mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

Opinie o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG

ivo

Stanowczo odradzam podjęcia współpracy z tą "firmą". Przedstawiam fakty jakich miałem nieprzyjemność doznać podczas współpracy 1. Zorganizowanie dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy polegało na przesłaniu mi rozkładu jazdy autobusów. Ponadto podano mi błędne informacje dotyczące przystanków tychże. Dobrze że mam wojskowe buty... 2.Częste przeprowadzki. Podczas trzech tygodni pracy miałem dwie przeprowadzki 3.Na moje szczęście w nieszczęściu rozwaliłem sobie stopę pod prysznicem, i właśnie skończyło mi się zwolnienie chorobowe. Przy okazji podziękowałem za współpracę. Należy też nadmienić że w kwestiach finansowych firma działa nienagannie. Chcesz zaliczkę-masz.

julia roberts
@ivo

No faktycznie masz źle rozkład omyłkowy dali poco sprawdzić sobie kapcie też rozmiar zły? A ja gdzieś od lipca do września gdzie ludzie na wolnym się bawią tyram po nogach do pracy po 4km na firmie upał skwar od maszyn załadować nie zepsuty towar i odwieść i tak w kółko ale praca tylko na sezon i robię, hotel nie najgorszy i nie najlepszy nie potrzeba mi papieru do i mydła sobie kupię, wymyslacie nieraz jak królewna na ziarnku grochu a są poważniejsze sprawy.

julia roberts
@ivo

Przepraszam, musiałam gdzieś napisać, to jak pracuję prawie że wszystko panienki by od razu uciekły przebierają tak przebierają w pracy jak kapustę młodą w li..dlu czy na wyprzedaży, jak wpadnie coś lekkie z dobrą opieką kordynatora nawet kaska ok to są beszczelne jak właśnie na tej wyprzedaży podebrac wyrwać jeszcze się wykłucić bylejak bałagan zostawić itp itd. Powodzodzenia. Nawzajem.

Tomas
@julia roberts

wiec tyraj za miske ryżu z batem na plecach bedziesz harcorem a nie krolewną

Pracowici
@ivo

Kolego nas zrobili na stawke objezdzilismy cale niemcy prywatnym autem i dostalismy wielkie goeno zgłosilismy sprawe do adwokata w Stuttgart ktory sie tym zajmuje .

Grze
@ivo

Wrotki mogłeś sobie kupić i nie potrzebował byś rozkładu autobusu

Grze

Zastrzeżeń nie mam do firmy. Ale ostatnio jedna z rekruterek beszczelnie się zachowała wiedząc że człowiek śpi po nockach i jest wyłączony. Zapomniałem wyciszyć tel, dobija się po raz drugi z przeprosinami i pytaniem. Cytuję: Przepraszam że znowu Pana budze bo wiem że jest Pan po nockach Ale mam tu nowego pracownika co przyjedzie w poniedziałek do pracy i się pyta jak pojemna jest zamrażarka na kwaterze bo ma zamiar zabrać ze sobą dużo jedzenia. Yyyyy w 35 litrach swiniaka nie zmieści. Myślałem że wstanę i wyjdę z siebie i musiałem zapalić.

Bartlomiej R.

Cóż napisać ... jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry kontakt z kordynatorem . Firma słowna i terminowa. Jak na początek zarobki są dobre i wypłacane w terminie. Kontakt w jezyku polskim. Dziekuje za opiekę , oraz indywidualne podejście. Szczerze z pełną odpowiedzialnością polecam firmę mod.....

Co wchodzi w socjal mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Kiedys

Nic ????

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Pracowici

Witam wszystkich Firma MOD to(usunięte przez administratora) umawiaja sie na stawke za jazde swoim autem i po przepracowanym miesiacu czekalismy na pieniadze prawie dwa kiedy juz sie doprosilismy to stawka nawet nie byla 8 euro zenada (usunięte przez administratora)MOD kreci ludzi tak samo jak cara reszta Polakow pracujacych tam z MOD . My oddajemy sprawe do prywatengo adwokata w Niemczech juz nie chodzi o odzyskanie pieniadzy ale o sam fakt ukaranie i zgłoszenie do odpowiednich instytucji ktore sie tym zajma odpowiednio . Pozdrawiamy (usunięte przez administratora) z MOD

Bibi 2003

Elektrycy nie dajcie się nabrać na ładne słówka tej pseldo firmie zatrudniają pracowników na dziko nie płacą za pracę (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem

@Bibi 2003

Za 9 brutto masakra no ale jak cztery godziny podpiera ściany łazi a drugie trzy coś robi maca patrzy i tak codziennie (obowiązki czynności są zapisywane w bazie jak są) i tak to każdy omija szerokim łukiem, 12 + -, za zwykłe stanowiska jest już 10,2 i coś jeszcze porządne firmy i się pracuje wykonuje płynna praca

@:)

Uważasz że 11 brutto dla spawacza z certyfikatami unijnymi na wszystko to jest dobra stawka????

)))
@Remo

Nie przesadzaj, niekiedy mając certyfikaty doświadczenie dobre umiejętności i wykonanie to się przechodzi (zależy od firmy), i bezpośrednio i jest wtedy około 20 itd. Każdy kraj ma inne szkolnictwo i trzeba nieraz nadrobić lub nie, tam gdzie się idzie pracować, każda firma może podchodzić różnie do tematu jednym wystarczy zaraz świeżaków zatrudniać, drudzy wolą już doświadczonych. Płacą tak nie inaczej od czegoś zależy. Różne stanowiska są. Nabyte papiery są z samej kilkuletniej pracy dobre jak i też te ze szkół (zawodowe, techniczne, wyższe) też są dobre a sam dopiero co kursik słabo no chyba że dorobienie czegoś nadrobienie to plus, na zakładzie nieraz oferują. Pośrednicy ułatwiają drogę do kariery też no ale muszą się trzymać zasad ustaleń itd, też iść z biegem czasu a to nieraz firmom trudno przystosować sprzęt, ludzie nieraz na starej łupie pracują a jak wymiana jest w końcu na nowe to jest np odciążenie pracownika no chyba że lubi być wyciskany to robi pięćset normy wol jeden reszta stopiećdziesiąt mniej więcej i zważaja na bhp, tam gdzie musi zajść komunikacja (ruchowa słowna telekomunikacyjna ..) między ślusarz mechanik .. a kierownik .. czy też z innymi osobami trzeba wiedzieć i robić.

Tomas
@)))

Ale pier...olisz Pokaż mi jedną osobę którą by wzieli Szwaby z Live firmy hahaha..... wiesz ile Niemiecka firma musi zapłacić takiej firmie za pracownika żaden tyle nie zarobi w 3 miesiące :)

Remo

Jeśli chodzi o pracę nie mam zastrzeżeń ale już o wypłatę chorobowego to jest skandal. Odkąd pracuję w Niemczech a już trochę tego jest pierwszy raz poszedłem na zwolnienie lekarskie na kręgosłup. Miałem dwa zwolnienia od 02.12 do 12.12.2019r. i od 13.12.do 20.12.2019r. i nie mogę się doprosić o wypłatę za całość. Pani księgowa poinformowała mnie ze zapłacą tylko za to drugie, czyli za krótsze i tak zrobili i to dopiero w lutym. Mało tego to dostałem jeszcze wypowiedzenie z pracy właśnie z dniem 20 grudnia 2019r. Myślę, że podyktowane to było obawą, że może moje chorobowe się przedłuży i firma MOD będzie musiała płacić dalej. Nikt mi nie może wytłumaczyć co jest w takim razie z moim pierwszym chorobowym bo przecież nie pracowałem a jest to 9 dni. Odkąd nie pracuję w tej firmie niczego nie mogę się dowiedzieć. Wielki negatyw dla nich a sprawy tak nie zostawię.

@Remo

Witam. Z tego co piszesz nic nie rozumiem, jak to ma wyglądać prawidłowo taki przypadek, wiesz tylko Ty biuro kasa chorych i lekarz, jak ma się prawidłowo potoczyć aby nie być stratnym kto co kiedy wypłaca i opłaca. Te zwolnienie l. twoje wyszło około miesiąca no i wychodzi na to że jest to długotrwałe leczenie, co ustala lekarz (kod choroby?) i kasa chorych, jest regulamin co do rodzaju, długości, kto przejmuje, może przysługiwać zasiłek chorobowy, mogą być zabiegi leki itd to już poufne, sprawa pacjenta i K.K. i tu się zaczynają schody dla samych niemców pacjentów, przepisy nie ogarniają swoich nieraz, są rygorystycze lub nie lub odpowiednio dostosowane. Ludzie z biura mod personal. dobrze wykonują swe obowiązki względem Ciebie jak pilnujesz tego i owego, kasy chorych. Krankmeldung dla pracodawcy jedno i jedno do kasy chorych (beszajnigungi), mają też jakieś praxis jest na terenie niemiec, że jest jednorazowa opłata w przychodni na wstępie jedne leki płatne drugie opłaca robi zwrot kasa chorych. No cóż, szeroki temat. Życzę dobrej kuracji, zdrowienia, i powrotu do prac.

Alko

Pozdrawiam i polecam ta firme, jedna z nielicznych z ktora mozna sie normalnie dogadac, wielki pozytyw!!

@Alko

Uwaga!!! (usunięte przez administratora) nie rejestrują zatrudniają pracowników na dziko nie płacą za wykonaną pracę omijać szerokim łukiem tą pseldo firmę

Zig
@Alko

To komentarz prosto z biura ładny gładki maślany pozdrawiam kretów z m.o.d gdzie są moje pieniądze???

osnabrueck:)
@Bibi 2003

Czas próbny hmm znam przypadek że były osoby robiły ze dwa dni i miały wypłacone pracodawca z nich rezygnował, nie znam się kto jak pracował a zna się na tym jakiś przełożony no i chyba co baran obok o tej osobie sądzi niekiedy co przygotować ma tą osobę a osoba ma robić to co do niej należy przekazane nauczone nawet po sekundzie i z uwagą na bhp, przy obsłudze maszyn wyjątkowo i na wysokim poziomie współpraca jest ze wszystkimi ślusarz> elektryk kierownik. Jak czas pracy masz udokumentowany wypisany podpisali odbijałeś się to nie ma problemu a po umowę mówią kiedy podjechać czy przywiozą no chyba że też barany. Nieważne czy znasz j.niemiecki czy nie oni muszą i tak powiedzieć co i jak. Jak zada pytanie haben sie fragen to sobie wykuj pytania a odpowiedzi mniej więcej zrozumiesz. Lenie nie mata co robić to trenować język słówka nawet pojedyńcze tj jak lohn vertrag begin dauern to to już tak jak mnie bokiem wychodzi wkoło to samo jak i wiele wiele innych.

@Zig

Przyłączam się

Gienek

Nie wierzę w to co czytam. Zdecydowałeś się na pracę za granicą to pracuje a nie pianę bijesz. Zanim ktoś wyjedzie do pracy dostaje umowę a tam jest wszystko napisane i to w dwoch językach ale jeśli kto nie umie jej nawet przeczytać to trudno się dziwić że mu podziękują po dwóch dniach pracy. Skąd ci ludzie się biorą. Jedziesz później po takim na budowę i patrzą na ciebie jak na kolejnego świra z Polski. Nie chcesz nie rób ale szanuj innych.

Dawid K

Pojechalem do pracy z tej firmy i przepracowalem 2 dni bo pozniej Baulaiter powiedzial mi ze jestem juz nie potrzebny na budowie. Koordynator Arkadiusz C. pracujacy w tej firmie wyslal mnie na nastepna budowe bez zadnego skierowania do pracy kompletnie po czym pojechalem na miejsce i kierownik budowy powiedzial mi ze nie potrzebuje ludzi do pracy po czym zadzwonil do mnie i prosil zebym znowu pojechal gdzie indziej znowu bez wyslania zadnego skierowania do pracy i potwierdzenia!! Arkadiusz C. pracownik Modu obiecuje "gruszki na wierzbie" i bajeruje przez telefon zeby sie nie martwic a w rzeczywistosci nie potrafi zalatwic zlecenia do pracy:) ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE !!!!!!! Ich ging von dieser Firma zur Arbeit und arbeitete 2 Tage, weil mir später Baulaiter sagte, dass ich auf der Baustelle nicht mehr gebraucht werde. Der Koordinator Arkadiusz C., der in dieser Firma arbeitet, schickte mich zum nächsten Bau ohne jegliche Überweisung, um vollständig zu arbeiten, und dann ging ich zur Baustelle und der Bauleiter sagte mir, dass er keine Leute zum Arbeiten brauchte, dann rief er mich an und bat mich, ohne zu senden, wieder irgendwohin zu gehen Keine Empfehlungen für die Arbeit und Bestätigung! Der Mitarbeiter von Arkadiusz C. Modu verspricht "Birnen auf Weiden" und täuscht sich telefonisch vor, damit er sich keine Sorgen macht und die Arbeit nicht erledigen kann :) Ich rate davon ab, in dieser Firma zu arbeiten !!!!!!!

Dawidzior

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Tragedia!!!! Resztę sam sobie dopowiedz

Elektryk 2003

Potwierdzam wielki negatyw do tej pory nie dostałem należnej kasy za pracę pozdrawiam panią koordynatorkę z piszą (usunięte przez administratora)

Elektryk 2003

Witam bardzo dobra firma he he he praca na dwa dni wycieczka z Polski ....a potem rób co chcesz zostawiają cię na lodzie wracaj do Polski na swój koszt lub zbieraj puszki po śmietnikach zero profesjonalizmu myślą tylko o sobie

Mirko

Witam. Firma obiecuje pracę na pół roku do przodu , a po półtora tygodniu okazuje się ,że pracodawca nie ma już pracy i w MOD nic o tym nie wiedzą..Firma posiada tyle oddziałów w Niemczech ,że nie ogarniają tematów .Totalny bałagan , najlepiej zwalić wszystko na pracowników. Wypłatę za listopad otrzymałem w styczniu , zostawili mnie na święta na lodzie.Jeszcze nałożyli karę za rzekome nie przyjęcie oferty następnej pracy bez podpisanej umowy i gwarancji dłuższego zatrudnienia.O karze wcześniej nie poinformowali.Proszę wyciągnąć sobie wnioski. Zdecydowanie nie polecam takiej firmy , która szuka tylko pretekstu , aby zabrać pieniądze pracownikowi.

Cichy

Naprawdę nie polecam tej agencji,jak wyślą za granicę to radz sobie sam,pensja nie na czas,a obsługa biura porażka!!

Elektryk 2003

Pozdrawiam firmę mood wesołych świąt Bożego Narodzenia udlawcie się ta kasa za moją pracę której mi do tej pory nie wyplaciliscie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) 'wielki negatyw firma kombinatorów jak chcesz narobić się za darmo wał jak w dym

wyluzowany

Witam, Wszystkich czytających opinie firmy. Na początek powiem tyle że, nie wiem skąd te pozytywne opinie haha rzecz pierwsza, UMOWA PO 2 TYGODNIACH jak się sprawdzisz !!! rzecz 2 UBRANIA ROBOCZE WE WŁASNYM ZAKRESIE, na rękę 8 euro plus dieta :D POZDRAWIAM BARDZO TĘ FIRMĘ POLECAM

michu

super pracodawca ja mogę pozytywną opinie wystawić bo pracuje od roku i jest okej na 100% super firma polecam

Flavio

Ta agencja nie gwarantuje stabilnego zatrudnienia. Co chwilę rzucają Cie gdzie indziej do pracy. Obiecują i nie dotrzymują słowa. Nie jest to pracodawca godny zaufania. Odradzam, chyba że lubisz przygody i masz stalowe nerwy. Pozdrawiam.

Alex
@Flavio

od tego ile pracujemy w firmie będąc skierowanym, zależy wyłącznie od nas. Samych. żaden klient nie oddelegowuje pracownika bez powodu.Powód, alkoholizm brak znajomości języka brak znajomości fachu lub opipieprzanie się w pracy. pracowałem w Mod.sporo czasu. i uważam firmę Mod za wartą polecenia. bo podstawowy plus to kasa na czas na koncie. więc,pomimo że pracuje już w innej zeit firmie to polecam Mod. można tam kasę zarobić.

@Alex

Ktoś tu ładnie umie nawijać makaron na uszy. Jeżeli pracodawca godzi się na pracowników który słabo posługuje się językiem niemieckim I później go zwalnia to ktoś ma tutaj problem z głową I nie powinien być na stanowisku decyzyjnym. Jeżeli tak wychwalasz firmę to wróć do niej. Bo widocznie coś musiało być nie tak że odszedles . Jak napisałeś bez przyczyny nikt nie odchodzi. Albo masz słaby język albo poprostu nie dałeś sobie rady.

Bibi 2003

Witam omijać szerokim łukiem tą pseldo firmę wysłali do pracy w Niemczech jako Elektryk miała być praca przy kładzeniu kabli okazało się że są poprawki po fuszerce po dwóch dniach oznajmili że nie mają pracy kazali wracać do Polski .do tej pory nie wypłacili należnej kasy mimo że niemiecki pracodawca zrobił im przelew potwierdzone przy rozmowie z nim (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Bibi 2003

Potwierdzam tę opinię też tam byłem i mnie wyrolowali

Zostaw merytoryczną opinię o mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG - Bietigheim

• Jak się pracuje w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Zobacz opinie na temat firmy mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 25 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG