Opinie o Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2 w Katowice Marcina Radockiego 296 lok. 3

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2 w Katowice Marcina Radockiego 296 lok. 3

Firma bardzo niepoważna nie płaci wynagrodzenia pracownikom a zatrudnia jeszcze pracowników z Ukrainy którym też nie płaci??? nie polecam pracy

x-man

Nie polecam. Beznadziejna firma.

Jolanta

@wiktor, co dokładnie masz na myśli? Chętnie dowiemy się dlaczego tak cenisz tego pracodawcę. @lucas, to co da jednej osoby jest minusem, dla innej jest plusem. Co Tobie odpowiada w tej firmie? @Dariusz, a jakie jest Twoje zdanie na temat tej firmy? Pracujesz lub pracowałeś w Optima Poland? Polecasz tę firmę?

wiktor

najlepsza Firma jak dla mnie i najlepszy Szef pod słońcem

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
obiektywny

To nie praca tylko obóz pracy. Szef sylwek ma wszystko w dupie, pseudo kierownik rafał tylko drze ryja o byle gówno, trza zapieprzać po 12 godzin za min pensje dramat

SARA
@obiektywny

TO PRAWDA TYPOWY OSWIECIM LICZY C SIE TYLKO SZEF sYLWEK A NIE LUDZIE /DAJ NAMIARY NA SIEBIE JA MU ZROBIE KOLO (usunięte przez administratora)

lucas
@obiektywny

ale ludzie - moj Boże nigdy nie widziałem lepszej atmosfery w pracy niż tam. szef dla ludzi jak anioł, a k0oś takie rzeczy pisze- wstyd mi na naszą polska mentalność

Dariusz

Jak jest tak źle to można zawsze zmienić firmę. Po co to narzekanie?

Mister rypacć baranów

Prezes, jeżeli to czytasz to wiedz ze te durne wpisy robią ciotki co sa na wylocie albo durne (usunięte przez administratora) drugiej klasy. Pozdrawiamy.

Niezadowolony

Nie polecam tej firmy nikomu.

Z.n

Dlaczego się nie zwolnisz ?

Kierowca 2

Kolego jeżeli możesz to podpisz się normalnie a nie xxx żebym wiedział od kogo na placu ścignąć moja flaszkę ( chociaż wolał bym pieniądze w terminie ) bo pytałem w biurze i mnie wyśmiali , wiec jeżeli możesz to się ujawni ( w końcu mówisz prawdę :) ) a ja dlaczego podpisuje się kierowca 2 a nie z imienia? Bo nie chce żeby inni kierowcy się ze mnie smoli z byłem naiwny ( wystarczy ze w biurze mieli bekę ) a tak na marginesie tociekawe ze teraz dają flaszki za spuznienie z wypłatami ( a przecież to nie pierwszy raz kiedy się spóźniają )

xxx

To żaden Przemek. Flaszke dostaje każdy!!!

kontrahent

jestem mile zaskoczony współpracą z firmą Optima

Kierowca 2

Przemek przecież wziąłeś wolne - po co po to żeby w firmie wybielać w internecie ? :) a tu takie komentarze wstawiasz jeszcze się nie umiesz podpisać :) . Ja tam żadnej flaszki nie dostałem nie mówiąc o przeprosinach i wiesz co Ci powiem ze zamiast tego wolał bym kasę na czas a nie jak zwykle ( opóźnieni i nie odbieranie telefonu ) . Właściwie nie mam co komentować " KIEROWCA" już opisa całą sytuacje

Alibaba

Ja dobrą flaszkę i przeprosiny od szefa za opóźnienie w kasie dostałem, i chyba wszyscy mają dostać . Spoko gość , nigdy nie spotkało mnie coś takiego, w poprzedniej robocie tylko zaliczki do wypłaty i kapanie po pare groszy do następnej wypłaty .

kierowca

jestem w tej firmie od kilku i miesiecy i firma spada na dno.karty paliwowe zablokowane problemy z kasa na czas ciagle mydlenie oczu. dyrektor zero poszanowania dla pracownika ciagle klamie w oczy. dobrze ze odchodze.

Kotlety

Kolego nie podszywaj się pod kogoś, na Havi trasy pozmieniali z powodów SH wymogi logistyczne dostawy przedłużyły się czasowo i dla tego zmienili

Aaaaaa

Kolego o czym Ty piszesz z tego co słyszalem i widzę to albo jesteś sam Przemkiem alebo jego rodziną. Piszesz ze trzyma wszystko utrzymuje a ja na dzień dobry to słyszałem że to właśnie z jego winy Havi zabrało nam najlepszą trasę ( najdłuższa z obecnych ) bo to właśnie Przemek nie wysyłał tam dodatkowego kierowcy ( jak powinnien i wszyscy poprzedni to robili ) tak na wiązek mówiąc ciekawe jak sam szef się dowie co powie o tym czy nie będzie chciał go pociągnąć do odpowiedzialności ,po drugie jako pierwszy z trujki wymieniony przez Ciebie kierowników namawia do jazdy bez karty albo przegiąć z tacho , jeżeli na prawdę jesteś kolegą Przemka to dobrze bo napewno mu się przyda ( już nie raz słyszałem takie opcje w busie albo na placu ) ze nie długo będzie potrzebował dentysty :) . Nie wiem w czym tobie pomógł mi osobiście w niczym :( . Pozdawiam wszystkich ( kolegów Przemka również :) )

Stary

Prawda jest taka ze nigdy nikomu nie dogodzisz. Pracuje juz tu rok i moge się troche wypowiedziec. Firma rozwinęła się blyskawicznie to fakt. Kierowca zawsze dostaje kase. Kierownictwo maskara. Najbardziej to chyba Pan Dyrektor :( po co on tu jest nikt nie wie. Bylo już kilka kierownikow począwszy od Krzyska , Rafala, i teraz Przemka. I moge powiedzieć wprost... poprzednich dwoch to znalezli chyba na giełdzie. Przemek to wszystko utrzymuje. Nigdy nie bylo problemu aby w nocy nie odebral telefonu lub cokolwiek pomóc. Sami zobaczcie jak bylo z poprzednikami. Toll collekt non stop problem oplaty ptoblem nikt nic nie wiedzial. A to ze czasami wymaga to chyba normalne na tym stanowisku. Szczerze uwazam ze to on powinien byc dyrektorem a nie ten Łysy pajac.

jeszcze nie ale juz nie długo

i tu się zgodzę że klient jest naj naj najlepszy :) podobno sam był kierowcą ( aż ciężko w to uwierzyć ) najlepiej kiedyś mówię że mogę mieć problem z dojazdem a tu słyszę " nie wiesz co masz zrobić , to ja Cię mam uczyć hahhahahahahah no kartę wyciągaj albo przegni a potem opisz " szok że takie firmy jeszcze istnieją . A tak w ogóle to dziwne co z nim gadam to ja nie wiem , to nie ja jestem od tego ....... szok .

na szczęście były :)

dyrektor dyrektorem , ale najleprzy jest pan Kierownik Kordynator , :) jeżeli jesteście jego kolegami i poprzedniej firmy to super ( i to też chyba ) ale cała reszta :( , pomijając to że ciekawe co dyrekcja poprzedniej firmy na kopiowanie dosłownie wszystkiego ( dobrze że nie zapomniał zmienić nazwy ) :) .

Zostaw merytoryczną opinię o Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2 - Katowice

• Jak się pracuje w Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2?

Zobacz opinie na temat firmy Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.

Opt Logistic Biel Sylwester Optima Poland 2