NIWA SZCZECIN Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o NIWA SZCZECIN Sp. z o.o.

peter 2014-03-01 09:42:39
Witam chciał bym sie dowiedziec jakie warunki panuja w Firmie Niwa Szczecin , jaka płacas jest w delegacji itp
taka rzeczywitosc 2014-03-13 08:46:45
wiem pracowałem i odradzam! kierownictwo to typowi( usunięte przez administratora )moge duzo tu powiedziec a jeden pan co passatem jezdzi to powinni dawno mu prawo do jazdy zatrzymac :)dostaniesz 10 zl i sie ciesz a beda cie tak gonic bo uwazaja ze na to stanowisko jest wiele chetnych wiec rotacja pojawia sie za moich czasow to duzo ludzi tam pracowalo ale starzy pracownicy gina:) caly czas nowe osoby i kierownik w mondeo :) to jemu najwieksze zaslugi sie naleza bo to on wprowadzil idjotyczne zasady zeby np. praca o 7 ktora sie zaczyna ,to ty musisz juz byc o 6.30 na budowie bo jemu tak sie to widzi,on dyktuje czy tyle masz na godz czy tyle! chcesz jeszzce wiecej uwag to odezwij sie
Zostaw swoją opinię o NIWA SZCZECIN Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIWA SZCZECIN Sp. z o.o.