Opinie o Bumax Piotr Tymoszuk w Kleszczele

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bumax Piotr Tymoszuk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumax Piotr Tymoszuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumax Piotr Tymoszuk w Kleszczele

Mirosław Nowy wpis

Witam wszystkich też byłem poszkodowany przez właściciela firmy ,wziął zaliczkę i nie zaczął wykonywania zleconej szafy ,po zgłoszeniu na policje i zajęciu się sprawą prokuratury ,przywiózł materiały ,i zleciłem drugiemu stolarzowi montaż .

oszukana

ludzie uważajcie na polecaną przez liroi merlin firme bumax jej szef to zwykły oszust piotr tymoszuk to najgorszy fachowiec jakiego spotkałam przerośniety sterydami chamski chlop w dodatku fatalny w tym co robi nie dość że mnie podrywał jakimiś beznadziejnymi tekstami to jeszcze ukradł mi na koniec perfumy uwaga oszukal też moich sąsiadow jak się póżniej okazało a przede wszystkim mnie na duże pieniądze a dodatkowo musiałam zamówić kolejną ekipę by skończyła i naprawiła co poprzednik spartolił Żenada, hańba i skandal że leroi merlin poleca takich bandytów w stanach bym ich pozwała a u nas kierownik do niczego sie nie przyzna nie pomoże bo sam sie boi o swoje stanowisko a moze tego bandziora juz sama nie wiem ,uważajcie szkoda nerwów. odradzam bumax spzoo

BUMAX Piotr Tymoszuk
@oszukana

Witam Panią Oszukaną! Pani opinia jest dla mnie zaskoczeniem, gdyż jest nie rzetelna, mijająca się z prawdą i bez jakichkolwiek podstaw merytorycznych. Po przeczytaniu Pani opinii, doszedłem do wniosku, że powodem nie jest zła jakość wykonania usługi (łazienki), lecz zwykła zemsta i zszarganie mojej dobrej opinii, na którą pracowałem przez 20 lat. Będąc REKOMENDOWANYM WYKONAWCĄ LEROY MERLIN z bardzo dobrą opinią dostępną w sklepach LM w całej Polsce, jak również współpracując z dużymi firmami, takimi jak: Agata Meble, Komandor, Beko, Sopro, Geberit, Mapei, nasuwa się jeden wniosek, że tak duże firmy nie podjęłyby współpracy z jak to Pani określiła "oszustem i partaczem". Wszyscy współpracownicy są na bieżąco kontrolowani, i przeprowadzane są ankiety u klientów, u których wykonane zostały usługi. Nawiązując do treści powyższej opinii, nasuwa mi się tylko jedna osoba. Jest to koordynatorka ze sklepu Leroy Merlin Hetmańska Ewa Czeszel. Nie obawiam się wyciągania takich wniosków, gdyż sama się Pani przyznała w swojej opinii do tego, że jest Pani pracownikiem LM, słowami "u nas kierownik...". A jest Pani jedyną osobą, która pracuje w LM, której wykonywałem jakąkolwiek usługę. Napisała Pani o tym, że oszukałem ją na duże pieniądze, co jest wierutnym kłamstwem, gdyż to Pani, nie rozliczyła się ze mną, do dnia dzisiejszego, za wykonaną usługę, którą wyceniłem poniżej kosztów, jakie powinna Pani ponieść za zakres prac, który został wykonany solidnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Jest Pani zwykłą oszustką, a na dodatek wprowadza Pani w błąd opinię publiczną, o złej jakości wykonywanych przeze mnie usług. Doprowadziła Pani do tego (może być Pani z siebie dumna), że inne koordynatorki nie wysyłają do mnie zleceń, gdyż wykorzystała Pani stanowisko, które Pani piastuje. Również próbowała Pani (spreparować dowody), w postaci rzekomych projektów Pani łazienki, które zostały sporządzone po wykonanej usłudze, i po piśmie od mojego prawnika, na co posiadam stosowną dokumentację. Wszystkie opinie, na różnych portalach: 1. https://forum.leroymerlin.pl/forum/bumax-piotr-tymoszuk,dyskusja,1227817.html 2. https://forum.leroymerlin.pl/forum/uwaga-na-piotr-tymoszuk-bumax,dyskusja,1226965.html 3. https://forum.leroymerlin.pl/forum/wlasny-dom,dyskusja,1226944.html podpisane są jako "oszukana". Czyli zmierza Pani do tego, aby być anonimową, co skłania do refleksji o tym, że treść Pani opinii nie jest zgodna z prawdą. Odnosząc się, do Pani opisu mojej osoby, jak również mojego wyglądu jest żenujące, bo nie ma nic wspólnego z wykonywanym zawodem. A to, że dobrze wyglądam, nie znaczy, że musiałem zażywać sterydy, wystarczy trochę ruchu i chęci, CO MÓGŁBYM PANI POLECIĆ (to w nawiązaniu do Pani podrywania). Wracając do treści Pani opinii, uprzedzam o tym, że fałszywe oskarżanie kogoś o kradzież, jest przestępstwem i nie omieszkam poczynić w tym celu odpowiednie kroki. Puentując swoją odpowiedź. Szczerze życzę Pani wszystkiego dobrego. Oby Pani w życiu, nie musiała się zmierzyć z sytuacją, w której ja się znalazłem, przez Panią. Wiem jedno, że ZŁA KARMA ZAWSZE POWRACA. Zalecam Pani odrobinę samokrytyki oraz refleksji nad swoim postępowaniem. Z poważaniem BUMAX Piotr Tymoszuk (nie sp z o o)

Ewa Czeszel Nowy wpis
@BUMAX Piotr Tymoszuk

Witam Panie Piotrze. Dopiero po tylu latach zobaczyłam jakie oszczerstwa wypisuje Pan pod moim adresem. Nie ja jestem tą "oszukaną" więc proszę usunąć ten wpis pod groźbą pozwu. proszę się dobrze zastanowić, bo nie tylko dla mnie, pracownika LM, wykonywał Pan remont. Nie pozdrawiam

Miroslaw Nowy wpis

Stanowczo nie polecam firmy w styczniu 2020 otrzymał zaliczkę na materiały ,na budowę szafy ,mamy pazdziernik szafy nie ma , zgłosiłem na policję (usunięte przez administratora)

Bumax Piotr Tymoszuk Nowy wpis
@Miroslaw

Panie Mirosławie, niezmiernie się cieszę, że wstawil Pan ta opinie, gdyz trzy tygodnie temu uległem wypadkowi, i zerwałem więzadła krzyżowe w kolanie (mam na to papiery). Po tej sytuacji, zgubiłem telefon i nie miałem możliwości z Panem się skontaktować, gdyz nie miałem nr telefonu. Proszę o telefon. Pozdrawiam Piotr.

Jasiek

Świetny pracodawca i dobra firma więc warto załapać się do pracy, polecam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bumax Piotr Tymoszuk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

XD

Nie ma za co. A tak z innej beczki (usunięte przez administratora) u was Włodek

Jak długo trwa proces awansu w Bumax Piotr Tymoszuk?

Bumax

Witam Droga awansu w mojej firmie jest uzależniona od umiejętności i zaangażowania. Jeżeli pracownik wykazuje Chęci do nauki i rozwijania się daje na to szansę i adekwatnie w miarę nabierania doświadczenia wynagradza go za to. Pozdrawiam

Bardzo dziękuję Panie Piotrze, za nową kuchnie na Święta! Profesjonalne wykonanie, doradztwo i przede wszystkim doświadczony człowiek. Polecam z całego serca! Wesołych świąt.

Czy polecacie usługi tej firmy? Jestem ciekaw opinii osób, które współpracowały z Bumax?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bumax Sp. z o.o. Piotr Tymoszuk?

Piotr Tymoszuk

Na chwilę obecną nie poszukuję pracowników. Gdyż jest to jednoosobowa działalność gospodarcza. BUMAX Piotr Tymoszuk, nie Sp. z o. o.

Norbert

Dość dawno był ostatni wpis na forum. Jest tak fajnie i dlatego nie piszecie?

Upokorzony

Pan Piotr jest arogancki podczas rozmowy. Traktuje klienta z góry. Szczerzy nie polecam!

@Upokorzony

Ciekawa opina!!!! Drogi UPOKORZONY zastanawiająca jest Twoja opinia. Nawet nie wiem jak się do niej odnieść bo jestem osobą dobrze wychowaną przez rodziców i podchodzę do każdego klienta z szacunkiem!!!! Mogę jedynie prosić o szczegółowy opis sytuacji to będę mógł się do tego odnieść.!!!! Mam prośbę do piszacych opinie o nie ukrywanie się jak tchórz za pseudonimami bo nie jest to poważne i mało wiarygodne. Każdy może wpisać głupotę aby kogoś zdyskredytować. Nazywa sie to hejt. Pozdrawiam!!!

Karolina montaż kuchni

Witam serdecznie Jestem zaskoczona powyższą opinią. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Pan Piotr robił u nas kuchnię. Wszystko dokładnie, solidnie - doradził wiele lepszych rozwiązań niż zakladalismy. Zostawiliśmy mu klucze od mieszkania, nigdy nie budził jakichkolwiek wątpliwości! I dlatego uważam że powyższy post jest napisany na wyrost... Chyba ktoś tu próbuje popsuć komuś opinię.. pan Piotr jest z polecenia naszych znajomych - oni są również zadowoleni z usług. Jeśli remont to bardzo polecam.. My niedługo zgłaszamy się do Pana Piotra z łazienką.

BUMAX Piotr Tymoszuk
@Karolina montaż kuchni

Pani Karolino, bardzo dziękuję za wystawienie opinii po wykonanej usłudze. Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Bumax Piotr Tymoszuk - Kleszczele

Bumax Piotr Tymoszuk
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Stacja Kolejowa 8C lok. 14
    17-250 Kleszczele