mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Opinie o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Roman

Ja też jestem zadowolony. Praca ok wypłaty regularne. A reszta jak w każdej firmie.

Plusy i minusy

Maja plusy i minusy. Ale dobrze sie z nimi wspolpracuje. Place wysokie diety i nie obcinaja nic a to wazne. Za piatek tez pelna dieta nawet jak calej dniowki nie wypracujesz.

kimo

Sehr gut und zuverlässig

firma w ok

Firma godna polecenia. Pracuje już kilka miesięcy i wszystko w porządku. Kasa OK, zawsze na czas i się zgadza.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Jak ktoś ma swój rozum niech najlepiej szuka pracy gdzie indziej. każda cajt firma to Wyrzysk i problemy

Uważam że na początek kariery jest ok ale....... 1. Problem z dodzwonieniem się 2. Czytać umowę (dla ambitnych) nie może Cie zatrudnić firma przez okres pol roku jakbyś chciał przejść na warunki niemieckie(kary nałożone na firmę dwa trzy wynagrodzenia za przejście) żal i porażka. to tak byś czasem nie mógł uciec jako skarbonka dla nich.(to ważne bo firma przywiązuję się do Ciebie a oni żerują porostu na tym. 3. Nie pomagają w klasie podatkowej odsyłają od ludzi do ludzi 4. przez pierwsze trzy miesiące bądź gotów na wyjście na prostą ( pierwszy miesiąc ok płacą wszystko później zostajesz sam z rachunkami itp( zaliczki można brać ok ale nie po to się tu przyjechało 5. ogólnie polecam ludziom bez języka. zwlekajcie z umowa na tyle ile możecie bo w tym całym bałaganie z ich strony może was ktoś docenić i bez podpasania umowy można przejść na niemieckie warunki. 6 ogólnie wszystkie pośrednie firmy są złe wiadomo . sprytnie zaplanowane rozegranie dieta plus minimum by ominąć podatki. wychodzi w miarę jak na początek 7. Polecam ogólnie ludziom bez języka. nie ma problemu z wypłatami czy inne sądownie

stachu50

spoko firma, polecam!

Robert80

Jestem juz kilka miesiecy w tej firmie. Zciagnolem kilku chlopakow na inne budowy. Jest ok. Szczegolnie na zime polecam. Kumple mowia ze mod ma prace przez zime a inne firmy zwalniaja i wysylaja na chate.

pingwin z Madagaskaru
@Robert80

Jeżeli te tzw"kokosy" nie oddajecie spowrotem agencji to spoko radzę sie zapoznać z Tafel e. V. jeśli ktoś was oskubie

Robert80
@pingwin z Madagaskaru

Zarabiam kase i jest spoko. Nieraz przejechlem si na innych agnecjach. Naszczescie mod jest w porzadku. Polecam.

p...z M...
@Robert80

Mi się wydaję też że można polecać, dobre znane przerobione miejsca jak najbardziej i na bieżąco U mnie jak dla mnie wyglądało całkiem dobrze w moim czasie pracy tu, wiem że bywało źle są różne sytuacje Każda agencja ma swoją jakąś "politykę" trzeba się zaadaptować też ale nie zawsze, co nie fajne lub wyczerpały się siły lub jeszcze inne powody są do zjazdu, to odchodzę.

Pijany Polak

ja nie polecam.. Warunki mieszkaniowe bardzo słabe .. do tego bardzo słaby kontakt z firmą po zakończeniu umowy ... Trzeba się kłócić a i tak to nic nie da wiec jedyną opcją jest składanie pozwu do sądu pracy . Na co szkoda czasu i nerwów. Uważajcie są lepsze i "normalne " firmy.

pingwin z Madagaskaru
@Pijany Polak

Ok takie info będzie drogą do sukcesu pierwszy raz wyjeżdżających z polski, twoją drogą do sukcesu może okazać się dobra znajomość rozwijania kabli mowa o elektrykach, żeby nie pominąć mej osoby sukcesem moim wiecej siły i chęci też.

Marek1983

Pracuje w tej firmie już jakiś czas są zgrzyty ale tak jest wszędzie i mogę polecić ja innym jeste zadowolony kasa dobra i zawsze na czas

Faszysta

To co ludzie piszecie że noclegi są po 50 euro na miesiąc to jedna bzdura .Ale spanie na paletach za 22 euro to norma.Firma obiecuje dużo A jak potrzeba nie odbierają telefonu.Tak dbaj ą tutaj o pracowników.Zastanow się człowieku zanim się tutaj zatrudnisz

ANTIFA
@Faszysta

to spij dalej na paletach za 22 ojro, chcesz pracowac to pracuj a nie smuty sadzisz

To chyba sama Firma sadzi...
@ANTIFA

To chyba sama Firma sadzi...

bb
@Faszysta

Sprawdź/przejrzyj jeszcze raz z kimś, te umowę aneksy i takie tam gadżety "potem pomnóż podziel dodaj odejmnij taki żart", co dostałeś, może te 50e/za m-c opłata jest dopiero po jakimś czasie, przepracowania 3-6 miesięcy czy tygodni. Umowy różne jak i branża zawód miejsce czas pracy na tydz. itd. tak mi się wydaje Tłumacz Translator też dobra rzecz.

tomek24
@Faszysta

te negatywy, to raczej napuszczane komenty. ja sie sam przekonalem i warto. Kasa na czas i to sie liczy, robic trzeba w kazdej cajtfirmie.

bb
@tomek24

Najlepsze to komenty pozytywne krótkie napuszczane o trochę zmieniane negatyw= 6 pozytyw na serio taki serial i seria a może kukla sobie przedobrzyla, płatne czy nie, nazwę tą istotę botem bo pierdzieli, (worewer) budowlancy mają przes..ane no żal czytać wypłaty nie ma polska agencja odzyskuje ale chyba nie każda. Czyli w mod jest w miarę dobrze, i niech będzie, no i szacunek.

@Faszysta

totalnie cie kolego popieram w obiecywaniu są najlepsi pani sandr czy Sylwia już nie pamiętam ale takich kłamców trzeba szukać wynajmowali rudery po 800 euro i co dzień obiecywali ze już szukają tańszego banda kłamców

Marianno

Mam zaplanowany wyjazd do Baruth Mark jako operator wózka widłowego. W sumie niedaleko i nawet kasa nienajgorsza. Firma produkuje panele podłogowe, zna Ktoś??

Pracownik Mod'a
@Marianno

oszukują na kosztach mieszkania a potem na "wypowiedzeniu"Kara umowna. Szukaj u Niemckiej agencji a nie Polaczków, bo szkoda nerwów i "złej krwi".

kk
@Marianno

nie pomyliłeś się z md personalservice ma taka ofertę w necie 4zmiany pełno godzin... na lewy email @interia.eu, ale agencja jest i działa w Niemczech ma firmową domene nie zwykłą/prywatną na mail uważaj i sprawdź dokładnie czy chodzi o ..@MOD-.. jak tak to dopytaj o jaki chodzi wózek widłowy czy przedni, boczny, wysokiego składu chodzi mi żebyś nie był rozczarowany na miejscu w pracy jak zdecydujesz się wyjechać

zapracowany
@Pracownik Mod'a

Dajta juz sobie spokoj. Jedna i ta sama osoba pisze negatywne komentarze. Pewnie tydzien przerobiles i wielki ekspert. Taki co by siedzial na doopie i 4 kola na reke bral. Ja juz robie od roku u nich i jakby tak bylo jak piszesz to by mnie juz tu dawno nie bylo.

kk

I jak tam "klepki" A masz jakieś info na temat: Dresno/i okolice

Marian

Na tę stronę trafiłem zupełnie przypadkowo, bo kontakt z internetem mam sporadyczny (nie moje pokolenie - prawie 56 lat). Zainteresowały mnie jednak opinie na temat firmy MOD-Personaldienstleistungen. Część z nich jest mocno krytyczna. Nie zgadzam się z tym, gdyż pracuje w MOD ponad 4 lata i zaręczam, że przez cały ten okres nasza współpraca była zupełnie dobra: zawsze pieniądze wpływały na czas, rozliczenia najpierw otrzymywaliśmy pocztą a obecnie na e-maila. Trafiały się i kwestie sporne, ale zawsze dało się je rozwiązać bez sądów czy kłótni, w większości przypadków telefonicznie. Jeżeli chodzi o kwatery, to MOD nikogo nie zmusza do korzystania z zaproponowanych przez nich lokali. Osobiście zawsze korzystam z ich pomocy na początku, by móc na spokojnie poszukać czegoś innego odpowiadającego moim potrzebom. Nie prawdą jest też, że z biurem firmy ciężko jest się skonstatować. Jeżeli coś potrzebuję, dzwonię i najczęściej załatwiam swoje sprawy dzięki Pani Elżbiecie. Jest zawsze miła i uprzejma, aczkolwiek wiem, że nie zawsze napotyka na wzajemność. Wcześniej skutecznie załatwiała wszystkie sprawy Frau Sabine. Dodam też, że na początku firma MOD nie zatrudniała osób mówiących po polsku. Trzeba było się dobrze natrudzić, aby się dogadać i cokolwiek załatwić. Jest to teraz duży atut dla firmy, gdyż to my jedziemy do Niemiec do pracy, a nie każdy potrafi posługiwać się językiem niemieckim. Pieniądze na dojazdy wliczone są w diety, dlatego dziwi mnie, że niektórzy mają pretensje do MOD o brak zwrotu kosztów za przejazdy. Osobiście otrzymałem już 3 oferty z innych firm"przejścia" na umowę, ale po przeanalizowaniu ich propozycji, postanowiłem pozostać w MOD ze względu na korzystne warunki zatrudnienia. W trakcie mojej współpracy z MOD spotkałem się z wieloma Polakami pracującymi w różnych zagranicznych firmach, którzy nie byli zadowoleni ze swoich pracodawców i proponowanych przez nich zarobków, często przechodzili z firmy do firmy. W związku z tym nie zamieniłbym się z nimi i z czystym sumieniem mogę polecić firmę MOD-Personaldienstleistungen jako uczciwego i solidnego pracodawcę.

Gregor cz.2

Wielu tu dużo pyszczy ale idę o zakład, że nie rozumieją o co w tym wszystkim chodzi a ich umiejętność dogadania się jest wysoce wątpliwa. Stąd biorą się potem takie "kwiatki" jak kłótnie i oskarżenia. Należy też po prostu rozumieć, że agencja taka jak MOD nie jest organizacją charytatywną i działa w ramach określonych przepisami a praca jako "Leiharbeiter" jest jednak szczególną formą zatrudnienia. Mniej korzystną niż normalne zatrudnienie bezpośrednio w przedsiębiorstwie gdzie się fizycznie pracuje. Trzeba mieć tego świadomość a nie mrzonki o kokosach. Rynek niemiecki a zwłaszcza ten na terenie byłej DDR nie jest taki znowu korzystny zarobkowo. Po prostu. Jakość pokoi, miejsc noclegowych - jest rzeczywiście różna. Bywają dość... dziwne. Ja mieszkałem przez kilka dni w... piwnicy, w pokoju z piwnicznym okienkiem i własną łazienką... jednak w budowie a więc nieczynną. Ceny, nawet za takie lokum, w wysokości np. 25 EUR dziennie są normalne, przynajmniej w zachodnich Niemczech. MOD nie jest w stanie zweryfikować wszystkich lokum stąd też zdarzają się niewypały. Jak ktoś chce spać w samochodzie to musi dobitnie i w sposób zrozumiały zgłosić, że nie jest zainteresowany w danym wymiarze czasu wynajęciem pokoju/lokum. A nie liczyć na to, że jak śpi pod mostem a miał umówione i zamówione lokum to ktoś na to wpadnie i mu łaskawie za to lokum nie policzy. Pracuję dla MOD już ponad 3 lata i jestem zadowolony, zwłaszcza z MOD jako pośrednika, pomocnego w kłopotach. Bądźmy szczerzy, nie z zarobków, ale stawki nie są wymysłem MOD. Ja nigdy ze strony MOD kłopotów nie miałem a wszystkie sprawy z nimi załatwiałem w uprzejmej i merytorycznej atmosferze. Jak ktoś nie rozumie sytuacji w jakiej się znajduje, nie słucha wyjaśnień albo ich nie rozumie i zaczyna krzyczeć, czyli zachowuje się jak mało inteligentny gbur, a nie ma racji przy tym - jest tylko o niej fałszywie przekonany - niech się nie dziwi, że sytuacja wymyka mu się spod jego mocno ograniczonych brakiem wiedzy wyobrażeń. Sam byłem świadkiem takich zachowań w biurze MOD, kiedy załatwiałem tam swoje sprawy. Te zawsze były załatwiane po mojej myśli. Grzecznie i rzeczowo. Choć bywały i trudne chwile i trudne kwestie. MOD to normalna firma, solidna i rzetelna. Wiele nieporozumień, które wskazywałyby na coś przeciwnego to tylko efekt braku zrozumienia złożoności warunków płacowych. Błędy w naliczeniach pewnie się zdarzają czasem ale ja się z tym osobiście nie zetknąłem. A zmieniając w ciągu tych 3 lat ze 4 razy miejsce pracy nigdy nie miałem przerwy dłuższej niż 1 dzień pracy. To też jest coś za co ich cenię.

ll
@Gregor cz.2

Nie obwiniaj pracowników, sierot z nikogo nie rób oferma raczej sie nie wybiera szmat drogi i do pracy wykonywać zawód no wyjatki niewiedza u tych bezkwalifikacji nowych, koordynatorzy polscy maja też wiele się wyrażę za uszami, potraktuja jak psa, wykręca łeb i mów sobie do ściany, kilkadziesiat osób przyjmują, zgoda ale (usunięte przez administratora) maja o wiele lepiej jakoś. Czesto gęsto agencje nie chcą wydawać urlopów z dietami kręcą, sobie pozwolą na figle co niektóry personel. Zapamietaj pracownik jak i pracodawca ma prawa i obowiazki.

xxx
@Gregor cz.2

Za mieszkanie pracownicze łóżko dostęp do kuchni oby i do łazienki za pięćset lub siedemset euro miesięcznie (każda osoba razy ta kwota daje gmach Hilton zamieszkanie lub wpłaca się na ferarii) opłata szerzy się w Niemczech jak plaga jak ebola. Urząd miasta państwo dofinansuje pracownika trzeba się dowiedzieć w jakich przypadkach i co? Po wyszukiwaniu pewien czas temu na całym terenie to kwoty dniowe od 6.5 (nawet ładne lokum) do ok 14 za 25 to mają dość wysoki standard luz metraż odpowiedni do wszystkiego mikrowela, kuchenka ..... Własciciel do multimilionera i tak nie dojdzie a pracownik za tę kasę dojedzie chociażby do pracy naginać, robić te dobra dla ludzi ogółem, dla wszystkich.

Gregor cz.1

Przeczytałem większość zamieszczonych tutaj postów. Jest część wpisów, które skarżą się na oszustwa ze strony MOD, niedotrzymane umowy, niewypłacone kwoty... A sprawa wygląda najczęściej tak. Umowy i zasady wynagradzania w niemieckich agencjach pracy są po prostu skomplikowane. Liczy się godziny inaczej niż w przypadku pracy stałej. Część z nich się przepisuje do "banku godzin" (mającego zapewnić wypłatę wynagrodzenia w sytuacji kiedy czasowo pozostaje się bez pracy - kiedy np. pracodawca z nas zrezygnuje a agencja nie znajdzie szybko nowego pracodawcy) co jest jednak regulowane przepisami a nie jest jakimś działaniem uznaniowym. Skomplikowane, to nie znaczy, że jakieś oszukańcze a po prostu złożone. Jeśli ktoś nie zna dobrze języka niemieckiego a do tego nie prosi o dokładne objaśnienie zasad, to mogą zachodzić nieporozumienia co do wysokości wypłat. Jeżeli ktoś usłyszał - tyle i tyle za godzinę plus taka to a taka dieta- to sobie zaraz przelicza na godziny i... a to nie do końca tak funkcjonuje. Zarobione pieniądze są zawsze, zarobionymi pieniędzmi tylko, że ich część nie trafia od razu do pracownika bowiem trafiają m. in. na jego konto godzin. Poza tym jest też kwestia podatków. Są też określone zasady otrzymywania tzw, diet. Podobnie jak ich wysokość - płynna. Jeśli ktoś nie dostarczy zaświadczenia zameldowania w Polsce nie otrzyma diety bo takie są przepisy. Natomiast kiedy się wiąże z MOD to słyszy tylko o diecie ale nie o wymaganiach formalnych w związku z nią. Ja początkowo także miałem różne wątpliwości - nie wszystko mi pasowało w rozliczeniach ale po wyjaśnieniu wątpliwości zawsze okazywało się, że wyliczenia, dokładnie przeze mnie sprawdzone, są w porządku. Kilkakrotnie w ciągu 3 lat sprawdzałem MOD jako swego bezpośredniego pracodawcę i zawsze wszystko było w porządku. Jestem pewien, że prawie wszystkie opisane negatywne przypadki i oskarżenia są wynikiem braku komunikacji, słabej znajomości niemieckiego i niedotrzymywania pewnych ustaleń. Nie wierzę aby po konkretnym zameldowaniu o konieczności udania się na urlop i wyraźnej rezygnacji z dotychczasowego lokum (aby za nie, w tym czasie nie płacić) MOD zapomniał to zgłosić właścicielowi pokoju i dalej naliczał należności. Mogę się założyć, że ten stawiający zarzuty po prostu nie zgłosił rezygnacji z lokum a tylko bąknął o potrzebie urlopu przekonany (raczej z głupoty bo automatyki tu żadnej nie ma - komuś może równocześnie zależeć na zachowaniu lokum po powrocie z urlopu) o tym, że to oznacza automatycznie koniec konieczności opłacania lokum.

Zastanawiam się czy podpisywać umowę czy nie .patrząc na wypowiedzi to głowa mała. Proszę o kogoś z imienia i nazwiska na priw w ocenie jak jest naprawdę. 7vvitu@gmail.com

kghhg
@anonymous

Poproś o czas przejrzenia umowy, oceń, znasz na tyle dobrze siebie, z czym i do czego, jak lepiej lub gorzej nie będzie, podpisz i pracuj.

Jaro

Najlepsza Firma pod słońcem a jak kwatere zobaczyłem to na plecy padłem.

@Jaro

No trudno, kwatery jak kwatery, droższe to lepsze chyba. Jak nie będzie żarówki/żyrandola to zrobisz sam jak umiesz :) zgłoś im co brak po tygodniu zrobią dostarczą np. krzesła :) Jak jesteś pracownik produkcyjny czy zwykły magazynier/ inaczej jeszcze wózkowy i jaki rodzaj obsługi, i czy rozładunek i załadunek kontenery tiry, i czy tylko pomocnik to powinny być stawki tu (standard) od 8.5 do 13e brutto jakoś tak + Fahrlgeld + płatny urlop 1,6 (dwa dni bo zaokrąglali jeszcze jakiś czas teeemu) na miesiąc tyle mniej więcej, rodzinne też dostawali na dzieci a zeitkonto jak na danej firmie działa trzeba się później dowiedzieć :), a jak wykwalifikowany fachowiec/specjalista to też stawka plus wysoka dieta a jak majster to stawka wysoka. Z językiem niemieckim wiadomo im lepszy to tym lepiej. No i zależy dużo podejście rekrutera do osób co chcą podjąć pracę i ją wykonywać, jeszcze jakiś czas temu disponentka niemiecka dając umowy na miejscu po wczesnym uzgodnieniu godziny przyjęcia w biurze ci co byli bez aut to nawet na chatę potrafili się zjawić, dawała czas do przeczytania i czy są jakieś pytania chętnie odpowie ale kurcze nie wiem jak jest teraz co wyprawiają po biurach z ludźmi bo wiem że fajnie było obsługa ale zaznaczę że od niemieckich wprowadzających kolegów (Lipsk) Każde wasze wpisy to cenne są dla innych jak jest na bieżąco. Biura porobili hamburg köln Düsseldorf i tam chyba ciekawiej jest :).

@Jaro

Jeszcze taki mały upominek gratis, jak będziecie kwaterowani na parterze to radzę sprawdzić kuchnię ewentualnie łazienkę, czy nie biegają małe istotki typu karaluchy, mole, zgłosić o jakieś środki owadobójcze lub żeby ktoś przyjechał i to usunął, lub spróbować z nimi razem żyć, ciężko będzie jeżeli się to dostanie do jakiejś torby i przeniesie się dalej. :)

Mod Fan
@wójciki:)

Czepiasz się.. wiesz;), ważne aby kase zapłacili... choć to też nie będzie łatwe:)

@Mod Fan

może wpadnie bonus na sylwestra alę wątpię w tooo.. nawet za polecenie pracownika się nic nie dostanie a inne agencje walą na łapkę po 50 e nawet 200e za coś jeszcze innego.. a mod no cóż era dinozaurów z tym samym ludem co tańczyli kiedyś w jaskini przy ognisku. Nie chcę nikogo denerwować, trzeba być przygotowanym/przygotowaną Urlopy w Niemczech i wakacje dobiegają końca więc szefostwo odłoży "faje" i przejdzie do pracy Takie tylko moje refleksje

Pa3koza
@wójciki:)

Ciekawe ja zawsze doataje kase za polwcenie kogos do pracy ba nawet pare razy firmie zalatwilem zlecenia i dostalem niezla kase Wiec pisanie ze nic sie nie dostaje to sciema trzeba tylko pilnowac swojego

wójcicki :(
@Pa3koza

Na problemy z jelitami doradzają dietę Proszę nie spać po kątach w pracy i prosić pracownika o wstanie się przebudzenie jak kontrola zagląda.

Alex

I jeszcze jedna sprawa Dotyczy FACHOWCÓW,Z DYPLOMAMI nie twierdzę że tacy są fszyscy. Ale ostatnio,klient prosił żebym poszukała więcej elektr.z Mod. boi przyjeżdżają panowie z teczką papierów,i to wszystko. jak im się daje moduł w szafie do podłączenia to gały im wypadają. edv kable kładą razem z kablami wysokiego napięcia. to albo macie te papiery wydrukowane albo ktoś inny za Was egzamin zdawał Praca w jednej fabryce,lajtowa zarąbista atmosfera,na wesoło jest mi wstyd,wstyd za bandę baranów z pseudo dyplomami i zachlanymi mordami,bez kultury osobistej jeśli chciałby ktoś przyjechać do mnie to dzwońcie do Pani Sylwi lub Pani Elżbiety Ale tylko tacy co chcą zarobić dla rodziny by kiedyś mieć w życiu lepiej wystarczy chcieć,a resztę czas nauczy

Mod Personaldienstleistung
@Alex

Chyba za 10.80 to raczej rodzina lepiej być nie będzie miała... Zachlaną Buzię to Ty przyjacielu masz.. Do ciągania kabli elektryków to wszędzie znajdziesz dyplom z PL do tego nie potrzebny:(.

@Alex

Kompletnie nie rozumiem twojego wpisu Nie bądź taki mądry i do przodu bo ci tyłu zabraknie TO CIEKAWE Jeszcze nie znam pijaka elektryka i to nawet w samej Polsce to jest raczej nie spotykane zjawisko takie osoby analitycznie myślą szybko się uczą i co do elekteyki to się jeszcze niestety różni jakie są projekty w polsce wykonywanie a w Niemczech że Ty już siedzisz w de 8 lat to z zamkniętymi oczyma kolorki tobie się nie pojebią i góra jedno gniazdko ze wszystkim tylko i w samej Küche Oj sawanna sawanna co do doopy to nie wymawiaj słowa szukać do Czechów źle zinterpretują Co do kwater to nie dawaj zielonej kartki żeby bulić dużo kasy za kawałek miejsca w takich miejscach jest wysoka rotacja nikt nie chce i nie musi płacić pięć czy siedem stów za miesiąc. Co do baranów to jeden się wypowiedział zurück tego słowa się nie używa.

Modzik
@hgfdyjf

Dokładnie firma daje 10.13 + dodatki.. Pijany to możesz spać z drabiny albo 230V chycić FIrma gra... w ... Niestety.

@Modzik

Gratis-dla osób bez znajomości języka niemieckigo-niekiedy klient niemiecki sobie życzy od kandydata ma prawo i rację znajomość słownictwa niem. pomieszczeń(budynku, domu, mieszkania)

@Alex

Kto tobie papier podstęplował?

@Alex

wyuczony zawód wieloletnia nauka teoria z praktyką staż to nie jest wyłudzone co innego jak ktoś wie jak nie jest doopa wyskomlać i tu nie napiszę co @Alex przeszkadza ktoś tobie kto chodzi w kasku z teczkę przeprowadza kontrolę ? Tylko proszę się kiedyś nie pomyl w ocenianiu.

@Alex

@Alex Po długich etapach... mam pełno stempl instytucje państwowe i nadania... i to powinno ciebie gów***no obchodzić szeregowcu

@Modzik

Przyznam że oferta za 10.13 obiegała w Internecie aktualizowana cały czas (wisiała na stronach) jak i teraz druga za ściąganie kasy 25€doba to są z reguły ***nie zaglądają niektórzy IMHO OCB NH WYSIWYG BAD

Jak mi wiadomo, bo wiem , że tak było zgłaszało się o zaliczkę chodzi mi tą w gotówce do rąk osobiście jak pamiętam do 80e tylko w określony dzień i w określony dzień odbiór do szefa niemieckiego w oddziale pod którym się podlegało, a teraz wynika z tego, że w ogóle nie ma? nawet przelew? musiało tam przejść stado szerszeni albo już nie wiem co? dziwne

@:)

W sprawie zaliczek chetnie wtlumaczymy jakie panuja, jak to ladnie nazwales/nazwalas "zasady". Wszystki numery telefonow znajduja sie na naszej oficjalnej stronie internetowej, zawsze chetnie rozwiejemiy Twoje watpliwosci i odpowiemy na pytania. Jednakze, nie wydaje mi sie, ze kiedykolwiek u nas pracowales/pracowalas, bo opisane powyzej "zasady" nigdy u nas nie panowaly. Jesli umieszczasz o nas opinie, to rob to szczerze ;)

@Pracodawca

Niemiec się wypowiedział w języku niemieckim pod waszą wizytówką mod-personaldiensleistungen że bez problemu otrzymuje pieniążki takowe i przewspaniale współpracuje z niemieckimi personaldisponent polacy to druga kategoria i loteria i sorter i jak kto woli

Krzysztof - elektryk w MOD

Trudno uwierzyć w to co tutaj wypisują co niektórzy... mam jedno zasadnicze pytanie - ile Państwo Oburzeni przepracowaliście w MOD i na jakich stanowiskach, że czujecie się upoważnieni do wydawania tak krzywdzących opinii? Kto wszedł na drogę postępowania sądowego? Kto i na ile został oszukany? Wobec kogo firma nie dotrzymała warunków umowy? Proszę o konkrety, z pełnym nazwiskiem nie infantylnym pseudonimem. Obawiam się, że NIKT z Państwa nie zaryzykuje zamieszczenia podpisanego oskarżenia. To wszystko stek bzdur, pracuję w MOD trzeci rok i nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie jest to moja pierwsza agencja, ale myślę, że ostatnia. Praca na terenie Niemiec nie jest dla każdego, pracownikowi stawiane są konkretne wymagania, ale też zamiennie, oferowane są godziwe pieniądze, tyle, że kasy nikt nie daje tutaj za obijanie, fuszerę czy gorzałę. Mam wrażenie, że kto był doopa w Polsce, będzie takim samym nieudacznikiem tutaj. Jeżeli chcecie pracować, zapytajcie o zdanie ludzi, którzy przepracowali w agencji kilkanaście miesięcy, to wiarygodne źródło. Nie słuchajcie "expertów", którzy zmieniają trzy razy w miesiącu pracodawcę.

Mod Personaldienstleistung
@Krzysztof - elektryk w MOD

Firma żeruje na tym , że urywa stosunkowe małe sumy 250euro rozwiązanie umowy, żle rozliczy diety (celowo), celowy zawyży koszty mieszkania .. Żerują na braku znajomości przepisów oraz "standardzie" PIŁ, NIE ROBIŁ, DO DOMU.. itd .. niestety nie wszyscy piją i "robić się nie chce"...

Norbert-elekrtyk w MOD
@Krzysztof - elektryk w MOD

I wkurzyliście Krzyska :) Po co Wam to było? Krzysztof bardzo dobry wywód Tak jak rozmawialiśmy nie raz, te negatywy piszą ludzie którzy przyjechali do Niemiec ZARABIAĆ po 4000 euro netto . Niestety niewielu jest ludzi którzy przyjeżdżają Tutaj PRACOWAĆ, tych pozdrawiam Reszta komm zurück nach Polen

@Krzysztof - elektryk w MOD

Za ta wypowiedź powinieneś dostać w mor*de nikt nie jest nieudacznikiem pijakiem ćpunem ja nie besztam zawodu i innych narodowości nie dyskryminuje co niektórym to dosyć łatwo idzie dwulicowość zawsze dostaje miejsce pracy gdzie Ty byś nawet nie spojrzał i wogóle się nie zainteresował pracując po ponad piecdziesiąt godzin tygodniowo dźwigać przenosić przezucać szkolić nadrabiać korygować błędy zasówać autami na zakupy porzadkować wokół siebie na mieszkaniu ale do kurwy*nędznej nie dam się ograbiać pół wypłaty Kto przyzwala na sto osób znajdzie się 10 wydymanych i ta liczba to zmienna Sępy widzą lukę w prawie? i ktoś może jeszcze ma przywileje bo wie jak słodzić? Nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG - Bietigheim

• Jak się pracuje w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Zobacz opinie na temat firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 25 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG