Opinie o Pracht&Pracht w Ludwigsburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pracht&Pracht. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pracht&Pracht o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracht&Pracht w Ludwigsburg

Markus Nowy wpis

Firma z początku dobra ale zaczynają (usunięte przez administratora) ludzi nie dają podwyżek jak obiecują nie odbierają telefonów o wszystko trzeba się prosić nie polecam

Pracht & Pracht Nowy wpis
@Markus

Szanowny Panie Markusie, podstawa do otrzymania podwyzki jest zdobycie dodatkowych kwalifikacji lub wykonywanie dodatkowych obowiazkow nie objetych umowa o prace. Czy takie umiejestnosci lub kwalifikacje Pan zdobyl, aby miec podstawy do starania sie o podwyzke? Jesli tak, prosze zglosic sie ponownie. Na pewno rozpatrzymy w takim przypadku Pana wniosek. Jestesmy telefonicznie dostepni od 8:00 do 17:00, wiec stwierdzenie, ze nie moze Pan sie do nas dodzwonic jest niezgodne z prawda. Nasz numer telefonu 07141 688 95 83. Pozdrawiam i w razie pytan sluze pomoca. Pracht & Pracht Personal-Consulting GmbH

Jaki jest okres rozliczeniowy w Pracht&Pracht? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pracht & Pracht

Okres rozliczeniowy wyplaty pracownikow jest ustawowo rozporzadzony i obowiazuje wszystkie niemieckie agencje posrednictwa pracy na terenie Niemiec. W zwiazku z tym i wedlug obowiazujacej taryfy wyplata musi nastapic najpozniej w 15-tym dniu bankowym (liczac dni od poniedzialku do piatku) kolejnego miesiaca.

@ Nowy wpis

Z tego co wiem że do 20go każdego miesiąca, ale pieniądze na koncie są już 16,17 każdego miesiąca

Czy w firmie Pracht&Pracht są regularne szkolenia pracownicze?

Aleksander

Nikt nie pisze jak się ostatnio pracuje. Wcześniejsza stawka była całkiem dobra. A jak z zakwaterowaniem? Bo jak nie ma uwag to będę planował wyjazd do pracy.

niki
@Aleksander

Kwatera w miarę. Zależy jak trafisz, ale nie jest źle.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pracht&Pracht? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Dostałem propozycję pracy od tej firmy stawka 14 Eur + dieta 7 Eur netto/h. Po przeczytaniu tych postów nie wiem co robić. Czy ktoś coś dobrego może o tej firmie powiedzieć :)

Wioleta
@Paweł

Hej Pawel napisz prosze jak ci poszło dalej z zatrudnieniem ? Stawki godzinowe o ktòrych pisałes sa rzeczywiste ?

SW
@Paweł

I JAK PO TYCH PARU MIESIACACH?

Wacław

Jesteście pewni, że nie mozna dobrze pisać o firmie? Może teraz jest lepiej?

Natalia

@Niezadowolony ????, czy potrącenie części wynagrodzenia miało związek z tym wolnym dniem, który wziąłeś pracując w firmie pracht&pracht? Czy udało Ci się uzyskać informację, jaki jest powód tego potrącenia? @byly pracownik, możesz szczegółowo opisać, dlaczego tak uważasz? Opisz swoje doświadczenia związane z pracą w firmie pracht&pracht w sposób zrozumiały i uzasadniony.

Irek

Dobra firma więc przestańcie narzekać. Idealnie nie jest nigdzie a można trafić dużo gorzej.

Natalia

@Wioleta, czy zastanawiasz się nad pracą w firmie pracht&pracht? Na jakie stanowisko zamierzasz aplikować i czy posiadasz jakieś doświadczenie? Może warto po prostu skontaktować się z firmą i zapytać o warunki? Z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia. Wszystko zależy od perspektywy i przyszłych wyzwań zawodowych.

Miro

Szkoda, że nie piszecie. Nowi korzystają z waszych opinii!

Natalia

@SLAW, jaką propozycję pracy dostałeś? Czy zdecydowałeś się ją przyjąć? Jeśli już rozpocząłeś pracę to również zachęcam do podzielenia się z innymi użytkownikami swoją opinią o pracy oraz wrażeniami. @SLAW, jeśli chodzi o umowę w języku niemieckim, to wydaje mi się, że jest to po prostu tłumaczenie na język obcy tej polskiej. Jednak najlepiej jakbyś zasięgnął informacji u źródła, czyli albo u swojego przełożonego lub w dziale kadr. Myślę, że tylko w ten sposób uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.

Wasze wpisy pomogą osobom, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w pracht&pracht, dlatego ważne jest to, żebyście pisali tu jak najwięcej merytorycznych opinii.

SLAW

PYTANIE DLACZEGO UMOWY SA POLSKO NIEMIECKIE CHODZI MI O ZE JEDNA JEST PO NIEMIECKU DRUGA PO NIEMIECKU POLSKU DO KOCA NIE WIADOMO CO PODPISUJE.MEROTYCZNIE

SLAW

WITAM TEZ DOSTALEM PROPOZYCJE I TAK SIE ZASTANAWIAM

Miron

Jak ma się wpadkę w pracy to niestety są kłopoty. Pracht&Pracht to spoko firma ale trzeba pracować a nie robić tylko wrażenie. !!

Eni

Szukam osób,które pracują obecnie dla tej firmy.

Kaleson
@Eni

Ja pracuje nadal

Natalia

@Bass123 czy wypłacili Ci pieniądze do tej pory?Może warto się osobiście wstawić i porozmawiać.

buick

Darek, daj jakiś namiar na siebie...

balrmj

@ Weosły - piszesz że oszukują na wszytskim - a konkretniej?

Siwy

Chyba w Bruchsal byłeś

praca

no witam ja tezznalazlem to ogloszenie na my polacy wyslalaem temu panu swoje dane i za tydzien mnialaem jechac do pracy ale nie pojechalem mi proponowal 13euro nagodzine mieszkanie firma oplaca no i ze muszemiec auto zeby dojezdzac do pracy ale naszczescie nie pojechalem bo dostalem inna prace ale co miesiac dzwoni do mnie czy nie przyjade i tak wlasnie pomyslalem ze cos mi tu smierdzzi ktory czlowiek by wydzwanial za ludzmi do pracy przy takiej staawce i takich warunkach jak proponowal dla tego cos mi tu nie pasowalo.

praca

Zostaw merytoryczną opinię o Pracht&Pracht - Ludwigsburg

• Jak się pracuje w Pracht&Pracht?

Zobacz opinie na temat firmy Pracht&Pracht tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracht&Pracht?

Pracht&Pracht