Fajer Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Jan Guziec

Dębica

Opinie o Fajer Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Jan Guziec

John 2014-10-13 15:21
Oatologia nie polecam oszust, klamca nie placi cwaniak odradzam bo stracicie tylko czas kominkow tez nie polecam bo fuszerka
zadowolony 2014-10-24 18:28
w 100 % polecam. wielu moich znajomych którym robił kominki są bardzo zadowoleni. Naprawdę Polecam!!!! super wykonawstwo czytałem o firmie i istnieje pond 20 lat wiec na pewno nie jest fuszerka ;) Gratulacje za Perfekcje !!!!!!!!
Piotr R. 2014-10-24 18:33
zgadzam sie z "Zadowolonym" naprawdę Robocizna perfekcyjna kontakt bardzo dobry. Nie rozumiem ludzi którym miała by nie odpowiadać perfekcja właściciela. Pozdrawiam. Czas nie tracony. POLECAM !!!!!
Paweł 2014-10-24 18:53
Ja pracowałem i byłem bardzo zadowolony super stawka jak na Polskę. wypłata na czas o zaliczkę mogłem prosić dużo wcześniej przed wypłata, niestety musiałem wyjechać za granice. Pozdrawiam
Anneta 2014-12-19 19:32
Nie polecam, mąż pracował u tego Pana obiecał mu umowę i po miesiacu wmowil mu ze cos zle zrobil i mu nie zaplacil w dodatku pracowal na czarno bo ludzil go ze da mu umowe, oszust
Mateusz 2015-02-04 12:29
Ja nie rozumiem ludzi co wypisują głupoty na drugiego czy naprawdę są tak w porządku wątpię, osobiście nie miałem żadnego problemu i z zatrudnieniem i z wypłatą
Pawel 2015-02-09 17:42
Nie polecam oferuje prace bez umowy i mota sie jesli sie pyta o pieniadze, nie polecam
Duszarz 2016-03-21 10:44
Uwazajcie na niego robi fuszere pozniej winne zwala na pracownika i mu nie placi. Scenariusz od kilku lat ten sam
Ktos 2016-12-26 10:08
Straszny oszust robi beznadziejnie krzywo i oszukuje nie polecam falszywy czlowiek zatko takich ludzi sie spotyka
GOWORK.PL 2017-04-20 13:59
witam z tego co wiem to gownarze pracujacy u tego pracodawcy niestety byli nie odpowiedzialni jeden nie chciał umowy i byl tylko na próbe bo mial jechac za granice drugi po mimo umowy kradł marmury, trzeci byl na czas probny i po upływie tego czasu wyjechał za granice czwarty majac umowe chodził kiedy chciał, jeszcze jeden przychodził pijany do pracy Boże ... umowa była proponowana zawsze! nikt nie chce miec problemów mając kogos na Czarno . bo wiekrzosc przychodzi z bezrobocia prosic o podpisanie karteczki ze sie nie nadaje do pracy.... beznadzieja. chyba Pracodawca zglaszajac do bezrobocia ze szuka pracownkika nie bedzie kazdemu podpisywał karteczki .. i pozniej wielkie wkurzenie bo wziął go do pracy i piasnie na go work takie rzeczy jakos zaden klient nie przyszedł ze bylo cos zle zrobione z szefa winy. Ludzie zastanówcie sie nad tym co piszecie bo naprawde komus bez pomyślunku możecie zrobic problem.
Zostaw swoją opinię o Fajer Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Jan Guziec - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fajer Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Jan Guziec