Opinie o Elektrin Ino Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Elektrin Ino Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektrin Ino Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrin Ino Sp. z o.o. w Inowrocław

Obsługa

Pozdrawiam Cię kolego znów byłeś dziś nie trzeźwy. Pozdrawiam również kierownictwo i szefostwo firmy Elektrin które dopuszcza do pracy ludzi wczorajszych bez wiedzy którzy się tylko kręcą obok maszyn i sami nie wiedzą co mają ze sobą zrobić bo nie mają pojęcia o wykonywanej pracy. Ale to dobrze że są tacy pracownicy bo jest z czego się pośmiać z chłopakami na rannej zmianie:)).

Obsługa

Pozdrawiam nie w pełni trzeźwego serwisanta następnym razem jak będziesz do mnie mówił to odwróć twarz w drugą stronę bo w pracy chmielu nie toleruje.

Max

Do 997 policja znajdzie cię po adresie ip.A potem ja cię znajdę.I się zdziwisz.

grubasy jlb

Tak brutto. Pomyłka.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Elektrin Ino Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Elektryk 1kv

Chyba brutto!

wurszt

Firma nie ma zleceń i leci na ryj.

Agie

Po chorobowym dostałem wypowiedzenie teraz lipa będę jeść kamienie.

Rozdzielnia 6kV

Elektrin to firma bez przyszłości nie jeden przez gnanie do roboty połamał sobie kości. Jeden ziomek w rozdzielni został prądem porażony lecz dla firmy bez przypału stwierdzono dla rodziny stan zawału.

xddd

Marne zarobki nie starczy ci na kozie bobki.

agie

Słabe zarobki brak narzędzi brak perspektyw na rozwijanie się. Monotonna praca itp.. pójdziesz na zwolnienie chorobowe powyżej tygodnia to dostaniesz wypowiedzenie .

jotelbe

Pozdrawiam Ogry

Wuerzet

Słabe zarobki brak narzędzi do pracy nie elastyczne godziny pracy wciskanie urlopów na siłę. Ogólnie odradzam firmy. Będzie tak dalej to Pan Kwiatkowski i Nowak będą musieli sami pracować. Pozdrawiam wszystkich prywaciarzy . Niech wróci komuna!!

Emgie

Słabe zarobki, braki podstawowych narzędzi do pracy,które powinien mieć elektryk ale tak jest jak szefostwo patrzy tylko na własne potrzeby a ich pracownik to gorsza forma człowieka którego mogą eksploatować aż zdechnie jak pies i z łaską prześlą ochlap który zarobił. Polska dziwny kraj elektron dziwna firma.

Zibi

Widzę że pojawiły się nowe opinie kolegów którzy pracowali bądź pracują jeszcze sami nie wiedzą z jakiego powodu. Prawdą jest że niejeden w tej firmie jest przez zasiedziałość i wieloletni brak rozwoju zawodowego który to zakończył się na tym jak podłączyć różnicówkę. Co do nowo przyjętych jest różnie dla niektórych prąd to abstrakcja nie wspominając już o bhp aż strach pomyśleć że z niektórymi trzeba pracować i patrzeć na ręce żeby komuś lub sobie nie zrobił krzywdy może ktoś kiedyś zweryfikuje tą wiedzę. Pozdrawiam wszystkich świętych prefabrykujacych.

WLZ 15Kv

Józef kocham Cię prefabrykacie mój

xdee

Krewetka z akwarium

Ziomki powieccie co to za gościu od Skody co siedzi za białymi dzwiami. Wszyscy rano idą do roboty a on jurz 3 miesiąc się z tamtąd nie rusza, a jak otworzy dzwi to zalatuje niezłym ziołem.

xdee

Pan Gotowała to fachowiec bo puszki obsadza na piankę a nie gips budowlany.

WLZ 1Kv

Firma zatrudnia ludzi bez wiedzy i pojęcia o pracy. Nowy który przyszedł twierdzi że jak jest uziemienie to szybciej wskakuje różnicowka i twierdzi że na średnim napięciu 15Kv zabezpieczenia to zwykle bezpieczniki mocy. Pozdrawiam go serdecznie.

WLZ

Niestety nie pracuję w Niemczech bo stawki za duże jak dla niego no i nie ma co ukraść.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrin Ino Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Elektrin Ino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrin Ino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrin Ino Sp. z o.o.?

Elektrin Ino Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Transportowca 7
    88-100 Inowrocław