Graf-Poz Zakład Poligraficzny Marek Przybylski

Batorowo

Opinie o Graf-Poz Zakład Poligraficzny Marek Przybylski

Zboczony kierownik trans sex 2016-07-22 23:11
Ta firma tonie, robili bajzel w tfp robią i tutaj. 6 miesiecy i po firmie. Trafimy w rece korporacji i na pewno poleca kier i prez. To macie jak w banku
Megi 2016-08-16 09:03
Firma potrzebuje "pracownika" do "sortowanie towarów" Uśmiałam się
Joker 2016-08-17 21:31
Titanic już zatonął .
Aka 2016-08-23 13:16
no i się stało ...... brak premii, człowiek haruje za 2ch . ŻAL.PL !
Zxxx 2016-08-23 17:57
I tak dziwne że za nocki 50 płacą... Ale pewnie już nie długo.....
Marchello 2016-09-14 20:51
Dziwne bo z tego co wiem to za nocki 50 - ek niema . ludzie piszą że mało płacą , ale prawda jest taka że idąc na rozmowę w sprawie pracy ustalasz za ile pracujesz , a jeżeli idzie jakaś miętka dupa która myśli że sami zaproponują kokosy na początek to jest jebnięty . wiadomo że jak się pokaże że się potrafi to ktoś to doceni i zrobi wszystko by taką osobę zatrzymać w firmie. Ja pracuje od niedawna w tej firmie i na płace nie moge narzekac , a napewno na kierownictwo , bo jak by niepatrzec są gorsi ,a co dyrektora Roberta to jest spoko ;-)
gorszy sort 2016-09-17 17:52
Jak pokażesz co potrafisz to Cię zwolnią :D taka nowa tradycja. Tak jak premia na umowie i tylko na umowie :D
ezp 2016-09-29 11:27
Kiła, bieda, wyzysk. Dobrze mają tylko rodzinki
men 2016-10-03 21:26
Od paru tyg coś sie zaczyna zmieniać. Na lebsze. kitle zaczynają się wkoncu prod interesować.a nie własnymi dupami tylko bo sie boja zwolnienia
No i mam multisport

Marek 2016-10-05 11:54
Witajcie, zanim zaaplikuję na ofertę pracy chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy w firmie, czy faktycznie są premie ? jak atmosfera ? czytałem wcześniejsze komentarze i nie chciałbym wtopić tym bardziej że firma ogłasza się średnio co 3 miesiące na portalu. Dodam że nie jestem z Poznania.
Ale jaja 2016-10-08 15:07
Nie warto, prezesem firmy została kadrowa :D i jej córka :D
Demon 2016-10-11 09:11
Odpowiedzi frustratów nie na temat... W firmie pracują osoby po 20 lat, więc chyba jednak nie jest tak źle. Nowe maszyny i fajni ludzie. Rotacja na produkcji będzie zawsze, jednak są przypadki, że ludzie po 1 miesiącu wracają.
Hans 2016-10-12 07:44
Maszyny zosyaly kupione dla łapówek, stoja przykryte folia od dlugiego czasu, taki manewr przed sprzedażą. Klika w biurach, rodzinki itp. Nowe motto, chcesz zostać zwolniony zatrudnij się to dlatego że zwalnia się njewygodnych dla kliki ludzi od tak. Omojać bo można wtopić i to nieźle
TAKI SOBIE LUDEK 2016-10-31 09:13
Ale piszecie bzdury, aż się rzygać chce. Tak narzekacie i dalej tam pracujecie. Weźcie się najpierw zastanówcie co piszecie, a jak w rzeczywistości wygląda.
diana 2016-11-05 12:01
W rzeczywistości to sort i reklamacje, Gaf Sort S.A.

Talony tylko dla wybranych i rodziny, bo firmy nie stać nawet na głupie talony na mikołaja, gwiazdkę czy chociażby integrację. Tu oszczędza się każdy grosz, na wszystkim i wszystkich. Płace niższe niż u konkurencji. Sortują nawet ludzi ze względu na widzimisię. Zadłużenie takie że majty same spadają, nie polecam, lepiej mam u konkurencji.

Ps. W Amazonie 18 zł na h brutto + 600 brutto premii + 1200 brutto premii świątecznej wypłacane na 23 grudnia, darmowe obiady, umowa o pracę, praca po 10 h 4 dni w tygodniu.

Macierewicz 2016-11-06 09:39
Prawda wygląda tak że złotousty prezesik po 18 latach współpracy z firmą Kraft - Mondelez stracił kontrakt z jednym z większych naszych klientów. Na wiosnę kolejny przetarg z największym naszym klientem i słabo to wygląda , rok temu zabrali najbardziej dochodowe pozycje stella i cubotto a wszystko wskazuje na to że w przyszłym przetargu będzie rzeźnia albo jak z Kraftem. Podobno złotousty całe życie zajmował się i zarządzał działem handlowym , jeżeli tak to skąd te wyniki i rezultaty przetargów panie złotousty????? Gdzie są nowi klienci ???? Od czasu przejęcia przez pana władzy nie pojawił się żaden nowy znaczący klient.
Jedno wielkie dno , czemu się dziwić reklamacja za reklamacją nie terminowo dostarczany towar , klienci na 100% są zadowoleni z dobrej zmiany. Potyczki wygrywamy tylko ceną z konkurencją bo wszystkie inne atuty Grafpozu poszły się bujać 18.06.2015. i już nie powrócą , bo nie ma komu rządzić odpowiedzialnie i mądrze w tej firmie. Przykro patrzeć na tą szopkę i spokojnie koło tego chodzić.
mariolka 2016-11-06 19:11
Reklamacje wynikają z tego ze ludzie maja w dupie swoja prace i sie nie starają.
Co do klientow- proponuje najpierw sprawdzić a nie pierdoly rozpowiadac.

Ja tu pracuje od lat i nie narzekam.
xxxx 2016-11-06 19:18
a gdzie jest kontrola jakości????
monika z pod stolika 2016-11-08 19:34
Kontrola jakości to przecież rodzinka i rodzineczka :D oni nie muszą się starać ;D i tak sie na tym nie znają. Tak to jest jak się wyzyskuje ludzi.
robol 2016-12-19 05:13
Podobno kadrowa ustala premie świąteczne :D ciężko w tym roku pracowała aby byłą dobra premia.
Co byśmy bez niej zrobili, dziękujemy za to że mamy umowy o pracę.
córka sekretarki 2016-12-19 18:26
To przez prezesa z Kadr, złe decyzje :D
Syn sekretarki 2016-12-20 08:32
Bierzcie się za robotę a nie za głupie komentarze bo nie będzie paczek za rok!!!
gość 2016-12-20 22:36
Zamiast oszczędzać na bidonach i papierze do d...y, niedoświadczone komuterstwo musiałby zacząć pracować i mieć o tym pojęcie. W następnym roku dostaniemy rózgą i wypowiedzenia, ale firm w okolicy sporo i lepiej płacą ;) no i od nowego roku 13 zł brutto.

Robota nie zając nie ucieknie, dla każdego starczy, wystarczy się rozejrzeć po innych firmach. Ska..m dobrze płaci na przykład.

A ta fuzja to ratowanie topielca ....
Dziad z X7 2016-12-21 15:49
Graf Poz ma 1,7 Milona straty poczytajcie bilans. O zgrozo, bankrut
Staff 2017-02-05 08:31
Przybylski to pisze?
Ziobro 2017-02-05 16:06
Prawda jest taka złotousty nie potrafi zarządzać truchłem i olali go klienci. Bye Bye, swoją rodzinkę gdzie indziej wciskaj.
Gupi 2017-02-12 09:59
Niepotrafi zarządzać czy nie daje łapówek ? Ziobro jak zwykle pieprzy 3 po 3 bo tylko tyle potrafi
Beata 2017-03-20 13:00
Hej, chciałabym złożyć podanie na stanowisko SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA , możecie ktoś napisać coś więcej o zarobkach i rotacjach na tym stanowisku ? Podobno firma ma duże długi.
Dok 2017-03-21 06:24
firma padnie, nowi właściciele nie pozyskali ani jednego odpowiedniej wielkości klienta. Nowi handlowcy leżą i kwiczą!
Dac 2017-03-30 17:02
Zwalniają po miesiącu ...
Robol 2017-04-08 06:42
Ale bzdury piszą niektórzy, nie jest tak źle jeśli dobrze robisz swoje. Nie ma już w firmie buraków którzy chodzili po produkcji darli ryja , poniżali i obrażali ludzi. Da się przeżyć , nic lepiej i gorzej niż u konkurencji
Robol 2017-04-08 06:45
A! Jeśli chodzi o rodzinkę nowego prezia to szkoda ze tak jest, ale poprzedni rządzący tez mieli ekipę swoich obleśnych przydupasów, wiec to chyba nic dziwnego, szkoda ze tak musi byc
Kolo dydolo 2017-04-09 07:39
A po ilości użytych znaków zapytania rozpoznamy jego :-)
Twoja krawcowa 2017-04-09 16:08
I to pisze Pierwsza Pani Prezes z Kadr ????? Po owocach ich poznanie, czyli po córce ????? Też przeklina i do konfesjonału ????? nie utopiliście marzanny ?????
Marysia 2017-04-23 07:59
Beatka , skąd wiesz że firma ma duże długi? Skoro wiesz to dlaczego chcesz tu pracować? A może już tutaj pracowałaś ?????????????
Przybylski & Niemczyk 2017-05-09 17:49
Poszukiwane pilnie nowe pracownice, cv wraz z nagimi zdjęciami oraz wymiarami proszę składać przy maszynie kba142 .Każdą kandydatkę sprawdzimy wnikliwe i dogłębnie. Mile widziana bezpruderyjność.
Ale jaja 2017-05-10 05:47
Słyszałem ze zboczuchy, za facetów też się biorą, szczególnie kabareciarz lubi wsadzwć. Nie dasz, nie pracujesz
Przybylski & Niemczyk 2017-05-10 16:19
Bo prawda jest taka, że trzeba dbać o ptaka.
Beata 2017-05-10 19:08
Hej chłopcy! To znowu ja Beata, nadal szukam pracy a wasza forma rekrutacji jest imponująca i zachęcająca. Mój mąż już nie daje rady a w Was widzę potencjał na 2 dziurki . Kiedy i gdzie mogę przyjść na rozmowę kwalifikacyjną?
xyz 2017-05-11 07:10
Chłopaki debeściaki!!!!! Pozdro mordeczki!
Alan 2017-05-11 18:47
Taaaak! Pozdro mordeczki !
olek 2017-05-19 18:17
Słyszalem ze nawet kadrowe do was przychodza
Przybylski & Niemczyk 2017-05-20 05:12
Owszem masz Olek rację, a twoja Matka też się pochwaliła, że często bywa u Nas, A twój biedny Ojciec musi na to wszystko patrzeć przywiązany do krzesła. Pozdrawiam
Aloha bejbe 2017-05-21 10:31
Kadrowa tez r...cha ta bardziej doświadczona. Swędzi więc szuka, ale marzy o jednym tym najblizszym i dla niego zrobi wszystko. . Tzn pierw stworzy problem , później nakabluje a na końcu zwolni.

Bo swedzi
Uzi 2017-05-24 06:27
Z okazji zbliżającej się 2 rocznicy wymiany szefów na bardziej cywilizowanych zapraszamy na paintball. Szukajcie plakatów z informacjami na terenie firmy.
Jolo 2017-06-23 20:46
Jak tu się pracuje? Ciez ko jest? Myślę o pracy na stanowisku pomocnika drukarza ale nie wiem czy warto
maciej 2017-06-28 09:04
też dodam pytanie od siebie - w jakich godzinach pracujecie? jaki system? słyszałem, że dwuzmianowy
gdzie indziej jest lepiej 2017-07-01 18:38
Firma ma 2 mln długu , dno totalne. Zaliczyła już jedną plajtę
Zosia 2017-07-05 17:40
Poproszę o źródła tych informacji. Jaka plajta? Pracuję w administracji i nic nie wiem .
Teraz se dźwigaj sama 2017-07-06 11:55
spojż se informacje na z konca roku o spolce. sa dostepne na stronie.
Zostaw swoją opinię o Graf-Poz Zakład Poligraficzny Marek Przybylski - Batorowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graf-Poz Zakład Poligraficzny Marek Przybylski