mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Opinie o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Jgxcjchdfh

Kubus kris i Lew tylko nie łapcie za słowo" pozostali niech dojdą do ładu i składu po biurach Przemyśleć można za i przeciw i robić jak koń nie uniknione jak i sorter" Wszystkiego dobrego

Robotnik nie pił ale robił ..

Firma przycina na wszystkich na czym może. Ja spałem w aucie bo warunki mieszkaniowe były fatalne. Do tego firma obciążyła mnie kosztami mieszkania w którym nie mieszkałem..... Dodatkowo nie wypłacili diet 45Euro dziennie zgodnie z umową.. Stawka 10,13 chyba mówi sama za siebie. Żenada. Pozytywne opinie piszą sami pracownicy firmy.

@Robotnik nie pił ale robił ..

Witam Pana Powtarzam Dieta jest za kazdy przepracowany dzien nawej jak Pan pracuje na nocke kazda nocka liczona jest jedna dieta Sprawdzilismy Pana Wyplate i jest wporzadku. Pracowal Pan przez 5 dni ( nocki) 42.5 godzin . Wyplacilismy Panu teraz 42 godziny a 0.5 god. Przeszlo na bank godzin, ktroe tez zostalo od razu wyplacone pozycja GZ Stunden Abgang. Dieta sklada sie z pozycji : Fahrgeld, VMA frei i Auslöse po dodaniu tych trzech pozycji wyjdzie Panu stawka ….. € w tej stawce jest rachunek za benzyne w wysokosci …….€ Pana dieta wynosila ….€ jak ta kwote podziele przez 5 nocek wyjdze suma ktora byla miedzy nami uzgodniona czyli …..€ Jezeli Pan kwote …..€ podzieli przez 42,50 godzin wyjdzie panu suma uzgodniona übertarifliche Zulage w wysokosci …..€ Ta kwatera byla dla Pana zarezerwowana I po dostaniu od Pana wtedy tych zdjec mozemy wywnioskowac ze byl Pan w tym pokoju I korzystal Pan z niego poniewaz opisal na Pan dokladnie jaki stan jest na tej kwaterze . A ze ta kwatera w tym czasie nie mogla wynajac tego pokoju nalega za zaplate za caly okres . To ze Pan spal w samochodzie jest nam bardzo przykro, ale nie my jestesmy temu winni. SZUKALISMY PANU KWATERY 3 KROTNIE zadna z nich nie odpowiadala Panskim wymaganiom . Jak Pan widzi nie ma tu zadnych bledow . Otrzymal Pan pieniadze punktualnie i zostalo wszystko prawidlowo obliczone. Dlatego prosimy Pana te wszystkie negatywne i nie zgodne z prawda opinie w internecie wykasowac i tak jak Pan wczesniej z Pania …… ustalili .My nic zlego nie zrobilismy i nie jestesmy zlym pracodawca , moze nie pasowalismy Panu tylko. Odpowiedz z pelnymi liczbami dostal Pan na Email, we wzgledow prawnych nie umieszczamy pelnych danych, chcemy tylko zeby inni forumowicze wiedzieli, ze zajmujemy sie sprawa, staramy sie jak najdokladniej wyjasnic i nie pozwolimy komus na oszczerstwa pod naszym adresem

ghfghjh
@Pracodawca

Dzień dobry, Za noce prace liczona dieta ale która jedna ta co do godziny pere centów czy doba kilkanascie euro Raczej coś z jednego musi być czy już znieśli Ciągłość nocek i praca w wekendy kto to weźmie + macie coś 25€ za kwaterę w końcu za dobę czy miesiąc czy tydzień pauzy też są ważne niektóre zawody wymagają asekuracji drugiej osoby w pewnym momencie w pracy (BHP) A odzież ochronna wogóle jest zapewniona jak tak to napewno też do zwrotu? Lohnt sich?

mod-Personaldienstleistungen-o

Fachowca za 10,80 ? Panie Nie Fachowca ale Mistrz. Pozytywne Opinie piszą Panie z biura i opowiadają bajki ludziom, którzy wierzą w bajki.

elektryczny1970
@mod-Personaldienstleistungen-o

jakie 10,80 ? to chyba dla pomocnika, ja jestem fachowcem z uprawnieniami , mam stawke godzinowa do tego diete na dzien pracy ? Gdzie Ty chlopie pracowales ?

@elektryczny1970

w MODZIE 10.8 + dodatek + niby 40Euro dieta ale tutaj mnie oszukali

Pracownik Mod Personal

mnie oszukali na kosztach wynajmu mieszkania. do tego źle mi naliczyli diety. Sprawę skierowałem do Sądu w Lipsku koszt 70Euro. Wiec kto ma choć troszkę oleju robić tak samo. Firma na tym żeruje.

@Pracownik Mod Personal

70eur,to mała szkodliwość czynu Prawo niemieckie Żaden sąd nawet palcem nie kiwnie a tak nawiasem czy aby napewno oszukali? radzę jeszcze raz sobie policzyć

@Alex

70 Euro to opłata za Sąd Pracy. Jasne, że wydpuczyli na ponad 500Euro. Ściemniacze są.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
mod-Personaldienstleistungen

Firma sam sobie piszę pozytywy bo nikt kto ma rozum nie będzie robił za 10.80. Pozdrawiam Nawet Niemcy na Forach słabo piszą o firmie.

@mod-Personaldienstleistungen

a,od kiedy to Niemcy tacy pracowicie? hahaha siedzieć ,żreć to umieją więc za co więcej im płacić

Alex

Witam Państwa mam do wszystkich pytanie. Skoro, w mod.jest Wam tak źle,to po h.....re tu siedzicie?? Straszycie,obrabiacie D......e ale po co? Nikt z nikim ślubu nie brał. wkó......cie dziewczyny w biurze. jedzcie do Pl tam Jest raj dla takich. Siedzi paru na kompie,i rąbie Du....y Myślałem że co niektórzy zmądrzeli. ale to tylko marzenie tak się składa że kolega pracuje jako informatyk,i ostatnio go pytałem jak się dowiedzieć kto pisze te kupę bzdur, na firmę.kto robi ten cały bałagan. i jak się okazuje to bardzo proste. i to całkiem legalnie. Więc moja prośba albo zamknięcie gęby,albo weźmiecie się do pracy albo poproszę kolegę o pomoc. Tylko uwierzcie, że wtedy zadzwonię do szefa Mod. podam namiary na tych gości. a potem ,potem zadzwonię do wszystkich możliwych zeit firm w Niemczech i podam dane tych osób. i wtedy bramka będzie zamknięta wybór prosty. legalna i czysta sprawa przez takich Jak Wy,po (usunięte przez administratora) dostajemy My. My którzy pracujemy dla rodzin,by JE utrzymać. A, w Mod jest podstawowy 1 y luxus kasa na czas. i bez przekretow 8 lat w Niemczech pracuje,ale to co teraz robicie to już za to czerwona kartka

Witam, jestem w MOD od dłuższego czasu i powiem wprost jestem bardzo zadowolony ze współpracy w każdej chwili są odbierane telefony w każdej sytuacji firma pomaga i stara się robić wszytko bym mógł pracować w spokoju.Polecam ta firmę i nie piszcie głupot na jej temat ja i moi koledzy jest nas w sumie czterech jesteśmy bardzo zadowoleni bo po prostu jesteśmy fachowcami a ci którzy nie nadają się do pracy tylko narzekają jaka firma zla

Sławek

Witam, nikomu nie polecam tej firmy !!! Zwykli oszusci I kretacze !!! Zanim zaczniecie wgl z nimi rozmawiac przytocze wam dwie moje sytuacje I sami sobie odpowiedzcie czy warto !! 1. Pracowalem okolo 3 miesiecy juz wiec byla najwyzsza pora na urlop no I wypisalem wniosek wszystko elleganko urlop dostalem . Przyszedl czas wyplaty no I sie nie zgadzalo nic . Okazalo sie ze szanowna pani Magdalena nie poinformowala swojej ksiegowejj o moim urlopie I oplacali mieszkanie na ktorym nie bylo mnie ani zadnej z moich rzeczy . Kieedy zadzwonilemm zeby mi oddali te pieniadze jakos to wiielkie oburzenie ze teraz sam mam oplacac mieszkanie I sam mam odzyyskac pieniadze (nie udalo sie niestety) 2. Przy zakonczeniu wspolpracy napisalem wypowiedzeniee za porozumieniem stron , pani Magda odpisala ze nie beda mi robic zadnych probllemow, przyy czym poinformowala mnie (telefoonicznnie) ze za nie wybrany urlop mi nie wyplaca, mysle soobie trudno mam inna prace kij w ten urlop wazne by mnie pusciili I nie zdzierali ze mnie wiecej pienieedzy . No I znow pprzyychodzi czas wyplaty I znow spore zdziwienie , kara za zerwanie umowy 250 euro ! I podatku od cholery ! No to dzwoonie do pani Magdy I mowii mi przez telefon ze podatek poprostu taki wyszedl (chociaz zawsze byl 2x mniejszy) a ta kara to pomylka ale musze czekac miesiac I przy kolejnej wyplacie mi to zwroca. No I czekalem do dnia 13 lipca gdzie dostalem maailaa od innej kordynatorki pani Sylwi ze pieniadze dzis powinny byc na koncie . Czekalem caly dzien potem weekend I w poniedziallek napisalem ze jak nie byllo pieniedzy takk dalej nie ma a oona mi na to ze osoba kktora mnie obciazyla kara jest na urlopie I musze czekac do sierpnia zeby siie cos wyjasnilo !!! Jaja normalnie !! Nikomu nie zycze takiej sytuacji I nie polecam tej firmy ! Pieniedzy dalej nie dostalem !!! Polskie kordynatorki zawsze sa na urlopie kiedu trzeba wyjasnic sprawe wyplaty(zawsze po 15) I tak bez niemieckiego nic sie nie zalatwii Masakra jakas !

Piotrek

Witam ja was nie rozumie o co wam chodzi , jak każda firma ma plusy i minus . Mogę tylko potwierdzić że pracuje już kilka lat w tej firmie i nigdy ale nigdy nie miałem problemów ,płacą regularnie mam Świąteczne premie ,płatny urlop. o co wam chodzi. Ja jestem w pracy a nie na wczasach. Mi zależy na kasie poto pracuje za granicą .

@Piotrek

Piotrze 10,80 masz jako Elektryk?

elektriko

a ja pracuje i polecam dalej. w razie problemow telefon i mail do biura i zalatwione. kto chce pracowac to pracuje reszta niech spier...i nie pisze glupod z nudow

Juras
@elektriko

to pracuj za 10.80 z nudów i "katastrofe mieszkaniu".

Norbert-elekrtyk w MOD
@elektriko

Dokładnie tak

Spawanko

Potwierdzam poprzednie negatywne opinie firma oszukuje podczas rozstawiania się opłaty za mieszkanie jakieś kary za zerwanie umowy do tego jakies klauzule o "mileczeniu" potem straszenie sądami ogólnie lipa...

Elektryk

1/10 dla mnie dramat, coś w tej firmie nie działa.. Ludzie chodzą po sądach odradzam.

Polak co nie pił i nie grymasi

Firma ignoruje maile , brak kontaktu.. cóż typowa agencja z Reichu..

@Polak co nie pił i nie grymasi

Witam. Dane konaktowe znajduja sie na naszej stronie internetowej: http://www.mod-personal.de/ Prosimy o kontakt w razie pytan.

Pracownik Mod Personal Dienstl
@Pracodawca

życie Wam odpłaci droga agencjo... dla mnie "mniej niż zero".

mod-Personaldienstleistungen

Firma nie wypłaciła należnych diet. wg firmy godziny pracy sa źle opisane. Czyli 8godzin pracy w PN. od godziny. 20.00 to znaczy - nie osiem czyli Poniedziałek / Wtorek do 5.00 rano tylko sam poniedziałek. Firma straszy procesem sądowym. Chyba nikt tutaj źle nie chce i nie kłamie. Z cało pewnością odradzam, moim kolegom spawaczom nic nie zapłacono, bo firma żeruje na braku wiedzy pracowników oraz na tym , że ludzie odpuszczają np. Kary umowne (za rozstanie się za porozumieniem strony. Moi mili macie 3miesiące od otrzymania wypałty aby pójść do Sądu Pracy w Lipsku co kosztuje 70Euro i żadnych dodatkowych kosztów.. Firmę powinno to wstrząsnąć. Pozdrawiam, Pracownik Mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Mistrze Bajery

Otrzymałem wypłatę za jeden tydzień i powiem Wam, że firma wypłaciła mi 1650zł , gdzie obiecano mi , że zostanie mi zwrócone koszty dojazdu ... dodatkowo nadmienam, iż za własne pieniądze opłaciłem sobie Pokój Pracowniczy przez większość tygodnia wiec pytam gdzie są diety i gdzie tutaj jakakolwiek uczciwość. Firma jest nieuczciwa , nieprzestrzega zapisów w umowie , brak kontaktu po podpisaniu umowy.. firma straszy sądami itd.. Pozdrawiam dla Pani Elżbiety i Pana Rico.. Mistrze

@Mistrze Bajery

Jezeli sa watpliwosci dotyczace wyplaty, prosze sie do nas zglosic, a nie obrazac imiennie w internecie. Diety w rozliczeniu znajduja sie w panskim rozliczeniu, jezeli Pan nie widzi bialo na czarnym prosimy o kontakt, a chetnie wskazemy paluszkiem gdzie co jest !

Pracownik Mod Personal Dienstl
@Rekruter Firma MOD

Kobiety czy Tobie sie wydaje, że 262 Euro za 3 Noce w "przytułku" to jest normalne? Brak dodatku za zmianę nocną... Praca w niedziele ... + 100? czy nie? Taka Wy rzetelna firma jesteście Niech Ludzie wiedzą jak działacie... Sądem możecie straszyć siebie bo ja tego tak nie zostawie... bo musi być sprawiedzliwość ... żerujecie na ludziach, którzy to akceptują...

@Pracownik Mod Personal Dienstl

Szanowny Panie, prosze RAZ JESZCZE ZAJRZEC W PANSKIE ROZLICZENIE TYM RAZEM DOKLADNIE PRZYJRZEC SIE, DWUKROTNIE JEZELI TO KONIECZNE! WIDZI PAN POZYCJE "LOHNART 124 NACHTZUSCHLAG 25% FREI "? Jezeli tak to znaczy, ze zostal on Panu wyplacony. Praca w niedziele pozycja "LOHNART 128 SONNTAGZUSCHLAG 50% FREI" prosze dac znac czy udalo sie Panu znalezc - prosciej chyba objasnic sie nie da. Reszte pytan prosze kierowac na naszego Maila kontakt@mod-personal.de

@Zespol MOD

Witam Pana Sprawdzilismy Pana Wyplate i jest wporzadku. Pracowal Pan przez 5 dni ( nocki) 42.5 godzin . Wyplacilismy Panu teraz 42 godziny a 0.5 god. Przeszlo na bank godzin, ktroe tez zostalo od razu wyplacone pozycja GZ Stunden Abgang. Dieta sklada sie z pozycji : Fahrgeld, VMA frei i Auslöse po dodaniu tych trzech pozycji wyjdzie Panu stawka ….. € w tej stawce jest rachunek za benzyne w wysokosci …….€ Pana dieta wynosila ….€ jak ta kwote podziele przez 5 nocek wyjdze suma ktora byla miedzy nami uzgodniona czyli …..€ Jezeli Pan kwote …..€ podzieli przez 42,50 godzin wyjdzie panu suma uzgodniona übertarifliche Zulage w wysokosci …..€ Ta kwatera byla dla Pana zarezerwowana I po dostaniu od Pana wtedy tych zdjec mozemy wywnioskowac ze byl Pan w tym pokoju I korzystal Pan z niego poniewaz opisal na Pan dokladnie jaki stan jest na tej kwaterze . A ze ta kwatera w tym czasie nie mogla wynajac tego pokoju nalega za zaplate za caly okres . To ze Pan spal w samochodzie jest nam bardzo przykro, ale nie my jestesmy temu winni. SZUKALISMY PANU KWATERY 3 KROTNIE zadna z nich nie odpowiadala Panskim wymaganiom . Jak Pan widzi nie ma tu zadnych bledow . Otrzymal Pan pieniadze punktualnie i zostalo wszystko prawidlowo obliczone. Dlatego prosimy Pana te wszystkie negatywne i nie zgodne z prawda opinie w internecie wykasowac i tak jak Pan wczesniej z Pania …… ustalili .My nic zlego nie zrobilismy i nie jestesmy zlym pracodawca , moze nie pasowalismy Panu tylko. Odpowiedz z pelnymi liczbami dostal Pan na Email, we wzgledow prawnych nie umieszczamy pelnych danych, chcemy tylko zeby inni forumowicze wiedzieli, ze zajmujemy sie sprawa, staramy sie jak najdokladniej wyjasnic i nie pozwolimy komus na oszczerstwa pod naszym adresem

@Mistrze Bajery

Pracownik MOD
@Zespol MOD

3Noce po 25Euraków to je 75Euraków a nie 262Euraki.. Robiłem noce wiec stawka * 1,25 robiłem niedziele wiec stawka * 2? 6dni byłem w robocie wiec 6x45Euraków dieta? Dojazd do Miejsca pracy z Waszego Oddziału w Lipsku? chyba już zrozumiano?

Slawek

@Slawek

Slawek, jestesmy w kontakcie na prv

@Slawek

Sławku mi za 3dni mieszkania w "Pokój w Przytułku" .. bez kuchni , lodówki (nota bene) całe jedzonko z PL wywaliłem bo było 35stopni codziennie.... (zadarza się).... 262 Euraski! choć przytułek 25Euro / dzień... Dziś Pani Księgowa wysłała mi 2 Faktrury (za ten sam okres czasu) z różnych obiektów (mieszkanie A - jedna Faktura , mieszkanie B - druga faktura) .. i każe mi dzwonić i wyjaśniać po "Unterkunftach", konkludując... Firma robi sobie chyba z ludzi żarty..JAJA albo nie wiem co.... Firma załatwiła pożałuj się Boże mieszkanie i teraz każe mi dzwonić i to wyjaśniać... Straszą ludków sądami itd... Niech Ludzie z POLSKA wiedzą jak się traktuje pracowników. Wynagrodzenie liczone jest od kwoty podstawowej (mimo, że pracowałem tylko noce).... Dramat z przycinką Wnioski? Jak ja wypowiedziałem umowę po pierwszym tygodniu pracy bo warunki do mieskzkania a praca nocą (myślę, jak nie będę spał to się rozbiję autkiem i taki bedzie finał)...

Elżbieta

@Jarek Może warto jednak pojechać i poznać sytuację z własnej perspektywy? Jak myślisz? @Mateusz Wnioskuję, że musisz mieć jakieś informację na temat aktualnej kondycji firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG. Jesteś albo byłeś ich pracownikiem?

Markowicz Michał
@Elżbieta

to się wszytko okażę po wypłacię czy to co firma mówi i piszę potwierdz się w życiu:)

@Markowicz Michał

Panie Michale jest pan bardzo dobrym pracownikiem z doświadczeniem, z autem, bez nałogów, nie mającym sprzeciwu żadnego do prac w czasie nocnym czy w niedziele, podejmie nawet nadgodziny, z odpowiednimi kwalifikacjami, prace bez usterek-płynne wymagające logicznego myślenia, z płynnym Językiem w mowie i piśmie, Niemieckim, angielskim i polskim Rekomenduje Pana do dalszej nowej pracy z odpowiednią umową przez odpowiedzialną Agencje Pośrednictwa Pracy jak i do bezpośredniego zatrudnienia przez nowego Niemieckiego Pracodawcę, Głowa do góry, da Pan sobie radę w przyszłej pracy po przez bardzo dobrą agencje bo jeszcze takie istnieją i nie trzeba być inżynierem, bardziej potrzebują odpowiedzialności i dobrego działania przede wszystkim bezpieczeństwa po wykonaniu, na pewno Pan dołączy do załogi/brygady a nawet ze swoją załogą/teamem . Sehr guter Mitarbeiter mit Qualifikationen, gute Bewertungen: Markowicz Michał mit freundlichen Grüßen, Anonim

Anonim 2

Bardzo ladnie Pan Michal o sobie pisze :))))) glowa do gory, po opiniach w googlach ktore Pan wystawil widac jakie szczesice Pan mial, nie tylko z MOD. Za pierwszym razem mozna i sobie wmawiac ze to Firmy wina, ale jak juz ktorys raz z rzedu ma sie zatargi z pracodawca, powinna sie samorefleksja wlaczyc

@Anonim 2

Masz jakiś problem bo nie rozumiem a Ty czym byś się pochwalił pochwaliła lepiej posprzątaj w domu i nie zaglądaj obcej osobie do garnka możesz sobie sam jedzenie ogarnąć, może inaczej czyim kosztem coś osiągnął osiągnęła ? w dennych agencjach firmach Wiele osób się przewinęło i to dobrych a banda niech sobie zostanie za marne grosze i mnie nie denerwuj zobaczę wejdę tu na forum za miesiąc góra za dwa i nic poza tym a teraz żegnam bo pracuję

Robota dla Mod-Personal

Za przepracowane 42,5 godziny w godzinach 20.00 - 5.00 też w Niedziele.... dostałem 1650zł. Spałem przez połowę zlecenia własny koszt czyli okazło sie , że diety 45euro/dziennie to jakaś mżonka,żart albo nie "firma ich nie wypłaca" itd.. Firma do dnia dzisiejszego nie przesłała mi rozliczenia co za co... . Dodatkowo dysponent obiecał mi (też mailowo, że firma pokryje koszty dojazdu na terytorium Niemiec... - ale pewnie zapomnieli..... Odradzam firmę bo jest niepoważna.. brak kontaktu z firmą jakiegokolwiek.. Firma nie wywiązała się z umowy, z racji warunków mieszkaniowych musiałem wypowiedzieć umowę.. choć praca była super.... Oczywiście nie zostawię tak sprawy tylko znowu chodzenie po sądach pracy... Adres: Erich-Weinert-Straße 18, 04105 Leipzig, Niemcy i Wam , którzy są w takiej samej sytuacji też tak radzę. NIE POZWALAJMY na takie traktowanie i takie podeśjcie, że kolejny raz się firmie udało "wydymać polaczka..." ... Firma obiecała, że zwróci koszty dojazdów ... wiec tylko obiecała czy jak...:) Pozdrowienia dla Mod Personal Team Leipzig. Mówiłem, na rozmowiem przy podpisywaniu umowy o pracę.. jeśli macie zamiar się "wygłupiać" to nie podpisujmy tej umowy...

jj
@Robota dla Mod-Personal

koszty dojazdu czyli zwrot powinien być wypłacony po 30 dniach pracy tak mi wiadomo ale to są drobne sumy (liczą kilometry) co do diet waszych nie znam i może być to ściema nie ukryję nieraz zaniżą z 45 do 20 zdarza się (w innych agencjach), lepiej jak z zakwaterowaniem po innych opiniach ale nie chcę wprowadzać w błąd. to co podajesz (czyli za tydzień dostałeś jakieś) 400e, i czyli stawka 9,5 brutto/h około, zbyt mało trochę nocki i niedziele są z dodatkiem ale liczą chyba dopiero od godziny 23.00 No trudno mało zarobiłeś, wcisnęli tobie ochłap jak dla zwykłego pomocnika (dla agencji korzyść raczej) bo tak jest o tym wiem, nie konkretną umowę z czym konkretnie masz do czynienia i co wykonujesz. rozliczenia robiła kiedyś słała niemka sabine, sschweitzer{auf}m...-p...de i nie było raczej pomyłek Szkoda

jj
@Robota dla Mod-Personal

robota jak na produkcji przy taśmie :) i taki sam zarobek, takie same kwoty reguły i tak dalej, co tu dodać, z fachowcem nie ma nic wspólnego chyba że pomocnik "trzyma narzędzia i podaje patrzy w sufit i na ścianę" aż mi rymowanka wyszła śmiechu warte

@Robota dla Mod-Personal

Szanowny Panie, dostal Pan odpowiedz Email z wytlumaczeniem Panskiego rozliczenia z ksiegowosci. Z Emaila wynika czarno na bialym, ze wszystko w Panskim rozliczeniu sie zgadza i dobrze Pan o tym wie ! Prosze przestac nas oczerniac, nasza praca nie jest latwa, szczegolnie jak trafiamy na takie osoby jak Pan, ktore nawet posuwaja sie do telefonow z pogruszkami! Jezeli dalej bedzie Pan pisal nieprawdziwe stwierdzenia i znieslawial nas w internecie wtedy na prawde spotkamy sie w sadzie i zobaczymy kto ma racje. Pozdrawiamy wszystkich naszych pracownikow tych sumiennych, zadowolonych z pracy, ktorych kariera w poszczegolnych Firmach nie trwa maksymalnie tydzien

Anka

Kiedyś pracowałam przez MOD i lepszej agencji od nich nie znam a byłam jeszcze w kilku innych przed i po na krótko gdzie pracowałam i spędzałam czas na kwaterach z "hołotą". A tu byli i na pewno są pracownicy co znają się na pracy i żyją normalnie pod jednym dachem. Lohn był na email, zawsze się wszystko zgadzało, Zeitkonto wypłacane co miesiąc, meldunek, mieszkania nawet z pokojem jednoosobowym, ja płaciłam wówczas co miesiąc tylko 165e w bloku w mieście. W biurze pomagali, miałam tylko dwa małe problemy moja rzecz prywatna zdrowie, wystarczyło tylko porozmawiać wyjaśnić. Tu przeważały plusy nad minusami. Jeden mankament - nie ma zbyt dużo pracy dla kobiet, preferowani mężczyźni co mogą tu pracować w swoim zawodzie, fachu, jest wiele dla nich ofert pracy. Pozdrawiam.

Jack
@Anka

widzisz to chyba się zmieniło bo Firma wali w pręta aż boli...

Anka
@Jack

Mod to teraz szlachta? i niektóre Firmy też, bo nie wiem ? która chyba z prawem nie jest na bieżąco może nie chce być związki zawodowe ich wyprzedzają o kilometr (poza tym jeszcze ktoś i z czymś, dosyć ważni) i sam rząd Niemiecki. jak mi wiadomo nawet wasze krótkie zleceniówki ulepszyli. Szkoda fachowców co zaniżają ich do płac związanych do prac w pl interwencyjnych typu pozamiataj, posprzątaj, ugotuj, a wykonują przecież: Praca w trudnych i niebezpiecznych warunkach bez których ludność i społeczność się nie obejdzie. Te napięcie i spięcie sobie sami stworzyli. Teraz jakimi narzędziami uleczyć się nie znam żarty żartami, są agencje lepsze i gorsze, tak się często pisze. W Polsce i poza nią, mam szacunek do wszystkich branż i osób wykonujących pracę do agencji nadal z resztą też , a lesery banda i trolle to ..pi..pi.. pi.. pi.. i tyle w temacie, nie zmienię zdania. Cześć, Pozdrawiam, kolegów pracowników

Gacek
@Anka

Pani Elżbieto / Magdo z Mod'a coś pani słabo pisze te opinie...

Magdalena Rekruter MOD
@Gacek

Prosze nas nie obrazac. Jestesmy na rynku od 2005 roku - zdecydowana wiekszosc pracownikow jest zadowolona, nie musimy sobie wypisywac sami opinii - Nasi pracownicy to sami wiedza - a Ci rozkapryszeni, co po 2-ch tygodniach pracy ida na zwolnienie, albo okazuja sie alkoholikami - zegnamy bez bolu serca, niestety taka branza kazdy wie jak jest. Solidni pracownicy, sa traktowani ze zdecydowana wzajemnoscia. Ten komentarz napisala Rekruterka z MOD-personal, Magdalnena :) w przeciwienstwie do niektorych nie musze ukrywac sie pod dziwnymi pseudonimami. Pozdrawiam zadowolonych, bo takich jest sporo, a narzekaczy nikt u nas nie bedzie trzymal, nie mamy dla nich czasu .

Oszust
@Magdalena Rekruter MOD

Zgadzam sie z negatywnymi opiniami...Firma mega oszukuję , mi urwali za to że się zwolniłem..Pani Mod. Nie piję , nie mam kaprysów ... Jestescie firmą niepoważaną w dodatku dla mnie personalnie jesteście Oszustami przez duże 0.

@Oszust

Pan tylko potrafi obrazac, jeszcze w dodatku PERSONALNIE i wylewac zale na forum zamiast rozwiazac sprawe - no coz nic na sile, jezeli ktos nie chce wyjasnienia/pomocy to sie do nas zglasza i od tego tu jestesmy ! Wiadomo, ze istnieje tez droga sadowa do ktorej kazdy ma prawo i z niej skorzysta- jezeli tylko jest przekonany, ze NA PRAWDE MA RACJE. Sprawiedliwosc na pewno zwyciezy.

Pracownik Mod Personal Dienst
@Rekruter Firma MOD

jeśli płacicie 10,13 zamiast 13,00 , nie płacicie diet... , nie płacicie za dojazd.. do NA PRAWDE MA RACJE. Kwatera dramat...... Cieszę się , że nie pracowałem u Was dłuzej bo wtedy byłby dopiero zły nastrój.....

@Rekruter Firma MOD

weźcie się Agencjo za robotę uczciwie i poważnie bo będzie tu gorzej i zostaniecie przypisani do gorszych agencji co się staczają z chłam*em, z pasoż*ytami za dwa ojro, a tego Ja bynajmniej nie chcę. Nic nie jest za późno. Pan Michał poszkodowany a reszta chochliki dostaną ode mnie po czapie. Kij w kwaterę ale pensja najważniejsza my z niej żyjemy nie głodujemy i na pieszo nie zapierd*alamy wy sobie wyspy kupujecie z miejscówką na marsie tylko tor lotu wam się pomyli przez cyferki kiedyś

@Gacek

Panie Gacku Siedzi się na pryczy i pracuje się w piątek świątek co chwile patrząc na licznik auta, potem przyjdzie zasiłek na konto z „tasiemką na ustach” Mocne nie

@Gacek

Żeby pan Gacek nie był odosobniony, polecam 50% frei dla rekrutera/rekruterki co za pech na paliwo nie starczy rekruter-owi/-ce jechać do Polen na obiad , mamę odwiedzić

skuteczny

osoby poszkodowane przez firmę proszę o kontakt mmalkovic@wp.pl mam ArbeitsRechtschutz Versicherung Razem bedzie razniej i wiecej do ugrania. Michał

prometeusz
@skuteczny

Jestem ZA SEP - Giełda pracy dla elektryków

@skuteczny

Osoby czujace sie poszkodowane prosimy o bezposredni kontakt telefonczny lub mailowy. To czlowiek jest dla nas najwazniejszy!

Skuteczny
@Pracodawca

Co Pani .. gdzie są diety? gdzie są płatności za Niedziele.. ? Czy Wy się Boga nie boicie? Nie wstyd Wam?

@Skuteczny

W rozliczeniu okreslone sa mianem Sonntagzuschl.50% frei

@Rekruter Firma MOD

Szanowna Firmo, Stawka godzinowa się nie zgadza, nie zgadza się również koszt kwatery oraz Auslose.... To są jaja ja Wy do tego podchodzicie... Wstyd Żenada Odradzam każdemu....

@Mod Personaldienstleistung

Prosze do nas zadzwonic, sprawe wyjasnimy, a nie robic histerie na Forum, w taki sposob sprawy Pan nie rozwiaze ! Jeszcze Pan kolegow "zatrudnia" , ktorzy nigdy u nas nawet nie pracowali zeby nam negatywne komentarze wystawiali - Jakby Pan na prawde chcial sprawe rozwiazac, zadzwonil by Pan do biura, a nie pisal smuty na forum - wszystko jest do rozwiazania, prosze zadzwonic. Jezeli by sie np. okazalo ze jest jakis blad, zrobimy natychmiast korekte! Jak mam Panu pomoc jak Pan anonimowo na forum pisze ?????????? Mysli Pan ze od 2005 bysmy ludzi w butelke nabijali i dalej funkcjonowali ? Jestesmy w niemczech tu wszystko musi byc dopasowane do obowiazujacego prawa!

Polaczek
@Rekruter Firma MOD

przecie negatywy macie od 2015r? a ludzie nie znają jezyka i boją się iść do Sądu Pracy... Proste?

Zostaw merytoryczną opinię o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG - Bietigheim

• Jak się pracuje w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Zobacz opinie na temat firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 25 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG