Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

igla

chcialbym jakos skomentowac to co sie dzieje na batorego...ale jakos brak mi slow...brak ludzi do pracy odbija sie we wszystkich magazynach wokol...nic dziwnego ukraincy przez te lata zarobili juz na swoje wymarzone domy i wracaja do swoich wiosek .brak rak do pracy widoczny jest we wszystkich procesach ...zwroty juz nie dlugo beda sie ciagly przez pol magazynu zastawiajac i tak zapchane doki gdzie repal czy dkw ledwo moga cos znalezc wsrod gąszy przypadkowo odstawianych palet przykro na to wszystko patrzec bo nie ma nikogo kto by nad tym wszystkim zapanowal...myslenie ktore dotychczas panowalo tutaj ze jakos to bedzie zaczyna tracic sens bo moze sie okazac wkrotce ze nie bedzie kim go realizowac...czarne chmury ktore zawisły nisko nad tym magazynem nie wrozą nic dobrego...bez podwyzek ktore moglyby zachecic nowych pracownikow i przegonic te chmury dajac iskierke blasku slonecznego nie ma szans.....oby tylko piorun ktory jest w nazwie gdzie sie ten magazyn znajduje nie uderzyl na dobre.

seat

Spokojnie Igła. Wszyscy wiedzą o co chodzi. Ten grubas z łowicza już od dawna współpracuje z kierownictwem. Donosi na wszystkich z repalu , dlatego ma od czasu do czasu fuche przy biurku i odpowiednią za to premie

aaaa

nie rozumiem was ludzie ktos chcial tylko zwrocic uwage ze jest malo ludzi do roboty i potrzebne sa podwyzki a wy naskakujecie na kogos od razu z hejtem zastanowcie sie po czyjej stronie jestescie ...

@seat

widac ze zycie ci sie nie uklada bo na kazdego gadasz a spojrz na siebie .

@seat

za takie slowa mozesz w trabe dostac ze ci sie upieklo wczesniej nie znaczy ze teraz tez tak bedzie

Uuuu
@ktos

Nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć że piszą tu dwie osoby wzajemnie sobie odpowiadając. Tyle co pojawiło się tutaj nick-ów, to na zmianie nie ma tyle pracowników. Te forum nawet nie ma tyle dziennie wyswietleń co w krótkim czasie pojawiło się rzekomo "różnych osób komentarzy. Każdy już na magazynie ma na tą stronę krótko mówiąc - wy.eb.ne. A jak tak bardzo chcesz się udzielać, to idz na forum pracownicze, tam możesz walczyć o nasze podwyżki. I nie bij ludzi w Internecie tylko zrób to w realu. To moja pierwsza a i zarazem ostatnia wiadomość na tym forum. Nie mam zamiaru tutaj wdać się w żadną dyskusje bo ktoś sobie coś pomyślał i wypisuje durnoty. Bez odbioru.

Repal

Szanowny Kierowniku Hary od akordu , ile razy będziesz sciemiał i poprawiał akord , czekamy na odpowiedź już długo czekamy przyjdź do Nas i wytłumacz A nie się boisz i kz przekazują gdzie sami nie wiedzą o co chodzi. Ja rozumiem że masz ważniejsze sprawy ujeżdzanie toyotą po sklepach budowlanych, Nasz oszukasz A Ty zarobisz na remonty brawo, tylko my potrafimy liczyć

seat

Szrama to typowy lizydup , bez honoru , minimalny stopień inteligencji , typowy ,chory wytwór tej korporacji. Potrafiący ślizgać się w tym środowisku jak piskorz. Czekający jak hiena na padlinę i to co spadnie z pańskiego stołu. Kariera typowego Dyzmy. Z załadunkowego na kierownika zmiany poprzez układy i układziki , leżenie plackiem przed gabinetem zycha, potakiwanie przełożonym choćby nie mieli racji. A teraz jedyną pracą jaką wykonuje to pisanie mejli na ludzi . Donoszenie , straszenie , (usunięte przez administratora) to jest to czym się żywi na co dzień. Zero własnej inicjatywy , dbanie o kolesi z którymi jeździ. No bo jakimś dziwnym trafem cała cwana trójka obstawiła wszystkie ważne stanowiska na zmianie. Przecież przez to może dojść do wyprowadzania towaru z magazynu. To chyba nie jest zgodne z regułą bezpieczeństwa. Żadna poważna firma by do takiego czegoś nie dopuściła.

Xxx
@seat

Niech ktoś się zajmie udostępnianiem informacji bo w tej firmie rodo nie działa za to dostaje się nagrodę w postaci zmiany zmiany na ranną. Ktoś inny to by za to już wyleciał.

Wozkowy
@Xxx

Każdy wie o kogo chodzi , wystarczyło że poszedł do kierownika sprzedał kolegów i dostał się na dzień A my nie możemy pracować na dniu wystarczy udostępniać dane Rodo i będziemy pracować na zmianie porannej , a gdzie jest Hary? Co on ma powiedzieć wymyślił z przyjacielem akord gdzie to (usunięte przez administratora) jeden zwiał i został on sam i co teraz zrobi? Stawiam że będzie szukał innej osoby gdzie będzie mu w (usunięte przez administratora) wchodził , on jak wazelina .

Kompletacja
@Wozkowy

Czy drogie kierownictwo zobaczy co się dzieje w magazynie , wystarczy podnieś swoje cztery litery .... A nie tylko papieroski Jeden wielki brud, jak mamy wyrobić akord przy kompletacji i ogólnie skompletować towar wymieszany na pozycji 4 produktów , uszkodzenia każdy co chce to je... nowa osoba z ukrainy stoi i zastanawia się co ma wziąść , a komuś chyba płacą za porządek i szkolenie my nie jesteśmy od tego aby szkolić i informować (usunięte przez administratora) był i Bedzie. Gdzie jest Pan mapowy??? I wogule taka osoba tutaj pracuje , (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) jak przychodziłeś prosiłeś o pomoc na magazynie miałeś ją zwolniłeś 2 ludzi z repalu byli ok dałes podwyżki kierownikom sz ekipy a nas magazynierów zostawiasz z (usunięte przez administratora) akordem dzieki

AUDI
@1

A co ma szrama powiedzieć? Pol miasta poinformowal ze jest kierownikiem na freshu, karton wizytówek zamowil a kamil go zostawil...

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.
SzefówJebca

Ej Błonie !! Wasi ludzie od kompletacji mają bardzo złe i niebezpieczne nawyki !!! Zero zasad bezpiecznego poruszania się po magazynie. Kręcą się niezauważeni za plecami operatora wysokiego składu gdy ten podejmuje paletę z regału. Dochodzą do palety która jeszcze nie została opuszczona. Biorą towar nic nie mówiąc ile i jaki. Pełna samowolka. Wnioskuję że ci ludzie nie mają żadnego przełożonego lub mają takiego który nie umie ,nie chce albo co jest najbardziej prawdopodobne ma to w głębokim poważaniu i bagatelizuje takie sytuacje . Jeżeli tak się u was dzieje to wyrazy współczucia dla ludzi którzy są przez takie zachowanie niekompetentnych osób narażeni na sytuacje które podlegają pod kodeks wykroczeń i kar.

Chciałbym zapytać tu na forum czemu szef zmiany nie pracujący oczywiście na mrozni dostaje ten dodatek szkodliwy jako pracujący w administracji ??chyba coś nie tak podług ludzi którzy pikuja i przebywają.na mrozni A Pan sobie siedzi w ciepelku ??

Bartek

Nie wtrącaj się.. s układy i układanki aż żal.. dlatego nikt nie przychodzi do ecg Błonie bo.robi dwa razy ciężej A zarabia dwa razy mniej niż ludzie na cwaniaku..takie korpo żal..

Sebski

Jedyny człowiek który wie co jest 5 to Mariusz który pracuje od dawna był na przyjęciach..kompletowal..przede wszystkim człowiek z normalnym podejściem i rozsądkiem jakim kolwiek... wiadomo dlaczego posilkuja się agencja pracy i ukraincami...

Sebski

Szkoda gadać.. bynajmniej w ECG Błonie Pass,brak jakiej kolwiek komunikacji,człowiek przeniesiony z delikatesow został nagle człowiekiem od map magazynu gdzie nie ma zielonego pojęcia o tej pracy..praca na mrozni minimum po 10 12 godzin gdzie według prawa powinno się pracować tylko 8 godzin..oczywiście w liście obecności musisz się inaczej wypisać...dwoch szefow ekipy jeden starszy przyklejony do krzesła bo on jest wielkim szefem i nie musi nic robić A że zamiana nie wypali to trudno...drugi Adam człowiek po znajomości nie zna się na robocie i magazynowaniuA (usunięte przez administratora) ma wyżej jak nazwijmy to głowę....firma pod postacią premiowania dodatkowego za wydajność sama skloca pracownikow bo człowiek człowiekowi wilkiem...nie polecam

A jak tam u was wypłynęła już aferka fakturowa p.kier. EC?

Agnieszka

Dobrze wszystko tuszujecie to trzeba Wam przyznać!

Jak tam wypłata?

...
@007

Jest na koncie, a u Ciebie nie ma ?

Xyz

Siema jak tam team z wyszo robia jeszcze zrobili kariere te (usunięte przez administratora)

Kolega

Oj dzieje się w tym kurniku Erosreszu. Ludzie odchodzą (fajni ludzie) nawet z biur maja dosc bida z nedza to odpowiedznie określenie. Ja tez zamierzam odejść bo nie ma tu przyszłości panowie malolaci robią co mogą ale chyba zeby doprowadzić ten magazyn do ruiny... Kiedys bylo inaczej lepiej moze a teraz rzyga sie chc e na tym magazynie vzloqiek wchodzi i zastanawia się co tu robi bałagan i (usunięte przez administratora) Ludzie ogarnijcie się zmieńcie kierownictwo dajcie więcej pieniędzy zarobić ludziom my nie psy mamy swoje rodziny i potrzeby jak każdy nie tylko panowie kierownicy. Na magazynie pracują wyksztalceni ludzie nie polmozgi jak sie wydaje malolatom z góry. Oni nadają się do piaskownicy.

BMW

Magazyn na Batorego nie był taki straszny póki nie zaczął rządzić na dobre nowy kierownik magazynu .To co zaczęło się wyprawiac przechodzi wszelkie granice .Atmosfera jak na wojnie , każdy każdemu wilkiem. Jak to przysłowie głosi " w łyżce wody by się potopili " Wyścig szczurów, zbieranie biegiem paczek i skoki z wózków po towar niczym małpy w zoo po banana. Nasz sztab zarządzający nadaje się do zarządzania ogniskiem A nie do kierowania magazynem. Jeśli chodzisz i donosisz zgarniasz bonusy. Bin Laden i Harry Potter to klika od kiebasek. Harry na polecenie Bin Ladena smaży mu kiełbasę. Możecie sobie zobaczyć na fejsbuku. Ciekawe czy też go karmil? Pewnie tak ! Inaczej by stracił premię . (usunięte przez administratora) Długi i Szrama są w tym czasie w Lewiatanie dokupić towaru na imprezke, a kierownik z Ukrainy zbiera drewno na opał. Pseudo kierownicy ! Otwórzcie oczy ! Widzicie tylko swoją (usunięte przez administratora) ! Nie jesteśmy tania siła roboczą, chcemy podwyżek!!

Xxxx
@BMW

Święta racja. Kierownik Robert K. nie szanuje pracownika za grosz nawet powiedziałbym że wobec pracowników szerzy się (usunięte przez administratora) stosowany przez kierownika. Czemu nikt tego nie widzi dlaczego zarząd firmy pozwala sobie na tak zła opinie dzięki takim zachowaniem kierownika kierownika. Aż strach polecić komuś firmę do pracy. Masakra

AUDI
@BMW

Nie ma podwyzek, nie ma urlopow. W zamian za to sa wskazniki i cele. Pracujemy na to zeby Brodaty wykazal sie w tym kwartale. Jesli jego pochwalą to on pochwali/nakarmi swoje kundle, wiec nie dziwmy sie ze oba tak sumiennie wykonują rozkazy swojego pana

Slabo
@AUDI

Słabe Że na wsparcie przyjeżdżają wozkowi i mają postawę 3800 i się chwalą A my 3400 ,jeszcze kierownik Kamil i jego przyjaciel Hary wychodzą i ogłaszają że zrobi zmiany w punktach i że będziemy więcej zarabiać no tak zarobiłem więcej 15 zl żałosne to , oni dali 15 zl A inni nic nie dostali A za to Pan Hary za nasze ujezdza autem służbowym po Żyrardowie i często to widzę bo jestem z tamtych stron A niby mieszka Warszawie, I tak można?? no co zrobić my pracujemy na jego benzyne A człowiek musi zarobić aby dojechać. Moje pytanie co się zmieniło za rządów kierownika magazynu? Bo mi się wydaje że jest gorzej tylko najlepiej obserwować ludzi na kamerach gdzie Rodo, i traktowanie ludzi jak śmieci, tylko patrzą na siebie , nas pilnują ile czasu pracujemy A przyjaciele pracują 5 godzin i dziwne że nikt im nie zwróci uwagi niech ich sprawdzą na kamerze my jesteśmy na stuwce i widać o której samochody służbowe wyjeżdżają z firmy. Kierownik magazynu wstawia zdjęcia jak się bawi za nasze pieniądze, może ktoś z tym ktoś zrobi . Jak zaczniecie płacić nam to wucimy z l4 , wystarczy na górze zabrać A dac na dole

Ostry
@Slabo

Widzę że nic się zmienilo wcześniej hary latał za Meche ... I dostał się na górę teraz za nowym kierownikiem magazynu chyba ma słabość do kierownikow magazynu , tutaj chodzi o korzyści A z opisów widać że ma , co wy myślicie że przyjdzie nowy kierownik i będzie o Was dbal głupki haha tutaj chodzi o(usunięte przez administratora)za nic Was mają. bardzo się cieszę że już tutaj nie pracuje pamiętajcie są firmy gdzie szanują ludzi i można kompletowac towar na spokojnie .

Witold Drugi
@BMW

I wymagają reszty z Kosmosu buahahaahahahahaha!!!

Najlepszy z najlepszych

Zlecenie na "wykładanie towaru" w hurtowni Eurocash w Kościanie, poprzez agencję Modus daje wiele niezapomnianych wrażeń. Zaś powód zerwania umowy jest tajemnicą firmy jak wiele innych obiecanek. Bądź co bądź, nie warto zwracać przełożonemu uwagi, że robale chodzą po półkach itp. Ogólnie, atmosferka z więziennym smrodkiem w tle. Pewnie personel hoduje jakiegoś psa łańcuchowego w ramach "ochrony" :))) Widziałem wiele tego rodzaju obiektów w całej Polsce. Naprawdę, ten był najgorzej zaniedbanym, zaśmieconym i śmierdzącym. Z niewiarygodną ilością zepsutych i przeterminowanych produktów. Towary, które należało wyrzucić w ubiegłym roku zalegały na półkach w ilościach - nomen omen - hurtowych. Pracowałem tam od 15 marca i po miesiącu nadal znajdywałem kolejne artefakty handlu według pryncypiów Eurocash. Same jaja (rozmiar L) z datą ważności do 26 kwietnia wycofywałem z nabiału ze trzy razy. Ciekawe, po co tam wracały? Wspomniałem o półkach, więc dodam tylko, że powinni zatrudnić na miesiąc osobę zdolną wyszorować cały ten (usunięte przez administratora) a należy pamiętać, iż samo odkurzanie i chemia nie wystarczą. Doprowadzenie jednej półki regałowej na długości około dwóch metrów zabierało więcej niż kwadrans. Olej, soki, likiery sprzed miesięcy tworzyły skorupę o grubości wyrastającej ponad centymetr. To już naprawdę sporo. I takich półek jeszcze tam trochę zostało. W ciągu ostatniego miesiąca niby niewiele się zmieniło, ale Sanepid już nie powinien być zobligowany do zamknięcia obiektu. Inna sprawa, że miejscowy sanepid to dobry dowcip, który opowiadają sobie klienci tej hurtowni. A klientami są głównie sklepikarze i tym podobni szachiści z D6 ;) Stała klientela, uodporniona na taki stan chlewu rzeczy i nie wadząca sobie wzajemnie, więc czego niby wymagać. I chętnie doprowadziłbym tą melinę do stanu akceptowalnej doskonałości, ale szybko ostudził mnie damski personel hurtowni, który chciał realizować śmieciówkę dość dosłownie. Nadmieniam, że dbałość o utrzymanie obiektu i obejścia nie wchodzi w zakres wykładania towaru, acz agencja Modus interpretuje swoje wymagania nie gorzej od Eurocash. I nie płacą niczym poza czekami bez pokrycia. Obietnice premii są oszustwem, nadgodziny są niepłatne, zaś przerwy niemile widziane. Typowy klub dla pań o których najlepiej mówi miejsce ich pracy, a raczej koszmarna jej organizacja. Warto wiele na ten temat mówić i pisać. Być może następny, którego naciągną na "wykładanie towaru", będzie miał warunki bliższe tego co ludzie zdążyli już wypracować przez wieki. Miejsce kolosalnie działające na wyobraźnię (a więc nie tylko na ścięgna i stawy). Nie dziwi, że po świecie hulają tak zakaźne paskudztwa jak koronawirus i inne (usunięte przez administratora) Hurtownia Eurocash w Kościanie to jeden z inkubatorów takich plag, niczym legendarne mokre targi w Chinach czy tłumne kąpiele w Gangesie.

Alicja

Pewnie jeszcze nie wiecie ale będziecie chodzić bez całej wypłaty w kwietniu!!! Będziecie mieć zabrana premie za nie spełnienie wymogów sanitarnych!!! A wystarczyło tylko założyć maseczkę na ten durny nos!!!! Dobrze wam tak nieroby i boi dudki!

polski ukrainiec
@Alicja

jak to? kto będzie bez wypłaty ? możesz to bardziej wyjaśnić Alu?

paweł

SPECJALISTA DS.STANDARYZACJI Sieć Groszek Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe? Czy można użytkować prywatnie?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grupa Eurocash S.A.?

Tokio

Zalezy kto ja bedzie prowadzil, jesli HR to standardowe pytania, jakie sa zadawane na rozmowach rekrutacyjnych.jesli zaś bedzie prowadzila potenscjalna szefowa z Koordynatorem to uwazaj bedzie jazda, bylam na takowej rozmowie w ECD Błonie- tragedia. Pani Kierownik planowania zapasu, uwaza ze osoba ktora przychodzi nowa bez doswiadczenia odczyta jej nie czytelne tabelki i bedzie w stanie zaplanowac zapas dla klnieta po zrosie, na koniec jesli nie podolasz jej kosmicznym zacznie leciec z tekstami przeciez planujesz tez zakupy do domu, nie do konca tak jest ale ok ????potem jak uzna Cie za (usunięte przez administratora) powie - ' ta rozmowa poszla Ci gorzej jak slabo nie bedziemy przechodzic do testu z exela' hitem bylo puszczenie fimiku z zarzadem, ten filmik znalam, wewnatrz organizacji wiem czym zajmuje sie firma ???????? pusta baba nic wiecej.

Rio
@Tokio

Te tabelki z excela są tak nieczytelne dla kogoś kto nie miał styczności z pracą wymagającą użycia nabytej wiedzy w szkole podstawowej. Dla osoby która choć trochę ma pojęcia i rozumu poradzi sobie z nimi bez problemu ponieważ wymagają one JEDYNIE podstawowej znajomości tabliczki mnożenia i umiejętności dodawania/odejmowania na podstawie przedstawionych danych. Droga Tokio, zostaje Ci tylko napad na mennicę lub bank rezerw w Hiszpanii lub kasa w biedronce :) Były pracownik łańcucha dostaw, Rio.

Przedstawiciel HR

Drodzy Państwo, jeśli temat jest ważny, a Państwa opinie rzetelne i zasadne - proszę o zgłoszenie go bezpośrednio do HR Eurocash Logistyka lub na linię zaufania. Do tej pory nikt nie sygnalizował zachowań o jakich Państwo piszecie. Prosimy zatem o oficjalne stanowisko, forum=chat nie jest żadną formą przekazywania informacji do HR w firmie. Pozdrawiam

Tokio

@Byly Planista uwazam ze to jej pracownicy powinni cos z tym zrobic skoro osoba z zewnatrz zwrociła na to uwagę, nikt inny pewnie nie chce zajmować sobie czasu ani energii (usunięte przez administratora))

Xx
@Przedstawiciel HR

A ten wpis mamy traktować jako co? Jako stanowisko pracodawcy? Może jeszcze za mało jest wizyt inspekcji pracy w sprawie mobbingu, udzielania urlopów itd. Proponuję zastanowić się czy procedury w firmie służą do poprawienia relacji na linii pracownik - przełożony czy są pomocne w tuszowaniu uchybień i nadużyc. Myślę że warto przekazać treść tej dyskusji do organizacji związkowych działających w firmie.

Xyz

Widzę ze trafila kosa na kamień, Pani (usunięte przez administratora)w koncu źle trafiła, i ktos opisał ja w internatach, slabo w obencym czasie rzutuje to na jej kariere ;) Bardzo dobrze ze w koncu ktos jej nie darowal.

Catman
@Xyz

Ludzie wy sie ludzicie,ze ktos cos z tym zrobi ? Nie badzcie naiwni. Ci co dluzej tu pracuja doskonale wiedza ze sprawa za chwile ucichnie a wyzej wymienionych dwoch obroncow wyzszych szczeblem juz pewnie ja wybronilo oczach hr i dalej heja banana . Wszyscy sa zli ale nie Aga. Kazdy i tak powie ze to sa pomowienia 20 osob . Mozecie sie produkowac i wnosic modly

Przewodnik

Pytania na luzie ogólnie spoko zarowno transport i magazyn. Miejsce z problemem bo nie chyba busa pracowniczego tylko trzeba mieć swoj transport. No i palenie po drugiej stronie magazynu kiedyś było bliżej

@Catman

Ale opinnia w internetach jest :) jesli doszlo do Kolezanki to strachu sie najadla :) :)

Przedstawiciel HR

Szanowny Panie, zatem prosimy o zajęcia stanowiska ale w postaci formalnej. Nawet jeśli będzie to zgłoszenie w postaci anonimowej. Do którego Menadżera HR był zgłaszany temat ? Obecny Menadżer nie odnotował żadnego zgłoszenia w tej sprawie. Słowo mobbing jest słowem chodliwym - ale często bywa z dużą nadinterpretacją. Aby temat został podjęty- nawet przed sąd poza opiniami na GO Work potrzeba dowodów i przede wszystkim jasnego stanowiska. Jeśli pójdzie Pan do sądu - także potrzebne są dowody. To co Pan pisze - to tylko opinie. Proszę się zgłosić do obecnego Menadżera HR lub zgłosić temat na linię zaufania. Nikt nie podejmie postępowania nie mając oficjalnego lub przynajmniej anonimowego zgłoszenia za pomocą narzędzi pracodawcy, które służą uruchomieniu postępowania antymobbingowego. I nikt nie będzie przesłuchiwał pracowników bez stosownego zgłoszenia. Go Work nie jest podstawą do uruchomienia postępowania. Pozdrawiam

....
@Przedstawiciel HR

Gdyby nie pierwszy komentarz który został napisany o przebiegu rozmowy sadzę ze nie było by tematu na Go Work :) jesli Pani @Tokio to opisala, musiala doswiadczyć nie miłego incydentu ze strony kolezanki a inni pociagneli temat opisujac swoje odczucia anonimowo - wniosek jest prosty.

ktos

jakich pytan czlowieku nie ma tu ludzi do pracy zaloz swoja piekna maseczke i mozesz milczec a ci co udaja ze rakrotuja to niech zyja w przekonaniu ze maja jakis wybor tyle w temacie

SiMajkel

Gdzie jest reszta komentarzy ktore byly dodane? Dlaczego je kasujecie?

@Rio

Pozwole sobie jeszcze raz dodać odpowiedź do postu, mam nadzieje ze nie zostanie skasowane z jak reszta ciekawych opinni Zachowania tego typu i traktowanie w taki sposob ludzi jak można przeczytac na forum, jest mega słabe. Pani kierownik musi sie zmagać każdego dnia z dużymi kompeksami, ktore leczy w sposob poniżania innych ludzi, bardzo szczerze wspołczuje ludziom ktorzy muszą z nia współpracowac, mam nadzieje ze wyzej wymieniona Pani wezmie pod uwage, jak zachować się nastepnym razem. Życze Pani (usunięte przez administratora) siły w pokonanie własnych kapleksów i zlych doświadczeń z dzieciństwa.... Z wyrazami szczunku Tokio

Filut

Tylko jedno pytanie i jedna odpowiedź się liczą. Jakie są twoje oczekiwania finansowe. Spróbuj podać kwotę powyżej minimalnej krajowej to od razu jesteś skreślony niezależnie jakie bajery będziesz miał wpisane w CV.

Czy umisz kombinować, być kreatywnym?

Cześć, czy po przepracowaniu 1 roku przysługuje z automatu 200 zł podwyżki czy trzeba to gdzieś zgłosić? Czy trzecia umowa jest na czas nieokreślony?

@..

Witaj, czy pracujesz obecnie w firmie? Chciałabym uzyskać jakieś informacje na temat tego jak się pracuje w Grupie Eurocash S.A. a w ostatnim czasie mało kto się tu udziela z pracowników. Zapytałeś/aś czy trzecia umowa jest na czas nieokreślony. To jaka jest pierwsza i druga?

@Monika

Pierwsza jest na okres próbny - 3 miesiące, druga na 9 miesięcy ( czasu określony).

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Grupa Eurocash S.A.?

Kierownik Jażyna

Tam nawet bez ręki albo nogi masz szanse.

jozinzbazin
@Kierownik Jażyna

Tak i po podstawówce albo i bez też cię wezmą, po kryminale też przyjmują masz nawet szanse na kierownika w tej firmie

????????????????????

Co sądzicie o nagrodach za dyspozycyjność i kto przeważnie je dostaje ????????????????

Szybki
@????????????????????

Dostają je koledzy kierowników, czyli osoby najmniej dyspozycyjne bo wszystkie piąteczki wolne i po jednej niedzieli i urlopiki na zawołanie a pracownikowi wtedy się nakazuje przyjść albo zmienia się mu odbiór za niedzielę i jak pracownik się buntuje to jest w oczach kierownika "niedyspozycyjny,,. Tak to dziala z tymi nagrodami. Ręka rękę myje i całuje sobie nawzajem. Jeśli chcesz być doceniony za pracę czy poświęcenie to nie w tej firmie, chyba że jesteś pupilkiem kierownika od robienia kawki i podp.ierdalania albo twój kierownik to kolega że szkolnej laelo/osiedla /tradisa albo jesteś "po rodzinie" czytaj mąż szwagierka brat itd

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Błonie

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.