Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

A jak jest w Piascie?

Piast
@anonymous

W Piaście karuzeli nie ma, jest stały zespół który wie co ma robić i to robi... to warszawsko / kosowska opinia dla gawiedzi, a prawda jest taka, że może jest lepiej jak w reszcie kraju ale stres, kolesiostwo, włażenie w **** , wzajemne (usunięte przez administratora) praca ponad 8h i w weekendy przed wizytacją to normalka. Tylko nikt tego na głos nie mówi bo z reguły plany się robią i trochę lepsze premie są i chwała najwyższemu normalny RMS

@anonymous

Czyli obecny RMS jest ok, że docenia prace poprzednich RMSów , którzy mu ten region zbudwali czyli Hoffmana i Gura.

bosmanek

teraz się okaże czy koszmarkowej się upiecze czy za przewalenie budżetu i nie panowanie nad swoim pupilkiem zza buga opusci struktury - bardzo ciekawe jak firma postapi

@bosmanek

a pupilek zza buga jeszcze pracuje czy wyleciał ?

Pracowałam kiedyś w CP - moja opinia jest taka: Plusy - pieniądze w miarę ok i na czas -możliwość korzystania z auta - odciągają jakies 250 zł i jezdzisz ile chcesz - karta multisportu i opieka medyczna( ale to w większości firmach jest) Minusy -praca od świtu do nocy- i wiecznie żle -atmosfera w zespole beznadziejna -Kos i RMS - beznadzieja -brak towaru na wymiany -plany nierealne- jeśli nie pokolorujesz to zero premii (najgorsze jest to , że ci na górze o tym wiedzą i nic z tym nie robia- tabelki muszą się zgadzać- porażka) - praca w wiecznym stresie -brak czasu dla rodziny - chyba że kończysz o 12 i w domu przy obiedzie nadrabiasz wizyty (bo tez tacy są) - wiele innych- na których brak słów Jednym słowem NIE POLECAM - chyba że nie masz domu, rodziny, znajomych i kolegów - to spokojnie możesz tam pracować

Pogonszczecin

Slabo to wygląda. W Szczecinie jest kiepsko, na Pile karuzela, a w Poznaniu z tego co wiem ciagle zmieniają kosow, ten obecnie jest kiepski, wiec zaraz też poleci. To co sie dzieje w Bosmanie to jakaś katastrofa, czas na zmiane Rmsa. Nie polecam

PILUS
@Pogonszczecin

Możesz przybliżyć sytuację na Pile? Ukazało się ogłoszenie na PH na teren Piła,Trzcianka, Czarnków, Krzyż i Wieleń. Szukam pracy mocno się zastanawiam........

Poznaniak
@Pogonszczecin

Podobno z 3 nowych osób jedna odeszła po 2 tyg i był to właśnie region Trzcianka. Więc życzę powodzenia..

Bosman
@Poznaniak

Poznaniak w poznaniu chyba wieksza rotacja co ??????

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

zainteresowany

cześć napiszcie czy warto aplikować na stanowisko PH ? bo jak widze niektóre opinie to się zastanawiam czy pracuja tam ludzie czy idioci? Towar ginie, ludzie robią co chcą, nie ma żadnego nadzoru? jesli tak jest to jak sie robi plany? z kosmosu? Proszę o szczere odpowiedzi bez jaj

Kolo
@zainteresowany

Aplikuj, praca Ok ale zarobki przeciętne. Zależy jaki obszar bo z tego co widzę jest różnie w różnych obszarach.

Piast
@Kolo

Zależy, jezeli zaczynasz przygode z handlem, to warto mieć w Cv taką przygode i latwiej znaleźć cos sensownego, a jezeli szukasz stabilnej pracy to sobie odpusc. Kolesiostwo i prywata, na awans zero szans. Placa od golasa 2300 na rękę, po 3500 maks i wyżej nie skoczysz.

Rogal

Mi w Poznaniu pracuje się bardzo dobrze. Kos i ekipa bardzo fajna. Pozdrowienia :)

Robi

Ktoś coś może napisać o Gołębiewskim z Łodzi, czy to jakiś przydupas Krakowskiego?

Paszteciarz
@Robi

Nie rozumiem co mają wspólnego wyżej wymienione osoby z pracą w CP? Po pierwsze. Po drugie, co to kogo interesuje, kto jest czyim "przydupasem"? Obie osoby nie pracują już w CP, to po jakiego grzyba poruszany jest ich temat? Nawet nazwisko jest przekręcone... Żal i dramat.

Bosman znowu na ustach całej "Polski" , najpierw kosik z Zielonej Góry zapomniał się rozliczyć z samplingu który magicznie wyparował, a teraz kosisko ze Szczecina sobie przywłaszczył "kilka" aut z piwkiem.... oj Aga coś Ci nie idzie pilnowanie ludzi... nie dość ze marne wyniki sprzedażowe to jeszcze kolejna wtopa ze znikającym piwem...

Losamigos
@anonymous

... Nic dziwnego , rusek już od dawna miał zapędy do przywłaszczania piwa , a potem jego spieniężania - to taki gorzowski zwyczaj. Najpierw poleciał Grześ M , a teraz pora na ruska .

Losamigos
@anonymous

... I teraz czas na p.Agę za brak kontroli na budżetem , ludzmi ect .

ktoś
@Losamigos

ona juz dawno powinna poleciec

Nickk

Pisofnia na najfyszym pisiomie ???? asz kóje f oczy ???? kópie ći słofnik pod hoinke ???? ogarnij sie ponieważ każdy ma prawo sie wypowiedziec

Zgadzam się z głosami poniżej. Pracuję tu 4 lata. Nie polecam pracy w tym miejscu. Warunki zatrudnienia tak sobie. Postawa kos/rms - brak profesjonalizmu i kompetencji, a do tego często brak kultury. Atmosfera też przeciętna, szczucie ludzi na siebie, premiowanie lizusostwa, nie dobrej pracy. I do tego kilka przypadków, gdy rekrutacja jest prowadzona na miejsce pracujacej osoby. W zeszlym roku byly 3 takie sytuacje

Statysta

Ja proponuje Panu Blawatowi przyjechać na wizytacje do Okocimia bez zapowiedzi to RMS i KOS nie "wymaluja" trawnika na zielono...bo Krakow był malowany... no chyba, ze Pan Prezes lubi takie "spektakle" teatralne w wykonaniu Dariusza Wielkiego króla Okocimia.

krakowiak
@Statysta

takie spektakle to normalka w tym regionie , a czy ktoś wie co się podziało z gwiazdą południa ze taki szybki odpał i nawet przyjaciel nie pomógł

Sss

Firma bez honoru omijająca kodeks pracy jak tylko się da..mobing na porządku dziennym i marne zarobki, przynajmniej w Brzesku. Przeciez ludzie w Brzesku nie maja takich kosztow zycia jak we Warszawie. Żenująca firma zwalniajaca kobiety po urlopie macierzynskim. Poniżająca swoich pracowników wysokością wynagrodzeń.

Homer Simpson

Aston podpisuję się dwoma rękami pod tym co napisałeś. Wszyscy o tych problemach wiedzą a nikt nic nie robi. Niech w końcu ktoś w tej Warszawie zainteresuje się co się dzieje z samplingiem w regionach

olej-nick
@Homer Simpson

Popytaj kosika z Łodzi to Ci powie jak handelek samplingiem idzie .

Filip

Pracuję tu już dość długo i może nie jest idealnie ale ja nie narzekam.

Aston

Do Carlsberga! Mamy prośbę. Znajdźcie chwile i przeanalizujcie czas naszej pracy. Macie przecież dostęp do sfa. W ciągu tygodnia spotykamy sie minimum dwa razy na hurcie lub w biurze. Tak super ze nie ma zebran po pracy ale są one rano. Siedzimy do 10,11 a nawet 12 a potem jedziemy w rynek. Do tego do zrobienia 20-25 wizyt których nie da sie zrobić dobrze. Nie oczekujcie wiec cudów. Skoro mamy robic wzrosty musimy sie przykładac. Nikt nie bedzie wiec od 11 robil do wieczora bo kos nie ma co robic i sciąga ciagle przedstawicieli .Sprawdźcie tez nasze notatki przy rejestracji. Biuro,zebranie, hurtownia,biuro,zebranie itd. I najważniejsze. Chcemy wręcz wymagamy pisemnych potwierdzeń które pójdą do Was ze otrzymalismy piwo do pracy w rynku. Tak jak potwierdza przykładowy przedstawicieli X ze otrzymal kurtkę lub kartę przedplaconą.Tak chcemy potwierdzac ze mamy sampling i ze po drodze to gdzies nie zginęło. Juz mamy dosyć słuchania bajek ze nie ma piwa. Skoro mamy ankietę w sfa nazywaną fifo i wbijamy krótkie daty to tez powinniśmy dostać tyle ile tam wbilismy. A dostajemy 10,20%. Kosom nie ufamy!!! Długi na sklepach rosną zbliza sie koniec roku ,remamenty a my wszyscy ph jesteśmy w czarnym lesie. Pomożecie?

Bruno

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży - środki trwałe?

olej-nick

Jeszcze raz zadam to pytanie. Dlaczego łódzki kos usuwa nie wygodne dla siebie posty u administratora forum ? Miej jaja chłopie !!!

Homer Simpson

A co powiecie na to, że kończy się promocja multimilionera, a my nie mamy piwa na wymianę za kapslę i kierownik karzę pożyczać piwo ze sklepu?

Berger

@ewan Szkoda, że jesteś nastawiony na pisanie negatywnych komentarzy iż zapominasz napisać o Carlsberg Polska czyli o firmie na forum której jesteśmy aktualnie?. Ktoś tak inspiruje, że myślenie wyłączyłeś?

ewan

Witam, chciałbym poruszyć temat o pracy w Brzesku Okocim Carlsberg browar, odrazu mówię żebyście unikali pracy w tym zakładzie, rządzą tam układy, przyjmują na umowy śmieciowe, bądź poprzez firmy zewnętrzne takie jak Niva, Sodexo, Proster, Fast Service. Fast service unikajcie bo to jedna rodzinka z kierownikami magazynu. Straszny wyzysk, Jedna mafia. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska