Opinie o Zimmermann & Co. GmbH w Korntal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zimmermann & Co. GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zimmermann & Co. GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zimmermann & Co. GmbH w Korntal

Ciekawy

Na jakie wynagrodzenie za miesiąc po odliczeniu kosztów realnie można zarobić ?

MarTek
@Jhkh

To ile miałeś godzin za 1900 euro? Bo akurat jestem w Zimmermann. I z ciekawości sie dowiem czy to były 2 miesiące w miesiącu? Odp ale prawdę bo znam tutejsze stawki

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zimmermann & Co. GmbH?

Przyszły pracownik

Dzień dobry. Czy firma płaci dzienne diety?

Nowy Nowy wpis
@Przyszły pracownik

Nie płaci diet nowym pracownikom, daje diety jak jest wyjazd na delegacje na hotel.

Ciekawy

Na jakie wynagrodzenie za miesiąc po odliczeniu kosztów realnie można zarobić ?

@Ciekawy

Ja się tak tylko zastanawiam czy to nie jest zależne przypadkiem od stanowiska?

ciekawy
@Ewa

chodzi mi tylko i wylacznie o szeregowego pracownika ktory jest na inwentaryzacji

Jhkh
@ciekawy

Jako nowy pracownik, bez diety, po odliczeniu podatku i opłaty za mieszkanie od 1200 do 1900 euro (tak, zdarzyła się wypłata ponad 1900, ale jest to zależne od przepracowanych godzin).

MarTek Nowy wpis
@Jhkh

Jakie są warunki zatrudnienia w Zimmermann & Co. GmbH?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Zimmermann & Co. GmbH? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Zimmermann & Co. GmbH?

Jaka umowa obowiązuje w Zimmermann Inventuren Korntal Munchingen podczas okresu próbnego?

Kass

normalna umowa o pracę

Pracowałem od IX 2020 do XII 2020 - i w dużej części podzielam opinię ddddd Jest jedno ale. Nikt nie zmusza do pracy tam do wielu rzeczy można się przyzwyczaić a bez znajomości języka nie zarobisz prawdziwych pieniędzy. Trzeba zacisnąć zęby i robić swoje , nie imprezować z Rodakami Tyle kasy ile odłożyłem za ten czas nie mam szansy w naszym kraju nawet zarobić Proponuję każdemu kto się nie boi tyłka ruszyć z Polski przyjedź i sam ocenisz Najgorsi jak zwykle byli nasi kochani Rodacy reszta to kwestia względna Byli tacy z firmy których naprawdę dało sie polubić ale tez i tacy którzy traktowali cię jak szmatę Pamiętajcie że to De i oni maja tez trochę inne podejście do pewnych spraw To my na najniższym szczeblu musimy się dostosować Ale odłóż w Pl 3000 -4000 zł miesięcznie na konto I to nie wegetując o suchym chlebie tam na miejscu Jedź zobaczysz jak jest - mnie ogólnie było ok choć "akcje" też były ;)

X
@Marek

"Nie znając języka prawdziwych pieniędzy nie zarobisz"? To po co pojechałeś do pracy do Niemiec? Chyba głównie ze względu na pieniądze się emigruje. Po czym dodajesz, że odłożyłes w Zimmermannie takie pieniądze, jakich nie jesteś w stanie w Polsce odłożyć. I tak, tu się zgodzę. Można w Zimmermannie zarobić i odłożyć, ale czy satysfakcjonują Cię takie pieniądze za pracę czasem po 12 godzin z drogą? Czy satysfakcjonują Cię takie pieniądze gdzie przez kilka miesięcy nie masz życia prywatnego, bo np. przez miesiąc śpi się po 4-5 godzin, ponieważ codziennie dojeżdżasz i wracasz z pracy w Holandii? I tak, można się do tego przyzwyczaić tym bardziej, jeśli wiesz do jakiej pracy jedziesz. Jednak nikt mi nie wmówi, że są to dobre pieniądze za taką pracę, ponieważ już od dawna pracuję w Niemczech, w normalnych godzinach, w normalnej pracy, z normalną umową. Tym bardziej, że Zimmermann z każdym sezonem co raz bardziej leci w ch**a z wypłatami i rozumiem, że pracując tam 3 miesiące możesz nie mieć żadnego porównania. Tak jak ktoś napisał. Chaos i zlew na pracowników. Zarobić i nie wracać.

PAWEŁ

Kłamcy i (usunięte przez administratora) wyrzucili mnie z firmy bo jakiejś Turczynce nie spodobało się jak odkładam krzesełko Serio ludzie , po tej akcji w raz ze swoimi współpracownikami zaczęli wysyłać na mnie jakieś nie stworzone historrie pamiętajcie w tej firmie ręka rękę myje,(usunięte przez administratora)

@PAWEŁ

Nie pisz bzdur - znam Ebru bo też byłam w Zimmermannie - coś nawyrabiałeś i tyle

Basia

Ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora), kierownictwo robi z ludzi śmieci Polacy są nikim , szacunku zero , wypłaty marne , ledwo na życie wystarcza.

@Basia

1000 czy więcej euro nie starcza na życie w DE - po opłatach za mieszkanie ? To zależy ile sie (usunięte przez administratora) na głupoty - i nie bredź bzdur Byłem i wiem jak jest - najniższa moja wypłata na czysto była 1300 i co mało na życie tam ? Naucz się języka to będziesz miała 2000 albo lepiej

PAWEŁ

Wyjazd 2 50 , 21 jak wracam jest ok 1300e miesięcznie , chyba jie trzeba wiecej pisać

Radek

Klamcy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ludzie nie dajcie się

Rafał

Banda (usunięte przez administratora) na tle Tarasów, z Polaków robią sobie jaja

ddddd

Praca przy inwentaryzacji dużych sklepów. Nie jest źle, ani jakoś specjalnie ciężko. I na tym plusy się kończą. Jedno wielkie obgadywanie. Każdy interesuje się wszystkim tylko nie sobą. Pokój kosztuje 210 euro od osoby i nie wiesz gdzie jedziesz. Albo trafisz na fajne warunki, albo brakuje ogrzewania, ciepłej wody, grzyb, przechodni pokój itp. Prośby o niższy czynsz w takiej sytuacji odbijają się echem. Dla szefostwa nie liczy się czy jesteś nowym pracownikiem, czy "starym" pracującym od lat. Nie szanują nikogo. Były sytuacje, gdzie prędzej podwyżki czy premie dostawali nowi pracownicy, którzy jeszcze nie do końca wszystko ogarnęli niż osoby od lat lojalne firmie. Wykorzystywanie co bardziej naiwnych to norma. Kierowca ma problem z firmowym busem? Spoko, niech jeździ po mechanikach w swoim wolnym czasie. Za darmo. Teamleaderzy muszą sobie coś podwieźć? Od czego są zwykli pracownicy! Za darmo. Firma sprawia wrażenie jakby działała w kompletnym chaosie. Nie twierdzę, że tak faktycznie działa. To jest moje (i nie tylko moje zresztą) subiektywne odczucie. Trudno cokolwiek zaplanować, bo grafik w każdej chwili może się zmienić i musisz być w gotowości hehe. Ciężko umówić się do lekarza, czy ogarnąć jakieś inne sprawy. Bo przecież firma myśli, że przez te kilka miesięcy jakie trwa sezon nie masz prywatnego życia. Podsumowując - ogólnie nie jest źle, ale żeby wiązać się z Zimmermannem na dłużej to trzeba być naiwnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Zimmermann & Co. GmbH - Korntal

• Jak się pracuje w Zimmermann & Co. GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Zimmermann & Co. GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zimmermann & Co. GmbH?

Zimmermann & Co. GmbH

Zimmermann & Co. GmbH