Opinie o Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek w Warszawa

Piter

Ta "firma" to jedno wielkie oszustwo. Taksówkarz obwiózł mnie na około do wyznaczonego miejsca, a po złożeniu reklamacji p. Iza B. twierdzi, że jest nie zasadna, bo nie określiłem taksówkarzowi jaką trasą chcę jechać, więc mógł sobie wybrać praktycznie każdą. Śmiech na sali. ONIE POLECAM TEJ PSEUDOKORPORACJI!!!

WwaClan

Dobrze wiedzieć, a chciałem dla nich pojeździć. Dobrze, że istnieją takie portale. Człowiek by się sam na muke wrzucił

Piccolo

Dajcie spokój z ta korporacja pracownicy na centrali chodzą w skarpetkach jak bezdomni.Dojazdy po 12 km nawet w piątki o 18.00 np. z domaniewskiej na wiertnicza albo na vogla. Samochód rozsypuje się po roku.Pracownicy centrali to jakieś polmozgi, wyzywają się na kierowcach z łaska odbierają telefon i zawieszaja za byle co. Kursy idą bokiem jak nic. Można stać w strefie 45 min nagle jest info ze nie jesteś pierwszy bo pojawia się samochód którego nie było a potem dostaje zlecenie po 30 sek. Najczęściej tak się dzieje na ościennych strefach. Kierownictwo to ludzie którzy się znaleźli na tym stanowisku przez przypadek nigdy nie rozkreciliby własnej korporacji bo nie mają do tego określonych ambicji. Zero kultury, nie dadzą nic powiedzieć, przerywają podczas rozmowy a w efekcie końcowym mówią o czymś innym. Kierowców traktują jak śmiecia.

beznadzieja

kierowca ojebał mnie 100%, nie polecam, zero przyzwoitości.

Firma Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Dam pracę dorywcza operator koparki. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
karp

Kierownictwo niekompetentne (żeby nie powiedzieć "głupie") dwulicowi ludzie, bez wyksztalcenia i bez ambicji. Szanse na awans zerowe, podwyzka??? - nie ma czegos takiego,pakiet socjalny, jakas karta multisport -nie, do tego zakaz trzymania telefonu ( czy to przedszkole) Nikt tam nikogo nie szanuje. Nie polecam. Nie polecam.

ferdi

uwaga chora centrala dyzury minimum 9 w miesiacu a dama iza nie dojebana baba uwaga jak jej podpadniesz mozesz odejsc

zolla

chora korporacja dojazdy 12 km a pani z centrali ci przedluzy kierownictwo ksieciunio ma wszystkich w dupie wiec szczerze odradzam

mixer

uwaga na centrali siedzi idiotka niedojebana baba gania po calym miescie

owca

Podejście do pracownika żenujące, a pracownicy (kierownicy) jeszcze gorsi.

Zostaw merytoryczną opinię o Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek - Warszawa

• Jak się pracuje w Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek?

Zobacz opinie na temat firmy Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek?

Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek
  • ul. Puławska 228 lok. U9