vis a vis s.c. łukasz knap i przemysław rączka

Jarosław

Opinie o vis a vis s.c. łukasz knap i przemysław rączka

pracownik maszyn budowlanych 2012-06-28 20:22:04
witam wszystkich zainteresowanych pracą w tej agencji. ( usunięte przez administratora ) Gdyby ktos miał oferte pracy to naprawde odradzam. ( usunięte przez administratora )
STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!
op 2012-06-29 15:07:53
Dokładnie jak mówicie. ( usunięte przez administratora )MAM NADZIEJE ZE OSOBY WYRAZAJĄCE CHĘĆ PRACY W VIS & VIS s.c DOBRZE SIE ZASTANOWIĄ
ada 2012-09-11 19:42:11
równiez bardzo odradzam ta agencje. pracowałam w iej kilka miesięcy i bardzo żałuje. niewypłacalni.
prezes 2012-10-28 09:34:05
zajebista agecja pracy bo dają prace kto chce pracowac nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cie głupot że niepłacą bo są wypłacalni
pracownik 2012-10-30 10:32:08
Prace dostalem po ok. 2 tyg. od zaniesienia podania. Stawka w porzadku. Na razie wszystkie wyplaty dostaje na biezaco (akurat nawet dzis). O co chodzi z tym niewyplacaniem?????
robotnik 2013-01-25 14:38:20
Agencja ok. pracowałem przy budowie drogi (3 miesiace) - nie było z niczym problemu. Dobra kasa. Szkoda, że już skończyliśmy. W tym roku też chętnie pracowałbym w vis a vis.
Mrozik 2013-02-03 06:53:48
Niestety,lecz zawiodę swą opinią tych,którzy źle wypowiadają się na temat w.w agencji pracy. Moja współpraca układa się nadal na wielki pozytyw,i nie odradzam a wręcz zachęcam do podjęcia pracy w vis a vis,tzn te osoby , które naprawdę mają chęć pracować.
Pozdrawiam.(usunięte przez administratora)
TAK SOBIE TŁUMACZ 2013-02-14 23:06:14
TAK SOBIE TŁUMACZ. PRACODAWCA ZAWSZE MOŻE NAPISAĆ DOBRY KOMENTARZ O SOBIE. ALE TO JA I MOI JA KOLEDZY PRACOWALIŚMY W TEJ FIRMIE. TO MY NIE OTRZYMYWALIŚMY WYNAGRODZENIA I TO MY MUSIELIŚMY BŁAGAĆ O PIENIĄDZE BO NIE BYŁO CO DO GARKA WŁOŻYĆ............ DOPIERO PO KILKU MIESIĄCACH I INTERWENCJI OTRZYMALIŚMY ZALEGŁE WYNAGRODZENIE. NA DODATEK O KILKASET ZŁ MNIEJ
robotnik 2013-04-22 12:37:19
Pamiętam rozgoryczonych, rzucających epitetami robotników, którym świat się zawalił, bo wypłata była opóźniona o kilka dni (takie realia podczas budowania dróg w Polsce...). Odgrażali się, zostawili robotę. I z tego co wiem, dalej pytają o pracę w tej samej firmie. To po co te wszystkie sceny rozpaczy? I wylewanie żalu na necie? Żałosne....
skun90 2013-05-11 17:45:41
Ja tam pozytywnie oceniam współprace może kasa nie była zawsze na czas ale kto chciał ten sie dogadał. dziekuje za mozliwosc zarobienia i pozdrawiam
JB 2013-07-22 13:08:23
uwaga agencja jest naprawdę nie wypłacalna pracowałem u nich dwa miesiące i np kasę za kwiecień dostałem dopiero w czerwcu po długim upominaniu się a pieniędzy za maj jeszcze nie otrzymałem upominam się już ponad miesiąc i ciągle jestem odsyłany itd obecnie kontakt zarówno z właścicielami jak i biurem się urwał bo nie odbierają telefonów oraz nie odpisują na maile. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!! to są ZŁODZIEJE a nie pracodawcy. Powinno się takich ludzi jak oni podawać do sądu i gnębić a nie dawać jeszcze zarobić i żyć bezkarnie
JB 2013-07-30 12:50:18
Ależ oczywiście że są to mili ludzie (jak wszyscy oszuści) znajdą Ci pracę naobiecują bóg wie czego następnie wezmą za ciebie pieniądze a o wypłatę będziesz się musiał upominać, oni będą sympatycznie cię spławiać aż w końcu z wielkiej łaski dostaniesz wypłatę znacznie mniejszą od tej którą powinieneś dostać. Przez cały ten czas będziesz miał wrażenie że osoby z agencji mają z ciebie niezły ubaw ;)
anonim 2013-08-04 17:30:11
dokładnie tak, pracodawca płaci im za ciebie oni oczywiście pobierają sobie wszelkie prowizje a tobie nie wypłacają wcale no chyba że się zaczniesz upominać o kasę to po dłuższym okresie dostaniesz jakąś marną część swojej wypłaty
mikael 2014-04-10 19:00:40
No dokładnie, takie agencje zajmuja się nie tylko papierkami i formalnościami ale i rekrutacją, to czesto czasochłonne i niewygodne.
Janek 2014-05-27 20:49:05
Nie wiem czemu dla Ciebie jest to takie niewygodne, odpowiednio wykwalifikowana osoba powinna sobie z tym radzic bez problemu, chyba, że w vis a vis takich nie ma.
marta 2014-12-02 18:10:04
Pracowałam na podobnym stanowisku i wiem jak jest :-) Łatwo nie było, ale wspominam miło- dużo sie tez nauczylam. Powaznie i odpowiedzialnie podchodzilam do swoich obowiazkow. Dlatego tez szukam pracy jak najblizej zblizonej do poprzedniej. Napiszcie jakie wymagania są stawiane nowemu pracownikowi? Nalezy spodziewac sie delegacji??
rekruTeresa 2015-02-04 16:04:36
vis a vis s.c. łukasz knap i przemysław rączka zajmuje się również rekrutacją o czym wspomnieliście wcześniej i jest to dla mnie rewelacyjna wiadomość. od kilku lat pracują w różnych w firmach w HR i uważam się za specjalistkę od tego tematu. czy w takim razie znajdzie się dla mnie jakieś miejsce pracy tutaj?
miranda 2015-02-20 18:13:45
a dlaczego tak wyplacaja marnie i po czasie wynagrodzenie ktos doswiadczony podzieli sie swoimi doswiadczeniami w tej sprawie bo czasami działamy pod wpływem emocji i piszemy co nam sie podoba a wazne jest szczerosc w poszukiwaniu pracy czy mozna liczyc na wasza pomoc z góry dziekuje bardzo wszystkim pozdrawiam..
fikus 2015-03-07 17:27:56
jeżeli jesteś tak świetną specjalistką to chyba będziesz przewyższała swoimi umiejętnościami te firmę. Przynajmniej do takich wniosków spokojnie można dojść czytając to co ludzie tutaj o nich piszą momentami. Po za tym od znajomych słyszałem również , że deliktanie mówiąc wspólpracowali już z bardziej profesjonalnymi firmami
ktoś 2015-06-20 14:38:59
Od ponad roku oczekuję za zwrot wynagrodzenia z tej firmy. Najpierw obiecywano, że będzie za tydzień, jutro, teraz brak odzewu. Skierowałem sprawę do sądu...
ola 2016-05-14 08:58:21
Wiadomo, że każdemu może zdarzyć się pomyłka i ktoś nie dostanie pieniędzy ale skoro była to jedna osoba to myślę, że nie ma się czym martwić
Robert 2016-11-02 16:43:00
Mnie też nie wypłacono, jeszcze byłem zastraszany....
Zostaw swoją opinię o vis a vis s.c. łukasz knap i przemysław rączka - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vis a vis s.c. łukasz knap i przemysław rączka