Opinie o Elektrin Ino Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Elektrin Ino Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektrin Ino Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrin Ino Sp. z o.o. w Inowrocław

JA

W związku z wpisami związanymi z moją osobą i podawanie się za mnie .W ciągu 48 godzin zostanie zgłoszone przestępstwo z art.212 k.k. I to nie jest żart ale fakt. Czekajcie na wezwania z policji. Zbigniew Gotowała.

rodzina
@JA

A na swiadkow powołasz przebogatą i ciągle powiększającą się nabytą rodzinę. Dużo jeszcze będziesz miał tej bogatej rodziny i tylko ty taki biedny i niedorozwinięty.

GOTOWAŁA ZŁODZIEJ I BAJERANT!!!

Sama prawda
@997

Sama mega prawda i tylko prawda.

Hitler Jungen

Do wywalenia gość ze zmiany A z nim to tak jak i bez niego nic nie ogarnia i inni mają po nim full roboty

Stalin
@Hitler Jungen

Niemiec i tabsko na zmianę A razem i firma wywalona hahaha jeden wart drugiego.

Jaglany
@Hitler Jungen

Kozak w necie (usunięte przez administratora) w swiecie

Placek
@Hitler Jungen

Gość bez pojęcia o robocie tak jak i okular

Rude Jajca

Okular który był na zmianie A był takim samym mądralą bez wiedzy jak i wasze otyłości to i poleciał zawsze problem po konserwacji maszyn był i nic nie porobione bo lepiej ściemniać i siedzieć zwolnić albo wziąć się za nierobów wszystkich i zatrudnić ludzi którzy mają wiedzę i chęć bo wasza firma się nigdy nie podniesie a słyszałem że jest bardzo źle szkoda pracowników których nie doceniacie bo są coś warci.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Elektrin Ino Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Karol

Dobra firma uwielbiam w niej pracować

Haj Hitla Hitlerowi

Ciekawe za co 4 tysiace niemcowi płacą jak podstaw elektryki nie zna ładnie naściemniane w cv było . Nie ma gość porównania do kolegi z którym przyszedł z vianda chłop z wiedzą o automatyce lecz zmiany razem się skończyły i wiedza wychodzi na światło dzienne.

sam o sobie
@Haj Hitla Hitlerowi

jak ten drugi z vianda moze sie znac na automatyce skoro to mechanior. Oni razem byli na tej zmianie co chłopak z Pakości i Barnej tam calosc ogarnia. Barneja, tych z Viand, chłopaka z Pakości dać na zmianę A, tam ich zweryfikują

Zmiana A
@sam o sobie

Chłopak z Pakości był rok na zmianie A jak go zabrakło to drugi gość który został na zmianie A zginął po paru miesiącach niestety wiedza wypłynęła . I chłopak z Pakośći jest Kozak z wiedzą. Masz problem do gościa to się ujawnij hejcie trolu szary robolu z soli kujawskiej za najniższą

Koledzy

Barnej na Mistrza Zmianowego!!!!!!!!, skonczy się mobing uprawiany przez Krystiana. Moze zrobi sie normalnie.

Ucho
@Koledzy

Oj napewno bylo by normalnie a nie tylko tony i tony

Barnej

Jedna osoba ktora cos umie to ten chlopak z Pakosci w sprawach elektrycznych

norbi
@Barnej

nie tylko on i gacie wypierz gościu

Barnej
@norbi

Sam sobie wypierz gacie

Z Pakości
@Barnej

Jak nie musi nic robic to może i jest dobry w siedzeniu i spaniu. A obsługa lącznie z mistrzem nadal niech maszyny podpiera kołkami i gilzami byle przejechać do konca zmiany i kolejne rekordy były. Tam jest nadal komuna na akord.

kolega
@Barnej

Ale gacie to sobie naprawdę częsciej pierz i urzywaj jakiegos antyperspirantu bo zostawiasz za soba dosc wyczuwalny ślad

Obsługa

Ziomki powiedzcie co to za krościasty gość z niemieckim nazwiskiem

KontrObsługa
@Obsługa

Nie pasił wam "cwaniak z toyoty" będziecie mieć pryszczatego niemca i teraz to niemiec będzie miał z was bekę;))) A jest "mądry" i nie zajmuje się "głupotami" a w pracy czuje się samotny i będzię potrzebował męskiego towarzystwa :-()

PENIZ
@KontrObsługa

Polecam mu Pana specjalistę od spraw nie potrzebnych też lubi męskie towarzystwo

zupa
@KontrObsługa

podobno nie lubi dymu tytoniowego alkoholu nie pije i tylko siłownia i diety mu w głowie od roku ciekawe kto mu do roboty chleb piecze czy może teraz bułki z kaszy jaglanej powodzenia z zrzuceniem bębna większego niż ma moja pralka

sbmafja
@Obsługa

MEGA FACHOWIEC KTÓRY WYSTAWIŁ DWA RAZY CAŁE TŁUSZCZOWE O SZAFACH NIE WSPOMNĘ A DO ROBOTY ZAMIAST NA 6 TO NA 7 PRZYCHODZIŁ I JESZCZE GODZINĘ PRZED ROBOTĄ WYCHODZIŁ I MU NIE PASOWAŁO PRZEZ TO WYWALILI GO NA JANIKOWO I TERAZ INNI SIĘ MĘCZĄ STRACH Z GOŚCIEM ROBIĆ

Obsługa

mam hiper newsa grubasy z Elektrinu wruciły na serwis Ponoć Elektrim bedzie zamiast controlteku. bedzie beka;) Witamy wasze otyłości

@Obsługa

Ahh brakowało tego wykwalifikowanego serwisu maszyny po grubasach dopiero o 21 ruszyły tak to jest jak się interesuje kawami pączkami zamiast pracą w pracy.

OBSŁUGA

Siema co to za cwaniak co toyotą jeździ a mądry tylko w buzi i głupotami się zajmuje? Pozdrawiamy bekę mamy;)

Czechu
@OBSŁUGA

Tyn co pod stół włazi i mu wypłaty ciągle nie pasują.

Zmiana B
@OBSŁUGA

Na naszej zmianie jest ten gość i jest nie tylko "mądry w buzi" bo z maszynami sobie radzi i ogólnie wszycho ogarnia. A ty nie jesteś z obsługi, jesteś jedynie internetowym trollem, spróbuj się z nim.

WLZ 15Kv
@Czechu

Wyplaty teraz nie pasuja nikomu a ty byłes pewnie tym co wszystko pasuje a do wypłaty koperty odbieral i pod stoł nikogo innego nie wpuszczał U NOWEGO PREZESA MIEJSCE POD STOLEM ZNALAZLEŚ?????

Obsługa

Serdecznie pozdrawiamy kumatych z serwisu pana szczupłego bladego i pana ekscentrycznie zbudowanego tego co najdłużej robi na serwisie

Obecny pracownik

Ważne, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i chyba jednak ma wiedzę.,

Wlz
@Obecny pracownik

O żarciu i kawach chyba.

Stulejarz JLB

Praca bardzo wymagająca natomiast płaca co do wykonywanej pracy (Automatyka przemyslowa itp)szałowa nie jest. 1800-2000 netto przy nominalnych godzinach nadgodzin nie ma. Pracodawca powinien trochę się wstydzić ale cóż każdy wie na co się pisze i za ile robi. I moje zdanie jest takie że jak narzekasz całe życie to się zwolnij po co robisz znajdź coś lepszego jeżeli masz taką wiedzę o elektryce itp a nie siedzisz narzekasz i obrabiasz jeszcze innych pracowników za plecami. pozdrawiam też ziomków z ControlTec dobrzy chłopacy robią co do nich należy i ogarniają temat i mówią w twarz jak jest.;)

Kutangens
@Stulejarz JLB

Z ControlTec nic nie ogarniają sa tylko 4 takie osoby co coś umia reszta do utylizacji cwaniaczki bez wiedzy.

Biała kiełbasa
@Kutangens

Nikt z nich nie posiada za dużej wiedzy .

Haver End Fiutecker

Kiedy wasze otyłości wrócą na serwis bo nie ma się z kogo pośmiać tzn z tej nie wiedzy.

0BSŁUGA
@Haver End Fiutecker

Nie doczekasz się ich. Nie wrócą bo są za ciency chyba że chodzi o pyskowanie i konfiturowanie do specjalisty i mistrza zmianowego.

OBSŁUGA

Witam muszę się wypowiedzieć na temat automatyka ze zmiany A pakownia soli janikosoda ponieważ nie wie co się niego wokół dzieję nic nie ogarnia i do każdej awarii podchodzi z nadzieją że samo się naprawi pozdrawiamy bez ukrycia obsługa .

Ruda Małpa

Co do wykonywanych prac płaca to wstyd;)

OBSŁUGA

Pozdrawiamy dzielnych przeglądowych którzy mają wiedzę o maszynach automatyce i ich zasadach działania oby tak dalej

Agie

Tyle miedzi pękło a jak zębów nie ma tak nie ma. Pozdrawiam serdecznie Agie.

MASOCHISTA

Panie Z.G proszę nie oczerniać pracowników i nie wymyślać bajek ponieważ grozi za to kara pieniężna lub pozbawienia wolności jeżeli jesteś na tyle odważny to mów w prost nie za plecami. W firmie wszyscy wiedzą jaki jesteś dobry ziomek. Pozdrawiam wszystkich normalnych pracowników firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrin Ino Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Elektrin Ino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrin Ino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrin Ino Sp. z o.o.?

Elektrin Ino Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Transportowca 7
    88-100 Inowrocław