Opinie o Mera Metal S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mera Metal S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mera Metal S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mera Metal S.A. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Mera Metal S.A. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 8100 i Kierownik działu. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Hej! Widzę że szukają na ten moment kontrolera jakości, niestety napisali tylko że wynagrodzenie jest adekwatne do kwalifikacji. To znaczy że im więcej mam doświadczenia tym bardziej mogę się targować na rozmowie o pracę ? Ktoś poda faktyczne widełki na ten rok?

Na stronie podana jest informacja, że szukają ludzi na produkcję, ale w sumie bez większych szczegółów. Ktoś wie jaka teraz obowiązuje stawka? Jak konkretnie można pokazać się ze strony praktycznej starając się o etat na produkcji? Długo się czeka na feedback ze strony firmy po tych wszystkich etapach rekrutacji?

Andrzej Nowy wpis

Nie czeka się długo ja dostałem informacje bardzo szybko firma bardzo pozytywnie podeszła do mojej osoby oraz do mojego szkolenia ja jestem zadowolony

(usunięte przez administratora) Украинци будте осторожны с сотрудничеством етой фирмы бо увольняют как хотят и дискриминируют!!!

Mera Metal S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Pomocnik Spawacza. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Aleksandr

firma z jednym wyjątkiem działa mistrz włodyk dyskryminuje ukraińców zakłada i dużo ludzi przez niego odchodzi i ustawia ludzi że zwalniają pod artykułem ukrywanie pisemnych urlopów!!! Nie polecam firmy Ukraińcom bo to kompletna dyskryminacja i kierownictwo firmy nie reaguje na to zasłaniając się tym panem Włodykiem, wszyscy wiedzą że ustawia Ukraińców i nie tylko wielu Polaków odchodzi przez niego, niektórzy pracowali za więcej niż 5 lat, ale Włodyk robi tak, że rezygnuje albo rzuca tak, że ludzie są zwalniani zgodnie z artykułem!!! każdy pracownik firmy potwierdzi, że Włodyk nienawidzi Ukraińców!!! kierownictwo firmy nie odpowiada na skargi na Włodyka, a on wprost mówi, że nie chcesz robić czegoś, co nie należy do obowiązków pracownika, mówi (usunięte przez administratora) na Ukrainę !!! dyskryminuje, a ludzie pracują bo nie ma wyjścia, a on to wykorzystuje i dyskryminuje, więc ludzie są zwalniani z artykułu (usunięte przez administratora)

Robert
@Aleksandr

Jakoś tylu Ukraińców pracuje i nie są dyskryminowani tylko jeden ;). Oj, coś mi tu śmierdzi.

@Robert

Udowodnicie to nie w komentarzach, ale bałaganu w firmie jeszcze niewiele zostało od 1, Ukrainca dyskryminacja zostanie wrzucona, takie (usunięte przez administratora) będą przewijane i będzie śmierdzieć jeszcze bardziej!!!

@Robert

jak będzie kontrola firmy to zobaczysz co ci Ukraińcy powiedzą i wtedy będzie wesoło!!!

Jakub

Jak się tak zachowuje to nie można zgłosić tego przełożonemu? Piszesz że wszyscy go znają. To znaczy ze wszyscy też tolerują jak tak traktuje pracowników?

@Jakub

kierownictwo firmy nie odpowiada na skargi na wlodyka !! w zeszłym roku było wiele skarg i wszystko jest takie samo

Vladek jest wymagający, ale sprawiedliwy, jeśli nie chcesz pracować, masz tyle, ile możesz

@Aleksandr

Włodyk zwalnia Ukraińców z artykułu, bo nie chce, żeby Ukraińcy pracowali w jego chalie i to jest norma!!! W firme mera metal

@Anonim

zapytaj Vlodika dlaczego Grzeszyk który od 2 lat nigdy nie pracował w lakierni jak nie ma pracy poza sezonem, na podestach ale wszyscy pracownicy pracują i taka jest sprawiedliwość!!!

@Aleksandr

Jakoś Polacy nie narzekają na niego, ale jak się nie chce pracować tylko pić wódkę i potem marudzić że ukry dyskryminowani są to tak jest, a jak na podestach nie ma roboty a wam na lakierni nie chce się robić to zawsze możecie wracać do siebie, Włodzimierz jest konsekwentny

Spawacz

A to dobre, Polacy jak najbardziej narzekają na "pana Wlodyka" tylko nie robią tego w komentarzach na stronie o której istnieniu dyrekcja nawet nie wie...

Aleksandr

jak przyjedzie pip to im to udowodnisz, wstydzisz się kierownictwu które obejmuje takich włodyków!!!

Aleksandr

zwolnić z artykułu za nieobecność, który Włodzik ukrywał urlopy ! wstyd dla wszystkich, którzy poddeozhal z kierownictwa w tym oszustwie Vlodyka i wszyscy będą pociągnięci do odpowiedzialności przed prawem! Włodyk myślał, że jest Ukraińcem i nic by nie zrobił, ale są ludzie, którzy nie wrzucają do dołu tych, którzy mają wojnę w kraju!

ha ha ha nie wierzę że Ukraińcy piją wódkę w pracy a gdyby tak było to zwolnienie za pyanstyo a nie za nieobecność co włodyk chował urlopy!!!

@Aleksandr

Не рекомендую Украинцям эту фирму!!!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mera Metal S.A.?

Tak.

Ooo

Jak najbardziej ale tylko na stanowiskach takich jak dyrektor.

Iwona
@Ooo

Na takie poważne stanowisko można dostać się bez doświadczenia?? Jestem w szoku.

Tak

Nie polecam Ukraińców tam są dyskryminowani + usuwaj komentarze, które otwierają oczy innym pracownikom!!!

Czy w Mera Metal S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

raz na 5 lat 150 zł

Kol

Nie coś takiego jak social w tej firmie nie występuję I jak zapewnia Góra nie zobaczysz go

Jolanta
@Kol

dziwne bo ktoś niżej pisze że podstawowy socjal jest. A to czym oni ogólnie pracowników motywują żeby chciało im się pracować? Są jakieś elementy "pozytywnej motywacji"?

Nie, jedyne benefit to pensja na czas

Edyta

no chyba raczej nie do końca? bo wtedy po co miałbyś tutaj niby pracować.... Czym jeszcze Cię tu motywują, do tego, żeby jednak zostać?

Ciekawy

Jak sytuacja zarobków i stabilności pracy obecnie?

Remik

@erykt Mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Bo ja jestem innego zdania, tylko ja lubię pracować!!

Ksiądz
@Remik

Ewidentnie odpowiedź kierownictwa tej "firmy"

Honorata
@Ksiądz

Odpowiedź? Przecież ten ktoś pyta. Gorzej, że na tej Waszej stronie nikt z Was nie odpowie, ile zarabiacie jako spawacze. Człowiek szuka roboty, a dowiedzieć sie nic nie można. Taki z Ciebie i "ksiądz"

Prezes "ż" robi przekręty. to nie są informacje z palca wyssane, tylko powiedziane z górnego środowiska firmy

Jozin z Bazin

Pracuję kilka miesięcy i mogę obiektywnie napisać,że da się pracować.Narzekają na ogół ci którym się nie chce robić.Płacą na czas ,podstawowy socjal jest,a jak ktoś patrzy,że nie ma karty multisport,to niech idie pracować do korpo.N apierwszy rzut oka widok nie jest zachecajacy,ale to tylko pierwsze wrazenie.Ludzie sa ok,atmosfera w miare luzna.Zarobki nie sa rewelacyjne i raczej sa wypadkową negocjacji,ale niech nikt nie liczy na kokosy.Według mojej wiedzy na stanowisku referenta mozna wynegocjować ok. 2500 netto.

Jakub
@Jozin z Bazin

Zastanawia mnie, czy pracodawca dba o pracowników pod kątem rozwoju zawodowego? Organizowane są cykliczne szkolenia i kursy, które mają za zadanie podnieść kwalifikacje zatrudnionych osób? Osoby ambitne mogą dobrze czuć się, pracując w firmie Mera Metal?

@Jozin z Bazin

Jaki socjal bo łazienka i woda w kranie to nie socjal?

Krystyna

Czyli - jak rozumiem - nie zgadasz się z @Jozin z Bazin w kwestii socjalu w Mera Metal. Ja z kolei słyszałam, że ponoć w tej firmie oferują wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji wraz z premią motywacyjną. Jak to jest z tą premią? Faktycznie można na nią liczyć?

Bumcyckcyk
@Jakub

Nie. Nieważne czy pracujesz po 10-12h czy 8 i do domu nikt tego nie doceni oprócz oczywiście kasy za nadgodziny. Następnego dnia jesteś traktowany jak ten co przyjedzie na 6 i wyjdzie o 14 i przelazi 8h

Jeden wielki bałagan, brak porozumienia z kierownictwem, brak podstawowych środków ochronnych dla pracowników, warunki sanitarne to jakaś tragedia, w toalecie smród i (usunięte przez administratora) Serdecznie nie polecam

TO PRAWDA ! ! ! TRAGEDIA TRAGEDIA TRAGEDIA

Jakie wartości są cenione w Mera Metal S.A.?

zeetoos

Żadne

Krystyna
@zeetoos

Nie rozumiem dlaczego piszesz, że żadne wartości nie są cenione. Czy jesteś pracownikiem firmy? Podejrzewam, że firma posiada jakieś wymagania odnośnie kandydata. Czy nie docenia gdy pracownik je spełnia i się wykazuje?

Wsadd
@Krystyna

Każdego biorą jak leci

pytanie

jak wygląda praca w kontroli jakości? jakie umiejętności zakład oczekuje wobec kandydata starającego się o pracę?

Karol

Mam wrażenie, że ktoś pomylił firmy. Ewentualnie wpis inspirowany przez konkutrencję

Asd

Kabaret. Niby jesteś dogadany przed przyjściem do pracy, ale jak już przyjdziesz, to dostajesz umowę z jakąś śmieszną stawką godzinową (księgowa się pomyliła, ale wyrównamy pod koniec miesiąca - ściema) i zapewnienia o premii itp. Po miesiącu okazuje się, że pracowałeś za minimalną krajową.(usunięte przez administratora)

Zuza

@kontrola gdzie widzisz ta ofertę pracy?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Mera Metal S.A.?

meradrewno

Całe wynagrodzenie wpływa na konto bankowe albo jak nie masz to odbierasz gotówkę w biurze.

Zostaw merytoryczną opinię o Mera Metal S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mera Metal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mera Metal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mera Metal S.A.?

Mera Metal S.A.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Małowiejska 31
    04-962 Warszawa