Opinie o Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek w Warszawa

Kama

Niestety, niedobra obsługa. Taksówka często się spóźnia, byłam umówiona do lekarza, taksówka nie przyjechała, mimo tego, że i tak była już spóźniona 25 minut.

Rtttt

Pracowałem tam. Generanie w każdej taxi trzeba mieć działalność gospodarczą i własny samochód który sam opłaca sz i tankujesz. Czyli zero platnych urlopów itd. Korporacja pobiera ok 600zl stałej prowizji co miesiąc nie ważne czy masz urlop czy nie. Do tego należy doliczyć ZUS 1300zł plus paliwo jakieś 2000zł. Naprawy samochodu wraz z jego ubezpieczeniem to minimum 500zl na mc plus odkladanie 500zl na kolejny samochód. W sumie koszty stałe to 4800zl co miesiąc. Jeżdżąc od poniedziałku do soboty po 10h może zrobisz 7500zl do 8000zł obrotu minus 4800zl stałych kosztów to daje ok 2700 do 3200zl na rękę. Ale bez urlopów. A jak ktoś ma samochód w kredyt to zarabia mniej.

Krzysztof
@Rtttt

Warunki zatrudnienia, które przedstawiłeś są dość restrykcyjne. Czy jest możliwość negocjacji kwoty, która jest prowizją dla firmy? Czy prócz prawa jazdy odpowiedniej kategorii trzeba mieś licencje na przewóz osób lub inne ukończone szkolenia? Masz informacje, czy obecnie są rekrutowani kierowcy? Jeśli tak, napisz o tym.

nick
@Krzysztof

grosik bierze 600zl prowizji zus 1300 wiec ja jako,przedsieborca zaczoo bym negocjacje o obnizenie skladki zus, bo niszczy moja firme 1300zl ktore zus zabiera nie dajac w zamian nic a nie 600zl ktore place grosikowi w zamian za dostarczanie zlecen i obsolge mojej firmy. firma nie prowadzi rekrutacji nie zatrudnia (usunięte przez administratora) obowiazkiem jest wlasny samochod licencja dzialanosc ale to nie wszystkotzeba jeszcze cos reprezentowac swoja osoba , wtedy jest szansa na wspolpace.

Darek

Podpowiedzcie jak się pracuje, czy jest sporo jazdy i zarobki?

Dno

Nie pracy ani zlecen

Firma Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Dam pracę dorywcza operator koparki. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Lisek

Najlepsza korporacja w Warszawie. Kierowcy bardzo mili i grzeczni, centrala sprawna i zawsze przygotowana do oczekiwań klienta. Kierownictwo super. Polecam.

Gutek

Nie jesteście pozytywnie nastawieni na prace w firmie. Miałem zamiar szukać tu robotę.

Alexandra

Używam tylko taksówek, ale dziś to był ostatni raz kiedy zamówiliśmy grosik, niegrzeczny kierowca, okropnie brudny samochód z zepsutym bagaznikiem i nie możność włożenia bagaży w normalny sposób. Nigdy więcej grosik taxi

Mohito

Niestety pracowałem, w tej korporacji i mogę powiedzieć że jest to najgorsza korporacja z siedmiu które zwiedzili przez 12lat pracy na taxi.Kierowcy są traktowani jak ścierwo zarówno przez centrale jak i przez szefostwo.Szefostwo jest mile tylko w dniu przyjęcia a potem to już tak miło nie jest. Kierowcy zdala od tego (usunięte przez administratora)!!!!!!!!

Niefortunny

zero szacunku do pracowników, żadnych benefitów co to za miejsce! Nie polecam

Seven taxi najtańsze 1,20zl.km

Kiedyś to może grosik był tani.

czajka
@Seven taxi najtańsze 1,20zl.km

Ale seven to przewóz osób i stawke mają małą

oddanykierowca

Ktoś może kiedyś za jaja Cię powiesi (usunięte przez administratora) ,cymbale ,pedale z gaju wniczku mandolino za grosz nie warta.

Paulina

Zachęcam was to przedstawienia rzetelnych informacji na temat pracodawcy jakim jest Grosik-Taxi. Jaki rodzaj umowy oferuje firma? Czy zatrudnione osoby mają dostęp do benefitów? Czy grafik można dopasować do własnej dostępności? Napiszcie, czy osoby bez wcześniejszego doświadczenia także odnajdą się w pracy.

Ggg
@Paulina

Nie polecam, bada oszustów...a jak się dzwoni z reklamacja to wymigują się, że im się nie płaci tylko kierowcom...

Aaa

Banda oszustów i kretaczy, kierowca wywozi pasażera parę przecznic dalej.....pani kierowniczka zmiany poucza o wychowaniu dzieci, że o tej porze wyglądaj rodzica nie wiedząc w jakim wieku ono jest, poza tym ubliża prze telefon i uczy topografii miasta. Wg mnie to jakieś dwie przecznice...gratuluję i nie polecam....Jak chce się złożyć reklamacje to paniusi mówi, że kierowcy posiadaj własną działalność gospodarczą i generalnie ich to nie obchodzi bo my jako klient im nie płacimy i mają nas w d..pie

Dominos picca

W grosik jest lipa.wole spróbować w tanie-taxi.com pojeździć bo oni maja 1,30 i klientom się tak mówi a śmiga nawet za 2 zł bo jest tyle .Nawet opinie w gogle mają najlepsze a grosik marne.

Ko
@Dominos picca

Nie takie tanie taxi jak piszą. Najlepsi są w kupowaniu opinii i spamowaniu w necie

Paulina

@Dominos picca, pracowałeś w Grosik Taxi i teraz chcesz zmienić pracę? Może mógłbyś dodać kilka informacji o zatrudnieniu w tej firmie? Czy coś się w Grosik-Taxi zmieniło? Firma poszukuje pracowników na stanowisko kierowcy? Jakiego rodzaju kursy należy mieć skończone, żeby wozić klientów? Zachęcam obecnych pracowników firmy do dodawania swoich opinii.

eentala opyskliwa i nie mila praowac im sie nie hce i nie potrfia sie odzywacc zarowno do klientow jak i taksowkary kursow malo a leprze sa rozdwane miedzy swoimi synalek wkaacciciela tu czytaj dyrektor sam jezdzi zaawieszanie za byle cco po 72 godziny kpina nie polecm

Bród smród i gówno.

Tak jak w nicku.

Czy mógłby ktoś napisać kilka zdań jak się pracuje aktualnie?

Gd

Hf

Kobiałko

Wspaniała korporacja, cudowni ludzie, miła domowa atmosfera i świetne warunki pracy. Po roku pracy w biurze jestem bardzo zadowolony, otrzymałem podwyżkę 200 złotych. W żadnej innej pracy w biurze nie czułem się tak swobodnie i komfortowo. Pracownicy chodzą w skarpetkach ponieważ jest im tak wygodniej a korporacja dba o swoich pracowników i pozwala na takie sytuacje. Wielki plus dla kierownictwa i całej ekipy. Pozdrawiam Daniel Kobiałko

Zostaw merytoryczną opinię o Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek - Warszawa

• Jak się pracuje w Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek?

Zobacz opinie na temat firmy Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek?

Grosik-Taxi Andrzej Gajowniczek
  • ul. Puławska 228 lok. U9