Opinie o CHILID SP. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CHILID SP. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CHILID SP. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHILID SP. z o.o. w Gliwice

Jaki dress code obowiązuje w CHILID SP. z o.o.?

Magda

Cześć w Chilid (teraz już Boldare) nie obowiązuje dress code :)

@Magda

Hej, bo widzę że wszędzie jest wspomniane, że połączyliście się z XSolve, ale chyba nie znalazłam powodu dlaczego? Już wcześniej się do tego zbieraliście? Jest teraz lepiej działać w firmie dzięki temu?

@Ewelina

Cześć Ewelina, Decyzja o połączeniu wynikała z potrzeby optymalizacji naszych działań. XSolve i Chilid od samego początku były siostrzanymi spółkami, a od pewnego momentu coraz częściej łączyły siły pracując razem nad wspólnymi produktami, dla tych samych klientów. Dzięki połączeniu było nam ujednolicić nasze działania i korzystać z doświadczeń obu firm :) Po 4 latach od merdżu uważam, że była to świetna decyzja i że bardzo pomogła nam się rozwinąć. Więcej na ten temat możesz przeczytać na naszym blogu: www. boldare.com/blog/the-story-of-boldare/ Pozdrawiam, Magda

@Magda

No to faktycznie pozytywna zmiana. ;) Dzięki za link, a nie szukacie może czasem copywritera do wpisów na blogu? ;)

Pracodawca Nowy wpis
@Ewelina

W tej chwili szukamy Marketing Specialist, może oferta Cię zainteresuje? :) https://www.boldare.com/career/marketing-specialist/

Redeye Nowy wpis

Granatowa garsonka i biała bluzka z żabotem oczywiscie! XD żart, nie ma dress code, mozesz ubierać sie jak lubisz, to bardzo fajna firma :-)

Witold Nowy wpis
@Redeye

No i super bo już trochę się przestraszyłem że trzeba być w garniaku. Fajna pod jakim względem, bo atmosferka chyba ok, nie? Przyjmują na B2B czy normalna umowa bo raczej zależałoby mi na tej drugiej.

kermit Nowy wpis
@Witold

Zależy jak się umówisz.

Czy w CHILID SP. z o.o. pracuje się na open space?

Magda

Dzięki, że pytasz, na początek dodam tylko, że już nie działamy pod brandem Chilid. Jakiś czas temu połączyliśmy swoje siły z XSolve i teraz jesteśmy Boldare :) Aktualnie mamy biura w 4 lokalizacjach: w Gliwicach, Warszawie, w Krakowie i we Wrocławiu. Co do zasady pracujemy w open spacie, ale dostępne są też mniejsze salki lub silent roomy, w których można popracować w samotności, jeśli potrzebujesz chwili wyciszenia :) Dodam też, że pracujemy w trybie hybrydowym, co oznacza, że możesz łączyć pracę z domu z pracą z biura, tak jak Ci wygodnie. Niektórzy z nas korzystają z biura regularnie, ale wielu Boldersów pojawia się w nim tylko przy okazji ważniejszych wydarzeń (takich jak np. warsztaty zespołowe, czy planowanie kwartalne). Praca zdalna nie jest limitowana, ale dbamy o to, by przynajmniej raz na kwartał spotkać się twarzą w twarz z zespołem (oczywiście, o ile sytuacja pandemiczna nam na to pozwala) :) Jeśli masz dodatkowe pytania, pisz śmiało - służę pomocą :) Pozdrawiam, Magda

Czy CHILID SP. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Magda

Hej, Dzięki, że pytasz, na początek dodam tylko, że już nie działamy pod brandem Chilid. Jakiś czas temu połączyliśmy swoje siły z XSolve i teraz jesteśmy Boldare :) W Boldare mamy elastyczny czas pracy. Zwykle zaczynamy ją między 06:00 a 10:00 (w zależności od tego jak umówisz się ze swoim zespołem) i kończymy po 8 godzinach. Oczywiście nie ma też problemu, by jednego dnia wyjść wcześniej, a później zostać dłużej, o ile dasz znać o tym zespołowi :) Pozdrawiam, Magda

Czy jest możliwość pracy w CHILID SP. z o.o. na część etatu?

Magda

To zależy od stanowiska, na które aplikujesz. Zdarzają się sytuacje, gdy podejmujemy współpracę na część etatu. Zazwyczaj dążymy jednak do tego, by był to pełny wymiar pracy lub bliski pełnemu (czyli np. 3/4 etatu). :) P.S. Chilid jakiś czas temu połączył się z siostrzaną spółką XSolve i teraz działamy pod wspólnym brandem Boldare :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Wiecie czy CHILID SP. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Magda

Cześć Każdy pracownik otrzymuje niezbędny sprzęt do pracy zdalnej. Standardowo jest to laptop, ale jeżeli Twoje obowiązki wymagają korzystania z telefonu, to również go od nas otrzymasz. W czasie pandemii można wypożyczać też dodatkowy monitor, czy krzesło biurowe. :) Mam nadzieję, że pomogłam. :) Pozdrawiam, Magda P.S. Chilid dwa lata temu połączył się z firmą XSolve i teraz to jedna firma o nazwie Boldare. :)

Jakie narzędzia pracy zapewnia CHILID SP. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Magda

Cześć, Chilid połączył się z XSolve jakiś czas temu i teraz występujemy pod nazwą Boldare. :) Jeżeli chodzi o narzędzia służbowe, to dostarczamy wszystko, co jest niezbędne do wykonywania swojej pracy. W przypadku większości stanowisk jest to więc komputer z dodatkowym ekranem, słuchawki i software spełniające odpowiednie wymagania wydajności. Jeżeli realizacja obowiązków wymaga dodatkowych narzędzi, oczywiście je dostarczamy, natomiast do tej pory samochód służbowy nie był potrzebny na żadnym stanowisku :)

Iga

Podpowiedzcie jak się pracuje teraz w czasie epidemii? Jak atmosfera, myślę aplikować dlatego pytam.

@Iga

Cześć Iga, Chilid połączył się z XSolve jakiś czas temu i teraz występujemy pod nazwą Boldare. Pandemia nie wpłynęła negatywnie na atmosferę, ani naszą sytuację biznesową. Bardzo szybko przeszliśmy na pracę zdalną, a że pracujemy w zespołach rozproszonych, nie stanowiło to dla nas problemu. Nie było też u nas żadnych zwolnień, ani obniżenia wynagrodzeń. :) Myślę, że radzimy sobie bardzo dobrze. Zachęcam do aplikowania :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CHILID SP. z o.o.?

Patka

hej! Pierwszą umowę podpisujemy na 3 miesiące, kolejna podpisywana na czas nieokreślony ;-) Pozdrawiam

Witold
@Patka

To korzystne dla pracownika, że kontrakty w firmie są stabilne i długoterminowe. Chciałbym dowiedzieć się, czy są obecnie prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska, bo nie znalazłem żadnych informacji w sieci. Czekam na Twój komentarz.

Patka
@Witold

Zapraszam na naszą stronę career z aktualnymi procesami rekrutacyjnymi:(usunięte przez administratora) Pozdrawiam!

Waldi

CHILID to bardzo dobry pracodawca. czy macie w firmie dodatki do podstawy?

Kaśka

Pracuję w Chilid od 2 lat i nie jestem w stanie porównać tego miejsca do żadnego poprzedniego w którym byłam. Pracuję z ludźmi, dla których ważne jest to co robimy. Dla mnie to niezwykle istotne, aby pracować w zespole, w któym otwartość, jakość, zaufanie, zaangażowanie - mają znaczenie. Mogę rozwijać się w tych obszarach, które są dla mnie ważne. Jestem tu, bo pracuję z ludźmi, których lubię/którzy mnie inspirują. Nie mam szans znudzić się tym co robię. Chilid gna do przodu, nie odbierając mi tym samym poczucia bezpieczeństwa, a raczej motywując mnie do sięgania po więcej!

Ewelina

Daliście bardzo pozytywne opinie o CHILID SP. z o.o. jako pracodawcy. Macie jakieś informacje o prowadzonych rekrutacjach albo wiecie czy warto wysyłać CV? Nie znalazłam żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych w internecie, ale może polecicie jakiś kontakt?

Patka (Chilid)
@Ewelina

Hej, więcej informacji na temat naszych rekrutacji znajdziesz na https://chilid.com/career/ lub na naszym Faceebok'u. Moim zdaniem zawsze warto wysłać cv i spróbować swoich sił w rekrutacji. Jeśli jesteś zainteresowana proszę o przesłanie aplikacji lub zapytania na career@chilid.com . Pozdrawiam!

macko

Po prawie roku spędzonym w tej firmie muszę stwierdzić, że lepszego miejsca do rozwoju i spędziania jakiegoś kawałka swojego życia nie mogę sobie wyobrazić :) Panująca atmosfera, dookoła pełno ludzi z pasją (nie tylko do pracy, ale mających też ciekawe hobby po pracy) sprawia, że zwykła rozmowa przy kawie może przerodzić się w coś bardzo fajnego jak np. znalezienie ludzi zajaranych podobnymi tematami, czy narodzenie ciekawych inicjatyw. Jeśli już coś robią to na 110% - potwierdza to wdrażanie Scrum i Holakracji. Promowane są zachowania proaktywne, pomysły nie utykają na entym menagerze - tutaj ich po prostu nie ma. Jest to jednocześnie wyzwanie, bo trzeba się nauczyć rozmawiać z klientami, być w ich oczach ekspertem, który potrafi doradzić coś klientowi zgodnie z jego celami biznesowymi. Tutaj nie ma dwóch takich samych dni. Praca jest wypełniona wyzwaniami, ale jednocześnie daje bardzo dużo satysfakcji. Mamy obiady czwartkowe na koszt firmy, pulę rozwojową, dzięki której nie musimy martwić się o stagnację, nowe biuro i tyle pysznej kawy i czekolady ile tylko dusza zapragnie ;)

aganika88

Polecam. Bardzo profesjonalna firma i miła atmosfera na rozmowie :)

Pracuję w Chilid ponad 3 lata, zaczynając od stażu także myślę, że moja opinia będzie miarodajna. Firma daje duże możliwości rozwoju (obecnie jest w firmie 27 osób), stąd jednym z benefitów jest pula szkoleniowa (do wykorzystania na konferencje, szkolenia, kursy, ksiązki). Poprzez płaską strukturę i braku managerów, dyrektorów można działać sprawnie i efektywnie na swoim polu. Chilid ceni ludzi samodzielnych, którzy nie boją się lecieć w kosmos, wyrażać swoich opinii i wprowadzać innowacji. A z drugiej strony jest wszechobecny teamwork (np. Designer siedzi i ściśle współpracuje z Front-end Developerem). Firma od paru miesięcy znajduje się w nowym biurze, które daje możliwość pracy w różnych przestrzeniach jak i okazję do chilloutu w pokoju hałasu i w kawiarni z pyszną kawą. Produkty budowane dla Klientów a raczej ich Userów (User not the Client is the King) są opartę o najnowocześniejszą technologię (React Js, Angular Js) zgodną z celami biznesowym.

Już mi szkoda czasu

W internecie firma wygląda super, ale niestety już na wstępie pozostawiła duży niesmak. Zanim nawet zaproszą człowieka na rozmowę, każą robić jakieś zadania, do których wytyczne są kompletnie niejasne - "tu masz case studies - jak wypromujesz ten kontent?". Koniec. A później piszą, że nie są zainteresowani kandydaturą, bo moje materiały są bardzo dobre, ale na temat jednego z case studies, a nie... czegoś innego. No właśnie, czego?? Tyle wysiłku i godzin spędzonych na marne!

Patrycja (Chilid)
@Już mi szkoda czasu

Dziękujemy za feedback, każda uwaga dotycząca naszej rekrutacji jest dla nas wartościowa i pozwala nam wyciągnąć wnioski. Wytyczne celowo są dość ogólne, aby już na tym etapie sprawdzić sposób myślenia, pomysłowość oraz zrozumienie naszych potrzeb przez kandydata. Z przyjemnością udzielamy bardziej szczegółowej informacji na temat wartości wykonanego zadania każdemu z kandydatów, który o taką informacje poprosi :-) Jesteśmy do Pani/Pana dyspozycji w tym temacie.

scrin

hej ho wam ludzie :) dajcie znać jak pracuje się w chilid, jestem tutaj nowy i chciałbym właśnie na ich temat znaleźć trochę informacji, bo kiepsko z wieściami o nich w internecie a słyszałem o nich sporo dobrego, no nic, jak coś wiecie to po prostu dajcie znać, a będę wam bardzo wdzięczny :) pozdrówki

Zostaw merytoryczną opinię o CHILID SP. z o.o. - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CHILID SP. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CHILID SP. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CHILID SP. z o.o.