logo Eurocash S.A.

Eurocash S.A.

Błonie

Opinie o Eurocash S.A.

ehe 2016-03-20 20:12:20
Leon raczej nie bedzie podwyzek,musisz sie nazapierdzielac za 2000 tys brutto.to co dzieje sie w tej firmie lepiej nie mowic Kto Wziął Roberta na kierownika ? jak on nawet pisac ani wysłowic sie nie umie
bla bla ble 2016-03-28 12:12:50
predzej ci (usunięte przez administratora)premie za bledy itp + notatki niz dadza ci zarobic
kowaljan 2016-04-04 19:11:04
Ja pracuję w centrum dystrybucyjnym. Porażka totalna, kierownictwo nadaje się ale do sprzedawania jajek na bazarku, tacy wszyscy wyszczekani, mobbing stosowany na każdym kroku, premie zabierane za głupoty 30 dnia każdego miesiąca czyli ktoś kto (usunięte przez administratora) jak szalony okazuje się że robi za tyle samo co inni pracujący normalnie przez cały miesiąc i z jednej strony bardzo dobrze, bo przez takich ludzi jest w firmie jak jest. Czas zmianowy porażka, kompletacja pracuje w okresie wakacyjnym po 12h, chłopaki ledwo chodzą na nogach ale pracują bo każdy boi się sprzeciwić a norma około 270/h, operatorzy wózków nie mają premii bo normy nierealne do wykonania a praca odpowiedzialna jak chyba żadna inna w tej firmie (też po 12h), załadunkowi pracują na 4 zmiany z czego tylko jeden tydzień mają na rano bo reszta miesiąca to popołudnia, jednym słowem zero życia. Na magazynach i polach odkładczych totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i chaos, kto pracuje w hurtowniach sam widzi jakie palety przychodzą, niekiedy strach ich dotykać a gdzie dopiero załadować na auto i przetransportować, ale nikogo to nie obchodzi. Jedyną najważniejszą rzeczą jest norma norma norma ładnie nazywana przez kierownictwo wydajnością. Jakie kolwiek sugestię przez pracowników co zmienić żeby było lepiej są odrzucane i dosłowine karane, bo jak można "mądremu" kierownikowi coś podpowiadać, a prawda taka że nie ma pojęcia jeden z drugim jak praca wygląda bo siedzi cały dzień i czyta sobie onet czy inne popularne portale. Kiedy jest nawał pracy to nawet jeden z biura nie wyjdzie bo nie chce patrzeć na ten cały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ludzi którzy krzyczą na siebie i się wyzywają, bo przecież murzyny i tak zrobią robotę, a kiedy pracy mało to chodzą wszyscy dumni jak pawie po magazynach bez kamizelek, kasków i butów ochronnych i zabierają premie ludziom którzy na chwile zdjęli kask bo im gorąco od zapierdalania, istna samowolka. Pieniądze znośne ale jak za takie warunki pracy odradzam wszystkim, lepiej zarabiać 300 zł mniej a robić jak człowiek. Najlepiej jak przyjeżdża PIP czy BHP, sranie po gaciach, wszyscy w kamizeleczkach i w kaskach, kultura pełna, porządeczek. Da się? Da się!!! Ale na stanowisku kierownika trzeba kierować firmą a nie przychodzić na internet do pracy czy na plotki ploteczki, a pracownik jak zwykle batem bity, wiecznie źle, wiecznie mało mimo wszelkich starań....
Jano 2016-04-06 13:14:43
Kazdy ptaszek musi miec daszek
Himen 2016-04-07 20:11:08
Nie jestem robotem zmieszam każdego kondona z błotem a zwłaszcza majchria platfusa śmierdzącego błotem długiego walącego skunks im potem, meche che leżącego pijanego pod płotem, mumina z mordą parszywą, padicha z dynią pustą acz tak wielką bo spuchniętą od ugryzień stada szerszeni we wczesnej młodości podczas jak go gwałcili na obozie harcerskim.
Dudu 2016-04-09 12:19:32
Kiedy otwierają sklep na hali wie ktoś? Wie ktoś czy klientów tego sklepu bedą kontrolować ochroniarze z alkomatem ?gdzie można wyrobić przepustkę do sklepu?
manager 2016-04-13 22:56:48
Adres I.P został podany weryfikacji zgodnie z wnioskiem bedacym wykroczeniem przestępstwem z art.216 kodeksu karnego.
Mimi 2016-04-22 05:03:12
Podobno eurocash wywala się na koła i będą grupowe zwolnienia słyszał coś ktoś ?
Mimi2 2016-04-22 14:57:29
Nie wydaje mi sie zeby wywalal sie na kola, zlego diabli nie wezna
Picker 2016-04-23 05:11:10
A ja słyszałem że mają zwolnić większość tej pożal się Boże kadry kierowniczej która spełnia swoje zadania jak pensjonariusze w szpitalu dla wariatów. Ale to akurat wyjdzie na dobre tej firmie jak zwolnią tych kmiotów
mimi2 2016-04-23 20:06:57
kadra kierownicza jak najbardziej, mogbly zostac tylko krzysio, trojan, seba, kapec, i z zaladunkow kondziu, lukasz N. z nimi da sie dogadac
To już szczyt 2016-05-05 18:21:12
To że nie lubisz tego Radosława to nie znaczy żebyś mu głupku po dzieciach jeździł. Dziecko jest nic nie winne. Jesteś skończonym kretynem pustakiem pajacem i baranem takich ludzi jak ty powinno się utylizować bo na leczenie jest za późno.
manager 2016-05-05 18:23:12
xxx 2016-05-05 22:10:45
O czym wy ludzie mowicie to ze ktos wyraza swoje zdanie na temat czy jest ladny czy brzydki to nie jest przestepstwo nie badzcie smieszni .Zajmijcie sie moze poprzednimi komentarzami jak ludzie na siebie jada i wyzywaja .
iza 2016-05-09 19:41:10
widac ze to nie jest forum wypowiadania sie co kto ma do powiedzenia tylko niedlugo wszyscy benda odpowiadac prawnie za nadeslane komentarze -firma taka sobie nie polecam
jooooooo 2016-05-09 20:01:40
gdzie jest kolega Opcja bo nie widać ziomka
Husky 2016-05-11 15:09:33
Robi w stokrotce ziom
xxx 2016-05-16 15:53:50
wie ktos jakie sa zarobki w EC ?
xx2 2016-05-18 10:22:01
z miesiaca na miesiac coraz mniejsze, kombinują wiecznie z punktacja akordowa i coraz mniej zarabiasz
qwerty 2016-05-21 20:16:56
Witam, mam okazje dostać sie do magazynu na passie do pickngu, jak wyglada praca tam? atmosfera? Kontrola bardzo jest upierdliwa? jak wychodza premie?
Wujek dobra rada 2016-05-22 16:00:53
*odpuść
Agent 2016-06-09 16:37:58
Na zebraniu Krzysio mowil ze bedzie sprawa w sadzie. W koncu ktos mial odwage zeby zawalczyc o swoje.BRAWO !!!
Mati 2016-06-11 10:36:47
Ostatnio Eurocash ma często sprawy w sądzie i z tego co wiem to przegrywa. Więc nie jeteś na czasie. Ale zachęcam do walczenia nawet na drodze sądowej z tą oszukańczą spółką pozdro
Mati 2016-06-23 15:21:42
Wymigują się od płacenia odpraw przy zwolnianiu pracowników. A drugie to słyszałem jeszcze że ktoś im założył również o mobbing ale to może być głośna sprawa więc o wynikach będzie słychać pozdro
xyz 2016-07-09 14:22:52
Ostrzegam przed tą firmą. Przed rozpoczęciem pracy upewnijcie co do kondycji biznesowej Business Unit'u, do którego aplikujecie. Tam gdzie finansowo nie dzieje się najlepiej rotacja jest niespotykanie wysoka. Jeśli wydaje się Wam, że idąc na wyższe stanowisko menadżerskie możecie w końcu spodziewać się względnego spokoju i ktoś pozwoli Wam pracować - nic bardziej mylnego. Atmosfera chamstwa i pogardy wypływa z samej góry. W firmie poza tym totalny chaos i bałagan, brak procedur, centralne zarządzanie sprawami pracowniczymi, księgowością i nowymi produktami/producentami - załatwienie czegokolwiek trwa tygodnie. Normą w Eurocash jest nieodpowiadanie na maile - zachowania również akceptowane przez kadrę zarządzającą. Wszystko co najgorsze co można skojarzyć z korporacją - tzn. zamiatanie spraw pod dywan, awanse osób niekompetentnych, mobbing, różnego typu przekręty, atmosfera braku szacunku i poniżania, zwoływanie spotkań o godz. 19:00. trwających do 22:00, zadania do zrobienia na już - z niedzieli na poniedziałek z deadline'em na poniedziałek: 10:00, ucinanie premii, etc. W szczególności przestrzegam przed BU - Gastronomią (stery objęła tam wybitnie niekompetentna osoba, która nie radzi sobie z rangą stanowiska na jakim się znalazła); należy obawiać się również Frisco i Inmedio. W pozostałych BU - być może spokojniej - do czasu "niezrobienia wyniku".
alto 2016-08-10 09:14:56
Nienawiść. I co , sorry, taki mamy klimat? Odnoszę się tylko do określeń, używanych w poście.
Handlowiec 2016-08-22 11:16:08
Bez strachu 2016-08-26 19:49:54
Przegrali 2 sprawy sądowe z kretesem. Przegrali i płacili za błędy beznadziejnego kierownictwa. Najpierw trzeba zastanowić się ze trzy razy, a potem podejmować mądrą decyzję. Sprawa o mobbing też przydałabym im się, może wtedy niedouczeni kierownicy zaczęliby ponosić konsekwencje za swoje czyny i słowa. Może kiedyś ktoś odważy się na taki krok. Wygrać z Eurocashem można...Powodzenia
kierownik 2016-09-06 00:56:48
zapraszamy wszystkich do pracy. od nowego roku oferujemy wszystkim magazynierom najnizsza krajowa tj. 2000zl brutto podstawy.
Kierownik 2016-09-07 00:14:58
@oliwa zwiekszyc to mozemy Ci norme
joooooo 2016-09-08 07:17:20
gdzie tam widzisz kierowników , to tylko z nazwy kierownik
hahahahaha frędzle
Pawel 2016-09-25 23:53:17
Robert jak Cie przywroca z powrotem na stanowisko kierownika to nie odpuszczaj. Magazynier nie moze nawet pomyslec ze jestes tam dla niego. Jeszcze kierownik magazynu i menagerowie docenia to ze jestes taki stanowczy i nieugiety. Oni nie czuja tych "paczek" tak jak Ty. Nie wiedza co to jest zabierac ze soba prace do domu i rozmawiac o niej z rodzina przy niedzielnym obiedzie. Jestem z Toba. Zmiana bez Ciebie to nie to samo. Badz silny. Trzymam kciuki za Ciebie. Do zobaczenia
julek 2016-09-26 22:50:03
Przynajmniej Gosia teraz troche odpocznie od niego... w pracy
Paweł 2016-09-27 17:58:50
Handlowiec 2016-08-22 11:16:08 Generalnie widzę to tak, po prawie roku pracy poznałam w EC masę osób, z którymi mi się super pracowało, zarówno z magazynu, kontolerzy jakości, planiści, ph i dk... Niestety Eurocash to typowa korpo, która ma za nic pracowników, nie liczy się jakim pracownikiem jesteś a nawet jak efektywnie pracujesz, tylko tabelki, wykresy i to co kierownictwu przynosi kasę, nawet jeśli wyrabiasz swój budżet i masz premie to w totalu i tak jest za mało i za miesiąc masz już taki budżet, że premii nie wyrobisz i lecisz na podstawie. Co tydzień się z czegoś tłumaczysz, nawet jeśli masz super wynik to tłumaczysz się z tego jak to zrobiłeś, dlaczego dopiero teraz i jak masz zamiar to utrzymać. Każdego miesiąca jest podwyższony poziom, jeśli w tym poszło super to w przyszłym MUSI być lepiej, nie na tym samym poziomie, tylko LEPIEJ! Maile są podstawą kontaktu i załatwienia sprawy niestety często czeka się na odpowiedź kilka godzin, czasem dzień. Odchodzi coraz więcej kompetentnych osób a w ich miejsce pojawiają się ludzie nie mający pojęcia co tam robią i jak mają pracować.
Nowy 2016-09-28 15:00:34
Witam, mam okazje dostać sie do magazynu na passie do pickngu, jak wyglada praca tam? atmosfera? jak wychodza premie? A kierowców podobno szukają? Prawda gdzie lepiej?
Życzliwy 2016-09-28 15:31:09
były_pracownik 2015-10-21 17:31:47
Witam Ja osobiście nie polecam pracy w tej firmie no chyba że ktoś chce być źle traktowany i wykorzystywany. Z takim kierownictwem nigdy sie nie spotkałem/łam, najbardziej chamowaty jest MECHECKI!!! Stał się Kierownikiem Magazynu i pomiata teraz ludźmi jeszcze bardziej. Panie Mechecki skąd u Pana takie chamstwo i zero szacunku do ludzi ?
Bombel 2016-10-03 17:30:57
non toper aż do momentu kiedy cię zwolnią i poszukasz normalnej pracy normalnie opłacanej wtedy są wyższe. Ale to nie w jełrocaszu .
guru 2016-10-04 15:25:57
co do awansu?
jak w polityce:
Możesz być mierny,bierny ...
ale musisz być wierny !!!
Znajomości i koligacje rodzinne też mile widziane.
guru 2016-10-04 15:26:24
co do awansu?
jak w polityce:
Możesz być mierny,bierny ...
ale musisz być wierny !!!
Znajomości i koligacje rodzinne też mile widziane.
Guru 2016-10-07 21:38:31
@adam tak powinno byc.
Myslisz ze Pawel M. , Krzysztof M. , Arkadiusz P. i Pawel Z. poznali sie dopiero w EC? A awanse to sa za ich umiejetnosci i zaangazowanie? Kierownik magazynu sie wypromowal i ich pociagnal za soba. A o znajomosci i koligacje to zapytaj na magazynie....
Krzysiek 2016-10-17 19:19:19
Atmosfera ok. Jak pracujesz przyzwoicie to na suchym magazynie inie zarobic 2200 na reke ;)
- 2016-10-17 19:33:56
no to fajne wynagrodzenie nie ma co ukrywać ale jednak może direcyzuj co znaczy dokładnie "pracować przyzwoicie", bo to może się okazać bardzo istotne - dodam ze interesuje mnie was program manadżerski
Szef 2016-10-27 09:39:51
Przyzwoicie tzn. rece musza byc caly czas w ruchu ;) nikt za darmo pieniedzy Ci nie da.
Ghio 2016-10-28 22:43:14
Powiem tak w eurocash jest tak samo jak wszedzie w polskiej rzeczywistosci robisz,robisz garba sie dorobisz nic poza tym
Magazynier 2016-11-02 21:37:41
Wie cos ktos jak Pejsowi w sadzie poszlo?
Długi pali szlugi 2016-11-06 10:47:35
Wygrał kamienice, a meche i majcer mają go publicznie przeprosić na kolanach przed synagogom
Przyszły 2016-11-16 15:23:36
Witam.. otrzymałem ofertę pracy na magazyniera i operatora wózka widłowego w Warszawie.. wiem że praca trzy zmianowa, ale jakie są zarobki, jaki socjal, jak atmosfera pracy..?
Miras 2016-11-18 19:33:51
Słuchajcie kochani ile dają bonów w ty roku? I będą na karcie jak od jakiegoś czasu co roku? jestem na zwolnieniu i chciałbym się dowiedzieć
Passeratii 2016-11-30 14:34:36
Jak to jest teraz ze l4? Zabierają coś?
Długi pali szlugi 2016-11-30 21:44:32
Passeratti tdłi ci zabiorą i bedziesz musioł jeździć audi w elpidżi !
Zostaw swoją opinię o Eurocash S.A. - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.