mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Opinie o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Pa3koza

Witam W MOD pracuje 2 lata. Jestem bardzo zadowolony z pracy i na projekrach na ktore jestem wysylany przez ta agencje Kontakt z biurem bez problemu pieniadze na czas . Ubrania robocze dobrej jakosci Polecam

Gutek

Jestem pracownikiem tej firmy 16 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wynagrodzenie wypłacane jest zawsze na czas. Fachowa obsługa pań w biurze także w języku polskim.

ciekawość1stopień do..
@Gutek

acha SZESNAŚCIE MIESIĘCY ??? możesz coś więcej na ten temat ?

Elżbieta
@Gutek

Przez 16 miesięcy z powodzeniem mogłeś poznać sposób funkcjonowania firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG. Dobrze w takim razie, że postanowiłeś dołączyć się do dyskusji na temat wspomnianego pracodawcy, o którym - swoją drogą - tak naprawdę niewiele wiemy. A czym konkretnie się tam zajmujesz - zechcesz nam to zdradzić? Czy przysługuje Ci tam dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

ao

pracuję w MOD drugi rok. żadnych problemów z pracą, zakwaterowaniem, wypłata i rozliczenie zawsze na czas. Panie opiekunki zawsze życzliwe i pomocne . Osobiście polecam tę firmę. Andrzej Ogonowski

Michal Markowicz

Pracowalem przez firme. Pieniadze na czas Pozytyw

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Mariusz

Juz od ponad roku jestem pracownikiem firmy mod-Personaldienstleistunger GmbH & Co.KG. Praca konkretna, jasne warunki, możliwość dopasowania pracy do konkretnych wymagań. I co najważniejsze wynagrodzenie zawsze na czas. Panie w biurze bardzo miłe, pomocne, zawsze się można dogadać. Z czystym sumieniem polecam, firma jest godna zaufania.

Kuki

Pracuje tu od ośmiu miesiecy i jestem bardzo zadowolony. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z biurem jak i finasów. Wynagrodzenie oraz szczegółowe rozliczenie zawsze w terminie. Kompetentna i rzetelna pomoc Pañ koordynatorek w języku ojczystym jest miłym zaskoczeniem. Dobieranie zleceń do oczekiwań na wysokim poziomie. Gorąco polecam.

Luk

Mod Personal pracuję prawie pół roku i jak na razie wszystko jest ok. Zakwaterowanie, pieniądze, praca wszystko jest tak jak powinno być. No i Panie opiekunki zawsze gotowe pomóc pracownikowi. Osobiście polecam. Łukasz Ziemkiewicz

Adam1985

Pracuje już w tej firmie 6miesiecy i jak dotąd jestem zadowolony nie ma najmniejszego problemu z pieniędzmi z urlopem polecam firmę mod- personal

Michal Markowicz

Prosze o usuniecie niepochlebnych komentarzy dotyczacych firmy.

grelpex

Pracuję już dla firmy od ponad 8 miesięcy i zawsze pieniądze są na czas, zaliczki na żądanie bez problemu, a nawet otrzymałem bonus świąteczny. Z mieszkaniem jest różnie, ale nigdy nie było takiego problemu żeby nie było możliwości się sporozumieć. Jak dotychczas bez zastrzeżeń... Lubię atmosferę w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG za: Zawsze zostanę wysłuchany i otrzymam należne wsparcie gdy mam jakieś pytania.

Kuka_k

Dotychczasowe doświadczenia z firmą pozytywne. Wynagrodzenie wypłacane terminowo. kontakt z biurem mailowy lub telefoniczny jest ok. Zawsze odpowiadają. Obsługa biura miła i kompetentna

elektryk oberhausen

wlasnie mam wyjechac z ta firma od poniedzialku do oberhausen jako elektryk. Wydaje sie wszystko w porzadku. Juz mam umowe o prace i namiary na hotel i prace. Do tego proponuja co tydzien zaliczki. mam ndzieje ze bedzie tak jak mowia.

Sylwer
@elektryk oberhausen

Witam Od Nowego roku mam pracować dla tej firmy możesz podzielić się wiedzą na ich temat ? Dziwi mnie fakt braku opini..... Pozdrawiam

Niki
@Sylwer

nie moge im nic zarrucic. kontakt dosc dobry. babeczki sie staraja. pozdro

Billy

Witam,chciałbym się dowiedzieć czy firma ma prawo żądać rachunków celem uwiarygodnienia otrzymywania diet.?! Pytałem pracowników innych zeitfirm. I mnie wyśmiali że to bezprawnie. Proszę o pilne info To chyba moja sprawa na co kasę wydaje. A,co roku z finnanzamptem się rozliczać,i im przedstawiam rachunki Proszę o pomoc

flex
@Billy

może być tak że jak siedzisz na prywatnym(mieszkanie hotel ..) i prywatne .. to daj im do okazania rachunki a oni tobie diety pomoc finansową dopłaty i tym podobne załatwią no ale może jeszcze o co inno chodzi ale wątpię jeżeli te biuro chociaż z tobą rozmawia to dopytaj jeszcze raz o co im chodzi możesz nie rozumieć to jest normalne i to są Niemcy, jeżeli coś nie okej na niekorzyść twoja to daj se z nimi spokój mógł by ktoś z pracowników mód- i na tym forum napisać jak jest w takiej samej sytuacji, opisać Wszystkiego dobrego

lojft

Moje sugestie dla mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG: good arbeit Lubię atmosferę w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG za: mila atmosfera,wysokie zarobki oraz zaangarzowanie pracownikow

Staszek Majewski

W 2018 pracowałem 92,5godziny koło 3 Tygodni pod Stuttgartem. Dostałem 100 i 150 Euro zaliczki potem powiedziano mi , że nie otrzymam nic. Koszty dojazdu (po mojej stronie) oraz Fatalne warunki mieszkaniowe . Firma to (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Negatyw

Niki

Super, spoko firma. Polecam!!

Długi

byłem sezonowo przez mod i jestem mega zadowolony :)

krótki
@Długi

to wróć tam z powrotem siedź do 65 swego roku życia i napisz nam co słychać niee co widać niee co myślisz niee co masz

krótki
@Długi

przed zatrudnieniem do moda trzeba zobaczyć na niebie tęczę przede wszystkim jej drugi koniec znaleźć 4L koniczynkę dmuchnąć w znaleziony.. awers a z podkową do wyboru i koloru, większość tam jest takiego obyczaju dla odmiennych jest coś innego począwszy od 966r i Nie pozdrawia Tofik

O kuuuułwa Lipaaaaaaaaaaaaaaaaaa Cały naród Polski pijanyyyy??????????

Mod Personal
@:(

a Jak polak pijak , (usunięte przez administratora) i nierób wynika z tego.. Tylko MOD rekrutuję Czystej Krwi NIEMMCÓW co (usunięte przez administratora) za 10,18 w pocie czoła:)...

@Mod Personal

Tempo pracy niemców są wolniejsi, nad jedną rzeczą zajmuje im to dużo czasu a na halach wymagają kierownictwo przesadnego porządku i szybkości po długim czasie żeby tak nie było trzeba równomiernie pracować. Polacy słowacy węgrzy ... śmigają. Biorę też dużo pod uwagę warunki, jak bardzo wiele wiele osób nie o to też chodzi żeby po paru latach nieopłacalność taka jak się nie odłoży na ważne cele nie na ujemujedzikieweze. Jak wszystko gra to ok. Jedzie się wiele mil nie na zabawę. W mod trzeba należny nazbierany i ustalić... z kierownictwem z pracy urlop wybrać obydwie strony muszą o tym wiedzieć, wypełnia się wniosek jest podbity i nie wiem o co chalo chyba jak ktoś własną głupotę trenuje w biurze, jak się nic nie zmieniło dopiero po trzech miesiącach i płacą za to, jak się nie wybierze po zakończeniu pracy to przepada, w nagłych przypadkach powinni dać jeden dwa dni.

Elektryk od Voda
@:(

caluśki!!!! Tylo Elektryka prąd nie tyka.

;)

Świat wg Mod Personal Dienstle

Świat wg Mod Personal Dienstleistung Leipzig

śl
@:)

to jakieś kpiny, jak niewykorzystany urlop przepada ???????????? , obawiam się że piszący negatywnie mają rację

@śl

Mam dużo wolnego czasu co najmniej jeszcze do listopada, więc odpisuję SKŁADAĆ WNIOSEK pierw na firmie oni zatwierdzają (rozeznać się w jakim czasie brać), potem oni fax do agentur na koniec do rok dostaje pracownik i tu odmowe lub nie, na niektórych firmach ustnie czy ma się urlop, Wynagrodzenie w czasie urlopu jest opodatkowane (w czasie pracy ten urlop wzięty) ktoś na miejscu zawsze pomoże obliczyć ile się ma do wybrania. Urlopowe 1,7/msc jakoś tak liczą ułamkami!!! mnożą dzielą dodają tak jak każdy wszystko wszędzie hehe , nie do końca przepadają „dni”, jest przepis że niewykorzystane „dni” przechodzą po zmianie pracodawcy, obowiązują terminy! i udokumentowanie, w umowie powinno pisać coś na ten temat, poza tym powinni wystawić papiery „końcowe” na które mam wyje ane jak nie wyślą jest jeszcze inna droga .. hehe (powinno się wiedzieć jakie, pracodawca dla pracownika wystawia, te z tabelami:) nie tylko świadectwo pracy, w Niemczech są różne te świadectwa pracy zależy o jakie nam dokładnie chodzi, wszystko się wybiera przechowuje w formie papierowej, Niemcy są skomputeryzowani hehe ale to nie wystarczy hehe bo to jest tylko dla nich i u nich hehe) modowi? oni są/byli nieraz okropni szlak by, pytać, słuchać uważnie wśród..co i jak funkcjonuje u nich hehe. Kolega co pisał, Vertg zgadza się. Umowa jest półroczna miesięczna trzymiesięczna roczna bo różne sytuacje zapotrzebowania lokacje sezon... Wnioski, prośby pisać do nich po niemiecku, emaile, i listownie jak coś tego wymaga. Lubię mod ale…. Czytać też wszelkie informejszon w necie, mieć wiedzę zawsze i wszędzie. Budowlańcy mają płatny urlop i chyba przysługuje tydzień bezpłatnego na rok pracy, jak jest patrz SWOJA umowa taryfowa „regulacja”i tym podobne, przetłumaczyć pomoże aplikacja na telefon np. tłumacz gogle skaner aparat pstryk itd To czy obowiązuje w m… nie wiem: Budowlańcom, „aby możliwe było przenoszenie urlopu między pracodawcami, stworzono kasę urlopową: Urlaubs- und Lohnausgleichkasse der Bauwirtschafts, zwaną w skrócie SOKA-BAU. Nabyty urlop nie musi być rezerwowany na dalsze zatrudnienie w Niemczech. W takim przypadku kasa urlopowa SOKA-BAU wypłaca ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Jeżeli pracownik ostatecznie zrezygnuje z branży budowlanej i nie będzie bezrobotnym, może wnioskować o ekwiwalent po 3 miesiącach od zakończenia pracy. Wyciąg z konta pracownika: kasa urlopowa wysyła około lutego czas trwania zatrudnienia (dni) wynagrodzenie brutto, uzyskane dni urlopu, wynagrodzenie za urlop Zdarza się, że pracodawca nie odprowadza składek do Soka-Bau w odpowiedniej wysokości. Wtedy ekwiwalent zostanie odpowiednio pomniejszony przez Soka-Bau, a Soka-Bau będzie próbować wyegzekwować od pracodawcy zaległe składki.” Wnioskować o ekwiwalent ktoś pomoże wystarczy poszukać w Internecie

olik

fajnie ze sa wysokie diety to spory dodatek do wyplaty. wpylacaja pieniadze na czas. kontakt z nimi fajny i interesuja sie pracownikiem.

nowy

Jestem tu od poniedzialku i jest OK.

Zostaw merytoryczną opinię o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG - Bietigheim

• Jak się pracuje w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Zobacz opinie na temat firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 25 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG