Opinie o Awax-Okna w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Awax-Okna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awax-Okna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awax-Okna w Tychy

Sejmonin

Siema. Pomocnik brygadzisty. Jaka kasa?

Ala
@nicknamenejm

A kobiety przyjmują?

Sejmonin Nowy wpis

Siema. Pomocnik brygadzisty. Jaka kasa?

nicknamenejm Nowy wpis
@Sejmonin

5600 brutto i nic więcej nigdy więcej ;)

Ala Nowy wpis
@nicknamenejm

A kobiety przyjmują?

Awax-Okna prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 7200 PLN i Pracownik magazynu. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Anonim Nowy wpis

Skąd wiadomo, że tyle oferują? Jest gdzieś oferta pracy? Też chętnie się dowiem czy są jakieś premie

Pracownica..

Człowiek

Witam nie polecam pracy w tym zakładzie ciężka praca atmosfera nie miła fałszywi ludzie MOBBING!!! Brygadzista K.bardzo dwulicowy i fałszywy człowiek do tego Pani z kontroli jakości to już nie wspomnę TRAGEDIA!!! Nie polecam Pozdrawiam

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Awax-Okna po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik Magazynu - Magazynier. Jaki był jej rezultat?
Robert

Hej, widziałem ze szukają kogoś na magazyn. Czy z wózka widłowego sami szkolą na początku czy powinienem indywidualnie takie szkolenie zrobić ?

Najlepszy Pomocnik

Pracowałem tam 3 miesiące. Praca nie była lekka, jednak nikt pieniędzy za darmo nie rozdaje, więc chyba to jasne, że trzeba sobie na nie zapracować. Panowie Brygadziści to świetni ludzie, od których można się wiele nauczyć. Osoby, które negatywnie pisały na ich temat - musiały się nawet do tarcia chrzanu nie nadawać ;D Podsumowując, chętnie pracowałbym tam dalej, gdybyśmy dogadali się z nową umową. Ale trudno. Lecimy dalej... Pozdrawiam.

ZrobicCoZrobic...;)

Gdyby nie jeden pupil mąciwoda:D pewnie pracowałbym tam dalej, praca lekka i przyjemna tylko nie w środy(bo to środek tygodnia:D), wypłaty troche większe od zasiłku, ludzie ogólnie ok, ale wiadomo w każdej grupie są wyjątki. Pozdrawiam

ZAKRĘCONA

Co do Twojej kłamliwej opinii, jeśli miałaś stałą pracę zarobkową i Ci pasowała, to po co się zwalniałaś? To jest taka praca, że jeśli się wyrabiasz i się starasz to podpisują umowę i nie ma problemu. Ale jeżeli lecisz w h... masz 2 lewe ręce I kombinujesz to wiadomo, nikt takiego pracownika na stałe nie zatrudni. A co do pana Tomasza to akurat się grubo mylisz. Zawsze informuje o wszystkim jak zatrudnia pracownika i tyle. ZAKRĘCONA..

Były pracownik 6

Szczerze odradzam tam prace Najniższa krajowa ,bez żadnych dodatkow i premii A praca cieżka często nie ma czasu zjeść śniadania W inny firmach macie zaraz dodatki do pensji a po poł roku podwyżki Dziewczyny co tam pracuja spoko szczegolnie ze zmiany Grzegorza i dziwę się im że tam pracuja za taką kase tak ciężko

DONkojote

znam takie zakłady -interplast-iperbuc-ooo-naprzeciw-rytmel-obok-same szajce-a co do brygadzistów-nieroby i kapusie-takiemu to dac z liscia z rana i zaras sie poprawi

Don kojote

ty brygadzista -czekam na ciebie za bramom-niebadz taki kozak-

Były pracownik 5

Praca ciężka i bardzo monotonna. Jeżeli szukasz czegoś ambitniejszego to nie tutaj. Zero możliwości awansu czy rozwoju. Niektórzy brygadziści mają się tam za nie wiadomo kogo. Myślą, że osiągnęli himalaje sukcesu zawodowego i można im się wyżywać na zwykłych pracownikach. Pracownicy przy maszynach pracują bardzo ciężko za najmniejsze pieniądze, a brygadziści macają sobie jaja. Dosłownie i w przenośni. W pracy tej nie ma czegoś takiego jak przerwa. Tzn. możesz iść coś zjeść, ale w międzyczasie twoje stanowisko zostanie zasypane, bo maszyny nie są wyłączane jak idziesz na "przerwę". Do tego te ścinanie wzrokiem przez brygadzistów jak idziesz coś zjeść albo pogadać. Stały poranny brygadzista to się tam ma za wieszcza narodowego. Praca mierna i ciężka.

byly pracownik 4

"Ojciec hali" dobre! nie powiem wiedze ma ogromna na temat tych maszyn ktore sie tam znajduja ale z drugiej strony kto by nie mial jakby tyle lat tam pracowal i na widok wtryskarki mial wzwod... chodzi o podejscie do pracownikow a co do rozmow miedzy soba... jesli praca jest zrobiona to jak mozna powiedziec ze praca nie jest zrobiona? "Były pracownik 3" zastanow sie co piszesz... swoja droga ciekawe czemu juz były?:)

Były pracownik 3

Praca jak praca i zarobki jak w wiekszosci firm, ale co do Panów Brygadzistów: Nie dziwię się, że bierze ich "złość", gdy operatorzy nic nie robią tylko ze sobą gadają (bo przecież mają mnóstwo czasu). Trzeba sobie uświadomić, że to robota, a nie szkoła - nikt tam nie pozwoli sobie, żebyście przychodzili i go wnerwowali. Szanujcie prace, a ona uszanuje was. Ponadto, pamietam swoje spotkanie w tej firmie z Panem "K" - człowiek, który ogarnia wszystko. Działa jak ojciec tej hali - działa wychowawczo! Ktoś was musi nauczyć życia. Bo nawet wybierając klocki z wanny trzeba myśleć co się robi. Drzwi w tej hali stoją otworem - WLOT - WYLOT. Zostaną tylko pracowici!

Były pracownik2

Praca strasznie nudna i monotonna, człowiek tyle patrzy na na zegarek ile mu jeszcze zostało do końca dniówki. Atmosfera była by znośna gdyby nie szanowny Pan brygadzista K. Który chyba musi być strasznie zakompleksiony i niedowartościowany że pokazuje swoją "wyższość". Podkłada "świnie" itd. żeby tylko udowodnić przed sobą że on jest lepszy. Ogólnie 80 % firmy opiera się na wsi koło Gliwic i jak nie pochodzisz z stamtąd to nie masz czego szukać.

byly pracownik

ja pracowalem 3 miesiace:D praca nie byla najgorsza ale glownego brygadziste niszczyl przyrost ambicji:D straszny sluzbista wiecznie cos nie pasowalo, chyba pierwszy raz spotkalem kolesia ktory powinien miec na drugie imie Okres:) zycze jego dzieciom aby w przyszlosci trafily na takiego brygadziste jakim on sam jest:) moze wtedy przestanie sie spinac i bedzie bardziej ludzki;) Pozdrawiam:)

shagi

(usunięte przez administratora)Robota taka ze latasz do 6 maszyn i zbierasz plastikowe tajle i je ważysz i uzupelaniasz granulat do maszyn.pensjat1680brutto za taka robote.Do tego kozak majster ino wypytuje o wszystkich.nie polecam.Pracowałem tam 3dni:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Awax-Okna - Tychy

• Jak się pracuje w Awax-Okna?

Zobacz opinie na temat firmy Awax-Okna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Awax-Okna