Opinie o Beauty-Flo S.C. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beauty-Flo S.C.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Beauty-Flo S.C. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beauty-Flo S.C. w Warszawa

Łukasz Nowy wpis

hmmm... dziwna sprawa, bo z tego co widzę to te firma nie istnieje od 2020 roku... a komentarze w tym personalne 2021 i 2022... Boty, nudy, czy zwykła zawiść? No nic Wesołych Świąt i powodzenia :)

Bartłomiej Nowy wpis

Witam i o zdrowie pytam ;-) Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego prześwietlam oceny firm. Przypuszczam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Beauty-Flo S.C.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam Bartłomiej

Laura Nowy wpis
@Bartłomiej

Hej Bartłomieju. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. Jeśli idzie o dofinansowane posiłki w pracy to doradzam firmę Havi Logistics z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) zamawiają to co lubią za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Te obiady to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z ubezpieczeniami. Wybieraj pracodawcę mądrze. Laura.

bjuti

NIE POLECAM, wszystkie krytyczne opinie prawdziwe. Zatrudniona z urzędu, wynagrodzenie było podstawowe ,ale miało dojść premię za wysiłek i efekty, nie ważne jak by się człowiek nie starał, zero pozytywów. Ciasnota, jedzenie na kolanach. Sprzęt sprowadzany z Chin czasami uszkodzony trafiał do klientów, aby nie było dużych strat. Jedyny plus, dla mnie to godziny pracy, a reszta tragedia .Przedstawiciele ciągle się zmieniali, a po odebraniu towaru z rana, szefostwo obgadywało ich bardzo obszernie na forum, (usunięte przez administratora) jedzące przy klientach a pracownikami sterowali jak chcieli ,zero klasy. Nie było negatywnego roztania ,skończyła mi się umowa i podziękowałam .Mówi się,że nie powinno się palić za sobą mostów , ale przez nie nie koniecznie trzeba jeszcze raz przechodzić.Odradzam z czystym sumieniem!!!!

Halina Nowy wpis
@bjuti

a jakie były te godziny pracy, że byłaś z nich zadowolona? :)

jarek

Absolutnie nie polecam współpracy. Firma Beauty Flo zamówiła od nas towar , którego nie odebrali tłumacząc iż w/w nie dotarł do nich. Informacje z firmy kurierskiej otrzymaliśmy , że właściciel firmy , Pan Marcin Florczyk , osobiście odmówił przyjęcia towaru ze względu na brak środków finansowych na zapłatę za dostarczony do nich towar. Bardzo nieprofesjonalne podejście do biznesu. Panie Florczyk , mógł się Pan bardziej postarać z wymówką i nie oszukiwać. Ponieśliśmy tylko stratę przez Pańskie działania. Oby kolejny dostawca był mniej wyrozumiały niż my.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Beauty-Flo S.C. na stanowisko PRACOWNIK USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Jan Lubawski

Rozmowa kwalifikacyjna bardzo interesująca.czekam

Jan Lubawski

Rozmowa kwalifikacyjna bardzo interesująca.jestem mocno zainteresowany

Lis a

Polecam

Gosiak

Rozmowa kwalifikacyjna na najwyższym poziomie.czekam na przejście do drugiego etapu.z tego co zdążyłam zauwazyc:w firmie duuuze zmiany,atmosfera bardzo przyjazna,warunki dla mnie super.no nic będę czekać....

Hanna
@Gosiak

Napisałaś, że byłaś na rozmowie o pracę w Beauty-Flo. Byłoby super, gdybyś powiedziała coś więcej o tym, jak wyglądała. O co pytali?

Inka

♥️

Margot

Super!

Witek

Jesteście pewni, że pozytywnie nie da się o firmie napisać?

PH

(usunięte przez administratora) na najwyższym poziomie!Taka firma nie powinna istnieć.

@PH

na czym polega buractwo i cwaniactwo? Czy nie dotrzymaliśmy danego słowa?

PH
@Michał

To tykanie z Pragi Pan wie jak się siorbie - ty tego nie wiesz jak a co to jest no co nie wiesz i tak do ludzi. Klient z Poznania a tu buractwo. Nakręcił powyzywał - a ostatecznie obwinił osoby 3.

fffds

Niezbyt dobrze wspominam tam prace. Wszyscy mili ale nie do konca w porzadku.

@fffds

Co było nie w porządku?

ffds

Ty

Jeż

Nie polecam gadanie a płaca taka jak w małej wsi a to Warszawa.

@Jeż

To fakt , kasa była słaba w tamtym okresie. Na całe szczęście teraz kasa jest bardzo dobra :)

@Jeż

Faktycznie w 2015 roku zarobki nie były na zadowalającym poziomie. Teraz są zdecydowanie lepsze.

Mikalo
@Michał

Heh 1500 zł netto to nawet nie warto z domu wychodzić.

Czarno na białym

Nikomu nie polecam. Załamać się można co też szefostwo wymyśla byle tylko człowiek namordowal się jak może. A sami siedzą i nic nie robią. Szczególnie jeden szef.. w kółko jakieś pretensje, niezadowolenie bo towar się nie sprzedał. Najlepiej wepchnac komuś na sile :/

@Czarno na białym

Bzdura, ja tutaj pracuje do chwili obecnej. Musimy się znać bo pracuję tu kilka lat. Praca nie jest mega lekka , ale jest przyjemna i fajna. Z szefami zawsze się dogaduję , nie ma z tym żadnego problemu. Towar sam się nie sprzeda . Jak się olewa swoją prace to trudno o wyniki.

@Czarno na białym

co konkretnie wymyślamy? Skąd wiesz, że nic nie robimy? Towar się sprzedaje i mamy dwucyfrowe wzrosty rok do roku. Podstawową zasadą handlowca jest nie wpychanie produktów na siłę, a sprzedanie w taki sposób żeby klient do nas wrócił. Jeśli towar był "wpychany na siłę" przez Ciebie, dobrze, że już nie współpracujemy.

Sasin
@Michał

Witam pana jako wiem na czym polega te zarabianie to naciąganie klientów i dodawania produktów takich których nikt nie potrzebuje. Lista na paragonach przewyższała wartość produktów jakie klient chciał kupić. Poza tym - pracownikowi należy się marża od zysku i dodatkowej sprzedarzy i jako wiem, że krętaczy mam wielu na liście jest pan w 1 dziesiątce w Warszawie. Gdzie nie pujdę i zapytan się o pana firmę wszyscy odradzają. Zysk u pana polega na kanciarstwie.

Xsero

Witam pracowałem u nich jako dodatkowy pracownik - (usunięte przez administratora). Praca nad stroną internetową miała być w domu o godzinach nocnych. Musiałem pracować na miejscu a nie takie były ustalenia - dodatkowe zadania magazynowe nie płatne - naciągacz nazista i krętacz. Strona i firma była ogólnie aktorska jak w Venezuelskich serialach jak współwłąściciel na pewno w nich grał.

jaaa

Witam. Czy rekrutacja w mazowieckim już się zakończyła?

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Jaka atmosfera, czy są jakieś dodatki socjalne?

Właśnie że JAAA :)
@Wiktor

Rekrutacja jest prowadzona. W tym momencie na rejon mazowiecki. Pracodawcy szukają ludzi ambitnych , w zamian jest bardzo dobra kasa. Socjale są przereklamowane ;) Sama wole decydować na co wydam pieniądze :))) Z tego co wiem pracownicy którzy przeszli na własną działalność są zadowoleni ... ja też nie narzekam !!! :)

Mam pytanie co do pracy na stanowisku pH, najlepiej od kogoś kto obecnie tam pracuje, ponieważ pojawiła się oferta na to stanowisko. Jaka atmosfera panuje w firmie? Jak z targetami, czy są realne do zrobienia? Ile średnio wizyt dziennie? I jak z użytkowaniem auta do celów prywatnych?

@Zainteresowany

Z Beauty-Flo współpracuję od niedawna. Współpracuję bo jestem na własnej działalności. Nikt mi się w nic nie wtrąca, a kasa znacznie lepsza jak na umowie o pracę. Obecnie wprowadzany jest fajny model rozliczeniowy , który daje mi duże możliwości. Atmosfera jest spoko , tylko ja akurat rzadko jestem w firmie , bo pracuję w innym mieście. POLECAM !!!

Przedstawiciel

Pracuję tu już kilka lat. Co najmniej od półtora roku nie było rotacji wśród pracowników więc nie wiem skąd te wpisy. Prawda jest taka, że jak ktoś chce pracować to zarabia i jest doceniony. Szefostwo ma swoje oczekiwania, ale kto ich nie ma? - zawsze można się z nimi dogadać :) POLECAM !!!

@Przedstawiciel

Zgadzam się z Tobą. Ciekawe jak będzie w innych miastach , bo coś mi się obiło o uszy ,że szukają Przedstawicieli na inne miasta :) Firma sie rozwija i to dzięki nam !!! :))) Buziaki

Zostaw merytoryczną opinię o Beauty-Flo S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w Beauty-Flo S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Beauty-Flo S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Beauty-Flo S.C.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Malborska 2 lok. 58
    03-286 Warszawa