logo Grupa Eurocash S.A.

Grupa Eurocash S.A.

Błonie

Opinie o Grupa Eurocash S.A.

no ja 2017-03-05 06:50
krzysiek powiedzial ze juz sie nie boja nas haha .a co do albana to chyba cos bylo ze cos jadl w regale. cos bylo na kam i sie zwolnil
balbo 2017-03-05 07:09
usmialem sie ,znam albana ale to normalny czlowiek i dalej zyje tylko firme zmienil(oby mu bylo leiej)a robicie sensacje jakby umarl
Ktoś 2017-03-08 14:19
To co się dzieje w tym magazynie to jedna wielka porażka. Idziesz do pracy i 8 godz pracujesz pod presją Szefów Ekipy chodzą za tobą jak za psem. Zero szacunku dla pracownika.
magazynier 2017-03-08 18:29
co fraglesie gadasz za bzdury? zwolnił się bo chciał i nowa robote znalazł. jak nie wiesz to nie gadaj głupot. 3ym się Albańczyk :)
DC 2017-03-10 23:21
Jak po wypłacie? Po podwyżkach mega duże wypłaty hehe.
dosc 2017-03-12 04:33
lipa straszna ,fafa alban roman?za wami pujda ludzie
czarny 2017-03-14 22:04
Fafa robi tylko jest na L4 bo noge zlamał
ALBAN 2017-03-18 02:32
dzieki Bąble ,kto mnie zna to wie gdzie dobra firma jes
hahahaah 2017-03-28 09:38
nie siej fermentu
sam 2017-03-28 11:25
Co ty w ogóle opowiadasz?
Fafa 2017-03-29 09:18
hahahahaha widze ze kogos tu poniosla fantazja :D
Aneta 2017-03-30 09:43
Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz merytoryczności pozostawianych wpisów.
Xxxxx 2017-04-07 14:52
Ciekawe co jeszcze wymyśla żeby zabrać z wypłaty teraz zabierać będę za błędy. Może nie długo będą nam potrącac za zużycie papieru toaletowego.
ciekawy 2017-04-07 19:20
Ktoś może napisać jaka jest podstawa na stanowisku PH?
brak slow 2017-04-09 23:23
przestancie ciolki gadac teksty ze " macie ta firme w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;itp,a za 2-3 dni zostajecie na nadgodzinach.wiecej gadacie niz robicie,szczegolnia zmiana majchra
Jacek 2017-04-10 11:26
To ze nie zostajesz nadgodzin nic nie zmieni ukraince tu pracuja po 12 godzin i maja okolo 3500 do reki wiec lepiej sie zwilnij niz masz tu narzekac
brak slow 2017-04-12 11:38
odezwal sie Jacek,jezeli ten Jacek o ktorym mysle to z ciebie i z 2 innych sob z twojej zmiany jest najwiekszy ubaw haha napewno jakos znaczaco nie wzrosnie wyplata jak zaczne zostawac,zreszta z tego co pamietam to ty tez sie nagadales o podwyzkach
krzys 2017-04-27 08:26
Firma międzynarodowa. Portugalska firma z pracownikami zza wschodniej granicy na polskiej ziemi. Nie mam tu tylko na myśli Ukraińców. Już pojawili się pierwsi Hindusi.
byly pracownik 2017-05-01 00:56
hindusi? co tam sie znowu dzieje ?co nowego wymyslili ?
shannen 2017-05-18 22:23
Coraz lepiej? To kpina, żeby ciągle ci samk tyrali na drugą zmianę, kierowników za przeproszeniem gówno obchodzi, że ktoś ma żonę/dziewczynę i ciągle się z nią mija. Nie jest to praca, która niesie pomoc innym typu lekarz, policjant itd. Czysty wyzysk, najważniejsze, żeby sklepiki ma czas dostały wódeczkę i piweczko, bo bez tego świat się kończy. Pracowników mają za nic, a ich zdanie najlepiej, żeby dostali w kopercie i wtedy skutecznie wsadza je sobie w dupę. Prawo pracy łamane nagminnie. Chyba czas zrobić z tym porządek.
Arbiter 2017-05-20 16:16
Niektórzy już zaczęli robić. Jewrocasz każdą praktycznie sprawę w sądzie pracy, którą ktoś im zakłada przegrywa. Popytajcie się tych co ich zwolnili i pozakładali sprawy tym oszustom i wyzyskiwaczom.
nowy 2017-05-29 22:52
ktoś coś wie o freshu ?
warto tam pójść ?
eurocashtodno 2017-05-30 16:17
Niestety u mnie w mieście nie powiem jakim, mój dobry przyjaciel pracuje jako magazynier fakturzysta kasjer i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego ma, praca 100 % stres, 100 % wkur***nie, 100 % depresja. Nie warto iść do jakiegokolwiek eurocashu. Zarobki najniższa krajowa + premia której nigdy nie ma.
Tom 2017-05-31 10:10
Witam a jak sie pracuje w eurocashu dzial obsluginklienta gastronomia bylem tam na rozmowie i czekam na odpowiedz. Na jakie zarobki mozna liczyc, jak atmosfera . Prosze napiszcie czy warto tam pracowac i czy mozna sie rozwijac?
Fresh 2017-05-31 20:58
Warto zapraszay normalni ludzie i kierownicy
Fresh 2017-05-31 21:11
Zapraszamy mili ludzie spoko kierownicy. Dzięki takim ludziom zapominam że pracuje w tym pierdol.........
Fafa 2017-06-01 17:36
Która ,,mądra" głowa wymyśliła ten nowy regulamin? za niektóre punkty powinien dostać nagrodę ,,debila roku" . Czyżby był nim Super Boss ochrony Mariusz N ?
Mały 2017-06-02 15:44
Podobno oglądał to prawnik
Ktoś 2017-06-03 23:08
Niech Zych się wkoncu dowie co dzieje się na tym magazynie.
świeżak 2017-06-04 21:48
czemu mech wyleciał ktoś coś?
magazynier 2017-06-04 22:14
Nosił meche i krzysio razy kilka, poniesli i wilka ;)
magazynier 2017-06-04 22:15
Nosił meche i krzysio razy kilka, poniesli i wilka ;)
pocieszony 2017-06-04 22:46
Nosili kierownicy Pawelek i Krzysio razy kilka, poniesli i wilka ;)
ja 2017-06-07 20:06
za ogladanie filmow w pracy
Bąbel 2017-06-08 11:24
Za bycie starym trepem i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To już standard u niego. Człowiek ze wsi wyjdzie - wieś z człowieka nigdy.
nowy 2017-06-09 21:24
powie mi ktos szczerze i konkretnie ile zarobioe w eurocashu w pikingu?
Izunia 2017-06-09 21:48
Za ogladanie Jakich filmów?
josh 2017-06-23 16:35
nie polecam pracy w firmie eurocash... nie ma tam szacunku dla ludzi i wszystko jest wymuszane szantarzem... jedyne co się tam liczy to donoszenie... dobrze tam mają pupilki i lizusy bo widać to po zleceniach jakie robią i po wydajnościach a reszta niech se robi co chce... albo lądują na strefie albo robią delikatesy.... długi to gbur i burak z którym nie da się dogadać... a o Paduchu nie wspomne... to jeden wielki cham i prostak któremu władza do spuchniętego łba odbiła.... nie ma szacunku wgl do ludzi i odnosi się do niektórych jak do śmieci... jednym słowem ciesze się że stamtąd odszedłem... to była moja najlepsze decyzje w życiu..
P KRAW 2017-06-25 00:17
mocne słowa ale chyba za delikatne. ta firma z każdej strony to jeden wielki pier... a do twojej listy kierowników dodałbym jeszcze kilku.nie dziwie sie ludzią że tam pracują ( bo jak nie maja innej roboty to gdzieś trzeba robić) ale dziwie się grupie ludzi co zostaja na nadgodzinach ,robia dobre normy. a w lutym po zebraniu najwiecjej sie nagadali.chyba poprostu przywiaznie albo kabluja im to pasuje.NOWY PRACONIKU JESLI CHESZ PRZYJSC DO TEJ FIRMY TO KABLUJ A BEDZIESZ MIAŁ DOBRZE.całaprawda
Dingo 2017-07-06 22:21
Ciekawe kiedy czy wogole ci z gory pojda po rozum przeciez teraz pracuje tu juz tylko nie cale 30. % polakow zrobia inwertaryzacje i pojda z manatkami wystarczy spojrzec sie na bledy ukrainy teraz brakuje duzo towaru .Pisze tu do zycha daj lepiej ludziom co najmniej 500 zl podwyzki na umowie i pusc ta wiesc w miasto zeby polacy przyszli do pracy bo ukraincy cie zatopia człowieku
Bąbel 2017-07-10 13:45
Krawaty to najgorsze szumowiny wśród pracowników. Donoszenie mają w genach. Latają na uchu jak jakiś radar non toper bez chwili przerwy.
Zzzzzz 2017-07-25 15:45
Co się dzieje w tej firmie to brak słów. Cofają urlopy ludzia. Traktują nas jak niewolników. Trzeba żyć tylko praca nie możemy mieć własnego życia rodzinnego. Tylko praca praca. Jeszcze trochę i wyjdą kierownictwo i zacznie kompletować.
wdupiemameurocash 2017-08-14 10:34
Powiem wam ale wy jesteście głupi, ja to tam nie mam problemów z tym, przyjeżdżam do pracy pracuje tylko osiem godzin, chociażby nie wiem co się działo nie zostanę minuty dłużej w tej pracy, nie raz mówili mi są nadgodziny chcesz ? NIE ! . Ta praca jest tak zła taki wyzysk, cały czas straszą że albo zwolnią albo jest multum ludzi na twoje miejsce haha śmiechłem. Jak ogłoszenie dadzą do pracy w tej hurtowni to ludzie przychodzą zapytają ile zarobią i odchodzą bo takiej gównianej wypłaty to ludzie nie widzieli od lat. Wszyscy się tylko dają w tej firmie każdemu odpowiada wszystko a wylewa swoje żale na forum publicznym. Ja pracuję jeszcze dokładnie trzy miesiące ostatnie i w końcu odchodzę, teraz po zrobieniu odpowiedniego kursu z doświadczeniem zawodowym w kursie jadę sobie elegancko do Niemiec i będę zarabiał na nasze 16.000 zł miesięcznie. Wszystko się da, da się ogarnąć życie nawet jak się jest chorowitym człowiekiem. Sam wózkowy np wózkowy magazynier który tylko jeździ wózkiem w UK lub w Niemczech taki człowiek zarabia od 6000 zł do nawet 25.000 zł miesięcznie a pracuje tylko od 4 do maksymalnie 7 godzin dziennie bez weekendów. A my mamy 1550 zł . Sram na taką pracę. Ludzie weźcie się za siebie .
Aneta 2017-08-18 15:40
@wdupiemameurocash - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Grupa Eurocash S.A.? Piszesz, że jest możliwość przepracowania nadgodzin, czy są one dodatkowo płatne? Czy pracodawca terminowo wypłaca wynagrodzenia? W jakim systemie jest praca (stałe godziny, czy system zmianowy)? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
byly pracownik 2017-08-21 14:22
syf
Opo 2017-08-25 22:18
A jak wyglada praca na solówce? Auta, godziny,zarobki, itp?
Ana 2017-08-29 17:55
Ile zarabia magazynier?ile kontroler jakości?
Xxxc 2017-08-31 23:15
Kontroler 1900
Ana 2017-09-03 06:49
Dzięki:)to ciężka praca w tej kontroli jakości?1900zł to już z premią jest?dzięki za info
Aneta 2017-09-21 16:15
@Xxxc - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Grupa Eurocash S.A.? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na stanowisku kontrolera? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia, o którym wspominasz, firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnej opieki medycznej? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Grupa Eurocash S.A. - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eurocash S.A.