Opinie o Grupa TOBI w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa TOBI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa TOBI o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa TOBI w Bielsko-Biała

Zaciekawiony

Witam . Chcielibyśmy przyjść do firmy na podwójną obsadę , jak wygląda praca w podwójnej jakie głównie kraje się robi ? Czy firma przyjmuje kierowców z małym doświadczeniem na dużym aucie ? Proszę o jakieś informacje .

Czy wszyscy pracownicy tej firmy mają umowę? Skąd opinie na temat odbierania wypłat w okienku a nie na konto? Czy wypłaty są na czas? Czy firma otrzymała dotacje na skutek przeciwdziałania covid19? Czy na terenie firmy funkcjonuje myjnia samochodowa? Gdzie i jak składowane są i utylizowane odpady po serwisie, który istnieje na firmie np. oleje. Czy na firmie istnieje spalarnia śmieci? Czy wszyscy pracownicy firmy są poinformowani, że są nagrywani monitoringiem audio wideo? Czy wszystkie pojazdy nadają się do użytku? Czy są na bieżąco serwisowane przez wykwalifikowana kadrę mechaników? Czy opony w samochodach ciężarowych mają odpowiednie bieżniki czy są docinane? Czy Grupa Tobi skoro nikogo nie zatrudnia dlaczego wypłaty na konto są od Grupa Tobi? Czy Grupa Tobi specjalizuje się w omijaniu prawa?

Tobi HR Rybnik

Lecimy z kolejna spółka

@Tobi HR Rybnik

Ciekawe gdzie wieczorek .Ja ma! Słyszałem że tatusiem został!

Jakub Zachariasiewicz

Fajne imiona macie chłopaki :p byście się przedstawili jak normalni ludzie. Przynajmniej by człowiek wiedział komu zęby wybić. Po co się interesujecie firmą w której nie pracujecie? Takie nudne życie macie że musicie sobie atrakcje zrobić?

@Jakub Zachariasiewicz

Pajacu czekam na Ciebie a jak cie spotkam gdzies na trasie to sam podejde do Ciebie wiem jak wyglądasz! Popros Pania Eweline żeby ci dawala trasy na szwecje tylko , sprawdzimy sie na żywo

@Piotr Wolak

(usunięte przez administratora) Jak chcesz coś od byłego szefa to są inne drogi egzekucji, a nie jakieś goworki Facebook i tym podobne... Nie wiem kim jesteś, co robisz i gdzie pracujesz... Nawet nie znam cię z roboty.(usunięte przez administratora) Potrafiłeś się przedstawić pisząc swoje wypowiedzi brawa dla ciebie. Pozdrawiam miłego dnia życzę

były
@Jakub Zachariasiewicz

To Jakub opowiedz o firmie gdzie jesteś zatrudniony bo na pewno nie pod nazwa TOBI ...

@Jakub Zachariasiewicz

Jakub Z już niedługo nowym prokurentem w zaprzyjaźnionej firmie driver center. do pracy nowym man'em bedzie dojezdzac

@były

Opowiedziałbym Ci jak byś się przedstawił. Ale do ściany nawijał nie będę...

Tak będzie!!!

Były
@Jakub Zachariasiewicz

Haha Zachariasiewicz jesteś śmieszny lizusie.... Ludzie odradzam podjąć tam pracę to co tu piszą ludzie na opiniach jest całkowitą prawdą dobrze że istnieje GOWORK.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Grupa TOBI? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pomocnik
Baśka

Ja jeździłam w podwójnej obsadzie, nie narzekam, kasa na czas, premie za paliwo za każdym razem wypłacone. Gdyby nie sytuacja w domu to jeździła bym dalej i nie ukrywam bardzo chętnie. Praca fajna jeździliśmy prawie 3 lata, bo jeździłam z mężem :) spedytorzy też ok, zawsze można było się dogadać. Jak robi się dobrze swoją robotę, a nam nie zdarzyło się nawalić, zawsze na czas na załadunku i rozładunku, to inni też są w porządku

kuba
@Baśka

Jak jezdzias prawie trzy lata, jak Was spotkałem w zeszłym roku początkiem grudnia pod Bruksela to mówiłaś, że pracujecie nie cały rok, a jak się dopytałem kolegów o Was to potwierdzili, ze pracujecie koło roku. Kłamstwo szybko wyszło, chyba, że chciałaś się komuś podlizać.

były
@kuba

To co tu ona napisała to połowę z tego jest nie prawdą a o kasie nie wspomnę ....

@Baśka

Baśka co za oszczerstwa, ta firma nie zatrudnia pracowników! Nowe many same jeżdżą, bez kierowców :)

To ja

Kobieto, kto Ci kazał takie bzdury pisać!!!! Ty jak tam robiłaś to max 1 rok ,

Proszę się chamować z takimi wypowiedziami. Firma o której tutaj jest mowa nie zatrudnia pracowników żadnych przecież :)

Ulala

1000 wyplaty 10tego????Pięknie święta ????

Waldemar
@Ulala

Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię?

Grochu

Witam byłego prezesa .Widzę tu ciekawe komentarze prezes wie że moja największa porażka jest to że nie napiszę kłamstw i robienia kogoś w hu..wiesz Pan że jak widzę te Rumun Gołota otrzasek nie wspomnę Indian grochu beny wiesz Pan o kogo chodzi panie Tomku szanuje Pana ale Pan się przeliczył weź Pan to w piz...jeb.... I zacznij Pan od nowa miska po torebki na Italia 4 zestawy 2 slowki 6 busów i Pan spokojny kasa na czas i wszyscy zadowoleni dziadek mi zawsze mówi małą łyżka aby zawsze coś kapalo wiem dzieci rosną trzeba dbać A co tu piszą olej Pan to Pan wie jak było w 2007 z zusem pozdrawiam serdecznie Pana Tomka ps Tomka tego co pamietamfajny chip z niego był nie wiem jak teraz ale nie miło czytać takie komentarze

Koło
@Grochu

Tylko że ci ludzie odeszli i wątpię żeby któryś wrócił. Jak dbasz, tak masz! A szkoda.

@Grochu

Grochu nic się nie zmieniło tylko znalazło się paru cwaniaków jak nie mogli już nic ukręcić to się pozwalniali i tu piszą lub tacy co nauczyli się trochę u mnie jeździć i cwaniakują a ci co odeszli z innych przyczyn jak np Ty i paru innych nic tu nie wypisują bo co możesz zrobić jak ktoś chce odejść i rozstaje się normalnie ? Nic . Podajesz rękę i tyle. Jest jeszcze sporo ludzi z Twojego okresu. Tu wszyscy piszą anonimowo o czuja się silni jak w powiedzeniu (usunięte przez administratora) w świecie mistrz w internecie. Ja się nie zmieniłem , i cała kadra bo jest od prawie początku. Próbujemy ustalić adresy internetowe przez kancelarie ale to trwa i będziemy szukać autorów oszczerstw. Normalni kierowcy nie mają czasu na te (usunięte przez administratora) Tylko tyle mogą co napiszą. Najwidoczniej boli. Będziemy mieć najnowsze many za niedługo tak na marginesie jako jedni z pierwszych na Śląsku no może jedynie sachs nas wyprzedzić Pozdrawiam i wpadnij do biura

@TW

Jak ty TW masz problem żeby za artykuły biurowe zapłacić a chcesz nowe many? :) Widze, ze jak zwykle zarciki sie ciebie trzymaja haha

Witu
@Grochu

No to po tym poście napewno dostaniesz mama w full opcji ???????? A co do firmy mnie nie oszukali, odszedłem bo minimalna i późno diety.Nie żałuję????

Pracownik T

Jeszcze do tego doszło że właściciel nie może nic sprzedać ...... Tragedia ... jakim trzeba być głupkiem żeby takie brednie pisać. Sprzedaje bo odbiera nowe auta. A jak nie masz kasy to się zwolnij bo tu akurat każdy dostaje wypłatę zgodnie z regulaminem i nie znam gościa uczciwego który by nie dostał kasy.

Pracownik T

Ja tu jestem już parę ładnych lat i osoby które uczciwie pracowały , (nie szły na lewe L4) nie zdewastowali aut a chcieli odejść wszystko dostawali co się im należało. A ze nie którzy jadem wala bo ich boli ze sobie polepszyli to trudno. Kilku chłopaków nawet wróciło. O wyrokach nic nie wiem poza tymi które pokazywał kierownik kiedyś i były opowieści na parkingach jak jeszcze była normalna ekipa i to były na korzyść firmy. Jak masz coś to pokaż a nie ściemniaj lub idź do komornika to prosta sprawa chyba że to tylko pomówienia. A jak to problem to ewentualnie wymień tu tych uczciwych którzy to nie dostali i maja wyroki....

@Pracownik T

Co to znaczy lewe L4 czy zdewastowane auto? Czy firma przeprowadziła kontrolę osoby będącej na zwolnieniu i kontrola wykazała nieprawidłowości? Czy była zrobiona wycena tych rzekomych dewastacji? Na jakiej podstawie nie wypłacano pensji i delegacji za 2miesiace? Sam widzisz nieświadomie przyznajesz że gdy chce się zwolnić to są problemy z ostatnimi wypłatami ktoś nagle szuka dewastacji w samochodzie którym jezdzi kilka lat i wcześniej nikt tego nie zauważył, zachorować też nie wolno?Wszystkie pretensje zaczynają się po złożeniu wypowiedzenia. Potwierdzasz w pewnym sensie to co tu pisze. Kilku chłopaków wróciło??? Kto się wrócił w przeciągu ostatnich 3lat? Podaj liczbę tych osób. Byli tacy co się wrócili ale to było jakieś 5-6 lat temu gdy było tu jeszcze względnie. Rozmawiałeś z kimś kto żałuje że odszedł? Czy jak napisałeś uslyszaleś na parkingu? Piszesz że o wyrokach nic nie słyszałeś? No widzisz a ja je widziałem i miałem w ręku, nie jestem powielaczem plotek tylko opisuje fakty. I ostatnia sprawa o której piszesz to nakazy zapłaty są u komorników. Dla potencjalnych przyszłych pracowników opisz jeszcze o terminowości wypłat pensji i delegacji, o składkach ZUS, o potrąceniach z wypłaty na rzecz komornika które to pieniądze nigdy do komornika nie dotarły...więc gdzie się one podziały?

Jakub
@Pracownik T

Niech sprzedaje.wolna reka. Jak nie ma kasy ja wyplaty dla kierowcow to niech sprzesaje.z drugiej atrony sprzedaz tych pojazdów znacznie zwiekszy bezpieczeństwo na drogach. Dobrze wiecie jaki serwis jest w firmie tobi i jak sie auta naprawia.az zal patrzec na te samochody czasami i mowie tu tez o osobowkach. Jaka placa taka praca wiec serwis tez sie smieje za plecami TW

@Taka prawda

Tak dokładnie lewe L4 to kontrola stwierdziła - proszę się przedstawić to udostępnię protokół z kontroli nawet 2 i z PIP ja nie muszę kłamać ( oczywiście bez danych wrażliwych )

@Taka prawda

Co do uszkodzeń pojazdu każdy go dostaje na stan , są robione zdjęcia , jeździ nim jeden kierowca wiec jeżeli jest coś połamana , urwane , przepalone to jest dewastacja uszkodzenia przez normalna eksploatację a nawet jakieś drobne uszkodzenia naprawiamy na swój koszt ale kierowca musi to zgłosić. My nikogo nie każemy a też może kierowca jak coś urwie sam kupić używkę lub sklecić na serwisie naszym ale jak się nie chce zadbać i ma się to w (usunięte przez administratora) no to co mamy zrobić. Za picie w kabinie i przypadkowe zniszczenia trzeba wsiąść odpowiedzialność.

Jak wygląda ścieżka awansu w Grupa TOBI?

Dejvid

Trzeba poczekać na następny ślub i iść za świadka

Kowalski
@Dejvid

A ten swiadek to chyba z Wapienicy jest?Widze, ze kogos bola konentarze i je kasuje.

TrueStory
@Dejvid

Zaraz biorę ślub, ktoś chętny ? Nie należę do rodziny ale skoro myślicie ze tak to działa to nie zaszkodzi spróbować ????

Kierowca
@TrueStory

Pod tymi postami z okolic godziny 23.30 z wczoraj podpisz się (usunięte przez administratora) bo każdy normalny o tej porze śpi, tylko Ty siedzisz w nocy i ziopiesz co piszą o tej niby nie Twojej firmie a ktora rzadzisz, ale juz nie długo.Naobiecywales chłopakom nowe auta, to teraz się trzymają jak Twojej firmy jak(usunięte przez administratora)

@TrueStory

Tak to nie działa, trzeba jeszcze przynosić informacje, prawdziwe czy ubarwione nieważne, byle by było o czym pogadać siedząc na sofie zwierzeń

@Kierowca

Ja się zawsze podpisuje w przeciwieństwie do Was . Brak ambicji i odwagi a i umiejętności też chyba słabe skoro strach podpisać się pod oszczerstwami. To zawsze wraca. Internet nie jest anonimowy. Wszystko co pozytywne to niby ja ..... A właśnie nie . Są ludzie którzy wiedzą jaka jest prawda. Ci co odeszli po paru miesiącach już kolejne firmy przerabiają i są tacy co by wrócili ale po tym jak się zachowali wiedzą że nie ma powrotu. A normalni ludzie Pracują w różnych godzinach. Tak jest hak się ma firmę ale przecież Ty wiesz.

tobiasz
@Taka prawda

albo klęcząc przed szefem...

Ciekawy
@TW

O jakich oszczerstwach piszesz? Proszę wymienić co jest nieprawdą?

Taka prawda

Posty PracownikT Andruś TrueStory Mesjasz Napisane w odstępie 5min przypadek? Prezesie żenada. A może wystarczy zachowywać się w porządku wobec pracowników i wtedy ludzie sami będą bronić dobrego imienia firmy, a nie usuwać posty czy zachwalać samego siebie.

"prezesie"? Dobre sobie

Powinno być Pomesjasz, bo Mesjasz miał zbawić . A on pozbawić

Mesjasz

Wcale nie musicie pracować w tej firmie jak coś wam nie pasuje. Nie wypłacone pieniądze ??? A może wasze niepłacone mandaty które zbieracie za granicą jak młoty??? Jazdy pod prąd, zgubione klucze, złe cofanko i tak dalej. Zacznijcie patrzeć w dwie strony janusze biznesu bo ktoś za was to wszystko naprawia!!! Każdy wie na co może liczyć w tej firmie więc nie rozumiem tych żalów wylewanych przez „kierowców” którzy pozostawiają sobie wiele do życzenia. Nie pasuje to nie pracuje. Nie ma tu filozofi. Wszyscy niewinni „naukowcy” tirów. Masakra. Udławcie się tym jadem. Patafiany.

Jarząbek

Ja chciałem powiedzieć, że nasz prezes wszystkie rozliczenia... bardzo dobrze prowadzi.(usunięte przez administratora) W ogóle to ni nigdy nic nie jest winien, bo jest w tych sprawach dbający. Firmę prowadzi dobrze... Prezes bardzo o nas dba na święta tylko zaliczkę wypłacił żeby ludzie za dużo jedzenia nie kupili i nie przytyli. Oszczędził nam również wiele czasu na przedświąteczne zakupy abyśmy nie musieli stać w kolejkach. Dziękujemy prezesie za tą zaliczkę w grudniu i dozujesz nam środki do życia żeby się nam w głowach nie poprzewracało, że możemy w styczniu odebrać wypłatę za listopad. Prezes rządzi prezes radzi prezes nigdy cię nie zdradzi. To mówiłem ja Jarząbek Wacław kierowca mana.

Taka prawda

Szczerość to coś dla silnych ludzi. Słabo wybierają kłamstwa.

Agnieszka

Zgodnie z regulaminem forum Gowork.pl publikowanie danych osobowych jest zabronione, dlatego proszę, abyś następnym razem w swojej wypowiedzi nie wymieniał pracowników firmy z nazwiska. Wspominasz też, że pracodawca nie opłaca składek. To poważne oskarżenia dlatego proszę, aby publikowane informacje były prawdziwe i aktualne. Rozumiem, że problemem są też niskie zarobki i brak terminowych wypłat. Jak długo trwa w taka sytuacja w Firmie Tobi Tomasz Wieczorek?

Tomasz Wieczorek

Jeżeli to jest prawda to proszę się przedstawić z imienia i nazwiska nie kryć się pod pseudonimem - trzeba być uczciwym i odważnym człowiekiem. Pokażemy dokumenty firmy a Pan/Pani swoje. Pisze Pan/Pani kłamstwa i oszczerstwa: 1-firma tobi tomasz wieczorek nie zatrudnia pracowników od ponad 10 lat 2-pisząc rzeczy o moich osobistych sprawach narusza pan moje prawa a pisząc o moim dziecku w ten sposób jest pan człowiekiem bez honoru , prostakiem i zwyczajną świnią , nie obrażając świni w tym wypadku ( 2 miesięczne dziecko jak ci nie wstyd ) 3- masz komornika - to płać alimenty nie zrzucaj tego na innych - facet załatwia swoje sprawy sam. -piszesz o innych kierowcach : Nie wiem czy uważali cię za kolegę ale: Jeżeli to jesteś Ty (usunięte przez administratora). kierowca który niespełna 3 miesiące temu wzywałeś serwis bo zniknął olej a ty nie umiałeś go sprawdzić ( nie wiedziałeś gdzie jest bagnet)i okazało się że brakowało 30 litrów oleju - na 34 w silniku w SCANIA- to co ty jesteś za kierowca !!!! Uwaga firma serwis mobilny wzięła na siebie , nawet premia nie została wstrzymana mimo faktycznej winy kierowcy w Tzw.. Obsłudze codziennej -Tych przykładów jest sporo - ostatnio na 2 miesiące 14 dni pracy i chcesz premie -pytam za co? Wymienieni kierowcy - poza R.U. Który poskarżył się do PiP o dni urlopu, która z kolei stwierdziła rację firmy , a sprawa w SP jest w trakcie rozstrzygnięcia , RU któremu b dużo pomogłem , trudno uważam że został napuszczony , to pozostali rozstali się z firmą z powódek osobistych , nie będę tu opisywał każdego z osobna bo oni wiedzą i prezes , oraz ja jako prokurent wtedy w spółce której jestem też pracownikiem , wspomnę tylko RS który 6 miesięcy się leczył bo na motorze w górach prywatnie skręcił kolano (posiadam film) firma pomogła a potem 4 miesiące rehabilitacji i firma znowu pomagała poprzez dofinansowanie drugiego kierowcy żeby RS miał za co utrzymać rodzinę , niestety po wyleczeniu mając jechać pierwszy raz sam odejście i to przemilczę . Tak wygląda ta zła firma , źli ludzie... pozostali kierowcy odeszli zgodnie z zasadami i zawsze mają prawo powrotu bo zachwali się jak normalni ludzie - każdy ma prawo zmienić pracę - tylko po co palić mosty?

Tomasz Wieczorek

Poza tymi wszystkimi oskarżeniami każdy chce więcej zarabiać najlepiej nic nie robiąc , każdy ma oczekiwania wygodnego życia to zrozumiałe dla wszystkich , każdy może zmienić pracę , ale wielu ludzi tu piszących nie potrafi uczciwie pracować i wypełniać obowiązki kierowcy , wielu jest takich co koła nie zmienią .... bo nie potrafią , nie znają się na tachografie a przechwalają się gdzie nie byli co nie robili po czym życie weryfikuje umiejętności i sflustrowani napiszą w internecie to wtedy bedą bardziej męscy ( oczywiście anonimowo) każdy który przychodził do pracy był informowany o stawce i zasadach wypłaty , przez kierownika i prezesa , co miesiąc pobierał pensje lub przysyłał np żonę dostał regulamin gdzie wszystko pisało nikt nikogo nie zmusił ,jak to jest że ktoś pracuje 6 lub 12 miesięcy lub kilka lat wszystko się zgadza i nagle wszystko nie tak i zaczyna się wylewanie pomyj - rozumie że ktoś ma racje i pisze przedstawia się , ma dokumenty idzie do Sadu bo coś nie gra... cześć kierowców starych odeszła np okazało się że w Belgii jest stacja gdzie dostaje się pieniądze za zatankowanie jak to wyłapaliśmy to się okazało że przestało się opłacać firma straciła kilkaset tysięcy , a kierownik został zwolniony , nikt tego nie widzi bo to czyjeś i można rozkraść. Dla normalnych i mądrych ludzi informacja żeby pytać pracujących kierowców powiedzą jak jest naprawdę zarobki reasumując od 5500 do 9200 na rękę w zależności od pracy ale nie w firmie Tobi Tomasz wieczorek jeszcze raz napiszę bo tu nie ma pracowników

@Agnieszka

Nie ukrywam że czekam na opinie kierowcy który pojechał jako 2 kierowca na próbę autobusem 3 letnim i w Budapeszcie zahaczył o drzewo mając znaki z pasażerami , dach wgnieciony w połowie autobusu cudem szuby nie wypadły , dodatkowo uszkodził w innym miejscu zderzak , wymagania przed przyjęciem uuuuu po powrocie , gość zamiast przeprosić bo szkoda na około 50 tyś próbować się porozumieć bo wszystkim się może zdarzyć to zaczął straszyć kierownika działu autokarów , nie wypełniając dokumentów do szkody itd - to dygresja odnośnie super wpisujących się pracowników na tej stronie

@Tomasz Wieczorek

Winny się tłumaczy widac ze cala noc pan pisal komentarze zamiast przygotowac przelewy na 10go wrzesnia. pracownicy kolejny raz czekaja na swoje wynagrodzenie

podpisz sie pan pod DRIVER CENTER ktorym pan rzadzisz

qqq
@Tomasz Wieczorek

Panie Tomaszu, prosze sie doedukowac, jaka pojemnosc miski olejowej ma Scania. Podpowiem, ze 34 litry wchodzilo do HPI.

@Tomasz Wieczorek

Pan uczciwy i odważny?? Żarty, jak z Panem chciałem rozmawiać to uciekł Pan , jest Pan zerem i leszczem

@Tomasz Wieczorek

Przypominam, ze zgodnie z regulaminem zakladu wyplata do 10go kazdego miesiaca. Jest 14 pazdziernik, odsetki rosna.

Piotr Wolak

To kto jeździ Pana autami pod nazwą Grupa Tobi?? No proszę odpowiedzieć,(usunięte przez administratora). Umowy są podpisywane w firmie Grupa Tobi (usunięte przez administratora)

Qwerty

Poszli bo się okazało że kradli ? Jak to było z tym paliwem w Belgii? 25 euro z każdych 100L paliwa... i lane kotły do pełna. Mimo że diety mieli że ochocho Poszli i dobrze. Teraz są nowi i już nie ma tz. elity. Podstawa + nadgodziny + godziny nocne + rek. za nocleg w kabinie + dieta + premia + zwrot za ekonomię. Nie podoba się to do niemca tyrać on was bedzie na 100 % szanował tak jak wy Ukraińców i na bank zarobicie wiecej hahaha.

Wujek Dobra Rada
@Qwerty

Co ty tu wypisujesz? Ile osób z tej jak mowisz elity tankowało w taki sposób? Przecież oni na Szwecję jeździli? Dlaczego nie zostali odrazu zwolnieni? Wypisujesz tu całą listę co to płacone ma byc, napisz lepiej kwoty jakie trzeba tam podstawić między tymi twoimi +. Napisz skąd jest brany przelicznik kursu euro, jak ucinają dniówki, i przede wszystkim jakie są faktyczne terminy wypłat. O zusie już nawet nie chce mi się pisac. Następny moralista i doradca żeby do Niemiec jechac...ludzie na T.Wiecz. i jego firmach świat się nie kończy. Mało to firm co dotrzymują umów w okolicy.

@Piotr Wolak

Ja uciekłem? !!!!!!!!! Hahaha !!!!!! W to nikt nie uwierzy !!!! Kto mnie choć trochę zna. Zapraszam zapraszam twardzielu - adres podać ???? Czy trafisz sam ? Może sarna znowu wyskoczy! i się nie zjawisz. A jak nie wiesz gdzie to wyślę auto po ciebie !!!!! Jak szukanie pracy bo sporo firm pyta się o Piotra Wolaka. Przyznam jedynie że jako jedyny się podpisałeś Pan z imienia i z nazwiska to odważne , ale nikt znajomy cię nie zatrudni (wiem co opowiadasz wiec dzwonią )

Dobra rada 2
@Tomasz Wieczorek

Proszę nie pić za dużo alkoholu bo sam się pogrążasz dziadku

Zniesmaczony
@Agnieszka

Wypowiedzi są jak najbardziej prawdziwe

Potencjalny pracownik

Wydzwaniają za mną z tej firmy...starałem się znalesc jakąś pozytywną opinię ale..... Niestety.... Panowie i Panie...naprawdę jest tak źle i odradzacie?? Jakie ma stawki diety ?? Może choć jeden pozytyw...??

Junior
@Potencjalny pracownik

Chłopie rób jak uważasz. Ale głupi raczej nie jesteś. Czytasz przecież posty. Ta firma to poprostu pomyłka. Ja też szukałem plusów i również ciężko miałem je znaleźć. (usunięte przez administratora) Idź i przekonaj się. Nie byłbyś pierwszy który przychodzi,robi chwilę i wkoncu się zwalnia.opisal bym więcej ale zaraz ten post zostałby usunięty.(usunięte przez administratora)Życzę powodzenia.

Same fakty

Sama prawda. Ciekawe ile się utrzyma ten post. Jak tu ktoś napisał: Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

Zniesmaczony

Miałem rację.

Spokojnie, na całe szczęście są ludzie, którzy są tutaj na bieżąco i robią zrzuty ekranu :)

ztyski

Jezdzilem w tobi na tak zwanych vipach. Do stolka dorwal sie tam mlody szczyl ktury udaje kierownika a pojecia o robocie nie ma i wydaje mu sie ze wszystko mu wolno. zarobki od 2000 w gore. niby 2500 zlotyh gwarantowane ale jak ten pseudo kierownik nie da zlecen zeby to gwarantowane miec to nici z wyplaty.nie polecam pracy w tym zespole. mlody kierownik tylko kawe pije i fajki pali

P. Nowak
@ztyski

Witam! Wraz z zakończeniem mojej kariery w tej firmie, w końcu mogę odpowiedzieć na ten, jakże przemiły komentarz (chyba) w moją stronę. Po pierwsze dziękuję za odmłodzenie mnie, czasami czuje się staro ale czytając ten komentarz było mi bardzo miło ;) Branża transportu osób nie zawsze jest spokojna, szczególnie gdy kierowca, który praktycznie nie posługuje się żadnym językiem obcym, nie potrafi ubrać białej koszuli, wydzwania do dyspozytora pytając o np. miejsca dostarczenia pasażerów, które jednak były konkretnie i dokładnie podane w zleceniu otrzymanym dzień wcześniej. Zlecenie to też zostało potwierdzone przez kierowcę. To tylko takie szczegóły. Z racji zakończenia współpracy z w/w firmą chciałbym serdecznie podziękować całemu mojemu "byłemu" zespołowi kierowców - Ryszard, Tadeusz, Pan Janusz P, Dariusz, Marek L, Damian, Marek T, Jan, bez których ta praca nie byłaby taka sama :) Podziękowania również dla Michała W oraz Tomka J za wkręcenie mnie w temat transportu osób, doświadczenie zdobyte przez to 1,5 roku pozwoli mi kontynuować "karierę" i na pewno zostanie wykorzystane w bdb sposób. Powyższa odpowiedź nie jest opinią dotyczącą firmy - tą pozostawię dla siebie :)

Arkadiusz Wu
@ztyski

Na początku mojej wypowiedzi chciałbym podkreślić, że nie jestem w żadnym stopniu związany z właścicielem przedmiotowej firmy jak i nie jestem byłym czy też obecnym jej pracownikiem. Codziennie zawodowo zajmuję się prawem pracy i czytając Państwa wypowiedzi (zwłaszcza byłych anonimowych pracowników), to zastanawiam się czy z Wami wszystko jest ok? Dlaczego oczerniacie byłego pracodawcę, wszak w ten sposób nie odzyskacie rzekomo niewypłaconego wynagrodzenia. Sprawa jest bardzo prosta, jeśli czujecie się poszkodowani, to w czym jest problem żeby złożyć pozew o zapłatę do Sądu Pracy? Niby obrzucacie faceta błotem, a nikt nie ma jaj żeby spotkać się z byłym pracodawcą w sądzie??? To na serio nie jest takie trudne... szczerze mówiąc dziwię się, że właściciel firmy nie pozwał Was o naruszenie dóbr osobistych, w istocie naruszacie jego imię, a to jest bezcenne. Żyjemy w państwie, w którym jeszcze istnieją niezależne sądy i tam możecie dochodzić swoich praw ale nie oczerniajcie człowieka w ten prymitywny sposób. Czy ktoś z Was uzyskał korzystny dla siebie wyrok? Pochwalcie się jeśli macie takie wyroki!!! Domyślam się, że nikt takiego nie ma... wiec zamiast marnować czas na pisanie takich pierdół, proponuję napisać pozew i wykazać się w sądzie. Wiem jaki jest obecnie rynek pracy i pracownicy myślą, że mogą nasrać na głowę pracodawcy i że ogólnie wszystko im się należy. Ludzie, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście założyli własne firmy, kupili własne samochody i sami zaczęli prowadzić działalność gospodarczą, wtedy dowiecie się jak to jest łatwo... jednym słowem w tyłkach się ludziom przewraca od tego dobrobytu. Może za chwilę znów będzie 20% bezrobocie i przyjdziecie do swoich byłych szefów całować po tyłku żeby Was do roboty przyjął. Dlaczego palicie za sobą mosty??? Wiele pytań, tak mało odpowiedzi...

@Arkadiusz Wu

Pierwsza sprawa to są już wyroki skazujące i nakazy zapłaty dla firm powiązanych a kolejne sprawy są w toku. Sprawa kolejna to piszesz że firmy nie znasz nie pracowałeś itp itd ale wiesz że ludzie oczerniają pracodawcę , wypowiadasz się na temat firmy osób i sytuacji których podobno nieznasz. Pouczasz i umoralniasz innych na jakiej podstawie? Taki typowy polak nic nie wiem na ten temat ale wiem jak jest. Piszesz że ludzie mają działalności zakładać i firmy prowadzić ale powiedz mi co to ma do rzeczy wpisów tutaj? Czy ktoś tu pisze że mało zarabia?? Nie!! Chodzi o terminowe wypłaty tego co należy się instytucja państwowym i pracownikom. Jak piszesz zajmujesz się rzekomo prawem pracy więc wiesz o czym mowa no chyba że zajmujesz się w zakresie...jak obchodzić to prawo?

@Same fakty

patrząc na godzinę dodania tego komentarza, styl pisma oraz pomysły - działalność samochody itp to wiadomo, kto pisał tego posta. oczywiscie ten, ktory uważa sie za ofiare w tym wszystkim czyli TW. to wszyscy na jego szkode dzialamy, on jest czysciutki jak zloto. zadna wina na nim nie spoczywa. po prostu cud i miod w tej firmie u niego jest, a on placi wszystko i wszystkim. nie chce nic mowic ale na portalach transportowych pojawiaja sie kolejne opinie dotyczace brakow platnosci przez dziadkatransa. wyplat dla pracownikow dalej brak. oczywiscie TW nie jest niczemu winien. nie wiem kto odwazny kupi grupe tobi, spolke z takimi opiniami a ta jest do sprzedania. zal i smutek jak sie na to patrzy ale jak ktos jest chytrusem i lgarzem to juz taki zostanie

Mieczysław
@ztyski

Kierowca Vip haha to że bez języków to małe piwo on nawet po Polsku pisać nie potrafi :-) Panie wpierw trzeba się uczyć a później wypowiadać bo to wstyd pisać z takimi błędami. Jak Pan był takim kierowcą jak Pan pisze nie dziwię się że kierownikowi . Może Pan zawsze rozwozić warzywa z giełdy a nie brać się za Vipy haha

@Mieczysław

Wstyd jak już coś to zatrudnić takiego kierowcę. Skoro firma go zatrudniła to wiedziała czy zna języki obce, trasy i co tam sobie jeszcze wymagała. Piszesz ha ha wyśmiewając gościa którego jednak zatrudnili. Nie stać firmy żeby zatrudnić kierowcy poligloty wzięli kogokolwiek kto miał prawo jazdy i jedyny był chętny więc kogo to problem pracownika czy pracodawcy jeśli faktycznie nie znał języków? W tej firmie jeszcze nikt nie zrozumiał że FIRMA to nie szklane biura ,samochody czy reklamy tylko zasoby ludzkie a te topnieją w tej firmie niczym wody Grenlandii. Mówiąc krótko autorze postu Mieczysławie a także drogi właścicielu i cichy udziałowcu szanowni kierownicy dyspozytorzy spedytorzy i wszyscy władni na tej górce w Hałcnowie bo tam każdy chce rządzić: JAK DBASZ TAK MASZ!!!!

@Same fakty

Przepraszam ale o czym Pan mówi? Jakim zatrudnieniu? Przeciez ta firma, na której stronie z opiniami jesteśmy nikogo nie zatrudnia. Chociaż czytając wszystkie nowe posty zastanawiam się bo... Raz możemy przeczytać, że nikt tu nie pracuje a zas, że ktoś wozi jakiś vipow, że ktoś nie dolal oleju do Scani, że szef firmy pomagał komuś tam, więc jak to jest w końcu? Ktoś tu pracuje czy nie? Czy informacja o zatrudnieniu zależy od tego "jak leży" i na jaki komentarz trzeba odpowiedzieć przez szefostwo firmy?

Same fakty

Ja wiem jak jest Ty wiesz jak jest i inni zainteresowani wiedzą ,tak samo jak to, kto pisze te komentarze jacy pracownicy źli. Tomasz jak zobaczył że pisząc w swoim imieniu nie ma szans na obronę siebie próbuje z drugiej strony czyli zdyskredytować pracowników. Chociaż i tak uważam że on sam tego nie pisze po ostatniej wtopie, bo po pierwsze brak błędów ortograficznych, po drugie wszystko składnie i sensownie napisane to nie jest jego styl. Jakby nie było napewno czyta. Panie Tomaszu czemu nie odpowiada pan na 3 proste pytania które są testem pana wiarygodności? Pan myśli że jest spryciarz a kierowcy głupki i nie wiedzą co się dzieje? Myśli pan że nie mają w rodzinie, wśród przyjaciół, znajomych osób które pracują w Zus, spedycjach,logistykach są prawnikami, przedsiębiorcami mają firmy transportowe, firmach które zaopatrują firmę, serwisach czy bankach? Ludzie wiedzą więcej niż się panu wydaje. Moze pan zaklinać rzeczywistość i żyć w swojej utopii ale naprawdę ludzie mają większą wiedzę niż się panu wydaje. A do osób które nadal pracują mam pytanie czy zdajecie sobie sprawę że jesteście pracownikami do których nikt się nie przyznaje?

@Arkadiusz Wu

Pan Piotr Wolak po kontroli zus ( chciał wyłudzić ubezpieczenie )musi zwrócić zasiłek , Przegrał również w PIP u nas nie podjął pracy , Znany jest już w wielu firmach oj w wielu . Pozostali się nie przedstawili wiec nie mogę się wypowiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa TOBI - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grupa TOBI?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa TOBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa TOBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa TOBI
1.9/5 Na podstawie 156 ocen.

Grupa TOBI