Opinie o Geoplus Przedsiębiorstwo Informatyczno-Geodezyjno-Budowlane Andrzej Rubczewski w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Geoplus Przedsiębiorstwo Informatyczno-Geodezyjno-Budowlane Andrzej Rubczewski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Geoplus Przedsiębiorstwo Informatyczno-Geodezyjno-Budowlane Andrzej Rubczewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geoplus Przedsiębiorstwo Informatyczno-Geodezyjno-Budowlane Andrzej Rubczewski w Elbląg

Grzesiek

Dlatego tak mało zarabiałem bo szmaty fałszywe informacje do szefa o mnie wystawiały. Ścierwa !!! (weźcie a nie weście z nerwów)

Grzesiek

Jakaś (usunięte przez administratora) wstawiła nick gregori. Kogo to wszystko obchodzi, weście (usunięte przez administratora) !!!

Krzysiek

pracowalem tam i ostrzegam przed ta firma! Po wpisach widze ze nic sie nie zmienilo. ciekaw tylko jestem dlaczego temat pewnej imprezy jednego z Dyrektorow, gdzie motywem przewodnim byla SAPERKA, nie zostal jeszcze poruszony. A zdjecia z niej krazyly po firmowych kompach :o Jakby jakis zdesperowany mlody adept sztuki geodezyjnej chcialby podjac prace w tej firmie proponuje zeby wkleil w komentarzch swojego maila, a z pewnoscia ktos zyczliwy wysle paczke ze zdjeciami z tej imprezy. Obejrzenie ich pomoze wczuc sie w klimat firmy :o

ciekawy
@Krzysiek

Krzysiek masz te zdjęcia?

Szczerydobólu

Pracodawca kolekcjonuje stażystów. Nie polecam tego gościa nikomu kto szuka pracy bo tu co najwyżej zmarnujecie część swojego życia a pod koniec stażu zostaniecie zwolnieni za absencję chorobową (nawet gdy nie chorowaliście) czy za coś wysłanego z palca.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Geoplus Przedsiębiorstwo Informatyczno-Geodezyjno-Budowlane Andrzej Rubczewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Niki

Firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy a tu takie bzdury na forum piszecie!!

fakty
@Niki

Oceniając obiektywnie to są tu wypowiedzi, które może i są zbyt wyolbrzymiane, ale przedstawiają w jakimś stopniu prawdziwe oblicze. Przede wszystkim w tej firmie wszyscy mają w umowie 2100 brutto i tyle. Lepiej mają pracownicy w Biedronce gdzie bankowo więcej zarabiają. Gospodarka idzie do przodu coraz więcej pracowników potrzeba na rynku pracy i kiedyś szef obudzi się sam w swojej firmie. Klepanie po ramieniu nie motywuje pracownika. Czas najwyższy żeby ktoś się obudził i spojrzał jakie są realia.

mariek
@Niki

Kiedy byłem w tamtym roku na rozmowie to szef tej firmy z uśmiechem zakomunikował mi że najniższa krajową dostane a ewentualne dodatki "pod stołem". Ale żeby się nie martwić jeśli spóźni się kilka dni z wypłata , bo na pewno ją dostanę :P Podziękowałem

Geospec

Po wyplacie stac mnie bylo w noc sywestrowa na 4 specjale. A jutro do pracy. Straszne.

świeżak

Podpowie ktoś jak zniechęcić prezesa do siebie na rozmowie kwalifikacyjnej? Dostałem skierowanie z PUPu ale czytając Wasze komentarze to wolę dalej szukać.

u_bot
@świeżak

Nikogo nie trzeba do niczego zniechęcać. Sytuacja w firmie się bardzo dużo poprawiła od kiedy zostały zwolnione osoby siejące ferment. Pracuje się sympatycznie, pieniądze wypłacane są na czas i wszystko zgodnie z umową. Atmosfera też jest o niebo lepsza. Pozostałe komentarze uważam za bzdurne i bezsensowne obecnie.

Gregory
@u_bot

Jesli jest wszystko zgodnie umowa to nawet gorzej, czyli ze nic pod stolem ten Siwy klamca nie daje :/ Atmosfera, gdy pracuje sie z takim szefem i malo bystrymi synami nie moze byc dobra. Ciekawe, kto zostal zwolniony? Czyzby kapneli sie, ze Piotr dorabia na boku na wlasnej dzialalnosci i delikatnie piszac nie lubi Andrzejka?

Bebe pracownik

Praca nudna (kliku klik), szef tej firmy kiedyś się doigra i straci uprawnienia bo kombinuje i oszukuje ośrodki dokumentacji (i nie tylko ośrodki, patrz opinie powyżej). Zarobki - najniższa krajowa + ewentualnie coś pod stołem (tym powinna zająć się skarbówka). I pamiętam te emocje gdy przychodził 10-ty i zastanawiasz się na co wydasz swoje "miliony". Eeee tzn. czy wydasz, eeeee znaczy czy w ogóle dostaniesz swoje "miliony". Zapomnij więc o mieszkaniu, bo nie masz szans na kredyt. Zapomnij też o zakładaniu rodziny bo cytuję prezesa "musisz zdecydować co jest dla ciebie ważniejsze, praca czy rodzina". Zapomnij o wakacjach bo "terminy gonią". I z tego co pamiętam tam zawsze "terminy gonią". Zarząd tej firmy to TATA prezes, SYN dyrektor generalny i SYN dyrektor administracyjny. Wszyscy bez pojęcia o nowoczesnej geodezji. Roboty w huk bo trzeba na "zarząd" pracować i zasuwać kilka robót na raz. Za nadgodziny nie płaci bo cytuje "masz przecież pracę zadaniową". W delegacjach jak nie zawalczysz to będziesz dygał od rana do zmierzchu, a jak zawalczysz to będziesz bebe pracownik. Wiem, że robił też jakieś chocki klocki z umowami przedłużanymi co miesiąc. Więc jeśli chcesz się rozwijać, nauczyć się fachu geodety to nie tam (nie ma nawet na czym). Jeśli jesteś hazardzistą to polecam, te "emocje" związane z wypłatą. Jeśli jesteś pracoholikiem, masz gdzieś rodzinę, znajomych i dziewczynę, uwielbiasz pić piwko słuchając "niesamowitych" opowieści z życia Andrzeja to ta praca jest dla Ciebie idealna a ty jesteś nienormalny.

dfgdfg

Ile ci zapłacili za wpis haha, albo to sam własciciel wpisał te frazesy..

els

Rozumiem, że w firmie nic się nie zmieniło ?

Niemiec płakał

Gdybym tam pracował golfa w kombi bym kupował.

Tomasz

To jest taka nudna, najmniej na rynku placaca firma. Glowne narzedzie pracy w terenie to RTK, zadanie -mierzenie budynkow. W biurze - na podstawie starych operatow liczenie.. czego? Budynkow! Ewidencja gruntow, budynkow i lokali to jedyny typ robot w tej firmie. Stad tez i teren i praca w biurze szybko sie nudza. Zarobki to tragedia. A i jeszcze na nich szef (slodkopierdzacy klamca) moze oszukac, jako ze preferuje on placenie najnizszej krajowej, a resztka pod stolem jest dawana. Ponadto klimat tzw. firmy rodzinnej. W komentarzach wyzej ladnie opisane. Ludzie przychodza do pracy i szybko odchodza. Praca w tej firmie tylko dla zdesperowanych, sado masochistow albo ludzi o silnej psychice.

Pawel

Syn szefa Andrzeja - Artur ma te sama przypadlosc co trener reprezentacji Niemiec Joachim Loew. Robi to co robi i wydaje mu sie ze nikt tego nie widzi :/ Sieje obrzydzenie i bakterie w firmie ten oblech...

Tanczacy z Jackiem

Witam Właśnie dziś zakończyłem pracę w tej "pseudo" firmie. Wszystko co w komentarzach jest 100% prawdą!!! Pracowałem niespełna 3 miesiące(o 3 za dużo) bez żadnej umowy chociaż była mi obiecywana. O pensje musiałem się upominać.Cytat szefa tej firmy jest bezcenny " U mnie nie było jeszcze tak żebym komuś nie zapłacił". Na temat syna szkoda słów.... zero pojęcia o geodezji.Odradzam !!!

Marcel

Nieee, no zartowalem!!! :) Szef tej firmy krzak jest wyjątkowo nielubiany przez pracowników. Facet lubi dużo obiecywać, w dodatku bajkopisarz. Na początku pozuje na miłego starszego Pana, ale jak przychodzi do płacenia np. za nadgodziny to wychodzi szydło z worka - nie płaci!!! Szczególnie lubi zatrudniać świeżych absolwentów przez Urząd Pracy. Dopóki Urząd płaci jest ok, potem do widzenia. Praca to taka mało ambitna klikanina. Bardzo mocno nie polecam tej firmy!!!

Marcel

Osobiście polecam pracę w tej firmie. Jako młody pracownik zdobyłem tam duże doświadczenie oraz znalazłem wielu wspaniałych znajomych. Zarobki jak na pierwszą pracę mogły być, zresztą jak wszędzie. Atmosfera fantastyczna, praca w młodym dynamicznym zespole. Z łezką w oku wspominam pracę tam...

Krzysiek

Jeśli lubisz pomagać charytatywnie to ta firma właśnie jest dla Ciebie. Wysokie wynagrodzenie (1250-1300zł), wypłata nie na czas (a po co pieniądze, jak z poprzedniej wypłaty tyle zostało, że nie wiesz co robić). Jest też druga strona medalu, a mianowicie można się uśmiać do woli. "Zapach" obiadu - bezcenne, czy w innych firmach to poczujesz? Przed podjęciem decyzji proponuję sprawdzić sobie w Google Maps siedzibę firmy, aktualnie sprawdzam i widzę dom oraz psa - mój komputer chyba jest za stary, albo coś z nim nie tak ...

byly pracownik

Ta firma to niezły żart. Siedziba firmy jest w domu jednorodzinnym (bo tak najtaniej) Prezesa Rubczewskiego na 2 piętrze. Na 1 piętrze jest sypialnia Prezesa Andrzeja i jego pokój ("biuro"). Po całym biurze biegają kot i pies rodziny Rubczewskich:) Sami Rubczewscy to taka Rodzina Addamsów. Andrzej to wyjątkowo żenująca postać. Swoich synów Prezes Andrzej dumnie nazywa Dyrektorami (naprawdę!!!). Synowie nie są geodetami, po prostu Pan Andrzej zatrudnia ich, bo nigdzie indziej nie dostaliby pracy. Najlepsze jest to że człowiek, który trzyma firmę w garści, prawa reka szefa, wprost nienawidzi Rubczewskich. Polityka firmy to zatrudnianie za najmniejszą krajową. Warunki pracy i sama praca są bardzo złe. Jakośc wykonywanych przez tą firmę robót jest na niskim poziomie. Jest duża rotacja, co chwilę są nowi pracownicy. Bardzo odradzam podjęcie pracy w Geoplusie. Chyba, że ktoś jest bardzo bogaty i chce na własne oczy zobaczyć znaczenie starego rosyjskiego powiedzenia "I śmieszno, i straszno". ps. Toaleta na 2 piętrze często jest zapchana. Wtedy Dyrektorowie mają za zadanie ją przepchać (poważnie:) ). Jest to prawdopodobnie jedyna w Polsce firma, gdzie obowiązkiem Dyrektorów jest przepychanie kibla. ps II. Jak ktoś nie wierzy to niech się tam zatrudni:) Tyle na temat tej "firmy".

Mr Dalton

Pronto :D o tej firmie niestety można powiedzieć niewiele dobrego. Gdyby nie kilka sympatycznych osób z dużym poczuciem humoru to każdy by tam zwariował. Bród, "zapachy" z kuchni i smarki na okularach są tam codziennością. Zarząd tej firmy to kilku spokrewnionych że sobą osobników nie rokujących szans na sukces poza tą firmą if u know what i mean... Możesz też zapomnieć o rozwoju swojej kariery tutaj. Podwyżka to mit dla nowych a co najwyżej można sobie "wpisać do portfolio", co w tym przypadku może Ci bardziej zaszkodzić niż pomóc jeśli ktoś w ogóle skojarzy tą firmę krzak. Wypłaty po terminie i w niepełnym wymiarze? Tutaj masz w pakiecie. Obcinanie pensji za chorobowe gratis. I nawet nie myśl że szef zlituje się bo nie masz co jeść albo twoje dziecko jest chore. Tutaj mógłbyś robić za darmo a jak bierzesz wypłatę to widzisz w jego oczach ból jakbyś zabierał mu jego własność a nie swój zarobek... Dzieją się tu dziwne rzeczy, które bardzo chcę wymazać z pamięci. Prywatne zdjęcia z imprez jednego z osobników krążyły po komputerach i niszczyły psychikę nowych tak jak i moją. Dzikie zwierzęta warczące i sapiące za twoimi plecami zjadają rzeczy o podejrzanym pochodzeniu. Obrzydzenie to za mało. Szefować Ci będzie człowiek, który nie ma pojęcia o swoim zawodzie i niezbyt orientuje się co ty w ogóle robisz. Klikanie przez osiem godzin nie daje żadnej satysfakcji. Nie istnieje tu system motywacyjny bo i po co zapłacić pracownikowi więcej skoro i tak pracuje? Nie wierz w to co mówi ten człowiek. Z rzadka wychodzi z jego ust coś szczerego. A jego najlepszy tekst brzmi mniej więcej tak: "u mnie w firmie to jeszcze nie było tak żebym ja komuś nie zapłacił". A powiedział mi to jakoś tak niedługo po przyjściu maila od byłego pracownika, który robił kilka miesięcy a dostał w sumie jakieś 300 złotych...(czytaj komentarz od "Ja"). I dobra rada na przyszłość. Nie jedź w delegację i nie pracuj w weekendy ani nadgodziny.

Była pracownica

Do Koliega. Nie wykształcenie i wiedza decyduje o uczciwości ale charakter i wychowanie. Owszem, nigdy nie doznałam tam tzw. mobbingu, ale z pewnością zdażyło się, że wzięcie wolnego wiązało się z tym, że za każdym razem trzeba było się z niego tłumaczyć jak małe dziecko i nie było się mile potraktowanym. Czy człowiek z takim doświadczeniem i obyciem jest w stanie docenić? Z pewnością nie. Zatrudnia samych pracowników po wyższych uczelniach nie oferując nic poza najniższą krajową - ew. jakiś dodatek do ręki. Współczuję i pozdrawiam kolegów którzy tam pracują i jak widzę nic się nie zmieniło.

Zostaw merytoryczną opinię o Geoplus Przedsiębiorstwo Informatyczno-Geodezyjno-Budowlane Andrzej Rubczewski - Elbląg

• Jak się pracuje w Geoplus Przedsiębiorstwo Informatyczno-Geodezyjno-Budowlane Andrzej Rubczewski?

Zobacz opinie na temat firmy Geoplus Przedsiębiorstwo Informatyczno-Geodezyjno-Budowlane Andrzej Rubczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Geoplus Przedsiębiorstwo Informatyczno-Geodezyjno-Budowlane Andrzej Rubczewski
4.2/5 Na podstawie 67 ocen.

Geoplus Przedsiębiorstwo Informatyczno-Geodezyjno-Budowlane Andrzej Rubczewski