Opinie o Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta w Gniezno

????

Dlaczego piszecie tu takie rzeczy przecież jeżeli ktoś jest pokrzywdzony może się odwołać a nad Kierownikiem jeszcze jest ktoś wyżej i wszystko o czym tu ktoś pisze powinno być załatwione w innym miejscu a nie tu na forum

Dorota
@????

Forum pozwala wyrażać swoją opinię anonimowo, myślę że właśnie dlatego część osób postanawia się tu wypowiedzieć. A Ty zgadzasz się z negatywnymi wpisami na temat pracy w Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta? Nie piszesz nic o tym, jak Ty oceniasz to miejsce.

@Dorota

I co z tego że się zgadzam czy się nie zgadzam są to pojedyncze przypadki więc jak to się ma do całego zakładu

Kasa

Pozabierali pracownikom premie nikogo wczesnie nie informujac a kierownik nie potrafi wytlumaczyc czym sobie zasluzylitak jest pieknie w Lulkowie

!!!!

Kij ma dwa końce.

Obserwator

Mam nadzieję że nowi prezesi zrobią w końcu porządek z panem Rybarczykiem.Caly czas wprowadza mobbing i się znęca na pracownikach.

Firma Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy INSPEKTOR DS. BHP w PODZIEMNYCH ZAKŁADACH GÓRNICZYCH
Tarnowskie Góry
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
Zzzz

Witam czy zagląda tu ktoś z pracowników firmy z Lulkowa jak wygląda tam praca mam propozycję pracy i się zastanawiam jakie warunki z góry dziękuję za informacje

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Kierowca

Ciekawe Losowanie Karnetów na żużel zwłaszcza w Lulkowie

@Kierowca

U nas sprawiedliwie jak co roku

Nata

Mobbing jest długotrwałym nękaniem pracownika, które ma na celu np. poniżenie lub ośmieszenie. Do zachowań noszących znamiona przemocy należą: obrażanie i wyzywanie, upokarzanie, groźby i izolowanie pracownika. Lekceważenie i molestowanie seksualne – to również przejawy mobbingu, które należy zgłaszać przełożonym. Definicja mobbingu – kodeks pracy Zgodnie z art. 94 kodeksu pracy (http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU19740240141&type=3), mobbing to „działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników”. Mobbing – przykłady Sprawcami zastraszania mogą być przełożeni lub współpracownicy. Zachowania, które uznaje się za mobbing to np.: Złośliwości i wyzwiska oraz obraźliwe gesty Nazywanie pracownika „idiotą”, wymyślanie obraźliwych pseudonimów nawiązujących np. do wyglądu osoby, złośliwe uwagi dotyczące życia osobistego – to zachowania, które można uznać za mobbing. Przed podjęciem kroków prawnych warto zwrócić uwagę sprawcy przemocy, wskazując na niestosowność zachowania. Ośmieszanie i zlecanie bezsensownych czynności Ośmieszanie i upokarzanie może występować w wielu odmianach. Polega na ciągłym wytykaniu błędów w obecności innych osób, wydawaniu poleceń, które nie mają związku z zakresem obowiązków pracownika czy nakazywaniu wykonywania czynności pozbawionych sensu. Przełożony lub współpracownik nie mają prawa poniżać osób, z którymi współpracują. Groźby Niedopuszczalne jest również grożenie zwolnieniem z pracy pracownikowi, który np. nie chce wykonać polecenia sprzecznego z prawem lub etyką zawodową. Nie ma znaczenia, czy groźba jest jawna, czy wyrażona za pośrednictwem aluzji. Pracodawca lub przełożony nie może stosować szantażu i pogróżek w charakterze narzędzi motywacyjnych. Izolowanie pracownika Mobbingiem jest przenoszenie pracownika do odosobnionego miejsca, utrudnianie dostępu do informacji (np. pomijanie w liście mailingowej) lub zakaz kontaktu z innymi osobami zatrudnionymi w firmie. Próbą izolowania może być także rozsiewanie fałszywych, negatywnych informacji na temat danej osoby. Lekceważenie i ignorowanie Inny przejaw mobbingu to brak reakcji na pytania zadawane przez pracownika, ostentacyjne lekceważenie, wyrażane np. w odniesieniu do jego pomysłów i propozycji przedstawionych podczas zebrań. Ignorowanie może też występować w formie pomijania przy przyznawaniu premii regulaminowych, mimo że pracownik spełnia odpowiednie kryteria. Zachowania o podtekście seksualnym Molestowanie seksualne to nie tylko dotyk, ale również niewybredne i niedwuznaczne żarty czy aluzje seksualne, a także ostentacyjne przyglądanie się intymnym częściom ciała i/lub komentowanie ich wyglądu.

Aaaa
@Nata

Ciekawe powinni to wszyscy pracownicy przeczytać

ABC
@Aaaa

władza też

Kierowca
@Nata

Nata twoja wypowiedz kojarzy mi się tylko z kierownikiem tylko on ma tam angielski żart i jak komuś doje**e to sam się z tego śmieje pozdrawiam Cię Nata i życzę cierpliwosci

XXX
@Kierowca

No nie o kierowniku tu chyba mowa

@Nata

Nata Ja jako już były pracownik czytając to co napisałaś myślę co z tego jak komuś to udowodnić w słowie przeciwko słowu wygrywa ten silniejszy chodz robi co chcę i tak nikt tego nie widzi mi zostało rozczarowanie najbardziej tym że wśród niby moich przyjaciół współpracowników nie znalazł się nikt kto by staną w naszej obronie każdy patrzy na siebie widzi swój koniec nosa tylko nie myślą że kiedyś mogą to być oni. Z perspektywy czasu może to i dobrze życie toczy się dalej a pracy na rynku jest coraz więcej można wybierać więc nie trzeba pracować w presji. nerwach czy strachu

Mare
@Nata

Proponuje wydrukować to i dac przeczytać tym mniej wykształconym przełożonym może dotrze do nich co oni robią

A może coś na temat Lulkowa jak tam wygląda praca

XXX
@Nowy

A mianowicie co konkretnie

Ufoludek

Cała firma to rodzina kierownictwo w drugim biurze żona kuzyn kuzynka, jak nie żona to siostrzenica i tak dalej. Zastępczyni kierownika i jej mąż kierowca co nic nie robi i tak się kręci. Jak ktoś nie ma rodzinny w biurze to ma problem bo go nie oszczędzają tylko jeszcze więcej pracy ma. Dziwię się że Prezesi tego nie widzą i nie interweniują ani nic z tym nie robią.(usunięte przez administratora)

E.T.
@Ufoludek

Ufoludek,zapomniałeś wspomnieć o największym obiboku wiecznie bujającym się w biurze....

PanPaniPanPani
@E.T.

Ktoś musi się bujać żeby pracować mógł ktoś.. Jeszcze jak za bujanie więcej płacą

alfons
@Ufoludek

ciekawe czy wyzej opisani zapoznali sie juz z tymi opiniami

ciekawy
@PanPaniPanPani

A co na to bujanie Kierownik

Misiek
@ciekawy

ważniejszy jest święty spokój a nie problemy

Ryszard

Czy jest jakaś przyczyna , że przestaliście pisać? Czy tak dobrze się pracuje?

bzjzjz

Ja. Wiesz kto kupowal bo sam. Kupowales

firma jest ok

jksefn

Pracowałam tam i ludzię Byli ale to BYLI naprawde okey chodzi mi o pracowników.Tylko dopiero potem jak wiare pozwalniali to się wtedy okazało jaka ta wiara co stałam z nimi na taśmie okazała się dwulicowa.nie kumplujcie sie z nikim.szczegolnie z madzią i tomkiem bo to banda kretynów.na początku z tobą slodko gadają a potem ci dupe opierdalają.. to sie nazywają ludzie?? bo dla mnie to zwierzęta które kierują się co im instynkt podpowiada.K...L nie był swięty ale była wiara duzo gorsza od niego i pracują tam do dzis.Pytanie?? dlaczego Oni

On się wcale tu nie wypowiad

zastanowcie sie czy ta osoba co o niej taki piszecie wgl odpoiada na wasze suche opinie bo jest madrzejszyi wiem ze nie odpisuje. a ty Maria masz spszare miedzy zebami widac ze 10 kutachów na raz przyjmujesz.hahaha.sssijj goo.beata to sama kolejna psia dewotka.haha dziwi sie ze ją facet zostawił a kto by z takim debilem wytzymał co nadaje sie tylko do przeruchania..Tomek bezdomek donosciel.a ostatnio jaki zesrany z tej roboty wracał chyba wpierdol od kogos oczekuje zeby dostac taki zesrany szedł kozak w necie pizda w swiecie jak wy wszyscy hahaha.Jebac was brudasy.hehe Lechu Ty to jestes zwałowy.wszyscy sie z zciebie smieją ze nigdy dziewczyny nie miałes.to znaczy miałes hahah ręke hahaha walikijco

?

Praca jest fajna fajni ludzie na taśmie i kierowscy som ok

fjenf

wielki brat.: Kretynie jak moze byc kierownictwo lepsze od pracy.Ludzie uważajcie na kierownika.Jego synalek tez tam pracuje chyba jako wagowy.mnijesza z tym ale jego syna nie zpraszajcie do znajomych na fejsie.bo on pokazuje swojemu ojcu co ludzie udostepniają na fejsie.Ostatnio miałiałem taki przypadek ze utig podszedł do mnie i mi sie pyta co ja za głupoty udosepniam na fejsie.hehe zwykle filmiki pokazowe albo piosenki.A kierownik stwierdził oto jego słowa powtórze,,A ty co udostępniasz na fejsie??'' Ja?? no ty.ja nic nie udostepniam.a on.A wiesz ze tymi udostepnieniami możesz zaszkodzic firmie?? hahaha tak zakład zajmujący sie sortowaniem smieci i jak mu zaszkodzic przez fejsa.smiech na saali.Kierownik goni ludzi za alko a synalej jego po amfie chodzi raz go widziałem na zejsciu. kierownictwo jak dzieci.a idz do kierownika na konfrontacje to Ci powie ze sobie jaja z niego robisz i zaraz ci zagrozi wyrzuceniem.idota jeden

wielki brat

praca jest super i kierownictwo jeszcze lepsze ale trzeba coś dać od siebie a nie pisać bajki

dasdsd

jak nie bedą chcieli Ciebie w tej firmie to zrobią z ciebie cpuna alkoholika albo chuj wie co jeszcze

HWDL były pracownik

Ludzie!!!!!!!!!!!!!! po komentarzach juz powinno wam sie odechciec tam isc do pracy .ale jeszcze jedno>. Nie Ufajcie zadnemu kierownikowi szczegolnie głownemu Jurkowi.a wiecie dlaczego.Wzioł kilka osob na rozmowe niby szczerą i co wyjebał wszystkich bo wszystko wykorzystał przeciwko im nawet te wszystkie problemy co mieli kilka lat temu co mu sie zwierzyli.Mi żal jest jednego chłopaszka bo kiera wiedział ze młody ma cięzką sytuacje rodzinną i ze miał mame chorą na raka,a kto wie moze gdyby go nie wyjebał to jego mama by jego żyła.Ten człowiek to skurwiel i gestapowiec. taka jest moja opinia na temat tej oto że firmy.skandal żeby ludzie sobie na wzjaem podkładali świnie.UTIG- skrot od Ujebany Trol i Gestapowiec

Zostaw merytoryczną opinię o Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta - Gniezno

• Jak się pracuje w Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Urbis Sp. z o.o. Zakład Oczyszczania Miasta
  • B. Chrobrego 24/25