Opinie o Ok Job Sp. z o.o. w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ok Job Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ok Job Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ok Job Sp. z o.o. w Jarosław

Zdecydowanie nie polecam tej agencji pracy, mając na myśli jakąkolwiek współpracę. Każdy ma prawo mieć swoją opinie, a ja mam opinie taką, że drugi raz nie chciałbym współpracować z tą firmą.

@Michał

Witam serdecznie Panie Michale, czy możemy poznać powód Pana niezadowolenia ze współpracy z naszą firmą? Będę niezmiernie wdzięczna za udzielenie odpowiedzi, dołożymy wszelkich starań, by poprawić jakość naszych usług. Pozdrawiam.

Wyjaśnisz kwestie związane z tym wspomnianym kapitalizmem? Czemu został określony jako dziki? Co się dzieje w trakcie pracy? chce mieć jasność, bo już kiedyś opcja zatrudnienia mnie interesowała

@pracownik Nowy wpis

Firma nie stosuje się do umowy, wypłata do 10 a kasy dalej nie ma mimo że w weekend nie dochodzą przelewy, a gdy dzwonisz do Pani O. Z agencji to wyłącza telefon

Barbara Nowy wpis

Hej, czy agencja jest? Widzę mieszane sa opinie, ale jest ich mało, czy ktoś kto obecnie pracuje przez agencję może napisac coś więcej? Znalazłam oferte pracy na produkcji, ponoć to lekka praca. Stawka godzinowa to 24,5 brutto, ale podobno wchodzi do tego premia miesięczna 500 zł i premia za frekwencje 300 zł. No to już coś, tylko jakie zasady są co do tej premii miesięcznej?

@Michał

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ok Job Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko SZWACZ / SZWACZKA powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zespół OKJOB

Вітаємо! Дуже дякуємо за відгук! Ми раді, що ви повністю задоволені співпрацею з нашим агентством. Ваша думка дуже важлива для нас і впливає на якість наших послуг.

Alicja

Koordynator pracowników z językiem ukraińskim ile zarobi? Pytam w sprawie tej oferty pracy, która jest opublikowana. Proszę o dokładne informacje i pozdrawiam.

Izabela
@Alicja

Witam serdecznie, to miejsce przeznaczone jest do wystawiania opinii na temat firmy. Wszelkie pytania dot. ofert pracy proszę przesyłać na adres e-mailowy biuro@okjob.com.pl lub można skontaktować się telefonicznie z działem rekrutacji pod numerem: +48 533 585 555. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od godz. 8:00 - 16:00. Pozdrawiam.

Aleksandra
@Izabela

w takim razie sama teraz byłabym ciekawa czyjegoś zdania odnośnie zatrudnienia na tym stanowisku. Specyfika pracy jakoś mocno się różni ze względu na obsługę osoby o konkretnej narodowości? Jak praca koordynatorów jest obecnie tutaj zorganizowana?

Interesuje mnie praca na stanowisku Operator Maszyn. Czy 5000 PLN podczas pracy na pełen etat są w tej branży satysfakcjonujące?

Zespół OK JOB

Jeżeli jest Pan/i zainteresowany/a ofertą pracy na wskazanym stanowisku pracy, to proszę o przesłanie swojej aplikacji. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami i dokładnie przedstawiamy warunki zatrudnienia. Pozdrawiam

Mariia

Працювала через агенцію на Лірі в Тихах.Проблем ніколи небуло.Гарне відношення координаторів.Часто зверталася з різними питаннями,бо перший раз в Польщі.Однозначно рекомендую агенцію Оk Job

Ihor

Oszukują na godzinach . Zleceniodawców tez oszukują . Środowisko LGTB . Uważać na siedzenie !!!!!!!!!!

@Ihor

Jeżeli ma Pan jakieś wątpliwości, proszę o kontakt bezpośrednio z firmą. Godziny są zliczane na podstawie listy obecności pracownika (do której każdy ma wgląd), także nie ma możliwości na (usunięte przez administratora) Czasami zdarza się, że pracownik błędnie interpretuje pasek wynagrodzeń, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiam.

Qwerty123

Працював на Ліре в Тихах, дуже сподобалось відношення агенції, завжди помогають, завжди щось підкажуть, с ЗП ніколи проблем не було, все вірно та чесно, РЕКОМЕНДУЮ

Ok Job Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Operator. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 11900 PLN?

Zespół OK JOB

Oferta pracy jest już nieaktualna, rekrutacja zakończona. W przyszłości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Kontakt: +48 533 585 555

Firma Ok Job Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko operator produkcji. Czy dalej można tam aplikować?

Zespół OK JOB

Witam, w jakiej miejscowości interesuje Panią/Pana oferta pracy ? Prowadzimy rekrutacje na wspomniane stanowisko w różnych lokalizacjach. Zapraszamy do kontaktu z biurem, z przyjemnością przedstawimy nasze propozycje pracy +48 533 585 555 .

Nie polecam tej agencji opóźnione wypłaty nie trzymają się umowy

@.

Witam, Nie ma możliwości, by wynagrodzenia były wypłacane z opóźnieniem. Działamy jedynie w oparciu o umowy o pracę, która jest najbardziej bezpieczną formą zatrudnienia. Wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z warunkami określonymi w umowie i sumiennie tego przestrzegamy. Pozdrawiam

Podobno pracując w firmie Ok Job Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 3800 PLN. Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Zespół OK JOB

Witam serdecznie, oczywiście, że jest taka możliwość. Każdy pracownik zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę. Każda z ofert oferuje dodatkowe premie, np. premię absencyjną, premię wydajnościową, premię jakościową , premie kwartalną czy też powitalną. Dodatkowo jest możliwość pracy na nadgodzinach, które są wypłacane zgodnie z kodeksem pracy (+50%/100%). Tak więc, poziom wynagrodzenia zależy od ilości przepracowanych godzin oraz sumienności pracownika. W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy

Toki

Nie polecam współpracy z tą agencją (usunięte przez administratora) dna . Pracownicy nie wykwalifikowani . Na budowę przysłali ludzi w trampkach . Zwykli naciągacze na kasę. Nie wywiązują się z umowy podpisanej !!! Nie polecam . Trzeba było dawać ich pracownikom pieniądze na jedzenie bo dziadu nie płaciły Ok Job. Omijać szerokim łukiem . Powinni pozamykać takich naciągaczy i wyzyskiwaczy jak Ok Job.!!!

@Toki

Nie zgadzamy z treścią opinii. Nasza Agencja nie współpracuje z firmami budowlanymi, także nie ma możliwości, by nasi pracownicy zostali niepoprawnie potraktowani. Zawsze wynagrodzenia wypłacamy na czas, zgodnie z ilością przepracowanych godzin i kodeksem pracy. Jeżeli budzi to Państwa wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z biurem. Z wyrazami szacunku.

Kolya

Работал на Lear Mielec заводе. +Работа не сложная, монотонная,нормальная. -Зп - самая минимальная ставка в час 16.67 брутто. Не советую устраиваться на работу через Окjob фирму на этот завод. -Жилье 350зл(хостел). В комнатах плесень в ванной грибок. Поселили с людьми с короновирусом,которые живут на самом верхнем этаже и бегают курить вниз все время. -Кураторы ни в чем не помогают(песель сам делай карту сам, медосмотр.) -Говорят, что до работы 5 минут,по факту 25-30 минут пешком, до бедренки где-то так же. Лучше снимать свое жилье, если едете парой трудиться. -За первый месяц работы не платятся бонусы(субботы, воскресенья).

Mykola

Praca dobra mnie nie oszukali, płaca dobrze

Victoriia

Wszystko ok. Płatności bez problemu. Bieżący kontakt z koordynatorami. Pomagają rozwiązać problemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ok Job Sp. z o.o. - Jarosław

• Jak się pracuje w Ok Job Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ok Job Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ok Job Sp. z o.o.?

Ok Job Sp. z o.o.
  • Podzamcze 41 lok. 102