie dla kiełbasy

Niestety za piwko i kielbaske spora liczba osób sie sprzedała. Choć trzeba uczciwie przyznać że biurowiec był nieco przymuszany do pójścia na tą pokazówkę.

Mcfly
@Nie dla kiełbasy

Mam nadzieję, że kiełbasa była z salmonellą a w wódce było sporo metylu ;P

Zostaw merytoryczną opinię o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. - Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 263 ocen.
  • łukasiewicza 3
    31-429 Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.