logo Eurocash S.A.

Eurocash S.A.

Błonie

Opinie o Eurocash S.A.

Dudu 2016-04-09 12:19:32
Kiedy otwierają sklep na hali wie ktoś? Wie ktoś czy klientów tego sklepu bedą kontrolować ochroniarze z alkomatem ?gdzie można wyrobić przepustkę do sklepu?
manager 2016-04-13 22:56:48
Adres I.P został podany weryfikacji zgodnie z wnioskiem bedacym wykroczeniem przestępstwem z art.216 kodeksu karnego.
Mimi 2016-04-22 05:03:12
Podobno eurocash wywala się na koła i będą grupowe zwolnienia słyszał coś ktoś ?
Mimi2 2016-04-22 14:57:29
Nie wydaje mi sie zeby wywalal sie na kola, zlego diabli nie wezna
Picker 2016-04-23 05:11:10
A ja słyszałem że mają zwolnić większość tej pożal się Boże kadry kierowniczej która spełnia swoje zadania jak pensjonariusze w szpitalu dla wariatów. Ale to akurat wyjdzie na dobre tej firmie jak zwolnią tych kmiotów
mimi2 2016-04-23 20:06:57
kadra kierownicza jak najbardziej, mogbly zostac tylko krzysio, trojan, seba, kapec, i z zaladunkow kondziu, lukasz N. z nimi da sie dogadac
To już szczyt 2016-05-05 18:21:12
To że nie lubisz tego Radosława to nie znaczy żebyś mu głupku po dzieciach jeździł. Dziecko jest nic nie winne. Jesteś skończonym kretynem pustakiem pajacem i baranem takich ludzi jak ty powinno się utylizować bo na leczenie jest za późno.
manager 2016-05-05 18:23:12
xxx 2016-05-05 22:10:45
O czym wy ludzie mowicie to ze ktos wyraza swoje zdanie na temat czy jest ladny czy brzydki to nie jest przestepstwo nie badzcie smieszni .Zajmijcie sie moze poprzednimi komentarzami jak ludzie na siebie jada i wyzywaja .
iza 2016-05-09 19:41:10
widac ze to nie jest forum wypowiadania sie co kto ma do powiedzenia tylko niedlugo wszyscy benda odpowiadac prawnie za nadeslane komentarze -firma taka sobie nie polecam
jooooooo 2016-05-09 20:01:40
gdzie jest kolega Opcja bo nie widać ziomka
Husky 2016-05-11 15:09:33
Robi w stokrotce ziom
xxx 2016-05-16 15:53:50
wie ktos jakie sa zarobki w EC ?
xx2 2016-05-18 10:22:01
z miesiaca na miesiac coraz mniejsze, kombinują wiecznie z punktacja akordowa i coraz mniej zarabiasz
qwerty 2016-05-21 20:16:56
Witam, mam okazje dostać sie do magazynu na passie do pickngu, jak wyglada praca tam? atmosfera? Kontrola bardzo jest upierdliwa? jak wychodza premie?
Wujek dobra rada 2016-05-22 16:00:53
*odpuść
Agent 2016-06-09 16:37:58
Na zebraniu Krzysio mowil ze bedzie sprawa w sadzie. W koncu ktos mial odwage zeby zawalczyc o swoje.BRAWO !!!
Mati 2016-06-11 10:36:47
Ostatnio Eurocash ma często sprawy w sądzie i z tego co wiem to przegrywa. Więc nie jeteś na czasie. Ale zachęcam do walczenia nawet na drodze sądowej z tą oszukańczą spółką pozdro
Mati 2016-06-23 15:21:42
Wymigują się od płacenia odpraw przy zwolnianiu pracowników. A drugie to słyszałem jeszcze że ktoś im założył również o mobbing ale to może być głośna sprawa więc o wynikach będzie słychać pozdro
xyz 2016-07-09 14:22:52
Ostrzegam przed tą firmą. Przed rozpoczęciem pracy upewnijcie co do kondycji biznesowej Business Unit'u, do którego aplikujecie. Tam gdzie finansowo nie dzieje się najlepiej rotacja jest niespotykanie wysoka. Jeśli wydaje się Wam, że idąc na wyższe stanowisko menadżerskie możecie w końcu spodziewać się względnego spokoju i ktoś pozwoli Wam pracować - nic bardziej mylnego. Atmosfera chamstwa i pogardy wypływa z samej góry. W firmie poza tym totalny chaos i bałagan, brak procedur, centralne zarządzanie sprawami pracowniczymi, księgowością i nowymi produktami/producentami - załatwienie czegokolwiek trwa tygodnie. Normą w Eurocash jest nieodpowiadanie na maile - zachowania również akceptowane przez kadrę zarządzającą. Wszystko co najgorsze co można skojarzyć z korporacją - tzn. zamiatanie spraw pod dywan, awanse osób niekompetentnych, mobbing, różnego typu przekręty, atmosfera braku szacunku i poniżania, zwoływanie spotkań o godz. 19:00. trwających do 22:00, zadania do zrobienia na już - z niedzieli na poniedziałek z deadline'em na poniedziałek: 10:00, ucinanie premii, etc. W szczególności przestrzegam przed BU - Gastronomią (stery objęła tam wybitnie niekompetentna osoba, która nie radzi sobie z rangą stanowiska na jakim się znalazła); należy obawiać się również Frisco i Inmedio. W pozostałych BU - być może spokojniej - do czasu "niezrobienia wyniku".
alto 2016-08-10 09:14:56
Nienawiść. I co , sorry, taki mamy klimat? Odnoszę się tylko do określeń, używanych w poście.
Handlowiec 2016-08-22 11:16:08
Bez strachu 2016-08-26 19:49:54
Przegrali 2 sprawy sądowe z kretesem. Przegrali i płacili za błędy beznadziejnego kierownictwa. Najpierw trzeba zastanowić się ze trzy razy, a potem podejmować mądrą decyzję. Sprawa o mobbing też przydałabym im się, może wtedy niedouczeni kierownicy zaczęliby ponosić konsekwencje za swoje czyny i słowa. Może kiedyś ktoś odważy się na taki krok. Wygrać z Eurocashem można...Powodzenia
kierownik 2016-09-06 00:56:48
zapraszamy wszystkich do pracy. od nowego roku oferujemy wszystkim magazynierom najnizsza krajowa tj. 2000zl brutto podstawy.
Kierownik 2016-09-07 00:14:58
@oliwa zwiekszyc to mozemy Ci norme
joooooo 2016-09-08 07:17:20
gdzie tam widzisz kierowników , to tylko z nazwy kierownik
hahahahaha frędzle
Pawel 2016-09-25 23:53:17
Robert jak Cie przywroca z powrotem na stanowisko kierownika to nie odpuszczaj. Magazynier nie moze nawet pomyslec ze jestes tam dla niego. Jeszcze kierownik magazynu i menagerowie docenia to ze jestes taki stanowczy i nieugiety. Oni nie czuja tych "paczek" tak jak Ty. Nie wiedza co to jest zabierac ze soba prace do domu i rozmawiac o niej z rodzina przy niedzielnym obiedzie. Jestem z Toba. Zmiana bez Ciebie to nie to samo. Badz silny. Trzymam kciuki za Ciebie. Do zobaczenia
julek 2016-09-26 22:50:03
Przynajmniej Gosia teraz troche odpocznie od niego... w pracy
Paweł 2016-09-27 17:58:50
Handlowiec 2016-08-22 11:16:08 Generalnie widzę to tak, po prawie roku pracy poznałam w EC masę osób, z którymi mi się super pracowało, zarówno z magazynu, kontolerzy jakości, planiści, ph i dk... Niestety Eurocash to typowa korpo, która ma za nic pracowników, nie liczy się jakim pracownikiem jesteś a nawet jak efektywnie pracujesz, tylko tabelki, wykresy i to co kierownictwu przynosi kasę, nawet jeśli wyrabiasz swój budżet i masz premie to w totalu i tak jest za mało i za miesiąc masz już taki budżet, że premii nie wyrobisz i lecisz na podstawie. Co tydzień się z czegoś tłumaczysz, nawet jeśli masz super wynik to tłumaczysz się z tego jak to zrobiłeś, dlaczego dopiero teraz i jak masz zamiar to utrzymać. Każdego miesiąca jest podwyższony poziom, jeśli w tym poszło super to w przyszłym MUSI być lepiej, nie na tym samym poziomie, tylko LEPIEJ! Maile są podstawą kontaktu i załatwienia sprawy niestety często czeka się na odpowiedź kilka godzin, czasem dzień. Odchodzi coraz więcej kompetentnych osób a w ich miejsce pojawiają się ludzie nie mający pojęcia co tam robią i jak mają pracować.
Nowy 2016-09-28 15:00:34
Witam, mam okazje dostać sie do magazynu na passie do pickngu, jak wyglada praca tam? atmosfera? jak wychodza premie? A kierowców podobno szukają? Prawda gdzie lepiej?
Życzliwy 2016-09-28 15:31:09
były_pracownik 2015-10-21 17:31:47
Witam Ja osobiście nie polecam pracy w tej firmie no chyba że ktoś chce być źle traktowany i wykorzystywany. Z takim kierownictwem nigdy sie nie spotkałem/łam, najbardziej chamowaty jest MECHECKI!!! Stał się Kierownikiem Magazynu i pomiata teraz ludźmi jeszcze bardziej. Panie Mechecki skąd u Pana takie chamstwo i zero szacunku do ludzi ?
Bombel 2016-10-03 17:30:57
non toper aż do momentu kiedy cię zwolnią i poszukasz normalnej pracy normalnie opłacanej wtedy są wyższe. Ale to nie w jełrocaszu .
guru 2016-10-04 15:25:57
co do awansu?
jak w polityce:
Możesz być mierny,bierny ...
ale musisz być wierny !!!
Znajomości i koligacje rodzinne też mile widziane.
guru 2016-10-04 15:26:24
co do awansu?
jak w polityce:
Możesz być mierny,bierny ...
ale musisz być wierny !!!
Znajomości i koligacje rodzinne też mile widziane.
Guru 2016-10-07 21:38:31
@adam tak powinno byc.
Myslisz ze Pawel M. , Krzysztof M. , Arkadiusz P. i Pawel Z. poznali sie dopiero w EC? A awanse to sa za ich umiejetnosci i zaangazowanie? Kierownik magazynu sie wypromowal i ich pociagnal za soba. A o znajomosci i koligacje to zapytaj na magazynie....
Krzysiek 2016-10-17 19:19:19
Atmosfera ok. Jak pracujesz przyzwoicie to na suchym magazynie inie zarobic 2200 na reke ;)
- 2016-10-17 19:33:56
no to fajne wynagrodzenie nie ma co ukrywać ale jednak może direcyzuj co znaczy dokładnie "pracować przyzwoicie", bo to może się okazać bardzo istotne - dodam ze interesuje mnie was program manadżerski
Szef 2016-10-27 09:39:51
Przyzwoicie tzn. rece musza byc caly czas w ruchu ;) nikt za darmo pieniedzy Ci nie da.
Ghio 2016-10-28 22:43:14
Powiem tak w eurocash jest tak samo jak wszedzie w polskiej rzeczywistosci robisz,robisz garba sie dorobisz nic poza tym
Magazynier 2016-11-02 21:37:41
Wie cos ktos jak Pejsowi w sadzie poszlo?
Długi pali szlugi 2016-11-06 10:47:35
Wygrał kamienice, a meche i majcer mają go publicznie przeprosić na kolanach przed synagogom
Przyszły 2016-11-16 15:23:36
Witam.. otrzymałem ofertę pracy na magazyniera i operatora wózka widłowego w Warszawie.. wiem że praca trzy zmianowa, ale jakie są zarobki, jaki socjal, jak atmosfera pracy..?
Miras 2016-11-18 19:33:51
Słuchajcie kochani ile dają bonów w ty roku? I będą na karcie jak od jakiegoś czasu co roku? jestem na zwolnieniu i chciałbym się dowiedzieć
Passeratii 2016-11-30 14:34:36
Jak to jest teraz ze l4? Zabierają coś?
Długi pali szlugi 2016-11-30 21:44:32
Passeratti tdłi ci zabiorą i bedziesz musioł jeździć audi w elpidżi !
ciul 2016-12-14 04:40:31
CD Piorunów i Sokoły SuperMaria,hahahahaha
Co za żałosna banda frajerów....
Maksimilian19871 2017-01-17 20:35:03
Pracuje w euro Cash cash Cash&carry od roku
Od samego początku jest tam coraz lepiej
Same plusy przynosi pracownikom to ze z własna inicjatywą wyjdzie coś nowego w systemie i juz wiadomo jaki towar zamówić i na co jest popyt
Takze nie wiem dlaczego takie oszczerstwa są tutaj skoro jak ktoś pracuje zeby pracowac do do MZK
Firma godna polecenia 100%
Takiej osobie która chce sie rozwijac7 A nie stać w miejscu jak to inne firmy podobne to prezentują
Dlatego zapewne piszą te oszczerstwa osoby które nigdy tam nie pracowały

Padinkton 2017-01-18 20:11:50
Następny naganiacz. Czy to program komputerowy czy płacą jakiemuś ścierwojadowi żeby tak kłamał i zachwalał co to za świetna firma.
Ghio 2017-01-19 17:27:30
Ta wspaniala firma szkoda gadac minimalna placa karty na swieta dla wybranych za paczki sciagaja podatek wiekszy jak wartosc paczki a i jak pojdziecie na chorobowe macie wiecej jak normalnie pracujecie chora firma!!
Kandydat 2017-01-20 18:53:18
Dzień dobry,
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć o warunkach pracy na stanowisku Key account manager w kanale Horeca? Dostanę zapewne propozycję pracy i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o warunkach - przełożeni, premie i wynagrodzenie, plany sprzedaży, atmosfera, codzienne zadania. Będę wdzięczny.
Zostaw swoją opinię o Eurocash S.A. - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.