Opinie o Skorpion Security w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skorpion Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Skorpion Security o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skorpion Security w Warszawa

MAX

Może nareszcie któryś z nowych inspektorów pokaże charakter i stanie w obronie swoich pracowników przed(usunięte przez moderatora) i upokarzaniem przez [dane niezgodne z regulaminem usunięte przez admina].Panie [dane niezgodne z regulaminem usunięte przez admina]i panie [dane niezgodne z regulaminem usunięte przez admina]i weżcie odpowiedzialność za swoich ludzi na siebie i nie pozwólcie ich poniżać a gwarantuje , że zdobędziecie zaufanie i szacunek szykanowanych załogantów.

twardy

Panowie!! [dane niezgodne z regulaminem usunięte przez admina] jest za sztywny aby można było go usunąć z firmy ! Życzę powodzenia.

PONIŻENI

Koledzy zebralo nas sie 33 zalogantow,chcemy udac sie do prezesa by rozpatrzyl ewentualne zwolnienie pana [dane niezgodne z regulaminem usunięte przez admina] Taki czlowiek nie moze dluzej pracowac w naszej firmie,mamy dowody w formie nagran jak(usunięte przez moderatora)wobec swoich podwladnych,jezeli macie takowe lub inne to prosze napisac na tym forum a skontaktujemy sie z wami Im wiecej nas bedzie tym lepiej chcemy tez wynegocjowac wieksze stawki godzinowe dla prawych i kierowcow,mamy nadzieje ze nas wesprzecie

as

Jednego kontrolnego,juz na szczęście nie ma,zero kwalifikacji tylko obrażac umiał

Czy po rozmowie w Skorpion Security rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
KONTROLNI

WSZYSCY KONTROLNI MUSZĄ MIEĆ LICENCJĘ PRACOWNIKA OCHRONY ZGODNIE Z USTAWĄ. JAK WIEMY JEST ZAWSZE INACZEJ I CI CO NIE MAJĄ LICENCJI SĄ WIELKIMI KONTROLNYMI. CIEKAWE CZY WIEDZĄ ZE OBOWIĄZUJE ICH USTAWA O OCHRONIE OSÓB I MIENIA. JEŹDZIĆ i wiedzieć co kontrolować to podstawa i mieć do tego uprawnienia.

zak

[dane niezgodne z regulaminem usunięte przez admina] i dobry wyglad oraz wyposazenie wez mnie nie rozsmieszaj !!!!!! przeciez na patrolach to sie z niego smieja

załogant

To prawda ,,zak,, -[dane niezgodne z regulaminem usunięte przez admina] okazuje się całkiem sprawnym i kompetentnym inspektorem.Musi tylko trochę zwolnić ,bo za dużo na siebie bierze i w końcu się pogubi.Taki błąd popełnił [dane niezgodne z regulaminem usunięte przez admina] ,miał tyle na głowie ,że tego nie ogarniał.

młody

Dajmy już spokój [dane niezgodne z regulaminem usunięte przez admina].W nowej spółce dobrze się ustawił i jest odpowiedzialny za nasze zaopatrzenie i wyposażenie.Może nam się przydać - bo potrafi zadbać o dobry wygląd i wyposażenie dla załóg ,pod warunkiem, że będzie mu się chciało.

Załoganci

Panowie,mamy informacje z nowego biura,że taka osoba jak [dane niezgodne z regulaminem usunięte przez admina] nie jest zatrudniona na stanowisku inspektora w dziale monitoringu i absolutnie nie może nas kontrolować.Jeżeli przyjedzie gdzieś na załogę to poproście ,żeby wpisał się do książki raportów i powiadomcie inspektora. Wpis do książki jest potrzebny ,jako dowód dla Prezesa.

zasada

pracuj-kontroluj-wymagaj !!! Wara od kontrolnych , bo to ich zadania i założenia organizacji.

stary

,,TT,, nie rozumiem aluzji bo mam wyższe!!!

T T

SOLID was ZMIAZDZY swoja PROFESJONALIZMEM i DOSWIADCZENIEM i tak wiekszosc z was przyjdzie na kolanach prosic o prace lacznie z dyrektorami

Stary

Supermen @xmen@ do straży miejskiej lub policji to idą tacy jak ty osobnicy ,którzy z jakichś powodów nie dawali sobie rady na patrolach.Te niby interwencje pod sklepem , przerosły twoje możliwości.Nie trzeba mieć dwa metry wzrostu żeby dobrze wypełniać obowiązki załoganta! Trzeba natomiast myśleć i mieć charakter .

Ziomal

Skorpion Warszawa Jest Super

KOWAL

Zgadzam sie z toba taki ''Mapetch show''

ania

to jak wyglada stroj ochroniarza w Skorpionie

IZA

jak myslicie warto sie zatrudnic w Skorpion Security czy raczej nie

Słowa kojarzące się z AGENCJA OCHRONY SKORPION SECURITY (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobry.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .dobry.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w AGENCJA OCHRONY SKORPION SECURITY: swoboda działania Najbardziej nie podobało mi się w AGENCJA OCHRONY SKORPION SECURITY:system prowizyjny

Słowa kojarzące się z AGENCJA OCHRONY SKORPION SECURITY (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są dość dobra . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w AGENCJA OCHRONY SKORPION SECURITY: Najbardziej nie podobało mi się w AGENCJA OCHRONY SKORPION SECURITY:

Zostaw merytoryczną opinię o Skorpion Security - Warszawa

Skorpion Security