Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

xxx

Dzisiaj w Gostyninie odwdzięczyli się za pomoc . ;słóż panu swemu wiernie a on na ciebie pierdnie ; i to są swięte słowa. Było pomóżcie pomóżcie my się wam odwdzięczymy . wy*ebali nas na bruk.

rr

A czy to ma jakieś znaczenie kto typował bądź kto poleciał miesiąc temu do zwolnienia czy poleci teraz ? I tak zakład już nie przetrwa więc czy wytypuje mnie Mariusz czy drugi Mariusz czy Robert czy np.Hubert jak ostatnio rzekomo dwóch zwolnił nie robi mi to już różnicy. Oby ten cyrk się już skończył.

grisza

Ha ha ha, no i gdzie te du.owłazy co się tak mądrzyły w czerwcu i lipcu, teraz niech pocałują psa w ogon. To było do przewidzenia że zakład padnie jak mucha.

GOSTYNIN

Dzisiaj piesek chodził po liniach i mówił że będą zwolnienia ma polecieć 6 z magazynu i 4 z maszyn no i jeszcze inni ale nie powiedział kto .To pewnie będzie koniec ,pewnie za pare dni polecą następni bo podobno syndyk nie może zwolnić tylu na raz tak powiedział.

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
nikt

A co może się wydarzyć w zakładzie który praktycznie nie produkuje i jest w upadłości likwidacyjnej ? Hmmm bony na święta chcecie dostać czy może jakiegoś socjalna ? Po co się pytać skoro i tak każdy przypuszcza co będzie dalej.

XXX

jak jutro wydarzy się to co słychać czyli będzie głodny i zrobi to co ma zrobić to trzeba będzie troszkęęęęęęę poza???????? he he he he he he he he he

robo
@XXX

To może zdradź co ma jutro się wydarzyć?

miły

Do końca roku sytematycznie będą zwolnienia w Gostyninie bo nie ma chętnych na przejęcie tego zakładu. Z usług które mamy obecnie się nie utrzymamy i najlepiej na tym wszystkim to wyjdą te osoby które już zostały zwolnione badź będą zwolnione na dniach. Bo odzyskają większość pieniędzy.

RR
@miły

A w czym problem się zwolnić i wyjść na tym lepiej?

TOLEK

Nie wiadomo co myśleć o tym wszystkim niby ratatuja zakład a ludzi zwalniają ciekawe kiedy zwolnią resztę.

sphpaz

właścicielem to on już nie jest od 2 czerwca!!!

zibi

Słyszałem, iż wyprzedaje wsio na lipnych papierach by ukryć przed syndykiem, samochody, posiadłości min. w Jeziornej. Wcześniej pozapisywał na swoje dzieci, gdyż wiedział, że oszukując na Vat daleko nie zajedzie. Wiele by pisać, ale udaje, iż na wszystkim się, a ludzi traktował jak śmieci. A przecież z niego zwykły ciul..

Roki

Witam czy to prawda ze w Gostyninie syndyk zwalnia ludzi?

QAZXSW
@Roki

TAK TO PRAWDA OK 30 MA IŚĆ DO ZWOLNIENIA!!!!!

Roki
@QAZXSW

A macie tam jeszcze produkcje?

Akuku
@Roki

Produkcja jest z usług. Klimat w Gostyninie jest zły ludzie wypisują na siebie głupoty i się obrażają juz dobrze w tej firmie nie będzie. Pozdro dla madrych ludzi.

Anna Maliszewska Botorek

Zawsze jest takie coś jak nadzieja.... i poczucie własnej wartości... Poczucie walki o swój byt... Żadna siła nie złamie Waszego,, ja ''Przezwycieżenie strachu w trudnej sytuacji będzie największym egzaminem w życiu... Ania.

Jabol
@Anna Maliszewska Botorek

Sranie w banie.

Nkk

Te forum jest głupie no jada teraz do Tych do roboty ba za Ię nic nie dostał pa

Anna Maliszewska Botorek
@Nkk

To forum nie jest głupie.... Trzeba nauczyć się rozmawiać... Pozdrawiam. Ania z Batorego.

TZAIT

hmmm choćby u nos w chorzowie jak to czytom to mom wrażenie że jesteś z batorego ale to tako moja sugestia

Kolo

Gostynin jest kasa z funduszy Bank Pekao.W koncu.pozd

Zzz
@Kolo

Wystarczylo ze Chorzów interwecje wezwal jak szybko dalo sie zalatwic wszystko a jednak idzie hm

Yyy
@Zzz

Emisja programu w srode 16 15 polsat

Nkk

Syndyk Ci powiie że ma konta puste

cccccc

Fundusz nigdy nie wypłaca nagrody,premi,bonów,dodatków itp ale u Nas jest sytuacja inna. Bo właścieciel zawsze odprowadzali składki od kwoty liczoną z nagrody. Fundusz nie zajmuje sie tylką naszą sprawą ale ma też inne zakłady. Niestety polska zawsze bedzie niszczy ludzi takich jak p.(usunięte przez administratora).

xxxxxx
@cccccc

CO TY ZA PIERDOŁY PISZESZ POLSKA NISZCZY TAKICH JAK PIETRZAK A KTO DOPROWADZIŁ DO TAKIEJ SYTUACJI ZE TERAZ JESTESMY BEZ WYPŁAT JUZ PRAWIE PRZESZŁO PÓŁ ROKU JESLI SIE MIERZY SIŁY NA ZAMIARY TO TACY JAK PIETRZAK NIE POWINNI SIE UDZIELAC TO ZE BYŁ KTÓRYS TAM NA LISCIE NAJBOGATSZYCH POLAKÓW TO NIE ZNACZY ZE JEST NIE WIADOMO KIM DOPROWADZŁ DO TEGO ZE LUDZIE KTÓRZY PRACOWALI PO ILES LAT TERAZ CZEKAJA NA NIE WIADMO CO I NA WYPŁATY Z FUNDUSZU BO NIE WYPŁACAŁ I SPLAJTOWAŁ A TERAZ JESZCZE MA CZELNOSC SI ODWOŁYWAC NIE WIADOMP PO CO JAK NIKT NIE CHCE Z NIM UKŁADÓW

xxx

Fundusz miał być ale nie będzie znowu jest cos nie tak .

xxxxxx
@xxx

CO ZNOWU JEST GRANE Z TYM FUNDUSZEM PRZECIEZ NIBY KURIEREM DOSŁALI JAKAS KOREKTE CO ZNOWU JEST NIE TAK ? CZEGO ZNOWU BRAKUJE? ALBO ZLE OBLICZNE JEST? CZYZBY SAME PÓŁGŁÓWKI PRACOWALI W KADRACH

Adi z gilotyn

pracownicy z Batorego pisać u nas na forum bo wiem że dużo osób dalej wchodzi na Gostynin http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1012378

Sebix27

Ja staram się o miejsce na Malarni, czy warto?

Dron
@Sebix27

Szukaj na portalach z ofertami pracy. Kategoria malarz. Która faja tak wysoko oceny Pietrzakowi na gowork wystawia?????

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa