logo Eurocash S.A.

Eurocash S.A.

Błonie

Opinie o Eurocash S.A.

Pawel 2016-09-25 23:53
Robert jak Cie przywroca z powrotem na stanowisko kierownika to nie odpuszczaj. Magazynier nie moze nawet pomyslec ze jestes tam dla niego. Jeszcze kierownik magazynu i menagerowie docenia to ze jestes taki stanowczy i nieugiety. Oni nie czuja tych "paczek" tak jak Ty. Nie wiedza co to jest zabierac ze soba prace do domu i rozmawiac o niej z rodzina przy niedzielnym obiedzie. Jestem z Toba. Zmiana bez Ciebie to nie to samo. Badz silny. Trzymam kciuki za Ciebie. Do zobaczenia
julek 2016-09-26 22:50
Przynajmniej Gosia teraz troche odpocznie od niego... w pracy
Paweł 2016-09-27 17:58
Handlowiec 2016-08-22 11:16:08 Generalnie widzę to tak, po prawie roku pracy poznałam w EC masę osób, z którymi mi się super pracowało, zarówno z magazynu, kontolerzy jakości, planiści, ph i dk... Niestety Eurocash to typowa korpo, która ma za nic pracowników, nie liczy się jakim pracownikiem jesteś a nawet jak efektywnie pracujesz, tylko tabelki, wykresy i to co kierownictwu przynosi kasę, nawet jeśli wyrabiasz swój budżet i masz premie to w totalu i tak jest za mało i za miesiąc masz już taki budżet, że premii nie wyrobisz i lecisz na podstawie. Co tydzień się z czegoś tłumaczysz, nawet jeśli masz super wynik to tłumaczysz się z tego jak to zrobiłeś, dlaczego dopiero teraz i jak masz zamiar to utrzymać. Każdego miesiąca jest podwyższony poziom, jeśli w tym poszło super to w przyszłym MUSI być lepiej, nie na tym samym poziomie, tylko LEPIEJ! Maile są podstawą kontaktu i załatwienia sprawy niestety często czeka się na odpowiedź kilka godzin, czasem dzień. Odchodzi coraz więcej kompetentnych osób a w ich miejsce pojawiają się ludzie nie mający pojęcia co tam robią i jak mają pracować.
Nowy 2016-09-28 15:00
Witam, mam okazje dostać sie do magazynu na passie do pickngu, jak wyglada praca tam? atmosfera? jak wychodza premie? A kierowców podobno szukają? Prawda gdzie lepiej?
Życzliwy 2016-09-28 15:31
były_pracownik 2015-10-21 17:31:47
Witam Ja osobiście nie polecam pracy w tej firmie no chyba że ktoś chce być źle traktowany i wykorzystywany. Z takim kierownictwem nigdy sie nie spotkałem/łam, najbardziej chamowaty jest MECHECKI!!! Stał się Kierownikiem Magazynu i pomiata teraz ludźmi jeszcze bardziej. Panie Mechecki skąd u Pana takie chamstwo i zero szacunku do ludzi ?
Bombel 2016-10-03 17:30
non toper aż do momentu kiedy cię zwolnią i poszukasz normalnej pracy normalnie opłacanej wtedy są wyższe. Ale to nie w jełrocaszu .
guru 2016-10-04 15:25
co do awansu?
jak w polityce:
Możesz być mierny,bierny ...
ale musisz być wierny !!!
Znajomości i koligacje rodzinne też mile widziane.
guru 2016-10-04 15:26
co do awansu?
jak w polityce:
Możesz być mierny,bierny ...
ale musisz być wierny !!!
Znajomości i koligacje rodzinne też mile widziane.
Guru 2016-10-07 21:38
@adam tak powinno byc.
Myslisz ze Pawel M. , Krzysztof M. , Arkadiusz P. i Pawel Z. poznali sie dopiero w EC? A awanse to sa za ich umiejetnosci i zaangazowanie? Kierownik magazynu sie wypromowal i ich pociagnal za soba. A o znajomosci i koligacje to zapytaj na magazynie....
Krzysiek 2016-10-17 19:19
Atmosfera ok. Jak pracujesz przyzwoicie to na suchym magazynie inie zarobic 2200 na reke ;)
- 2016-10-17 19:33
no to fajne wynagrodzenie nie ma co ukrywać ale jednak może direcyzuj co znaczy dokładnie "pracować przyzwoicie", bo to może się okazać bardzo istotne - dodam ze interesuje mnie was program manadżerski
Szef 2016-10-27 09:39
Przyzwoicie tzn. rece musza byc caly czas w ruchu ;) nikt za darmo pieniedzy Ci nie da.
Ghio 2016-10-28 22:43
Powiem tak w eurocash jest tak samo jak wszedzie w polskiej rzeczywistosci robisz,robisz garba sie dorobisz nic poza tym
Magazynier 2016-11-02 21:37
Wie cos ktos jak Pejsowi w sadzie poszlo?
Długi pali szlugi 2016-11-06 10:47
Wygrał kamienice, a meche i majcer mają go publicznie przeprosić na kolanach przed synagogom
Przyszły 2016-11-16 15:23
Witam.. otrzymałem ofertę pracy na magazyniera i operatora wózka widłowego w Warszawie.. wiem że praca trzy zmianowa, ale jakie są zarobki, jaki socjal, jak atmosfera pracy..?
Miras 2016-11-18 19:33
Słuchajcie kochani ile dają bonów w ty roku? I będą na karcie jak od jakiegoś czasu co roku? jestem na zwolnieniu i chciałbym się dowiedzieć
Passeratii 2016-11-30 14:34
Jak to jest teraz ze l4? Zabierają coś?
Długi pali szlugi 2016-11-30 21:44
Passeratti tdłi ci zabiorą i bedziesz musioł jeździć audi w elpidżi !
ciul 2016-12-14 04:40
CD Piorunów i Sokoły SuperMaria,hahahahaha
Co za żałosna banda frajerów....
Maksimilian19871 2017-01-17 20:35
Pracuje w euro Cash cash Cash&carry od roku
Od samego początku jest tam coraz lepiej
Same plusy przynosi pracownikom to ze z własna inicjatywą wyjdzie coś nowego w systemie i juz wiadomo jaki towar zamówić i na co jest popyt
Takze nie wiem dlaczego takie oszczerstwa są tutaj skoro jak ktoś pracuje zeby pracowac do do MZK
Firma godna polecenia 100%
Takiej osobie która chce sie rozwijac7 A nie stać w miejscu jak to inne firmy podobne to prezentują
Dlatego zapewne piszą te oszczerstwa osoby które nigdy tam nie pracowały

Padinkton 2017-01-18 20:11
Następny naganiacz. Czy to program komputerowy czy płacą jakiemuś ścierwojadowi żeby tak kłamał i zachwalał co to za świetna firma.
Ghio 2017-01-19 17:27
Ta wspaniala firma szkoda gadac minimalna placa karty na swieta dla wybranych za paczki sciagaja podatek wiekszy jak wartosc paczki a i jak pojdziecie na chorobowe macie wiecej jak normalnie pracujecie chora firma!!
Kandydat 2017-01-20 18:53
Dzień dobry,
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć o warunkach pracy na stanowisku Key account manager w kanale Horeca? Dostanę zapewne propozycję pracy i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o warunkach - przełożeni, premie i wynagrodzenie, plany sprzedaży, atmosfera, codzienne zadania. Będę wdzięczny.
MAGAZYNIER 2017-01-24 02:38
Ja tam pracuje. I jak wyjdę to już nie wrócę a jeśli dalej będzie to najniższa krajowa to już na dniach kierownik otrzyma moje wypowiedzenie i tym razem nikt nie zdoła mnie tam zatrzymać. Powiem jasno przyjdzie czas że kierownicy będą sami pracować w tej firmie bo pracownicy którzy już tam pracują kilka dobrych lat w innych firmach będą traktowani jak ludzie a nie rzeczy. Czekamy w takim razie na podwyżki bo my wasi pracownicy wiemy że jest z kad wziąć na to pieniądze! Czas ucieka bardzo szybko lada moment 10luty jak nie będzie poprawy (tak kierownicy eurocash piorunow czytajcie głośno) to zobaczycie jak masowo wszyscy odejdą a wtedy i was wywala za to że nie potraficie utrzymać dobrych pracowników. Doceńcie nas wreszcie a wtedy my doceniamy was. Pozdrawiam ludzi z Eurocash Błonie Piorunów.
Ja 2017-01-28 11:36
Jezeli chcesz pracowac w EC to pamietaj. "NIE UZYWAJ NAZWISKA SWOJEGO KIEROWNIKA NA DAREMNO" . Mozesz z tego powodu stracic prace.
Janosik 2017-01-31 14:44
Jako pracownik moge powiedziec ze w EC bedzie juz tylko lepiej. W mniemaniu przelozonych dostaniemy podwyzke. Tyle ze zostanie zabrana absencja, wiec tak naprawde jej nie bedzie, a Ci ktorzy maja wieksza podstawe niz przewidziana podwyzka, tak naprawde dostana obnizke, jezeli absencji nie ma zapisanej w umowie ... Ale my narod Polski z racji tego, ze jestesmy tolerancyjni, przyjmiemy do pracy braci z za wschodniej granicy. A Polaczkowi jak nie pasuje niech sie zwolnia. Juz niebawem na skanerach beda komendy i polecenia w cyrylicy. Taka dobra zmiana... Portugalska firma z ukrainskimi pracownikami na polskiej ziemi ... Tu juz od dawna nie liczy sie czlowiek tylko slupki, wykresy i liczby.
Magazynier 2017-01-31 22:41
Mamy oficjalne potwierdzenie. Zapraszamy do pracy. Teraz zarobisz u nas 2250 zl brutto.
Biedak 2017-01-31 23:30
Mamy oficjalne potwierdzenie wozkowi ci co mieli 2500 minus 300zl kompletacja ci w wiekszosci 2000 uwaga minus 50 zl tylko i to sa podwyzki na umowach kretyni do potegi ale portugalczyk sie z was smieje biale murzyny a i niespodzianka zakaz macie rozmow przez telefony to tak od 1 lutego
Ona 2017-02-01 09:46
Tez dostaliscie smsa od kierownika czy bedziecie dzis w pracy ? Mialam mu nawet odpisac , ale od dzis jest zakaz uzywania telefonow
Pawel 2017-02-01 10:05
Naprawde tak zle wygladalem wczoraj w pracy? Ja dostalem smsa z zapytaniem czy ide na L4? Skoro kierownik sugieruje mi chorobe, to moze naprawde powinienienem isc do lekarza ...
Poirytowany oddany pracownik Eurocash 2017-02-01 16:24
Ludzie jakie to sa podwyzki ??? nasz wielkoduszny Manager tylko na to liczy że wiekszosc z nas położy kwity czy to wypowiedzenie czy L4. Nie dajcie się sprowokowac i nie idzcie im na reke. To jest celowe zagranie po to zebsmy sami sie zwolnili a UKraina nas zastapi bo jest tansza. Dzisiaj dostalismy aneksy i grupowo odmowilismy ich podpisania poniewaz zmienila sie tylko kwota wynagrodzenia w moim wypadku z 2000 na 2250 a premia pozostala bez zmian tzn. jako uznaniowa a wpajane jest nam ze pracujemy na premii akordowej. Zadamy rozmowy z Lukaszem. Moze sie myle ale pracodawca moze w taka premie jak uznaniowa w kazdej chwili ingerowac i nie wazne ze wypracujesz np. 800 w akordzie pojdziesz na l4 to beda w niej mieszac. Namawiam wszystkich ktorzy jeszcze tego papirku nie dostali nie podpisujcietych aneksow dopoki ktos z centrali z Poznania tutaj sie nie pofatyguje i nie oceni sytuacji. Tam nikt o tym nic nie wie co tutaj LZ wyprawia i wmawia nam ciemnote mysli ze ma doczynienie z idiotami. Wszytskie inne centra moga miec premie absencyjna tylko nie u nas botak sobie wymyslil nasz wladca. Jakie to sa podwyzki zabral absencje i przesunal w podstawe i to wychodzi na -50 u wiekszosci magazynierow. Jeszcze ten akord wyliczony z kosmosu, przeciez ten najmniejszy prog jet dla co niktorych nieosiagalny a oni w ten sposob chca nas zarznac !!! Tyle lat w tej pracy i oddanie i w ten sposob zostaemy docenieni. Kazdy z nas ma prawo odmowic podpisania tego aneksu dopoki nie bedzie poprawnie wystawiony i do tego namawiam......
Piotrek 2017-02-02 16:36
Niech nam wprowadza takie same zasady za wyrobiona norme/punkty jak maja pracownicy agencji. To juz by bylo cos na poczatek. Winni sa tez kierownicy, zaden sie nie upomni za nami. Pewnie nie dlugo beda ich wysylac na kurs jezyka rosyjskiego/ukrainskiego...
Zainteresowany 2017-02-03 21:34
Ile dostaje nowy pracownik magazynu na okresie probnym?
Młody 2017-02-04 01:46
a pass ???
Samarytanin 2017-02-04 18:50
Ty managerze od siedmiu boleści kapralu parszywy z woja co został zwolniony za liczne kradzieże i picie wódki idziemy po ciebie długo już tu nie pobędziesz. Wywieziemy cię na taczkach za bramę a potem obrzucimy pomidorami i zgniłymi jajkami!
Karol 2017-02-17 16:18
Witam. Jestem studentem i właśnie chciałem pójść na Menadzerski Program Operacyjny mógł by mi ktoś powiedzieć 2 słowa jak to wygląda i czy warto ?
pracownik 2017-02-21 13:00
Alban wracaj
kolega 2017-03-02 21:18
Alban już nie wróci ,powodzenia ziomek
kolega 2017-03-02 21:21
Alban juz nie wróci a szkoda,powodzenia ziomek
Magazynier 2017-03-05 01:25
Ktory to Alban?
majche 2017-03-05 04:25
niski albanczyk,naj pozytwniejszy gosc na zmianie u majche. ta zmiana juz nie bedzie juz taka sam bez niego :( dobrze zrobiles Alban
no ja 2017-03-05 06:50
krzysiek powiedzial ze juz sie nie boja nas haha .a co do albana to chyba cos bylo ze cos jadl w regale. cos bylo na kam i sie zwolnil
balbo 2017-03-05 07:09
usmialem sie ,znam albana ale to normalny czlowiek i dalej zyje tylko firme zmienil(oby mu bylo leiej)a robicie sensacje jakby umarl
Ktoś 2017-03-08 14:19
To co się dzieje w tym magazynie to jedna wielka porażka. Idziesz do pracy i 8 godz pracujesz pod presją Szefów Ekipy chodzą za tobą jak za psem. Zero szacunku dla pracownika.
magazynier 2017-03-08 18:29
co fraglesie gadasz za bzdury? zwolnił się bo chciał i nowa robote znalazł. jak nie wiesz to nie gadaj głupot. 3ym się Albańczyk :)
DC 2017-03-10 23:21
Jak po wypłacie? Po podwyżkach mega duże wypłaty hehe.
dosc 2017-03-12 04:33
lipa straszna ,fafa alban roman?za wami pujda ludzie
czarny 2017-03-14 22:04
Fafa robi tylko jest na L4 bo noge zlamał
ALBAN 2017-03-18 02:32
dzieki Bąble ,kto mnie zna to wie gdzie dobra firma jes
Zostaw swoją opinię o Eurocash S.A. - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.