Opinie o Piekarnia Ryszard Robak i wspólnicy sp.j. w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Ryszard Robak i wspólnicy sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Ryszard Robak i wspólnicy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Ryszard Robak i wspólnicy sp.j. w Inowrocław

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Piekarnia Ryszard Robak i wspólnicy sp.j.?

RR Nowy wpis

O. Taaak. Weź ze sobą wiadro nerwosolu i karton relanium.

Zenek Nowy wpis

Jak żyje gorszego chleba nie jadłem.Niewiem jak tam jest mąka nawet nie idzie go posmarować masłem ,chleb to totalna porażka wstydziłbym bym się go wysyłać do innych miast.Ale co się dziwić jaki właściciel taki chleb.

Konsument Nowy wpis

Kupuję chleb w Netto produkcji piekarni pana Robaka i stwierdzam, że jakość chleba się pogorszyła. W chlebie są jakieś twarde grudki jakby za słabo była wymieszana mąka.

hgf

no ale czy wiesz moze ile konkretnie tam mozna zarobic?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Piekarnia Ryszard Robak i wspólnicy sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS

1. Zakład pracy chronionej. Wg. Właścicieli pracują sami nienormalni. 2. Co z resztą jest prawdą bo normalny zrezygnował by z pracy w takiej atmosferze i za takie pieniądze. 3. Praca cały tydzień z pewnością nie 40h/tydzień. Prędzej ok.60-65. Nadgodziny wliczone w pensję. 4. Urlop kiedy właścicielą pasuje. 5 Chorobowe zapomnij. Pracujesz a nie chorujesz. 6. Wyzysk na maksa. Nie masz prawa mieć przestoju na śniadanie.8. Dobry i sumienny płatnik to trzeba oddać co obiecuje to płaci co do dnia. Co obiecuje potrącić potrąca sumiennie. 9. Rotacja ludzi potężną chocć coraz mniejsza. Nikt nie chce tu pracować za żadne pieniądze. Mówię o fachowcach. Pracują ludzie z łapanki. 10.Nie polecam tego zakładu.

sdw

super piekarnia

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ryszard Robak i wspólnicy sp.j. - Inowrocław

Piekarnia Ryszard Robak i wspólnicy sp.j.