mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Opinie o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Flavio

Ta agencja nie gwarantuje stabilnego zatrudnienia. Co chwilę rzucają Cie gdzie indziej do pracy. Obiecują i nie dotrzymują słowa. Nie jest to pracodawca godny zaufania. Odradzam, chyba że lubisz przygody i masz stalowe nerwy. Pozdrawiam.

@Flavio

od tego ile pracujemy w firmie będąc skierowanym, zależy wyłącznie od nas. Samych. żaden klient nie oddelegowuje pracownika bez powodu.Powód, alkoholizm brak znajomości języka brak znajomości fachu lub opipieprzanie się w pracy. pracowałem w Mod.sporo czasu. i uważam firmę Mod za wartą polecenia. bo podstawowy plus to kasa na czas na koncie. więc,pomimo że pracuje już w innej zeit firmie to polecam Mod. można tam kasę zarobić.

@Alex

Ktoś tu ładnie umie nawijać makaron na uszy. Jeżeli pracodawca godzi się na pracowników który słabo posługuje się językiem niemieckim I później go zwalnia to ktoś ma tutaj problem z głową I nie powinien być na stanowisku decyzyjnym. Jeżeli tak wychwalasz firmę to wróć do niej. Bo widocznie coś musiało być nie tak że odszedles . Jak napisałeś bez przyczyny nikt nie odchodzi. Albo masz słaby język albo poprostu nie dałeś sobie rady.

Bibi 2003

Witam omijać szerokim łukiem tą pseldo firmę wysłali do pracy w Niemczech jako Elektryk miała być praca przy kładzeniu kabli okazało się że są poprawki po fuszerce po dwóch dniach oznajmili że nie mają pracy kazali wracać do Polski .do tej pory nie wypłacili należnej kasy mimo że niemiecki pracodawca zrobił im przelew potwierdzone przy rozmowie z nim (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Bibi 2003
@Bibi 2003

Potwierdzam tę opinię też tam byłem i mnie wyrolowali

tm

pracowałem i podzielam opinię większości , Jedno co zmusiło mnie do rezygnacji i lokum . Pokój z oknem z dachu . Uważam , że nawet więzienia muszą mieć okna w ścianach .

Il

(usunięte przez administratora) Nie ma kontaktu nagle, oskarże tą firmę niech sobie nie myślą

Sebastian
@Il

Dlaczego nie wypłacono Ci wynagrodzenia? Próbowałeś może ustalić, co jest tego powodem? To bardzo smutna sprawa, dlatego mam nadzieję, że wyjaśni się ona jak najszybciej. Co w takim wypadku planujesz zrobić?

Marcin Warszawa
@Sebastian

Witam serdecznie omijać szerokim łukiem tą pseldo firmę wysłali nas 1000km do pracy jako Elektrycy mieliśmy kłaść kable elektryczne po przyjeżdża okazało się że mamy poprawić spaprana robotę po kimś kto wcześniej to robił majster cool rurki w którym były kable fleksem ot taka niemiecka myśl techniczna uszkodził kabel następnie zwalił na nas po dwóch dniach takiej roboty firma zadzwoniła że mamy zjechać do Polski ,po dotarciu na kwaterę okazało się że nie można się dostać do pokoju bo pseldo firma nie opłaciła pokoju który mówiła że jest opłacony i jest wymieniony zamek musieliśmy z własnej kieszeni zapłacić za kwaterę jeżeli chcesz się przejechać za własną kasę do Niemiec za (usunięte przez administratora) to aplikuje chętnie cię przyjmą rada omijać szerokim łukiem pozdrawiam

DNie polecam
@Marcin Warszawa

Prawda

Szefu

Szefowie są w porządku?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
ivo

Do dziś nie otrzymałem wypłaty za wykonaną pracę. Polecam.

Elektryk
@ivo

A dlaczego możesz opisać co jest przyczyną tego?

Czy zdarzają się nadgodziny w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Oczywisice, nadgodziny wystepuja w roznym wymiarze godzin. W zaleznosci od projektu.

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? W ogłoszeniu jakie umieścili 18 września na GoWork.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Dziekujemy za zainteresowanie nasza oferta. Szkolenia odbywaja sie zaleznie od potrzeby pracownika oraz projektu. Pozdrawiamy mod Personal

Seba

Witam wszystkich Z tymi 300 EUR.to jak 500+ Wpierw niech księgowość rozlicza się z ludźmi,tak jak powinno Potem 500+ A,tak nawiasem powiedziawszy to po co w takim razie dysponent. Sami ludzi będziemy werbować i do klienta sprzedawać. Trochę obciach

Julia Roberts
@Seba

Hehe zawsze są jakieś plusy i minusy jak się zna miejsce pracy i peleconego co będzie tej osobie dobrze szło w tej pracy to czemu nie ale musi być wszystko fair poza tym tam pamiętam był taki jeden dysponent co w klawiaturę pukać mu się nie chciało może ja powinnam im pogrzebać w ich kompie za swoim ale wystarczył mój pewien gest miny i się ruszył i działał zawsze jak widział mój ryj, teraz się pozmieniali, wiecej ludzi i chyba lepiej pracują w oddziałach.

Jaro83

Czasami zdarza się, że trzeba chwilę poczekać na połączenie, ale to pewnie przez ilość ludz ktorzy dzwonią. Obsługa sympatyczna i profesjonalna.

Tak było.

Czytać rozliczenia wyplat. Często się mylą. Oczywiście na swoją korzyść.

Antoni
@Tak było.

Miałeś taką sytuację, że Twoje rozliczenie z firmą mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG było niekompletne? Czy po tym, jak zauważyłeś błąd, firma rozliczyła się z Tobą należycie? Pomyłki mogą zdarzyć się każdemu, dlatego chciałbym sprecyzować, jak pracodawca zareagował na tę pomyłkę.

Polak
@Antoni

Witam ja też po rozliczeniu znalazłem niescisłości ale Pani mi oświadczyła że wszystko okey nawet nie sprawdzono kantują na dietach

Sebastian
@Polak

W Twoim przypadku, jakiego rodzaju były to nieścisłości? Mógłbyś napisać o nich coś więcej na forum? Myślę, że jest to ważna informacja dla osób, które rozważają pracę w tej firmie. Liczę na Twoją aktywność.

True

Zdecydowanie radził bym uważać i definitywnie nie polecam tej agencji! 1. Miałem przed wyjazdem obiecany pokój 1.os za 25 EUR/doba, otrzymałem dwuosobowy w tej samej cenie za osobę z chrapiacym kolegą.. Nie szukałem na własną rękę, ponieważ nie chciałem ponosić kosztów własnych bojąc się że potem nie zwrócą pieniędzy...2. Praca.. jechałem jako operator CNC, a w pracy okazało się, że mam być operatorem szlifierki kątowej,..robienie fazy szlifierką w rurze o średnicy 1.4 metra... zrezygnowałem sam po paru minutach.. zgłosiłem majstrowi że to nie moja praca... poinformowałem w biurze że jadę do Polski..naliczyli mi rzekomą karę 300e za porzucenie roboty... oczywiście nie podpisałem oryginału umowy w biurze, na tej zeskanowanej, podpisanej przez mnie i przesłanej mailowo przed wyjazdem nie było ich podpisu, choć nawet gdyby był, umowa byłaby nie ważna, bo musiałbym podpisać oryginał do 30 dni.. czego nie zrobiłem... więc po paru mailach odpuścili sobie karę, grożąc pod pretekstem skierowania sprawy do sądu, bym nie wypowiadał się nigdzie na ich temat ????????mam wszystkie zachowane maile jako dowody... łącznie z tym, w którym umorzaja mi karę, ale żebym był cicho..ich problem polegał na tym, że myśleli, że kolejny naiwny idiota jedzie z Polski, który nie zna prawa pracy... niestety...pomylili się.. dobiłbym ich w niemieckim sądzie...mam prywatny Rechtschutz..ale nie mam czasu.. przesłali

Bubu
@True

Prawda jest taka że typowy Janusz z Ciebie. A wzięłeś klapeczki i siatkę z biedry ze sobą?. Pojechał do pracy i chrapanie mu przeszkadzało no i ze 25 ojro toć to skandal. I nie żadne cnc tylko kątówka . w każdej takiej opowieści jest ziarno prawdy i półprawdy. Domyśl się po której stronie pokrzywdzony januszku jesteś?

True
@Bubu

Twój nick świadczy o twoim poziomie intelektualnym . jeśli dla ciebie 50e/doba na obrzeżach miasta to okej za pokój 2 osobowy to winszuje sprawności w wyszukiwaniu..jak ktoś chrapie jak ubita świnia i ci to nie przeszkadza bo sam w chlewie mieszkasz i pracujesz (jesteś pracownikiem mod personal, co świadczy o formie postów..ten Janusz cię zdradził)...widzisz, jesteś tak pusty/a, że nawet nie wiesz do jakiej roboty rekrutujesz..dla ciebie Nie ma różnicy i nie masz pojęcia o branży CNC, więc nie będę opisywał czym jest robienie faz kątówką dla tokarza..to jest tak jakbyś widelec pomylił/a z widłami. Szkoda, że nie mogę dodać skanów mailów...ale z pewnością postaram się to zrobić gdzie indziej.. te Pozytywny, które sam sobie piszesz...daruj sobie..Te Kary Też.. gorzej będzie jak dobiorę się wam do (usunięte przez administratora) od strony prawno finansowej.. także uważaj!

Katarzyna
@Bubu

Oczywiście możesz się nie zgadzać ze zdaniem użytkownika @True, ale proszę Cię, abyś chociaż je szanował. Skoro Twoja opinia na temat mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG odbiega od tej @True, to chętnie poznamy Twoje spojrzenie na tego pracodawcę. Nadal zatrudniasz się za pośrednictwem tej firmy czy już nie?

mod-Personaldienstleistungen G

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG - Bietigheim to dno

mod-Personaldienstleistungen G

szmaciarze (usunięte przez administratora) straszne i porazka ... spisz w aucie... dają KARY :-) :-) BUHAHAHA....z pewnoiścią je wyegzekwują...może z wypłaty....kto ucieka szybko, temu nie mają z czego ściągnąć :-)....mają chyba 6 tygodni na oddanie sprawy do sądu i powiadomić pracownika o rozprawie... tylko straszą...mi też powiedzieli, że mam karę i jakoś po 6 miesiącach coś im nie wyszło....DAJCIE SPOKÓJ Z TĄ AGENCJĄ...ZA 11E+45 DIETY SPAWACZ ZNAJDZIE LEPSZĄ PRACĘ....ZRESZTĄ ZNALAZŁEM BEZ PROBLEMU.......NIGDY WIĘCEJ MOD Personal...pozytywy piszą pracownicy,,PANI MAGDA ZAPEWNE,...HALLO

robert k

Kawon

Pracuj w firmie MOD poltora roku i nie narzekam piniadze w terminie sprwy wymagajace zalatwienia szybko i prawidlowo kontakt ok czy z pania Sylwia lub p Elzbieta moge uczciwie polecic S.N

Jacek

Dno i wodorosty!!!

Mirosław
@Jacek

Tego typu wypowiedzi zbyt mało wnoszą do wątku, ponieważ nie uzasadniłeś w żaden sposób, dlaczego tak uważasz. Mógłbyś napisać coś więcej na temat tego miejsca pracy? Dlaczego w taki sposób oceniasz pracę w firmie mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? Zachęcam Cię do uzupełnienia dodanej wypowiedzi.

Alex

Witam Państwa Wszyscy piszą o firmie,ja chciałbym ostrzec wszystkich,przed jednym z pracowników. (usunięte przez administratora) Pracował ostatnio w Gutersloh. Długo by tu gościa opisywać,ale po krutce. Łgarz,kłamca,kombinator,lewus do pracy. Robi wrażenie na pokrzywdzonego przez życie,ale to tylko złudzenie. Okłamywał wszystkich w firmie. Narobił niesamowitego bałaganu w pracy. Dodatkowo kompletne beztalencie do pracy ślizgał się po kolegach w pracy. Mieliśmy dla niego litość,bo wygląda jak by był schorowany. Jeszcze raz powtarzam,to złudzenie. Skrobidecha co do centa. Za 10cent.zrobi co chcecie. Nawet kolegę z Polski potrafił obmawiać. Który niestety zrezygnował z przyczyn rodzinnych. Do wszystkich zeit firm zostanie rozesłane ostrzeżenie o tym człowieku. Zostawił po sobie ogromny smród u klienta. Uważajcie ,podałbym nazwisko gościa ale przez tą ochronę danych osobowych nie mogę tego zrobić. Zrobił ogromną antyreklamę firmie,i Polakom Na zakończenie życzę ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

M.E.L.M.A.N.
@Alex

W porównaniu do wszystkich to chyba tyś najwięcej bo kilka regulacji złamał że jeszcze nikt nie usunął tego comenta, hameryki teś nie odkrył, centy zbierał aż tak nie przegioł może skarbonke dzieciakowi chciał zapełnić bo kindergeld załatwić złożyć wnioski nie jest łatwo niektórym osobom jak i wspólna współpraca nie przychodzi co niektórym tak łatwo.

@M.E.L.M.A.N.

Trzeba mieć w pierw dzieci, rodzinę A ten gość o mały włos nie doprowadził do tego że klient by zrezygnował z Polaków w pracy. I główna zasadą,"pracuje się dla szefa" "Ale pracuje się z ludźmi" Przez takich źle się mówi o Polakach

Bogdan
@Alex

Dobry pomysł. Skoro ,piszą o firmie.to może piszmy o pracownikach?!,co się przyczyniają do tego że poloki Tracą pracę przez takich . Poręnaście lot,robia jako elektryk. I wiele,zem widzioł. I tera widoć,co je grane. Brawo (usunięte przez administratora). Tak trzymoj.

Staszek

Witajcie, w moim przypadku wszystko bylo w porzadku, mila polska obsluga a kasa sie zgadzala. Dzieki!

michalik

polecam agencje, finansy ok i na czas.

seba.w

firma mod-personal z lepzig klamie w zywe oczy obiecuja dobre warunki pracy(usunięte przez administratora) .mielismy jechac jako slusarze na hale a trafilismy na hale budowac konstrukcje stalowe nie przygotowani bo ustawialismy konstrukcje stalowe w hali nie ogrzewanej praca taka jak na dworze . brak bhp podczas pracy . operatozy manitu nie umieja obslugiwac sprzetu . operwtozy zwyzek obsluguja sprzet pijani . do firmy ktorej trafilismy to gabriele remy . szef tej firmy potrzebowal do pracy muzynow . mowil je jak na chwile staniemy to nas wyzuci z pracy . firmie zglaszalismy ten problem ale go zlekcewarzyla uznala ze porzucilismy prace . my wszystko zrobili zrodnie z przepisami a oni nie chca nam zaplacic za przepracowane dni . i strasza ze dostaniemy kary za pozucenie pracy . nie polecam nikomu tej firmy pani sylwi i innych pracownic z tej firmy

MyBylimy,MyZrobilim
@seba.w

"my wszystko zrobili zrodnie z przepisami" moze warto rozważyc pierw nauczenie sie jezyka polskiego a pozniej dopiero wyjazd za granice (gdzie jest inny jezyk urzedowy niz polsce) .

Zostaw merytoryczną opinię o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG - Bietigheim

• Jak się pracuje w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Zobacz opinie na temat firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 25 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG