Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Grupa Eurocash S.A.?

He

Probna potem na 2 lata i dopiero na stale ale nie wiem czy w tym (usunięte przez administratora) tyle wytrzymasz ;)

Mądra glowa

Moje pytanie co takiego robi szef ekipy Marcin O jakie ma obowiązki oprócz chodzenia po magazynie zaczepienia ludzi i plotkowaniem moze Szanowna pani Kierownik by zwróciłam na to uwage od kiedy go pamiętam to największy leser oczywiście i nie rób. Na dniu kierownictwo i szefowie nie przekładają sie do pracy najwiecej to sie wymaga od drugiej zmiany i nocki tu jest przyklad do naśladowania.

#xyz
@Mądra glowa

Pan Marcin od zawsze był fałszywą (usunięte przez administratora)i tyle w temacie. Aby komuś obrobić (usunięte przez administratora) i tyle. (usunięte przez administratora) Vadymka. Czego Ty oczekujesz że Pani Ania coś zrobić w tym temacie ? Nie bądź śmieszny. To jest osoba która widzi tylko wierzchołek własnego nosa. Pracownik jest dla Niej 0. To typowy człowiek który nastawiony jest na karierę po trupach. Baba chłop.

Do czego to doszło żeby koordynator Agencji razem z p. Ania decydowal o ważeniu tylko dużych palet. Czy wy ludzie na stanowiskach nie wiecie na czym polega ważenie palet Dużych na tym że dziewczyny będą czekać na paletę po godzine a w rzeczywistości rozbierają taka paletę i jest zgodna. A z tego co wiadomo w innych oddziałach takich zasad nie ma tylko duże palety. Nie dość że nikt na tej kontroli nie chce pracować to jeszcze pozbądźcie się resztę dziewczyn. BRAWO DLA RZĄDZĄCYCH ŚMIERDZI TU MOBBING.

Puk

Buła dobra firma,a teraz prosto dno,buro ma paru łyzakow.

Szef

A ja uważam że problem mają dwie siostry dkw one zawsze potrafią tylko aferę krecic ...masz problem to sie zwolnij.....

Xyz
@Szef

Mylisz się problem to ma Pani z agencji że nie ma zleceń jakby właśnie sama była na dkw a prócz niej jest jeszcze 6 osób. Nie wiesz to się nie wypowiadaj.

Szef
@Xyz

Masz problem to zapraszam do biura, zabolała prawda :) siostry wiecej empatii do innych. A nie tylko na zwolnieniu lekarkim .jestem teraz na zmianie to widze co sie dzieje .....

Gabriela

Ale czy nieścisłości w ważeniu palet to od razu takie nieuczciwe zachowania o których wspominasz? Czy może coś się jeszcze dzieje? Jakieś stresujące sytuacje, krzyki?

Pisuary na mokro
@Gabriela

Od kiedy pamiętam zawsze tam jest jakiś problem a z dkw to juz wgl. Nadal usuwają palety u SE bo za duże albo za ciężkie. Każdy ma wyjeb... na pracowników. Ukraina robi co chce... Brak wam odwagi zeby (usunięte przez administratora) ten (usunięte przez administratora) bo kredyty zostały.

@Pisuary na mokro

Od kiedy pamiętasz? Czyli w sumie tutaj to norma i w miarę stabilnie się to kręci? Piszesz, że Ukraińcy robią co chcą, a Polacy?

Xyz

Możesz swoją wypowiedź rozwinąć.

Aa

Majki ty skończ pić i udzielać się na tym forum, bo nudny jestes

H j

Odważni są pisać na forum zamiast podejść i powiedzieć komuś prosto w twarz że ej ty mam coś do ciebie. A układy z długim to miał pewnie ten incognito który ma dużo do powiedzenia na forum i odnaleźć się nie może bez jego obecności. Śmieszni jesteście tym pisaniem na tym forum. Bezmózgi.

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.
Zibi

Mam pytanie kim na zmianie A jest Anna W. Bo mam wrażenie że szefem ekipy.? Jak ona tempi dziewczyny z Dkw Ukrainki do domu a dziewczyny etatowe zapiepszaja palety 100% kontroli takie po 800 i ponad kg. To jest właśnie polityka tej firmy Polak ma być jeb..... A sama nie pamięta jak w regałach tony przepiepszala. Anka wstyd...........

Mario
@Zibi

To niech idą w kompletacje, może będą miały lżejsze. Do kontroli mają to co jest rozbieżne, a nie to co im się podoba. Tyle w temacie... Polak czy Ukrainiec nie ma znaczenia. Każdy ma robotę do wykonania, każdy jest pracownikiem i każdy traktowany jest tak samo... a przynajmniej powinien być...

Xxx
@Mario

Właśnie przynajmniej powinien być a nie jest nikt na żadnym dziale traktowany równo nie ma sprawiedliwość czy to kompletacja czy G/D czy Dkw czy repal. I właśnie tyle w temacie obrońco Ukraiców.

Olo
@Mario

Jak repal robi po 2 tys punktów codziennie i wszyscy o tym wiedzą i zarabiają tyle co wózkowi którzy mają większą odpowiedzialność i nikogo to nie boli a ktoś się czepia DKW. Niektórzy dojeżdżają po 50 km nie za 500 zl premii tyllo za 2 tys albo i więcej. I nie którzy są w potrzebie i muszą zarobić bo się dzieci będą rodzić z UK i dlatego dostają od Darka lepsze zbiorówki.

Jgyhi
@Mario

Anka nie broń swojej (usunięte przez administratora) chcesz odciągnąć uwagę od siebie to czepiasz się dziewczyn tylko że Polki z dkw co im wpadnie do kontroli to sprawdzają A ukrainki jak szukają palet które im wpadną to małych A jak wpadnie dużą to (usunięte przez administratora) usunąć i (usunięte przez administratora) rżna że nie ma

H j
@Mario

Pani Aniu jeśli szuka magazyn oszczędności to zacznijmy najpierw od trenera kompletacji na zmianie A. Anastazja wiecznie siedzi na telefonie albo prowadzi pogawędki w regałach zamiast zająć się swoimi obowiązkami palety ułożone w cały świat rozwalony, towar i nie o foliowane i nikt nie zwraca jej nawet uwagi.

@H j

A w sumie to dlaczego właśnie nikt na to nie reaguje?

oko
@Olo

jak nie mozesz sobie pajacu z tym poradzic to przejdz na repal zobaczymy ile bedziesz wyrabial

Heniek

To sie spytaj tych magazynierów obok !!! Nie dzwon !!!

...

A może ktoś weźmie się wkoncu za operatorów z Ukrainy którzy klepią zlecenia, wybierają sobie najlepsze półki. Ci z Al Quatro aby jeżdżą i patrzą która to półka jest pusta. A najlepszy jest ten mały operator z Ukrainy na 1 zmianie który potrafi wjechać na chłodnie z partyzanta dołożyć 10 półek i wrócić na suchy też oczywiście dokładając półeczki. Narobiliscie im uprawnień a oni robią sobie co chcą.

Stalowy
@...

Zastanów się ;) co robisz i jak ;)

@Stalowy

Co robię i co jak bo Cię nie rozumiem

@Stalowy

Rozwiń swoją odpowiedź bo za mało intelektualny jestem :)

@...

Ale dla firmy to źle, że oni te półki tak szybko sobie robią?

Gdy
@...

Dziwisz się że robią co chcą są tego nauczeni i mają do tego przyzwolenie. Przecież oni są w swoim kraju. My Polacy jesteśmy traktowani jakbyśmy byli u nich. Nie długo nie będzie Polak miał w swoim kraju nic do powiedzenia bo opanowali Polskę UKRIŃCY i to jest teraz ich kraj.

szefowa
@...

Wziąć? To się mogą Polacy zwolnić. Firma przejmowana przez Ukrain. Wchodzisz do biura - Ukraina. W głośnikach -Ukraina. W regałach - Ukraina. Na 10 pracowników 9 to Ukraina. Ta firma jest Polska tylko w GUS.

Hahaha

Maria Masza Ty bez wstydu jesteś że jeszcze za Konradem nie poszłaś haha co Ty tu robisz ta duża (usunięte przez administratora) Ci sie zaczyna pocic od tych nie których zleceń

Puk

Дно.

Gg
@Puk

(usunięte przez administratora)TO Ty jestes Anastazjo ze zmiany A nic nie robisz nygusie śmierdzący ale przyjdzie na Ciebie czas za dużo ludzi Cię nie znosi(usunięte przez administratora)

Mam pytanie czy to prawda ze pani A..... Kierowniczka magazynu nie szanuje pracowników. Do kierownikow wydzwania do nich poza ich praca i przeklina i że kadra sie zawalnia przez nią i płaczą pracownice przez nią????

Gabriela

A skąd ty wiesz o takich rzeczach?

#xyz

Ameryki nie odkryłeś. Była, jest i będzie (usunięte przez administratora) przez duże P. W Gdańsku wszyscy odetchneli jak się z tamtąd wyprowadziła. Jeśli chodzi o kadrę to zwalniają się tylko osoby które mają trochę szacunku do siebie i nie dadzą sobą pomiatać. A ci którzy zostali na tym tonącym okręcie są jej marjonetkami wchodzącymi jej w dup.ę na każdym kroku (głównie Szrama), a Kowal to jej oczko w głowie, mało ma doświadczenia to jest na jej każde kiwnięcie palcem. To typ karierowiczki dla której druga osoba nie istnieje (ludzie w jej mniemaniu mają zapierd.al.ać za (usunięte przez administratora) i tyle w temacie). Ma pole do wykazywania się to się wykazuje w chamski sposób do wszystkich. To że przeklina i wyzywa tych którzy sobie na to pozwalają to nie jest jednostkowy przypadek. Ale co się dziwić jak Pan wielki Alek MCD zaszczepił w niej takie podejście do drugiego człowieka.

bayraktar

(usunięte przez administratora) Nie liczenie się z potrzebami pracowników ( chodzi o dostosowanie godzin zmiany i przejazdów zakładowym transportem do potrzeb pracowników ) ignorancja ,głośne przekleństwa, poniżanie (usunięte przez administratora) Zadania , cyfry , cele - to jest najważniejsze. Człowiek się nie liczy. Cytujemy słowa menagera - " jeżeli przyjdzie do mnie 10 wózkowych z wymówieniem to ich zwolnię a na ich miejsce przyjmę Ukraińców " Więc na tym ma polegać polityka kadrowa tej pary ? Doprowadzić do zwolnienia Polaków pracujących po kilkanaście lat dla tej firmy. Więc te wszystkie plakaty Eurocashu o wspólnej rodzinie , o tym jak firma ceni pracownika to jest tylko marketing ? W historii Eurocashu nie było takiego zdarzenia żeby doprowadzić (usunięte przez administratora) do zwolnienia kierownika zmiany z dwunastoletnim stażem pracy. Kierownika zmiany który był nawet swego czasu przymierzany do stanowiska kierownika magazynu. Może i znalazło by się kilku pracowników pokrzywdzonych jego decyzjami. Dlatego tym bardziej prawdopodobne jest to że gdy dzisiaj stoimy za nim i uważamy że spotkała go niesprawiedliwość , to ktoś z Zarządu firmy może w końcu przejrzy na oczy i zbada to co się tu dzieje.

Pepe
@bayraktar

chyba ktoś z bliskiego grona starej gwardii :):):) raczej tego nie napisał magazyn :):):)

Ehhh
@bayraktar

Niech dalej tak działają, to będą we dwoje pracować na magazynie ,ona jako kompletacja a on jako wózkowy bo takiego mobbingu to nawet Ukraińcy nie wytrzymają... przyszłości tego magazynu z tą władzą to raczej nie będzie... ja się pytam gdzie jest szacunek do innego człowieka ,tutaj nie ma go wogóle a nawet zdrowo na minusie,bo zachowanie pani A. jest karygodne ...

@bayraktar

Ładnie zrobić kopiuj wklej zmienić pierwsze i ostatnie zdanie i wstawić na GoWork? Żadnych spraw nie załatwia się przez te gówniane forum !!! Kiedy wkoncu wy "gowniani" (bo za takich nas uważają) pracownicy wkoncu to zrozumiecie ..kiedy się obudzą związki... Bo długiego nie lubią to nie będą nic pisać ?.... Może zareagujecie w końcu w słusznej sprawie której cały magazyn na każdej zmianie ma dość pewnych rządów....do Pepe... To nie długi....to nie kolesiostwo.... To magazyn wytacza wojnę a związki proszę o opamiętanie i wysyłanie pisma w odpowiednie miejsca.

Aqr
@...

My się wstawimy. Tylko powiedzcie gdzie co i jak .

ZMIANA
@Aqr

Ale my to kto.okresl się !!! Nasza zmiana jak najbardziej się wstawi..i także nie podoba nam się to co się dzieje na magazynie za rządów Pani Ani

Ehhh
@ZMIANA

Sam się nie określiłeś. Ogólnie na jedynce też mają jej dość bo(usunięte przez administratora) strasznie. Ale on podobno gorszy

Xyzx
@bayraktar

Siemano a team z wyszogrodu jeszcze pracuje jak tam szrama i reszta bandy pzdr

dlugi
@bayraktar

ja sie dziwie ze jeszcze pimpek czyli darek pupilek roberta jeszcze nie uciekl ...ale co sie spodziewac po gosciu ktory malo sie nie wykopytnil na covid wrocil robic widocznie za malo hajsu ma...skonczy jak gosciu pod plandeka na zwrotach.

Miły Pan
@bayraktar

Cześć jestem zainteresowany pracą w waszym magazynie, czy bylibyście tak mili i udostępnili mi adres email do działu personalnego firmy EUROCASH

xyz

Witam, pracowałem, ta firma to dno... ci co tu pracują dłużej to kredyciaze ze sznurkiem na szyji, którzy boją się odezwać :) pozdrawiam

Xxxx
@xyz

To zabłysnołeś jeśli nie masz kredytu to się ciesz a nie długo i tak cie zjedzą inne opłaty i inna praca niż w Eurocashu też ci nie pomoże. Wszyscy będziemy jeść kit z okien którego nie ma w tych oknach.

Kandydatka

Cześć wszystkim, Mam propozycję pracy jako kierowca kat. C w Błoniach. Chciałabym zapytać jak z zarobkami, czy kasa jest na czas? O atmosferę nie pytam nawet, bo tak patrząc na komentarze to raczej kiepsko. Będę wdzięczna za każdą opinie Pozdrawiam

Teresa
@Kandydatka

No też zauważyłam, że trochę kiepsko. A mimo to, chcesz kandydować? Pytam z ciekawości? Przeważnie ludzie mocno zwracają uwagę na to co w komentarzach chociaż nie zawsze to prawda.

Kandydatka
@Teresa

Raczej chcę, jak człowiek nie spróbuje to nie będzie wiedział

@Kandydatka

No i spoko podejście. Byłaś już na rozmowie w takim razie? Bo ciekawa jestem jak aktualnie to wygląda

ABcd

Masza chyba nie źle musiałaś wypolerowac Konradowi ...kut... że Ci stanowisko szykuje żenada

@ABcd

" nie źle " analfabeto pisze się "nieźle "

@ABcd

Jak ? Nieźle. Cofnij się do podstawówki !!! Magazynier.

Xxx
@ABcd

Tak wypolerowała że nawet samochodem na teren firmy siw wiezdza.

Ciekawy

Co taka cisza poprawiło sie magazynie? Pani Kierownik i Pan Menedżer spokojni są???? Bo nie wiem czy wracać do pracy bo jestem przez nich ciężko chory. Głowa mi siadła ..

@Ciekawy

Hu..ja spokojni, pier.dol.nięta Pani Anna cały czas wprowadza głupoty w tym zje.banym magazynie. Ciekawe ile czasu ktoś tam na górze potrzebuje żeby przejrzeć na oczy i jej osobę z tego stanowiska usunąć ? Prostacz.ka i tyle w temacie. Nie ma pojęcia o niczym i nie da sobie nic przetłumaczyć. Tempa dzida

piknikowiec

super piknik w miniony weekend !!! dzieci zadowolone tylko szkoda że nie było piwka

Nocka

Dziś rano pracownik orzech ziomal z tradisu z przyjęć pochwalił się że zostaje dlatego że kierownik jego chodzil za nim wydzwanial i pisał smsy do niego pokazał nam jakie i prosil aby został że wszystko u załatwi będzie chodził ma 5;00 kiedy nrfxke6 chcial bedzie mial urlop bo tylko on jest wartościowym pracownikiem i jego odpowiedź zostałem jak mnie wkur... to znów złożę wypowiedzenie to już chyba 5 raz gdy chodzi o pracodawcę żenujące to a gdy chodzi o pracownika świetne podejście orzech szacun Olo jak pracowałem ma twojej zmianie to widzę to nic się nie zmieniłeś interesuje Cię tylko.ploty i bym nie wrócił chyba że dostosujesz grafik dla mnie może kz będą za Nami biegać

Kamikadze
@Nocka

To ten nygus Olo jeszcze tam pracuje???

W Białymstoku też tylko (usunięte przez administratora)i zastraszał że zwalniać albo przenosić będzie. Na ludziach dla Pana A.... nie zależy, i te gadanie że do pracy przychodzimy nie dla pieniędzy heheh kpina.

Pisuary na mokro

Najlepsza decyzją dla każdego kto tam (jeszcze) pracuje jest (usunięte przez administratora) tej smiesznej firmy ;) (usunięte przez administratora) do okola i nic więcej... ludzie rządzącym tym obozem.pracy maja na czole symbol SS.... podwyżek brak...chyba ze normy i akordu... pajace w biurach... nic więcej Pozdro i z fartem Peace

@Pisuary na mokro

To mocne słowa... Naprawdę był aż tam taki rygor? Nie przesadzasz? :P

@Gabriela

Nie był tylko cały czas jest.

Aaboona

Do czego Ty (usunięte przez administratora) chcesz sprowadzić ten magazyn? Czy ktoś kto jest nad Tobą tego nie widzi, złapiesz się tylko za ten pusty łep A nic nie myslisz, te twoje śmieszne projekty Od kąd rzadzisz jest co raz gorzej ale nie martw się tak szybko się nas nie pozbedziesz, szybciej ty z tąd wyleciał niż my, chyba że odprawę dasz A w nagrodę otrzymasz sprawę zbiorową w sądzie, Ty zaklamana mordo wstrętna .

@Aaboona

(usunięte przez administratora)z dnia na dzień coraz bardziej się rozkręca i codziennie podnosi ciśnienie każdemu z kim ma kontakt. A jak komuś się nie podoba to droga wolna. Z takim nastawieniem w obecnej chwili prowadzony jest magazyn (usunięte przez administratora) i nikt tego wyżej nie widzi bo nikt tego nie chce widzieć ponieważ przykład idzie z góry. Zmiany idą w tym kierunku żeby wywrócić wszystko do góry nogami i zmuszać pracowników do tego żeby się zwolnili i się nie stawiali. (usunięte przez administratora) Kolejna zmiana na załadunkach (usunięte przez administratora) nie zdziwcie się jak za niedługo zaladunkowi będą pracować najwcześniej od 18 nie od 14. Zobaczymy jak długo taki system będzie działał ?

Beata
@#Vendetta

kto to pani Anna? o jakich "plecach" mówisz? hmm, z tego co wiem to przełożeni nie mogą obserwować bez powodu pracowników na monitoringu, kamery są od czegoś innego...

@Beata

Pani Anna S. czyli obecny kierownik magazynu i tego pierdo.lnika która myśli że wszystkie rozumy zjadła. Każdego dnia razem z Managerem tego magazynu siedzą na górze i monitorują na kamerach kto jak pracuje a kto dłubie w nosie. Dodatkowo Niesciur ma zlecone szukanie na kamerach każdego przestoju pracownika. Ich chore podejście do człowieka i pracownika.

rylec

Siedział na stołówce z kalkulatorem w ręku lekko poddenerwowany obgryzając paznokcie. Na stole leżały kartki z jakimiś ręcznie pisanymi zadaniami matematycznymi. Co robisz?... zapytałem... Liczę wypłatę...usłyszałem szybką odpowiedź a ruch ręką w moją stronę dał znak żebym nie przeszkadzał. Zacząłem się zastanawiać dlaczego zwykły magazynier zajmuje się podczas przerwy naliczaniem wynagrodzeń... (usunięte przez administratora) ZNOW MI SIE NIE ZGADZA !!! .... Rozległ się krzyk na całej stołówce. Wstał, rzucił nerwowo puszkę po Coca-Coli do kosza i szybkim krokiem udał się na magazyn...

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Błonie

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.