Vila Max Sp.z o.o.

Gdynia

Opinie o Vila Max Sp.z o.o.

Ja 2014-05-22 11:12:53
Firma Spedycja Międzynarodowa Vila-Max Sp.z o.o. istnieje od 1997 roku. Główną działalnością firmy jest spedycja, transport ładunków ze wszystkich krajów UE do Rosji. Specjalizujemy się w spedycji, przewozie ładunków, transporcie do takich krajów jak: Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan. Zajmujemy się również organizacją transportu, przewozu ładunków po krajach UE. Przewozimy ładunki od 100 kg do 24 T. Realizujemy także ładunki kombinowane z przeładunkami w Polsce i na Litwie.
pracownik 2016-04-27 09:29:22
firma w porządku, zarobki dobre i bardzo dobre. Ja polecam
Ja 2016-04-27 10:08:31
Idealana firma dla ludzi z pasja
mar 2016-04-27 12:14:15
idealna firma? Dlatego tyle ludzi z niej odchodzi?
zniesmaczony 2016-05-10 13:44:44
kto nie jak Wy da radę? Dużo inni i znacznie lepsi!!!!
zniesmaczony 2016-05-14 12:18:40
Opinie usuwane są regularnie. No cóż to tylko świadczy o tej nędznej firmie. Prawda boli co?
zniesmaczony 2016-06-15 17:50:50
Dobrą renomę? Ludzie masowo odchodzą z tej firmy, bo widzą co tam się dzieje. Metody Pana Olega i polecenia, które wydaje swoim pachołkom zachaczają o granice prawa karnego. Panie Marcinie B. radzę zapisać się znowu do szkoły podstawowej i nauczyć zasad poprawnej pisowni. Żal czytać e-maile w jaki sposób są przez Pana pisane i wstyd przed klientami.
as 2016-10-18 22:11:37
Wczesniej widziałem, ze zatrudniali spedytorow ale teraz nie suzkaja nikogo wiec chyba komplet jest pracowników?
Zostaw swoją opinię o Vila Max Sp.z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vila Max Sp.z o.o.