Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

rylec

Ostatnio wyszła sprawa pewnego zarządzania naszym magazynem. Do tej pory,zaczęliśmy kompletować zlecenia , ( wcześniej próbowali nas przymusić do zrobienia uprawnień udt ale się nie udało. Jedynie dziewczyny dały się zastraszyć pod próbą " jak nie zrobisz uprawnień to szukaj pracy " ). Zlecenia do kompletacji zostały wypuszczane w późniejszym terminie..nawet kierownicy zmian nie wiedzą jak zaplanować zmiany .. Przewrócili magazyn do góry nogami Ja mam taki pomysł do zarządzających, Że jeśli nam karzą Kompletować Robić uprawnienia UDT Później ładować .... To ja mam taki pomysł do Zarządzających ..W ramach nadgodzin jak załadujemy nasze auta.. wywieziemy towar na sklepy... Dla Pani...TO JESZCZE ROZWIEZIEMY NA SKLEPY. I By to było na tyle żeby Pani *bajkę zrozumiała

Spotkałem się Ziomalem i powiedział co sie dzieje że uciekłem z firmy to była wspaniała decyzja i co cisza o podwyżkach na freshu kamery w biurze i cały czas Pani kierownik ms górze u menadżera i siedzą na kamerach i obserwuja ludzi RODO obowiązuje ale co oczekiwać od nich jak są oderwani od pługa , pani Anna wcale nie pojawia się w magazynie kierownicy zastraszani panowie gdzie macie jaja , Panie strasze x dnia uprawnienia na góra dół dostały nakaz że mają zrobić powiedziały że się nie nadają chodzi o bezpieczeństwo a ich odpowiedź była taka pani kierownik jak nie odpowiada to proszę się zwolnić .niech ktoś przyjdzie i porozmawia z ludźmi, pracownicy podpowiada wam to? A związki są???

hsacoruE

Umówmy sie związki może kiedyś w tej firmie funkcjonowaly lecz wtedy jak dowodził nimi Pan Jan G. i wiele tematów był wstanie ogarnąć lecz jak odszedł na emeryturę to wszystko zanikło. A karakan który teraz związki reprezentuje to boi się własnego cienia to czego od niego oczekiwac (pytanie kto jego wybrał na tą finkcje ? ). A ziomal który odszedł z tej firmy niech nie żałuję, w tej firmie nigdy nie było kolorowo lecz to co teraz jest wyprawiane przez Panią Anne i Pana Alka to można porównać do obo...zu pracy. Ale najwidoczniej przyzwolenie na prowadzenie takiego obo..zu poszedł z góry. Pamiętajcie to jest korporacja i w tej firmie nie liczy się człowiek tylko cyfra czy to Wam się podoba czy nie. Kolega podjął najlepsza decyzję w życiu, a życie po za Eurocash wierzcie mi istnieje i normalne traktowanie pracowników rownież. I On nie jest pierwszy i ostatni który poszedł po rozum do głowy. Jak dalej będzie prowadzona polityka typu nie podoba się to się zwolnij to nie wróżę tej firmie świetlanej przyszłości w utrzymaniu pracowników pochodzenia PL.

@hsacoruE

Na jakich podstawach oceniasz człowieka mówiąc " A karakan który teraz związki reprezentuje to boi się własnego cienia to czego od niego oczekiwac (pytanie kto jego wybrał na tą finkcje ? ).". Bo jestem ciekawy.

Szef
@rylec

To ja Tobie powiem obserwuja nas na kamerach i cały czas notatki nic nie zrobiłeś karakanie bus wstrzymała i co z tym zrobiłeś?? Nie nadajesz się każdy się z ciebie śmieje traktują nas Pani A i pan A jak psy A ty jako przewodniczący to jesteś od bronienia A ty się swojego cienia boisz co zrobiłeś nic jesteście pośmiewiskiem macie chonor to odejdź ;) tak samo jak napisał straszne kobiety starsze ,zmuszone na gd o co zrobiłes ???

hsacoruE
@rylec

I co mały usatysfakcjonowany jesteś odpowiedzią Szefa ? Tak właśnie jest jak kolega Szef napisał. Wg Mnie to nadajesz się jedynie do kopania rowów i to nie wiem czy dla Ciebie nie będzie za ciężko ? Pełnić funkcję przewodniczącego powinien ktoś kto potrafi się odezwać i ma jaja tak jak Janek. Te całe chamskie towarzystwo z Panią Anna na czele będzie wymyślać nowe pomysły żeby tylko pracownika (usunięte przez administratora) i Wy nic jako związki nie zrobicie bo za ciency w uszach jesteście. Popisali się z tymi podwyżkami nie ma co. Taka prawda

krytyk

Eurocash na lewo i prawo afiszuje się pomocą i wsparciem wolontariatów dla UA i na to kasa jest a gdzie Ja się pytam sa obiecywane podwyzki ? Wszystko drożeje a pensje takie same. Ale cały czas ważniejsza jest pomoc dla UA którzy wszystko w tym kraju mają za darmo a Polak jest mało ważny. Cały czas firma mydli oczy szarym pracownikom. Na wyższych stanowiskach podwyzki i aneksy juz otrzymali a co z magazynem i pracownikami którzy ciężko zapierda.la.ja na tych ktorzy sa na tych wyższych stanowiskach ? Co My jesteśmy jacyś gorsi ? To jest właśnie chora polityka tej firmy i nie równe traktowanie pracowników którzy ciężko pracują. A jak w koncu ogłoszą i dadzą aneksy w Czerwcu tak jak zapowiadają to nie liczcie na więcej jak 200 zł oczywiście brutto. Właśnie nad tym jak najmniej dać podwyzki myślą każdego dnia Pan MC Pan Alek i Pani kierownik Anna. (usunięte przez administratora) przez duże D

Niezatapialny
@krytyk

Przecież są podwyżki 4% ?

magic
@Niezatapialny

Chyba w myślach, dostałeś aneks ? Ja żadnego to tej pory nie widziałem. A jak pójdziesz do Pani Anny się zapytać to i tak Tobie nic nie powie tylko zada pytanie czy nie masz co robić w magazynie. Tak wygląda osoba zachowująca się na stanowisku KM w tej zjebał...ej firmie.

A&A

A żeby ta cała klikę A&A szlak jasny trafił Jak dalej będą takie decyzje o traktowaniu pracowników z PL podejmować to zostanie im tylko UA która może za.pier.dalać nawet i po 16h jak będzie taka potrzeba. Im to byłoby na rękę pozbyc sie Polakow i dlatego polityka tej firmy jest na tym skupiona.

Gabriela
@A&A

Ale jak to?? To zwolnili już kogoś z Polski że tak mówisz?

@Gabriela

Nie rozumiesz.. ludzie sami się pozwalniaja..

@...

A co Ty tłumaczysz koleżance Gabrieli ;) Jak Ona pewnie jest gumowym uchem i jest w ich zespole. A dodatkowo nie rozumie że większość ludzi w końcu pójdzie po rozum do głowy i nie będą sobą pomiatać. Im o to właśnie chodzi żeby Polaków było jak najmniej i swoimi nowościami zmusić wiekszość do takich decyzji jak już co niektórzy to zrobili. A najlepiej żeby zostało samo APT wtedy będą pracować tyle ile będzie potrzeba i nie będą szczekać. Tylko szkoda że nikt u góry nie zajął się tematem chamskich odzywek Pani Anny która na stanowisku KM powinna sobą reprezentować jakiś poziom. Ale ktoś najwidoczniej to na górze toleruje.

Aakhg
@A&A

A jak tam te ćwieki ukrainskie dwa dobrze że byli tylko tydzień na zmianie naszej A już zdąrzyli sprzedać co nie których gałgany myślą że zawladną całym magazynem razem z tą śmieszną Maszą następna (usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.
Długi

Jeszcze mnie te gargamele z zarządu popamiętają .

XYZ ?
@Długi

Dlugi to ma na nich (usunięte przez administratora) i to po całości. Pierwszy co się wychylił i powiedział basta. Tak właśnie zmusza się pracownikow z kilkunastoletnim stażem do podejmowania takich decyzji jaka miedzy innymi On podjął.

Bus

(usunięte przez administratora) Pani kierownik i pan menadżer to już przeszło wszystko źle zaplanowali ilości osób został towar do kompetencji i załadunku A ja pracuje od 22 do 6 i większa grupa i dojeżdżam busem gdzie wracam do domu o 7:30 i wymieniam się żona do pracy i dziecko do szkoły i mogę wtedy się położyć to przełożyli bez rozmowy z nami powrót busa o 8 I kazali nam zostać dłużej co to znaczy to jakiś oboz koncentracyjny , chca zabrac busa to niech powiedzą A nie takie rzeczy siedzę na stołówce z innymi przeciwnikami i czekam do godz 8 żona musiała wziąć urlop na żądanie z pracy , czy ktoś wyżej zacznie nasz szanować wystarczyło przyjść do nas i porozmawiać ..... inni mają rodziny w porównaniu do pani Kierownik ona nie zasługuje na Pani....

Xxc
@Bus

Ważne że Pani kierownik jest wyspana reszta się nie liczy.

@Bus

nie bądź ździwiony, to sa decyzje Pani KM. Juz wcześniej kilka razy tez na jej polecenie bus został odwołany np. z godz 6 na 7 ponieważ zostawało za dużo na I zmianę a nie dawno z 14 na 15 i nie było prośby o zostanie tylko nakaz z góry że pracownicy mają zostać i ją to nie interesuje. Nie jest to pierwsza i ostatnia taka sytuacja, przygotujmy się na więcej takich sytuacji w przyszłości. Taki terror chcą wprowadzić czy to Nam się podoba czy nie- i to od Nas zależy czy zgodzimy sie z takim traktowaniem. To Oni będą podejmować decyzje a nie My. Chcesz jezdzic busem to masz się dostosowywać do ich potrzeb. KM i MC nie interesuje to że ktoś ma rodzinę i wymienia się opieka nad dziećmi. W dalszej przyszłości jeśli ktoś nie będzie chciał zostawać w nadgodzinach będzie otrzymywał nagany lub będzie zwalniany zeby dowiedzieć sie kto tu rządzi i pod czyje dyktando mamy pracować. Oczekujesz informacji- prośby, zapomnij o tym. Oni celowo będą podejmować takie decyzje żebyśmy zrezygnowali z jazdy tym busem po to żeby zejść z kosztów. Dla Pana MC tylko to się liczy. Robol był i będzie od zap..ierdalania a nie od marudzenia i stawiania się. Pani Anna nie nadaje się do tego zeby mieć rodzine- kto normalny na takie coś by spojrzał. Przecież widać od razu ze jest nastawiona robienie kariery po trupach a człowiek dla Niej jest 0.

Ooo
@Bus

Anka chyba chce na dobre z Nami wojny, jeśli myśli że takie decyzje o przymusowym zostawaniu w nadgodzinach po nocach i nie tylko na Nas wpłyną i się przestraszymy to się grubo myli. Myśli że jak odwoła busa lub przestawi godzinę odjazdu to będzie tak jak Ona tego oczekuje ? Nie zostawaliśmy i nie będziemy zostawać po nocy w nadgodzinach czy to im się podoba czy nie. Co zwolnią Nas za to ? Nie wydaje mi się. Może ktoś się tam na górze w końcu zainteresuje praktykami terroru i przymusu jakie zaczęli stosować Pani Anna i Pan Alek.

Xyz
@Ooo

Pisma poszły i co zarząd to olał nic z tym nie zrobili naprawdę chyba mają nas wszyscy tam za nic. Ciężko określić do kogo tu się mają ludzie udać żeby zapanował spokój odkąd się pojawiła ta para nie da się tam pracować w spokoju wiecznie coś jest nie tak.

szpila
@Xyz

możesz udać się nawet do samego zarządu a Oni i tak nic z tym nie zrobią bo do nich nie dochodzą takie zażalenia. dla Nich tam na gorze liczy się tylko kasa i cyfry uzyskane poprzez tania siłę robocza i gnojenie pracowników W eurocash w Błoniu różnie bywało ale takiego chamstwa że strony Pani Ani już dawno nie było. No ale ktoś ją przyjął na to stanowisko to chyba brał pod uwagę jej prostackie wypowiedzi.

Potter
@Bus

Anka Ty stara ru.ro, to ze Ty nie masz rodziny to nie znaczy że inni będą stawiac pracę w tym kołchozie ponad rodzinę i obowiązki z tym związane. Jak tak dalej będzie się działo w tej firmie to sama z UA będziesz zapie..rdalac w tym magazynie, ale Tobie i Panu Alkowi byłoby na reke.

Ehhh
@Bus

A daj spokój.. takiego czegoś to jeszcze najstarsi górale nie słyszeli.. szkoda gadać

Ehhh

szon !

Pani Anna dostała chyba reprymende bo zmienila swoje chamskie odzywki na bardziej stonowane, pytanie na jak dlugo taka pokazowka w jej wykonaniu i czy do wszystkich ? A swoją drogą czy wszyscy slyszeli o kolejnych zmianach i nakazach jakie są w planach MC i KM ? Lada dzień zostana ogłoszone, szkoda że dalej cisza w kwestii podwyżek. A zwiazki zawodowe zamiast poruszyć tematy nowych rządów i nakazow to dalej milczą.

Bt2

Jak wygląda praca jako doradca klienta Lewiatan?

Swieta

Mam nadzieję ,,,,,że da do myślenia MCD i kierowniczce przez święta że nie tak zbudują magazyn nie tabelki się liczą ludzie mają rodziny Pani kierownik raczej brak bo siedzi po 20 godzin,,,,,,, nikt by z Nią nie wytrzymał MCD u ludzi nie zyskasz szacunku razem że swoją kierownika chyba,,,,,że przeprosicie nas zróbcie zebranie przekażcie jakie beda zmiany nas czekać co jeszcze upierdolil..... To nie biaytok , wesołych świąt

rylec

Czas szybko leci. Drugi kwartał już się zaczął. Za nim o podwyżkach czas zacząć gadać, niedługo usiądziemy przy stole z rodzinami świętując święta Wielkanocne. I każdemu z nas, także i sobie, życzyłbym żebyśmy na chwilę oderwali się myślami od roboty i spędzili te święta w spokoju radując się w gronie rodzinnym. I pamiętając o tym, że nieważne czy jesteśmy pracownikami firmy sprzątającej ( bo to także ciężka i nie zawsze przyjemna praca ) , czy też dyrektorem, należy potrafić się zachować i okazać szacunek . Dlatego składam dla wszystkich pracowników tych na górze i tych na dole, najserdeczniejsze życzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

ZMIANA
@rylec

A oni się zachowali, siedzieli w norach i myśląc co tu jeszcze (usunięte przez administratora) Ale chyba na święta już wystarczająco (usunięte przez administratora)

Nocka
@ZMIANA

(usunięte przez administratora),busa brak tylko jedna stronę ia dlaczego bo z tamtego kierunku jeździ menadżer Pani kierownik i Hary aby ludziom zaslepic oczy bo mają auta służbowe i nie zabiora to dali busa z tamtych stron . Związki chcą robić tylko siedzicie cicho i nie przyjedzie z tematami to o co Wam chodzi

...

Ogarnijcie się i zjednoczcie... Nie nagadujcie i nie wyzywajcie się wzajemnie czy to związki czy normalni pracownicy...bo inaczej nic nie ugracie...

Czytałem wszystkie komentarze i powiem jedno brakuje tutaj Janka on by zrobił porządki bo te teraz związki się nadają do sprzątania kibli. Pani kierownik nie szanuje ludzi tak jak nowy MCD nie widzą że ludzie mało zarabiają i Jeszcze (usunięte przez administratora) nam pieniądze i nawet źle spojrzysz i notaki wręczaja niech wyjdą do nas miech ppowiedza dlaczego (usunięte przez administratora) nam premie absencja prosto w oczy A nie przez kierowników Pani kierowniczka tyle potrafi mówić i przeklinac to niech powie to co mówi .Związki nic nie zrobią bo to nie są związki tylko ciapy

PIP

jest tak jak piszesz, obecny przewodniczący to wlasnego cienia sie boi. i co najlepsze Pani Anna i Pan Alek dalej bedą wprowadzać teror w tej firmie i nikt nic z tym nie zrobi. wydaje mi się ze obecną sytuacją w firmie powinny zainteresować się odpowiednie jednostki typu PIP. dlatego w dniu dzisiejszym wysyłam zgłoszenie.

ktos
@PIP

jaki przewodniczacy jak tam caly zarzad to lubi wypic

aaaa
@ktos

zwiazki to tylko na tablicy (odkad nie ma janka to nic nowego)a w rzeczywistosci to lepiej 10 dac na kebsa

ona
@ktos

sami co alkohol lubia a jak pjdziesz zapytasz o cos to nic nie wiedza

Góra

Wielkanoc i co z tego Pani kierownik nawet się nie pojawiła życzeń nie złożyła bo sie bala tak samo jak menadżer uciekli A tak to siedzia do 22:00 i zastanawiają się co Jeszcze upier...Za te ciasta będziemy musieli zapłacić, człowiek mało zarabia to jeszcze zabiorą 300 z premi za 1 dzień uz w (usunięte przez administratora) mamy wasze ciasta , kierownik magazynu aby przekonała i zero szacunku do człowieka kto ją wybrał , poprzedni medzaer to miał szacunek do ludzi wyszedł pogadal złożył życzenia i nikomu nic nie upierdolil tylko Jeszcze dziękował

h im w d
@Góra

Oczekujecie szacunku od tej 2-jki, zapomnijcie. Oni nie znaja takiego slowa. Dla KM i MC tylko władza sie liczy i to zeby uprzykrzyć pracownikom zycie i normalne funkcjonowanie w tej firmie. Zajeb...ac pracownikowi wszystko co się da, dla Nich to nic istotnego. Po trupach do celu, najwazniejsze są słupki. Pracownik- człowiek sie nie liczy Taka nastąpiła zmiana pokolenia osob zarządajacych w tym magazynie lecz nigdy tak nie bylo- choć bywalo roznie. Lecz ktos tam na gorze był tego swiadomy, podejmując takie decyzje. I nikogo nie rusza to ze odchodza wartosciowi pracownicy. A jak tak dalej będzie sie działo to Pani KM I Pan MC beda niedługo sami zapierd...alac w magazynie. Ewentualnie Pan MC sciagnie posiłki z BIA, ale to będzie dzialalo na krotka metę. Wesołych Swiat

....
@h im w d

Myślisz że ktoś się przejmuje że odchodzą ludzie, tyle Ukrainy że można takich ludzi śmiało zastąpić. Poniżyć pracownika to cel w tej firmie

MyiWy
@Góra

I takich ludzi się ceni, którzy potrafią rozmawiać I znaleźć rozwiązanie . Niestety dlatego odszedł bo umiał rozmawiać z ludźmi. Szacun dla poprzedniego menadżera

@MyiWy

...to fakt poprzedni niezly był herbatnik i też nie był idealny lecz miał szacunek do ludzi nie to co obecny MC, poprzedniemu zależało na pracownikach a ten ma Nas za nic.

absencja i co jeszcze ?

Na jake genialne jeszcze pomysły wpadnie Nasze kierownictwo z MCD na czele ? Szrama ogłosil ze jedna UZ lub Opieka na dziecko i absencja ujeb..na Panu Alkowi chyba zacielo sie xero kopiując zasady 1/1 jakie panują w Białym:( On naprawde robi wszystko zeby uj.ebac pracownika wprowadzajac wszelkiego rodzaju decyzję krzywdzace pracownika I zniechęcające do tego zeby chcialo się tu komukolwiek pracowac. Najwidoczniej taki jest jego cel, "nie podoba się to (usunięte przez administratora) Był już taki jeden Meche ktory miał podobne stwierdzenie. Pracownik ma (usunięte przez administratora) do powiedzenia. Czy to jest normalne ?

Xxxx
@absencja i co jeszcze ?

Rodzic który korzysta z opieki nad zdrowym dzieckiem otrzymuje pensje w takiej wysokości jakby wstawił się normalnie w pracy., a zatem 100 procent należnego mu wynagrodzenia.

Absencja
@absencja i co jeszcze ?

Wy parszywe i zakłamane obrzydliwe mordy co jeszcze pracownikom ujebiecie może najpierw zacznijcie od swoich pensji wy nie wychowane gałgany , co Was za rodzice wychowywali? Ale kto by chciał mieć takie dzieci jak Ania i Alek pewnie z domu dziecka są. Poczytajcie sobie kodeks pracy tam paragraf nie jeden na Was jest. Z nami nie wygracie. Tak szybko jak przyszliscie na ten magazyn tak szybciutko z tad spier...dolicie. Przeczytałaś, przeczytałeś to pozdrawiam

Abs

Ania Alek Putin was szuka buahahahaha

rylec

Rok 2024, czerwiec. Jako jeden z nielicznych polskich pracowników etatowych pracuje nadal na magazynie w Piorunowie. Większość od roku czasu pracuje w nowo powstałym magazynie Lidl. Część grupy poszła w innym kierunku trzymając się jak najdalej magazynów.Wojna na Ukrainie się skończyła. Ale i ta w trakcie zmusiła większość swoich obywateli do powrotu. Teraz zostali tam odbudowując swój kraj. Unia wyłożyła duże pieniądze na wsparcie dla Ukrainy w celach odbudowy. Każdy kraj z osobna także pomógł finansowo. Jestem na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego. A wszystko za sprawą serca i oddania jakie włożyłem dla swojej ukochanej firmy oddając niemal wszystko co mogłem, mając nadzieje że staniemy na nogi.Dziś ładunki nie są już tak duże jak kiedyś. Nie wywiązywaliśmy się z umów. Towar do klienta trafiał z tygodniowym opóźnieniem. Potrzebowaliśmy nowych rąk do pracy a o to z naszymi wymogami i ofertami jakie oferowaliśmy, było trudno.Opinia też poszła w świat. Każdy omijał nas łukiem. Nikt nie chciał pracować w środowisku gdzie o godnośći człowieka i szacunku drugiej osoby, można byłoby przeczytać tylko w książce. Większość klientów zrezygnowała z naszych usług.Dziś magazyn, w jakim znajduje się nasza firma, dzielimy z dwoma innymi zakładami produkcyjnymi tak by uniknąć większych kosztów wynajmu. Pensję stanęły w miejscu. Spędzałem po 16 godzin dziennie w pracy co odbiło się na życiu prywatnym. Kiedy byłem potrzebny żonie jak dziecko zachorowało i prosiła mnie żebym wziął dzień wolny w pracy, nie zrobiłem tego. Nie mogłem sobie pozwolić na utratę premii którą nam zaczeli zabierać za absencję. Od pół roku jestem po rozwodzie. Rygor i zastraszanie to już porządek dzienny. Jutro chyba i ja przyniosę wypowiedzenie.

hahalol

EuroCash to juz nie firma to jest po prostu jeden wielki pieprznik razem z tzw. burdelem pracownicy są jedynie po to aby się nad nimi pastwić i mobbingować wielki Pan nowy menager uchodzi jedynie za złodzieja i kawał wszy ile on krwi napsuł to głowa mała, Pani kierownik wcale nie lepsza wredna obślizgła larwa która jedynie patrzy co by tu zrobić aby żeby dogiąć ludzią jak i w biurze tak i na magazynie. Siedzą razem wymyślają coś co tylko utrudnia wcale nie jest lepiej tylko gorzej, ludzie są po studiach lub po jakimś zarządzaniu bo ich tok myślenia to już nie jest (usunięte przez administratora) i 7 metrów mułu. Brak słów na idiotyzm i debilizm co ta para razem wyprawia. A i powodzenia bo spoufalanie się na takich stanowiskach jest niedozwolone. A pisemka poszły gdzie trzeba

@hahalol

Rozmawialem z kolega z gdanska, jak ta rura Pani Anna odeszła z ich magazynu to zupelnie zmieniło się nastawienie ludzi do pracy z działy opakowan i nie tylko ???? Jak rzadzila opakowaniami to panował istny rezim i każdy bal się odezwac ponieważ tych co się stawiali eliminowala od razu. Inni kierownicy też mieli jej zachowania jak i krzykow serdecznie dosyc. No i wylądowała w Bloniu i tu probuje wprowadzic podobny reżim jak w Gdańsku. Tylko nie zdaje sobie sprawy na jakich pracowników trafiła. Ktos na gorze musi zainteresować się Jej osoba i tym co soba reprezentuje i jak traktuje pracownikow

Zmiana
@mag

Tydzień balowali jak odeszła

Ooo
@hahalol

To ze pisma poszły gdzie trzeba to nie zaszkodzi ale czy cala ta sytuacja z niedopuszvzalnym zachowaniem Pani KM zostanie poruszona gdzies wyżej to w to watpie. W tej firmie mielismy wiele przykładów ze wszelkiego rodzaju niedopuszczalne zachowania kadry były wygaszane. A tutaj Pani KM i Pan MCD maja zbyt duże plecy zeby jakiekolwiek wyciągnąć konsekwencje. Oby wszelkiego rodzaju zgloszenia zmieniły ich podejscie do pracownika i zeby zmieniła sie atmosfera w tej firmie. Z tym moze byc roznie.

:D
@Zmiana

Dalej balujemy :P

@Zmiana

Widac ze nie wygodne wypowiedzi dotyczące poczynan Pani Anny w magazynie w Gdansku szybko sa usuwane :(. Niewygodne choc prawdziwe wypowiedzi o Pani Annie nie sa Jej jak i MCD na reke. I tak wiekszoac zdarzyla wyrobic sobie zdanie o nowej Pani KM, jej praktykach jak i chamskim zachowaniu wobec drugiej osoby. Pytanie czy wyciagnie z tych opinii jakies wnioski ?

Boski Roman

Bardzo dobra decyzja kierowniczki,już dawno tego buca powinno nie być. Narzekaliście na jego reżim a teraz płacz? Dwulicowcy!

J...
@Boski Roman

Bucem to Ty jesteś . Nikt nie płacze tylko trzeba porządek zrobić z tą ala kierowniczka magazynu (usunięte przez administratora) jak chce prowadzić to niech sobie w domu prowadzi o ile wogole go ma w co wątpię bo kto by z nią wytrzymal.

Igla za R

Przykro się patrzy jak menager zamiast wybadać teren kopiuje Białystok. Jak muszą się czuć poszczególne działy witając gości z tak głupimi pomysłami jakich te CD nie widziało. Nikt nie musi być wybitnie inteligentny żeby wiedzieć że to się nie uda bo nie da się kopiować pomysłów z jednego CD na drugi. Na temat KM nie ma co się wypowiadać..... śmiech na HALI.... kopiować to można dowód osobisty. Fakt... mysłą, że magazyn (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że wybitnie się pomylą.

@Igla za R

Wypowiadaj się jak najbardziej ale po co podpisujesz się pod czyimś pseudonimem...

Szpilka
@...

Pseudonim? Nie bądź śmieszny. Nie o to tu chodzi...

Kierowca

Jak wygląda praca na stanowisku kierowcy kat C w eurocash i czy warto zawracać sobie głowę ta praca??

Czy w Grupa Eurocash S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Anymousxxx

W Lublinie powiedzieli nie ma takiej opcji, bo kryzys. Pracy coraz więcej.

Borys

Tak 200zl na święta

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Błonie

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.