Opinie o Vis A Vis s.c. Łukasz Knap i Przemysław Rączka w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Vis A Vis s.c. Łukasz Knap i Przemysław Rączka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vis A Vis s.c. Łukasz Knap i Przemysław Rączka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vis A Vis s.c. Łukasz Knap i Przemysław Rączka w Jarosław

Magda Nowy wpis

@remigiusz a ty wiesz coś więcej o firmie?

ktos Nowy wpis

Czy zamierzają Panowie zapłacić wynagrodzenie praownikom, którzy założyli sprawę w sądzie? Nadal czekam...

mnijk Nowy wpis

Nie otrzymałam wynagrodzenia za pracę poprzez agencję tych Panów, złożyłam sprawę w Sądzie. Nie polecam!!!

Robert Nowy wpis

Mnie też nie wypłacono, jeszcze byłem zastraszany....

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Vis A Vis s.c. Łukasz Knap i Przemysław Rączka spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ola

Wiadomo, że każdemu może zdarzyć się pomyłka i ktoś nie dostanie pieniędzy ale skoro była to jedna osoba to myślę, że nie ma się czym martwić

ktoś

Od ponad roku oczekuję za zwrot wynagrodzenia z tej firmy. Najpierw obiecywano, że będzie za tydzień, jutro, teraz brak odzewu. Skierowałem sprawę do sądu...

miranda

a dlaczego tak wyplacaja marnie i po czasie wynagrodzenie ktos doswiadczony podzieli sie swoimi doswiadczeniami w tej sprawie bo czasami działamy pod wpływem emocji i piszemy co nam sie podoba a wazne jest szczerosc w poszukiwaniu pracy czy mozna liczyc na wasza pomoc z góry dziekuje bardzo wszystkim pozdrawiam..

rekruTeresa

vis a vis s.c. łukasz knap i przemysław rączka zajmuje się również rekrutacją o czym wspomnieliście wcześniej i jest to dla mnie rewelacyjna wiadomość. od kilku lat pracują w różnych w firmach w HR i uważam się za specjalistkę od tego tematu. czy w takim razie znajdzie się dla mnie jakieś miejsce pracy tutaj?

fikus
@rekruTeresa

jeżeli jesteś tak świetną specjalistką to chyba będziesz przewyższała swoimi umiejętnościami te firmę. Przynajmniej do takich wniosków spokojnie można dojść czytając to co ludzie tutaj o nich piszą momentami. Po za tym od znajomych słyszałem również , że deliktanie mówiąc wspólpracowali już z bardziej profesjonalnymi firmami

marta

Pracowałam na podobnym stanowisku i wiem jak jest :-) Łatwo nie było, ale wspominam miło- dużo sie tez nauczylam. Powaznie i odpowiedzialnie podchodzilam do swoich obowiazkow. Dlatego tez szukam pracy jak najblizej zblizonej do poprzedniej. Napiszcie jakie wymagania są stawiane nowemu pracownikowi? Nalezy spodziewac sie delegacji??

Janek

Nie wiem czemu dla Ciebie jest to takie niewygodne, odpowiednio wykwalifikowana osoba powinna sobie z tym radzic bez problemu, chyba, że w vis a vis takich nie ma.

mikael

No dokładnie, takie agencje zajmuja się nie tylko papierkami i formalnościami ale i rekrutacją, to czesto czasochłonne i niewygodne.

dokładnie tak, pracodawca płaci im za ciebie oni oczywiście pobierają sobie wszelkie prowizje a tobie nie wypłacają wcale no chyba że się zaczniesz upominać o kasę to po dłuższym okresie dostaniesz jakąś marną część swojej wypłaty

JB

Ależ oczywiście że są to mili ludzie (jak wszyscy oszuści) znajdą Ci pracę naobiecują bóg wie czego następnie wezmą za ciebie pieniądze a o wypłatę będziesz się musiał upominać, oni będą sympatycznie cię spławiać aż w końcu z wielkiej łaski dostaniesz wypłatę znacznie mniejszą od tej którą powinieneś dostać. Przez cały ten czas będziesz miał wrażenie że osoby z agencji mają z ciebie niezły ubaw ;)

JB

uwaga agencja jest naprawdę nie wypłacalna pracowałem u nich dwa miesiące i np kasę za kwiecień dostałem dopiero w czerwcu po długim upominaniu się a pieniędzy za maj jeszcze nie otrzymałem upominam się już ponad miesiąc i ciągle jestem odsyłany itd obecnie kontakt zarówno z właścicielami jak i biurem się urwał bo nie odbierają telefonów oraz nie odpisują na maile. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!! to są ZŁODZIEJE a nie pracodawcy. Powinno się takich ludzi jak oni podawać do sądu i gnębić a nie dawać jeszcze zarobić i żyć bezkarnie

skun90

Ja tam pozytywnie oceniam współprace może kasa nie była zawsze na czas ale kto chciał ten sie dogadał. dziekuje za mozliwosc zarobienia i pozdrawiam

robotnik

Pamiętam rozgoryczonych, rzucających epitetami robotników, którym świat się zawalił, bo wypłata była opóźniona o kilka dni (takie realia podczas budowania dróg w Polsce...). Odgrażali się, zostawili robotę. I z tego co wiem, dalej pytają o pracę w tej samej firmie. To po co te wszystkie sceny rozpaczy? I wylewanie żalu na necie? Żałosne....

TAK SOBIE TŁUMACZ

TAK SOBIE TŁUMACZ. PRACODAWCA ZAWSZE MOŻE NAPISAĆ DOBRY KOMENTARZ O SOBIE. ALE TO JA I MOI JA KOLEDZY PRACOWALIŚMY W TEJ FIRMIE. TO MY NIE OTRZYMYWALIŚMY WYNAGRODZENIA I TO MY MUSIELIŚMY BŁAGAĆ O PIENIĄDZE BO NIE BYŁO CO DO GARKA WŁOŻYĆ............ DOPIERO PO KILKU MIESIĄCACH I INTERWENCJI OTRZYMALIŚMY ZALEGŁE WYNAGRODZENIE. NA DODATEK O KILKASET ZŁ MNIEJ

Mrozik

Niestety,lecz zawiodę swą opinią tych,którzy źle wypowiadają się na temat w.w agencji pracy. Moja współpraca układa się nadal na wielki pozytyw,i nie odradzam a wręcz zachęcam do podjęcia pracy w vis a vis,tzn te osoby , które naprawdę mają chęć pracować. Pozdrawiam.(usunięte przez administratora)

robotnik

Agencja ok. pracowałem przy budowie drogi (3 miesiace) - nie było z niczym problemu. Dobra kasa. Szkoda, że już skończyliśmy. W tym roku też chętnie pracowałbym w vis a vis.

Prace dostalem po ok. 2 tyg. od zaniesienia podania. Stawka w porzadku. Na razie wszystkie wyplaty dostaje na biezaco (akurat nawet dzis). O co chodzi z tym niewyplacaniem?????

Zostaw merytoryczną opinię o Vis A Vis s.c. Łukasz Knap i Przemysław Rączka - Jarosław

Vis A Vis s.c. Łukasz Knap i Przemysław Rączka