Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Iks

Na jaką stawkę netto może liczyć Recepcjonista w biurowcu?

Monica

We wroclawiu panie co sprzataja rano od 6do14 pracuja od 6do10i ida do domu,A pani z ukrainyo 14loguje na komputerku zakonczenie pracy kierownik wie i nic nie robi panie pracuja w biurowcu na pl grunwaldzkimP.Danka,Nobilles biznes

Czy zdarzają się nadgodziny w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Dariusz

Tak są nadgodziny

Sylwka

Czy moge prosić o opinie pracowników ochrony?

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Sebastian

Bardzo nie polecam zwłaszcza We Wrocławiu gdzie obiektem kieruje Pani Klaudia .Która ma trzy inne prace w tym jedną nocna i na obiekt Kauflandu przychodzi odsypiać ,a to u siebie w biurze a to w pokoju relaksacyjnym co doprowadza do późniejszych nieprawidłowości bo nie sprawdza na bieżąco co jest jeszcze do zrobienia ,pracownicy o rozlanych kawach nie wiedzą bo Kaufland tzn pracownicy nie raczą na bieżąco informować np " proszę Pani/Pana tam na schodach jest rozlana kawa bardzo proszę o wytarcie bo ktoś się pośliźnie " wolą zrobić zdjęcie i powiedzieć za 5 dni że klatki są brudne i na tychmiast trzeba wszystkie umyć i tak jest ze wszystkim nie potrafi kierować zespołem. Klatki każe myć samą wodą i mam na to dowody co oczywiste później jak to się tam : mówi Klient jest nie zadowolony bo schody brudne tylko dlatego że teraz boi się zamówić chemii bo kiedyś niewyspana zamówiła za dużo za co szefostwo zwróciło jej uwagę i chyba na tyle solidnie że jest jak jest .Wracając kiedy już pracownik nie wytrzymuje tego piętna że to źle ,tamto źle tak jak z rozlana kawą jest to łamanie przepisów BHP i dzwoni bezpośrednio do Kaufland z informacją że takie praktyki są nie dozwolone i na fair ,bo już innej drogi nie ma ,bo przecież śpiąca królewna nie zareaguje co się dzieje zostaje zwolniony bo Kaufland mówi my sobie go nie życzymy a Pani Klaudia nawet nie stanie w obronie pracownika . Nie wspomnę jaka to klamczuszka najpierw powie mało pracy tylko tu teren zewnętrzny przyjdziesz na 4-5 godzin a będziesz miał zapłacone jak za 7 bo masz orzeczenie co się okazuje tyrasz za dwóch generalnie w ogóle lubi trzymać się nie prawdy .Mało tego Kaufland co powiedział? ,Ż nie życzy sobie osób niepełnosprawnych w większej ilości niż dwie jest to dyskryminacja wiec jeśli macie orzeczenie nie składajcie CV do Dussmann bo firma widać popiera takie praktyki nie stawiając się za pracownikiem .Ot rodziny Wrocławski biznes Pani Klaudii i ....

@Sebastian

W końcu ktoś to zauważył i nie bał się otwarcie podsumować pracy Pani Klaudii . Brawo Panie Sebastianie. W swoim czasie również napiszę odpowiednią opinie na ten temat . Pozdrawiam.

Ktoś

kadry@dussmann.pl

Pracownik Wola

Odchodzę i więcej tu nie wrócę :) Najlepsza decyzja w tym roku! Pozdrawiam!

Elżbieta
@Pracownik Wola

Dlaczego zdecydowałeś się na odejście z Dussmannu? :P Możesz podać jakieś konkrety co Ci nie odpowiadało? Z których warunków zatrudnienia nie byłeś zadowolony w firmie? I jak długo pracowałeś i na jakim stanowisku? ;)

Pati

pracowałam kilka miesicy brygadzista drugiej bardzo miła kobieta wymagajaca ale nie ponad siły natomiast starsze pracownice bardzo niesympatyczne nie tolerancyjne osoby ktore nie chcą pomoc nowej osobie aby sie wdrożyła atmosfera nie polecam kazdy kazdego za plecami obgaduje ja musiałam pracować a starsza pracownica która była ze mna na zmianie ciągle gdzies znikała alabo na papierosa albo robiła zakupy w butikach a potem na ploteczki do znajomych wynagrodzenie na czas to plus jedak najgorzej wspominam wspólpracownice ktore zamiast pracowac jak nalezy zrzucaly obowiazki na nowego pracownika .

Bodzio
@Pati

Widocznie źle pracowałaś skoro (usunięte przez administratora)gupoty ja pracuje i nie narzekam

Bodzio
@Pati

Do pati krytykować to każdy umie a pracować nie skoro nie pracujesz to kiepska jesteś i nie wypowiadaj się bo (usunięte przez administratora) po kimś to łatwo. Dużo gadasz a mało robisz

Nina
@Pati

Wiesz co pati skoro pracowałaś i jusz nie pracujesz to źle pracowałaś i nie czepiaj się pracownic bo one pracujom nie kilka miesiecy popacz na siebie bo pewnie ty tak robiłeś i wylecialas i dlatego bzdury piszesz

Robert
@Pati

@Pati, czy mogłaby Pani dokładnej opisać zaistniała sytuację? Jak rozumiem zostawała Pani na zmianie sama i kierownictwo nie reagowało na nieobecność drugiej osoby? Zastanawia mnie ta sytuacja, gdyż samowolne opuszczenie stanowiska w godzinach pracy może wywołać szereg konsekwencji

Yyz
@Nina

Naucz się pisać poprawnie.

Jacek
@Nina

Do pracy skierował Ciebie " óżont "? Oni nie patrzą na znajomość ortografii.

Cath
@Bodzio

A ty co teraz robisz Bodzio? Skoro (usunięte przez administratora) za inne to raczej źle nie robiła. Twoja cwana odpowiedź i taka prosta czas sama mówi za siebie.

Klient
@Bodzio

A ja w to wierze, też musialam pracować za starszą pracownice a jak to zglosilam to zostalam przez menager zwolniona. Oczywiście była to inna firma ale tak jest. Starsze pracownice celowo to robią bo mają wtedy monopol na pracę i zgodę na takie zachowania. Zarząd nie bierze pod uwagę co mówią nowi pracownicy tylko po co przyjmować nowych jak mają ich w d..

Renia
@Klient

Powinno być były pracownik nie klient :)

Sebastian

To że Państwo nie publikujcie mojej wcześniejszej opinii świadczy tylko o poziomie firmy dodam że najlepszą informacja to poczta pantoflowa o tym Państwo zapomnieli.Pozdrawiam

Megi

Witam jakie jest obecnie wynagrodzenie netto dla kierownika obiektu? Czy dostqje samochód firmowy a jeśli tak jak jest rozliczany?

@Megi

Dzień dobry, wszystkie informacje dotyczące warunków zatrudnienia oraz narzędzi służbowych przekazujemy w toku postępowania rekrutacyjnego, kandydatom dedykowanym do zatrudnienia. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji w odpowiedzi na opublikowane oferty pracy.

ToR
@Megi

Oni nie szukają kierownika a raczej brygadzistę na stanowisko mieszanie, czyli podejmując prace u nich musiałabyś wykonywać prace fizyczne jak nie byłoby wystarczającej ilości pracowników. Warunki, jakie mi podano to 3500 złotych brutto max po okresie próbnym to ponoć 5500 brutto (nadal mało) to stawka (3500) dla pracownika szeregowego a nie dla osoby, która miałaby kierować ludźmi. Za takie pieniądze to oni mogą zatrudnić kogoś bardzo młodego, kto mieszka z rodzicami i nie musi wynajmować mieszkania. Ktoś z doświadczeniem nie podejmie się takiej pracy za tak niskie wynagrodzenie. Wesoła Beatka nie zna Prawa pracy a dokładnie rzecz ujmując art. 108 § 3 kp. W trakcie rozmowy tak opowiadała, co zrobiła i jaką kare nałożyła na Kierownika obiektów, że nie wzięła pod uwagę tego, że osoba, z którą rozmawia zna dobrze kp, kk i kc. Ona jest przekonana, że jak człowiek nie ma studiów to nie czyta książek a więc nie powinien pracować na stanowiskach decyzyjnych. Ma szczęście, że nie jestem zawzięty, bo napisałbym do Urzędu Skarbowego i PIP, aby zrobiono im kontrole a byłoby, co kontrolować. Odradzam podejmowanie jakiejkolwiek współpracy z ta firmą.

Adaś
@ToR

Brawo za odwagę Niebawem okaże się ze tym wpisem działasz na szkodę firmy i usuną. Ja się zawziąłem nie odpuściłem i drążę temat bo dali mi dużo czasu. Pozdro

ToR
@Adaś

Wiesz oni mi nic nie zrobili za wyjątkiem tego, że zmarnowali mi kilka godzin. Mogli do mnie nie dzwonić (podałem w CV, że moje oczekiwania to 9000 brutto), ale zadzwonili i zaprosili na spotkanie. Widać, że wesoła Bata ma za dużo wolnego czasu. To, co napisałem to nie jest działanie na szkodę firmy albowiem nie ma tu nic, co mogłoby im zaszkodzić. Napisałem prawdę a informacje, jakie podałem nie są poufne. Nie jestem pracownikiem tej firmy a więc nie naruszam art. 100 § 2 pkt. 4 i 5 kp.

Adas
@ToR

Miałem podobnie, z tym ze dałem się nabrać na obiecane złote góry, a okazało się ze byłem zwykłym zapchaj dziurą etatową. Dussmann nie lubi mądrych ludzi i obawiam się ze ze strachu.

Aktualność
Witajcie, drodzy pracownicy i drodzy kandydaci zainteresowani opiniami na temat Dussmann w Polsce.

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc wam podjąć właściwą decyzję co do aplikowania do Dussmann Polska.

Zachęcamy Was wszystkich do dzielenia się swoimi opiniami nie tylko w Internecie, ale również poprzez bezpośredni kontakt ze swoimi przełożonymi, czy dyrekcją po to, abyśmy odpowiednio szybko i sprawnie mogli reagować na wszystkie pojawiające się problemy.

Jeżeli czujecie potrzebę podzielenia się z nami Ważnymi informacjami zachęcamy do przesyłania informacji na adres: sekretariat@dussmann.pl

Zachęcamy Was do udzielania merytorycznych komentarzy dotyczących pracy. Szanujemy Wasze zdanie, jednak prosimy o to, aby wypowiadać się merytoryczne, bez naruszania dóbr osobistych byłych lub obecnych pracowników czy ujawniania tajemnic handlowych firmy. Takie komentarze niestety nie są zgodne z regulaminem i polityką serwisu GoWork i będą archiwizowane przez administratorów forum.

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów zawodowych Zespół Dussmann.
Małgorzata

Dzień dobry. Czy firma respektuje wynikające z kodeksu pracy przywileje niepełnosprawnego np. 7 godzin pracy, dodatkowe 15 minut przerwy itp?

@Małgorzata

Dzień dobry, firma w tym i innych zakresach swojego funkcjonowania respektuje zapisy i wymagania formalne, stosując je i postępując zgodnie z literą prawa.

diablo

ma ktoś adres maila do kadr?

@diablo

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem adresu email: sekretariat@dussmann.pl

diablo

czy moje poprosić o jakiś mail do kadr, bo nikt nie raczy tam odebrać?

Jaka umowa obowiązuje w Dussmann Polska Sp.z o.o. podczas okresu próbnego?

H

Zlecenie

@H

To zależy. Są umowy zlecenie. Są umowy o pracę na 3 miesiące, okres próbny.

Nie ma rotacji jeżeli się robi swoję a pracuję w 2 firmach więc wiem co piszę jeżeli jest ok to jest ok a jak zaniedbacie to jest problem

Romek Z

Opłaca się kandydować do firmy na stanowisko serwisu sprzątającego ?

Wałek w białych rękawiczkach
@Romek Z

Jesli posiadasz swoje ciuchy robocze?(dostaniesz 10 zł na ich pranie) jeśli nie koniecznie lubisz wykonywać swoje czynności służbowe? To tak opłaca się kandydować i tak więcej nie zapłacą bo ilość osób mamusie zgadzać.

@Wałek w białych rękawiczkach

No tu to Pan KŁAMIE bo w tej firmie nikt nie chodzi w prywatnej odzieży , każdy dostaje firmowy komplet i to już w pierwszym dniu pracy.

Wałek w białych rękawiczkach
@kelly

Pracowałem i wiem jakie ubranie dostałem tj: zmęczone używane 3 koszulki i spodnie brak butów bluzy kurtki kaloszy rękawiczek. Jak na stanowisko techniczne to trochę słabo przy tak obszernym zakresie prac fizycznych, no i 10 zł na wypranie sobie tych ciuchów pokrywa pracodawca i jak by tego nie kalkulować to by zachować standardy higieny osobistej trzeba minimum z 4 prania zrobić w m-cu.

Marceli

Macie regularnie podnoszoną pensję?

@Marceli

Tak . Jeśli posiadasz grupę to masz dofinansowania np. do leków itp. Możesz też skorzystać z pakietu medycznego LUXMED lub karnetów na siłownię itp . Jeśli się zatrudnisz i polecisz firmie pracownika to dostajesz 300 zł lub 400 zł premii.

Byla pracownica firmy dussman

Pracowalam w firmie dussman dwa lata sama odeszlam to co sie tam dzieje to brak slow jeden na drugiego donosi zeby tylko podlizac sie szefowej na jedna osobe przypada duzo obowiazkow atmosfera makabryczna(usunięte przez administratora)jak przejdziesz za kogos na inby rejon a jest cos brudne to ty dostajesz ochrzan ze nie umyte naprawde nie polecam tej firmy jeden plus wyplata na czas o(usunięte przez administratora)

@Byla pracownica firmy dussman

Kochana , pracowałaś w firmie 2 lata a nie wiesz jak się firma nazywa?! Podpowiem : Dussmann a nie dussman. Jeszcze jednego nie rozumiem a mianowicie Twoje zdziwienie ,że dostałaś ochrzan bo miałaś brudno na rejonie ?! Nie uważasz ,że firma za to Ci płaci ?

Wrangler

Niedopuszczalna wiedza w dziedzinie obsługi technicznej obiektów. Pracownik to „nikt” byle by się sztuki zgadzały z kontraktem. Zapewne ta opinia tez nie zostanie wyświetlona.

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.