Opinie o Grupa TOBI w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa TOBI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa TOBI o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa TOBI w Bielsko-Biała

Xyz

Omijac szerokim lukiem. Kolejny raz musze sie prosic i swoje zarabione pieniadze. W okienku slychac tylko standardowy tekst ze klienci firmy nie placa. Brak plynnosci finansowej w firmie? Idac po wyplate nie interrsuje mnie ze takoni czy jakis huthinson nie placi. Ze spedycja kontakt jak ze ściana. Nikt nic nie wie. Adresy zaladunkow rozladunkow czasami wolaja o pomste do nieba. Nie polecam!!

Xxx

Mi lecą od lipca ponad 6 tys. A Wieczorkowski mówi że pójdzie za dzień 2 I mija tydzień za tygodniem

@Xxx

Proszę się przedstawić i napisać czy dostał pan pieniądze

Xxxx
@Xxx

Od lipca 6 tyś. Że pójdą? Gotówkę zawszę odberamy w kasie! Pozatym tu piszą przecież że się tyle nie zarobi! Może film Ci się zerwał i nie pamietasz że wziąłeś wypłate??? Musisz uważać z alkocholem.

Wujek Dobra Rada
@Xxxx

Bo są winni za 2 miesiące to tyle wychodzi. A ty myślisz że wszyscy się płaszczą pod tą niby kasą i czekają jak cyganka pod kościołem aby jaśnie pan pieniądze przywiózł? Jak trzeba to i błyskawicznym prześle.

XXXX
@Wujek Dobra Rada

ZA DWA MIESIĄCE? NO CIEKAWE. JAK ZA DWA MIESIĄCE MA 6 TYŚ NO TO MUSI BYĆ NAPRAWDĘ DOBRYM KIEOROWCA JEONUSZ HAHAHA. DO POLICJI SZUKAJĄ! STARTOWE JEST 2200 NA RĘKĘ. WIĘKSZOŚĆ Z WAS SIĘ TAM NADA! TAKIE TO MĄDRE JEDNO Z DRUGIM ŻE NIE POGADASZ.

Piotr Wolak

Panie Wieczorek szkoda że na żywo nie jest Pan tak ogarnięty jak tutaj na grupie. Zero kontaktu z Panem. Jak chciałem z Panem w galerii porozmawiać uciekł Pan jak dziecko. Zatrudnia Pan ludzie pod firma Driver Center , gdzie jest ten prezes z umowy o pracę? Nie ma Pan JAJ. Szkoda mi tylko Pana żony bo wspaniała z niej kobieta Pani Marzenka. Ja się nie ukrywam i nie mam zamiaru chodź długo u Pana nie pracowałem Ale jestem Pan zerem. Pracuje teraz w firmie gdzie Prezes ma kontakt z pracownikami kierowcami porozmawia wysłucha i pomoże, niech Pan weźmie z niego przykład

@Piotr Wolak

Co ty chłopie mówisz. Każdy o tym nazwisku jest niezbyt mądry i życiowo nieogarniety. Ta Pani z kadr o, której Pan mówi uważa, że kierowcy to (usunięte przez administratora) itp. Nieraz mówiła, że paliwo znika przez kierowców. A co do całej sytuacji z różnymi spółkami i ich prezesem, słupem i prokurentem to sprawa zostanie zgłoszona do cbś i tvn uwaga.

Zzz

Wolak zmień dilera bo Ci mocno szkodzi. A z tym nowym pryncypałem to tak na poważnie może Ci jeszcze laske robi?

Witam, szukam pracy jako kierowca CE. Po przeczytaniu opini tutaj jestem lekko zmieszany poniewaz nie wiem w koncu co sie dzieej w tej firmie i czy warto skladac cv. widze, ze szef pisze, ze nie zatrudnia w ogole pracownikow a na stronie internetowej grupy tobi jest informacja ze zatrudniaja ich lacznie 150... Czy ktos moglby odpowiedziec mi na pytanie czy warto sie ubiegac tutaj o prace kierowcy? ile mozna faktycznie zarobic? co z tymi oplatami zus i jaki jest tabor pojazdow? oraz czy istnieje mozliwosc wyjazdu w podwojnej obsadzie na poczatek? poniewaz c+e mam od okolo 3 miesiecy i chcialbym nabrac doswiadczniea

Wujek Dobra Rada

Masz tu ze 20 postów opisujących sytuacje we firmie, zusie i z wypłatami. Sam wyłapałeś że nawet szef przyznaje się że nikogo nie zatrudnia. Więc co chcesz jeszcze wiedzieć? Droga dedukcji można stwierdzić że jest tam do zadu, ale mimo to bardzo chcesz choć jednej pozytywnej opinii po której stwierdzisz "Idę tam". A więc proszę bardzo: Wal do nich śmiało !!!!!!! a za 3miesiace operdziel mnie dlaczego ci tak doradziłem.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Grupa TOBI? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pomocnik
Leszno
Piotr Wolak

Wieczorek zatrudnia ludzi pod Driver Center A jak przychodzi co do czego wieczorek kaze rozmawiać z.prezes Driver Ale nikt o nim nie słyszał

Piotr Wolak

Faktycznie długo nie pracowałem Ale kontakt z Panem Wieczorkiem nie ma i nie będzie, nie lubi rozmawiać z kierowcami wysyła wszystkich do Kierownika Grzegorza. Wielokrotne dzwoniłem prosiłem o spotkanie rozmowę skończyło się na obiecankach . Kiedyś miałem super zdanie o Panu Ale woda sodowa uderzyła do głowy. Ja napewno nie będę tutaj Pana syna w to mieszkać czy żony bo oni nie są winni że mają ojca tchórza.

Kamila

To co wyprawia ta firma z kierowcami to nie mieści się w ludzkim pojęciu. Pozpstawieni są sami sobie przez kilka dni i mają to gdzieś. Pieniędzy też nie płacą w terminie, a tak na marginesie to wcale jeszcze nie zapłacili. Przepisy Kodeksu Pracy mówią że pracodawca nie może wstrzymać wypłaty należnych środków za pracę nawet o jeden dzień. Tą firmą koniecznie muszą zająć się prawnicy i PIP. Pozdrawiam koordynatora.

@Kamila

Nie wiem kim pani jest ale w regulaminie zakładu - nie w firmie Tobi bo tu nikt nie pracuje - jest maksymalny termin ostatnia środa miesiąca plus podstawa 10 go wiec proszę nie kłamać Poza tym panie nie jeżdżą aktualnie a biuro jest stałe od wielu lat wiec ......

@Tomasz Wieczorek

Dobrze wiesz dziadku jaka Kamila

Same fakty

Panie Tomaszu proszę o odpowiedź na następujące pytania: 1) Czy wszyscy kierowcy mają w wymaganym terminie (zgodnie z regulaminem zakładu) wypłacane wynagrodzenia oraz delegacje 2)Czy wszyscy kierowcy są zgłoszeni do ZUS i mają wpłacone wymagane składki 3) Czy wszelkie potrącenia z wynagrodzenia na rzecz komornika zawsze były i są przekazywane komornikowi 4) Czy zatrudnia pan kierowców (czy któraś spółka w której jest pan udziałowcem), którzy jeżdżą pojazdami opisanymi TOBI

Zniesmaczony
@Same fakty

Przypuszczam, że pan Tomasz nie zna odpowiedzi na żadne pytanie gdyż jak napisał w jednym poście jest tylko pracownikiem i to zapewne "szeregowym" zupełnie tak jak jeden szeregowy poseł który de facto rządzi krajem.

Byly pracownik
@Zniesmaczony

Wypowiedzi Pana (usunięte przez administratora)w tym wątku - strzelil sobie w obydwa kolana. No coz... prawnik o 3 w nocy spal a Pan (usunięte przez administratora)sie frustrowal.

Ta firma to kpina ! Nie dbają o pracowników, mają problem z płatnościami nawet za paliwo. Kierowcy nic nie znaczą i są traktowani jak własność. Nie trzymają się terminów, karzą pracownikom jeździć przeładowanymi samochodami, które dodatkowo nie są sprawne technicznie. Ich gwarancja, że samochody mają kilka lat to kłamstwo. Lepiej trzymać się od nich z daleka !

Tomasz Wieczorek

Proszę podać jakim pan jeździł samochodem ? Nr rejestracyjny że twierdzi pan że auto było przeładowane ? I kiedy ?jeżeli to prawda to Kto kazał panu jechać bo w to to nikt nie uwierzy , po za tym w firmie najstarsze auta to 2013 jedno i potem 2014 kilka a reszta od 2015 i 16, oraz 2017 Jeździł Pan napewno w firmie Tobi Tomasz Wieczorek ? Proszę się przedstawić , Pierwsze słyszę o płatnościach za paliwo ? Gdzie kiedy - fakty co pan za bzdury pisze w spółce oprócz stacji wewnętrznej są 3 karty paliwowe plus karta kredytowa-zasilana on line na wypadek sytuacji w której karta paliwowa nie zadziała np kierowca pomyli pin, lub parking płatny albo pomyli stacje gdzie karty nie chodzą a opłaty drogowe tylko automaty. Poza tym napewno nie w firmie Tobi Tomasz Wieczorek pan jeździł ?

Barnaba

Przekonani jesteście, że firma nie zasługuje na pozytywne opinie? Łatwo się oskarża.

Byly
@Barnaba

To są fakty !!!

Brak Nicka
@Barnaba

Łatwo się oskarża, to fakt. Jest 12 sierpień i brak wypłaty na koncie za wykonaną pracę w lipcu.

Najlepszy

Racja. Nie zapominajmy Jeszcze o bialo czerwonych okay taxi które tez sa od pana ktory jest WLASCICIELEM wszystkich wyzej wymienionych firm. Szkoda ze na papierze jest ktos inny bo juz dawno powinni sie za niego zabrac

Dejvid

A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów. Amen

Baran
@Dejvid

Patrząc na ilość otrzymanych uśmiechniętych buziek do tej opinii - była ona chyba najbardziej trafna i oceniała bieżącą sytuację w tej firmie. Była tak prawdziwa, że została usunięta w całości przez administratora - dno i porażka ;)

Zniesmaczony

Widzę, że zniknęło kilka wpisów przedstawiających całą prawdę o firmie Tobi . To ma być wiarygodny serwis? Z Tobi już nawet konfidenci odchodzą a tu być może niebawem zobaczymy wpisy przedstawiające firmę w samych superlatywach. Żenada

Kierowca

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

Moki

Nigdy więcej.

Baran

Riki tiki powinieneś współczuć Gosi I ja wesprzeć

F.

Przestrzegam Wszystkich kierowców autokaru przed pracą w tej firmie

@F.

Dla czego Panie Mariuszu F.? Bo jest w zimę miło wyjazdów na chińczyka?

Mariusz. F
@Michał

Haha, chłopaki mi mówili że Pan coś tu wypisuje na mnie. Niestety to nie mój komentarz. Ja byłem zadowolony, tylko to jak mnie potraktowaliście przy zwolnieniu mnie lekko poddenerwowało. A to było tydzień później. Pozdrawiam Panie Michale. Mariusz F.

Zaciekawiony

Jak jest faktycznie ? Spotkałem kierowcę który chwalił sobie pracę w tobi . Mówił że kasa na czas , dostali jakieś premie za spełnienie warunków z kartki czy coś takiego . Zestaw widziałem praktycznie nowy . I podobno o wiele lepiej się zrobiło po zmianie kierownika .

Moki

(usunięte przez administratora)już stamtąd ucieka

Kolo

(usunięte przez administratora) nie polecam nikomu.

@Kolo

Dziad to ty jesteś.Załóż firmę i pokaż,że nie jesteś dziad.Zrobiles prawo jazdy i na tym koniec edukacji bo nawet kultury cię nie nauczyli. Narobiłeś bagna, wywalili i teraz piszesz głupoty.Jak większość tutaj niedouczonych pijaków.

Radek
@Kolo

A co z płaceniem składek ZUS

Łukasz z Bielska

Witam. Potrzebuję dodatkową pracę C+ E . Hds i reszta innych kwalifikacji. 20 lat za kółkiem. Praca " wokół komina" . Czy w tej firmie można jakoś ugryźć taki temat czy tylko pełen ogień z etetem. I czy takie rozwiązanie jest tam w tej firmie możliwe, a jeżeli tak to co o tym sądzicie. Pytam osoby które mają rzetelne pojęcie o tej firmie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa TOBI - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grupa TOBI?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa TOBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa TOBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa TOBI
1.9/5 Na podstawie 156 ocen.

Grupa TOBI