mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Opinie o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Andrzej75

Osoby które nie lubią pracować nie zagrzeją miejsca nawet w tak dobrej firmie jaką jest Mod Personal

Poszla odpowiedz dobCiebie

spawacz P

Pracuję w firmie od stycznia, wbrew penych negtywnych opiniach praca jest ciągła ,płacą terminowo, jestem zadowolony .Ludzie którzy porzucają prace z dnia na dzień mogą miec pretensję sami do siebie.

@Antosia

Wracasz do domu i koniec już raczej się nie kontaktują chyba że coś mają szukasz po prostu innej roboty i tyle

Proxi

Pracuję tutaj jako elektryk od 6 mc. Firma rzetelna , kompetentna. Taki wzór podejścia do pracownika powinoen być stosowany w Polsce. Gdy czytam negatywne komentarze zastanawia mnie jaka kategoria pracownika dotyczy krytykującego. Alkohol brak znajomości języka czy poprostu chęć szybkiej gotówki bez własnego wkładu chęci i pracy. Polecam firmę z czystym sumieniem

Marian
@Proxi

sam bym tego lepiej nie wymyślił, siedzi pacjent cały dzień za biurkiem i kombinuje jak oczernić byłych pracowników.

Alko

Pozdrawiam i polecam ta firme, jedna z nielicznych z ktora mozna sie normalnie dogadac, wielki pozytyw!!

Remo
@Zig

Przyłączam się

Jula Nowy wpis

Cześć, będą może w najbliższym czasie jakieś fajne oferty dla spawaczy? Kiedyś w komentarzach widziałam, że ktoś pisał o takiej robocie ale mnie nic aktualnego się już nie wyświetla. Chłopak ma już ponad 2 lata doświadczenia i może by sobie coś wypatrzył. Macie rejony które byście mogli z góry polecić?

Andrzej75

Pedo
@Andrzej75

Niewolnik musi być i batem by jechał za 3 niemców

Sebastian
@Andrzej75

Sam pracownik agencji pisze komentarze. Jesteście (usunięte przez administratora)i żadna pozytywna opinia tego nie zmieni. Omijać pseudo agencję szerokim łukiem.

Josrasia
@Sebastian

Odradzam naprawdę kordynatorzy (usunięte przez administratora) firma zatrudnia nie płaci w internecie aż huczy negatywne opinie są kasowanie Arek to ku i (usunięte przez administratora)

@Josrasia

Josrasia co Ty mowisz... jak potrzebowales zaliczki dostales.... kredyt w firmie wyplakales dostales 2000 Euro na 10 miesiecy za friko.. jak klamales ze elimenyty, nasz szef wyslal Ci 300 Euro, urlop do pseudo kochanki dostales.... dowody przedstawie wszystkim... mam Twoje ID i wiem kim jestes misiu, porzuciles prace dla kochanki, zniszczyles nocleg... zdjecia wysle Ci zaraz mailem i moge opublikowac na Facebooku... wyluzuj prosze po co Ci problem fantazja

@Josrasia

MOD-PERSONALDIENSTLEISTUNGEN GMBH & CO.KG Josrasia was sagst du da... als du einen Vorschuss gebraucht hast, hast du bekommen.... Firmenkredit, du hast geweint und 2.000 Euro für 10 Monate umsonst bekommen.... als du über die Ausrede gelogen hast, hat dir unser Chef 300 Euro geschickt, die du der Pseudo-Fräulein überlassen.... Ich werde allen die Beweise zeigen... Ich habe deinen Ausweis und ich weiß, wer du bist, Teddybär, du hast deinen Job für deine Geliebte verlassen, du hast deine Wohnung ruiniert.... Ich maile dir Bilder und ich kann sie auf Facebook posten.... Beruhige dich, warum brauchst du ein imaginäres Problem?

Poszla odpowiedz dobCiebie

Kacha

dzień dobry, wyświetlała mi się wcześniej od agencji oferta pracy dla pielęgniarki ale była już nieaktualna. Tutaj pisaliście ostatnio raczej o męskich zawodach. Są tu mimo wszystko panie które rekrutowały niedawno? Czy warto jechać jako pielęgniarka?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

A jak wygląda sprawa z urlopem bo jakoś jak ktoś pracuje m-c lub 2 a urlopu nie ma wypowiedzenie lub porozumienie stron i koniec pracy a urlopu nie ma???

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
spawacz P

Elektryk
@spawacz P

I ,nowu komentarz prosto z biura ładny gładki maślany ...hehehe wielki pozytyw

tom
@spawacz P

Witam pracowałem kilka razy przez mod płaca zaliczki diety okey płacą tak jak w umowie ale nie słyszałem o nadgodzinach płacą normalnie idą do banku godzin dodatek tylko za niedziele sobota jak w tygodniu A praca jak praca zależy gdzie trafisz robić trzeba wszędzie często też zdarzają się krótkie zlecenia albo dłuższe do miesiąca 2 lub 3 Odzieży roboczej nigdy się nie doprosiłem

Nieznany
@spawacz P

Witam co wy piszecie mój znajomy nie dostał wynagrodzenia za cały miesiąc pracy pozazka

Mikuś
@spawacz P

Kwestia czasu aż ukradną z400 euro z wypłaty znam osoby które pracowały tam uczciwie i między innymi ja tak że nie jest fajnie jak firma (usunięte przez administratora) pracownika na 600 euro i twerdzi że podatki duże

@Mikuś

niestety Mikus tak jest.... nikt Ci nic nie ukradl.... jesli nie masz samochodu to jest ciezko udowodnic w urzedzie skarbowym ze Twoje potrzeby sa tak wygorowane.... mozemy Ci wyplacic wszystko tylko dbamy o to zebys nie musial na koniec roku doplacic 10 tys Euro jesli nie udokumentujesz dojazdow do pracy .... paragonem za 100 Euro za benzyne ...TAK::: a nie za 10 Euro plus 90 Euro alkohol.....

Tomasz
@Nieznany

Twój kolega powiedział że jego kolega.... Nikt się tutaj nie pyta co mówi kolega. Opowiada się o własnych doświadczeniach!

Dawid
@spawacz P

Tak jasne, tylko weź pod uwagę że to się zmieni !

Dawid
@Elektryk

Ja pamiętam swojego czasu to jedna pani z biura pisała maile żeby komentarze pisać pozytywne, to naprawdę super profesjonalne podejście i takie nawet fajne.

Marian

naprawdę ?

cz
@spawacz P

Pracowałem już z tą agencją kilka razy nie było problemów ani z kasą i pracą jak skończyło się zlecenie szukali innego jak nie było to koniec i do domu A praca jak praca różnie bywa

Antosia
@cz

Czyli z tego co piszesz nie da rady na 100% zagwarantować zlecenia? co się dzieje potem, nawet po powrocie? I tak poszukują? Zastanawiam się po ile mogą teraz trwać te najkrótsze zlecenia.

TT
@Antosia

Witam ja też polecam firmę Mod jest okey pracowałem już kilka razy u nich .Kończy ci się zlecenie szukają innego gdy nie ma powrót do domu .Nieraz pracodawcy nie do końca informują kogo szukają i w tym problem a krótkie zlecenia to niestety często tak jest jak wszędzie . Ale kasa na czas i problemów nie ma polecam

Natala

Cześć, jak zarabia teraz lakiernik przemysłowy? Pokazała mi się po prostu wczoraj dodana oferta i wstępnie chce się rozeznać w szczegółach. Niby nie podkreślają tego, że doświadczenie w zawodzie to jakiś szczególny warunek konieczny ale jeśli ktoś ma na przykład 3 lata za sobą w zawodzie to dadzą wyższa podstawę czy raczej jakimiś premiami się to nabija?

Magdalena

Hej. :) bardzo bym prosiła o opis pracy lakierników przemysłowych w Ketzin/Havel. Partner może by wyruszył, piszą o mile widzianym aucie. To jak daleko będzie miał kwaterę i w jaki sposób by dojeżdżał gdyby nie wziął naszego? Zastanawiam się co bardziej by się opłacało

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Wyciupany na kase

Nie chca dac nawet ciuchow rpboczych i butow. Absurd

@Wyciupany na kase

A gdzieś było powiedziane, że dadzą? Patrzę teraz na ogłoszenie na elektryka i chyba nie widziałam wzmianki na temat ubioru roboczego. Indywidualnie na rozmowie jest to mówione? jakie jeszcze istotne tematy poruszają?

Kalmix
@Wyciupany na kase

Czesto się zdarza że wypłata jest mniejsza niż powinna być od 300 do 800 euro

@Kalmix

z jakich przyczyn tak się dzieje? w jaki ewentualny sposób jest to uwzględnione w umowie albo ogólnie uargumentowane? chodzi o jakieś konkretne wyniki z pracy albo nie wywiązanie się z pewnych obowiązków?

To jak to jest z tym tematem odzieży? Nigdy jej nie dawali i nigdy też nie była ona w żaden sposób deklarowana ani nic? Skąd ludzie wzięli pomysł, że mogłaby być? I czy czegoś jeszcze brakuje o czym nie wspomniano?

Oczywiscie ze odziez robocza jest. Po pierwszy tygodniu wysylasz wszystkie rozmiary i Masz za dwa dni na noclegu lub w firmie

@mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Czemu nie jest organizowana nieco wcześniej? Tak żeby na przyjazd była? czy zdarzało się, że ludzie od razu odchodzili? Co się dzieje potem z tą odzieżą? Trzeba ją zawsze zwrócić? I co jaki okres czasu jest wymieniana?

Ninja.wola

Firma informuje na początku że trzeba mieć swoją odzież robocza i narzędzia dla mnie to nie był problem . Rozliczenia się zgadzały pensja była na czas w razie problemów firma rozwiązywała je w miare szybko. Jak człowiek pokazał że chce pracować i wie co robi to nie stanowiło problem nawet to że słabo znaliśmy jezyk

Czy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Słuchajcie jak to jest w końcu z tym tematem wypłacalności firmy? widzę ze dosłownie niedawno ktoś zaczął przytaczać tu we wpisach jakieś dowody na to, że ona w zasadzie nie występuje… a jak widać także po zakładce z ofertami wiszą teraz ze cztery. Jak to działa, że szukają skoro kasy chyba nie ma? albo źle rozumiem? Aplikował ktoś teraz lub jest aktualnie na robocie i się odniesie?

Dobrze widzę ze tu dają kasę na święta? Pan tutaj tak napisał z tym, że przed tym ze 4 miesiące porobił. A gdyby ktoś się dostał w połowie listopada to tez wszystkie takie dodatki mu normalnie przysługują? Są jeszcze jakieś inne?

Kris

Nie ma obaw dzisiaj wyplata rano na koncie JUZ jest a jest 14 dziennie przed i kasa na swieta tez uwazam spoko jestem 4 miesiac i wszystko gra. Polecam Krzysiek

Wysocki Patryk

wojtek Wejman wez JUZ nie chlej haha... Pierniczysz takie glupoty ze masakra ... Napisz jak okradles ruske na noclegu i nie zaplaciles 600 Euro i pobiles kierownika na zakladzie... To co piszesz jest zenujace... tylko Ty Masz Problem... Wlacza Ci sie pisawka jak sie nachlejesz... 40 Euro zlodzieju do dzisiaj nie oddales

@Wysocki Patryk

Te 600 euro to koszt czego? Nocleg po tyle jest? za jaki okres czasu? I co do jakiś grubszych spraw typu jakieś rękoczyny na zakładzie to chyba od razu wypowiedzenie składają? Ogólnie to między ludźmi jest nawet ok i to jakaś jednorazowa sytuacja? Chce zarobić a nie mieć jakieś problemy

Dxdus

nie wiem gdzie oni szukają tych kwater w tych cenach, po 600 eur to pokoj w okolicach Berlina chodzi

@Dxdus

No a co ze standardem? Ja jeszcze nie byłem to właśnie nie wiem jaki jest wtedy stosunek tego do ceny, zależy pewnie od regionu? A może to cena za dłuższy okres już? Słuchajcie na ile średnio z ta firmą się jeździ? to będzie standardowy miesiąc czy więcej?

Radoslaw vel Wejman Wojciech

Podszywasz sie pod wszystkie mozliwe imiona Pan Richard wlasnie potwierdzil ze masz problem z alkoholen i spamujesz kilka firm, nie placisz za noclegi, okradasz kolegow tak Wojtku Wejman JUZ wszyscy Maja Cie dosc.... Kupiles kradzione BMW i obwiniasz wszystkich... Odpusc Bo znamy Twoje IP

3 msc bylem, zależy jak będziesz pracował

@Dxdus

Co to znaczy, że zależy jak będziesz pracował? :D rozwiniesz temat? te trzy miesiące to próbny jakiś czy jak? sam złożyłeś wypowiedzenie? Jak pracodawca na taki dokument reaguje? Nie da się podwyżki w ten sposób żadnej wyłapać?

Dxdus

ogólnie ja bylem tam w jednej firmie, pracowałem 3 msc bez żadnych problemów. raz mnie bolal brzuch w pracy. poszedłem do przełożonego i spytałem czy moge isc do domu. powiedzial ze moge isc i nie wracać:) przeważnie te firmy to zwykle (usunięte przez administratora)w których nasz robic i nie dyskutować bo na twoje miejsce maja mase kolejnych osób. ja bylem na lakierni WOB wessling w geeste dalum. wiec tez zalezy na kogo trafisz. ale tak jak mowilem, poki bedziez grzeczny i poszluszny to bedziesz robil. duzo osob z tamtej firmy bylo juz bezpośrednio pod tamtą firmą, wcześniej byli w MOD. z tego co słyszałem, to tamta firmą WOB oferowała kontrakt ludziom z MOD po ponad roku w innych firmach nie bylem przez tą agencję. teraz sobie siedze na działalności w Berlinie i mam spokój:) wiec powodzenia i pozdrawiam. jak cos jeszcze to pisz:)

Pracownik Saxasu
@Wysocki Patryk

Wojtek Wejman pracował razem ze mną w Saxas. Nigdy do jakiegoś rękoczynu nie doszło, wiem że agencja MOD nie wypłaciła mu całego wynagrodzenia i rozgłaszała tą fałszywą plotkę o jego osobie. Myślę, że wzajemny szacunek to rzecz nadrzędna, gdy pojawiają się takie rzeczy to ciężko podjąć współpracę.

@Dxdus

Cześć kto ci tak powiedział w tej firmie Wob Że możesz nie wracać. JA TAM 10 LAT PRACOWALEM POD TA FIRMĄ WOB. POZDRAWIAM

Remi .

Pracowałem ostatnio 7 miesięcy z ludźmi z mod . Najwięcej bylo pracowników z tej agencji . Nikt nie narzekał .wypłaty się zgadzały . Diety się zgadzały.

Grażyna

Ciężko tu dojść czy faktycznie jest coś nie tak czy po prostu te negatywne komentarze to jakieś indywidualne konflikty z pracodawcą pojedynczych osób. Jakaś pani pracuje jako pracownik produkcji i daje radę? Szukają na stronie ale nie wiem na czym polega ta praca.

Kacper

Czy ktoś aktualnie pracuje dla MOD i mógłby powiedzieć jak to wygląda ? tutaj 90% negatywnych opini przeważnie z brakiem wypłat , pozdrawiam

Spawacz

Placom ale zeby miec diete trzeba dawac co tydzien paragon na 300 zl

@Spawacz

I jak tutaj te diety w ostatecznym rozrachunku wychodzą, bo pisali kiedyś, że je zaniżają i chcę się zorientować precyzyjniej

Kacper
@Spawacz

Możesz się rozwinąć ? a głównie zależy mi na opinii kogoś kto aktualnie tam pracuję , Ty Spawacz robisz u nich ?

Radosław
@Kacper

Wszystko się zgadza zostałem (usunięte przez administratora) dwa razy na. 600 euro

Wyciupany na kase
@Kacper

walą w (usunięte przez administratora) na dietach. .. Nie masz 60 czy tam ile ci zaoferują . zaraz ci wymysla jakies opodatkowanie diety za brak paragonu itp . jedna wielka sciema z tą dietą

Ola
@Kacper

Odradzam chłopie znam kilka osób które pracowały za darmo Rasowi (usunięte przez administratora) chyba że chcesz pracować za darmo ryzyko wielkie.

@Ola

Kilka osób? Co masz na myśli pisząc, że pracowały za darmo? Nie otrzymały w ogóle wynagrodzenia za pracę czy otrzymały częściowo? Mieli podpisaną umowę? Bo zastanawiam się jak firmie miało udać się nie wypłacenie im pieniędzy.

Panowie prosze odpowiedz jest prosta za chlanie.... koszty dewastacji pokoju, koszty firmy sprzatajacej , koszty noclegu przerosly uzyskany dochod. 3 dni pracy Alkoholika ubezpieczenia podatki Kary umowne lepiej zostancie w domu. Pozdrawiam krotka pilka zarabiamy razem. A sprzatanie po takim gamoniu to niesamowite koszty na minus... Pij w domu... Nie zawracaj Nam glowy!

Marysia
@mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Ciekawe czy padnie odpowiedz na takie uzasadnienie? Mój luby akurat porządny facet jest, za niego ręczę ale zastanowiłam się podczas czytania tego wątku nad tym w jaki sposób wybieracie Państwo pracowników do siebie? Czy nie są sprawdzani, skoro takie sytuacje się zdarzają?

Mika
@Kacper

Bardzo nie wypłacalna firma, rasowi (usunięte przez administratora) miałem przyjemność pracować za darmo w internecie pełno negatywnych opinii.

Czy w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Napisz wszystkim jak sie opiles i jak obsrales pokoj w ktorym mieszkales, ciesze sie ze Ci zostalo 50 Euro. Dales wypowiedzenie OK Ale usluga sprzazanua tego gowna co zrobiles to (usunięte przez administratora) Nie pisz gupoty bo wystawie Twoje zdjecia... Pijaczyno

Domi

Jak dla mnie ok, wyplata jest na czas, ogolnie jestem zadowolony. Zasady jak wszedzie, trzeba sie zoorientowac w okresie wpowiedzenia itd., to obowiazuje wszedzie.

Zostaw merytoryczną opinię o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG - Bietigheim

• Jak się pracuje w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Zobacz opinie na temat firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 25 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG