Opinie o Krzysztof Stempniewicz Repus Meble w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Stempniewicz Repus Meble. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krzysztof Stempniewicz Repus Meble o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Stempniewicz Repus Meble w Wrocław

CD

dla mnie jest nieodpowiedzialny i tyle.Wybierzcie bardziej słowną Firmę jeżeli nie chcecie się denerwować,BO TA JEST BEZNADZIEJNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 28.04.10, 10:35 oszukany przez Repus Meble Tylko tak dalej, Repus. Pierwsze wrażenie okej, meble przyjeżdżają - wszystko dobrze wygląda, a po zapłacie zabiera Pan swój towar i pozostawia mnie samego w kuchni z wyposażeniem bez klamek, jak jakiegoś obłąkanego, z niedziałającym Pańskim(!) sprzętem. Pozdrawiam Pana i kogoś, kto przyjdzie otworzyć mi zmywarkę. 04.05.10, 13:38 oszukana przez REPUS MEBLE Dokładnie, REPUS meble to jakaś kpina, przestrzegam i polecam omijać. Ja już od 2 miesięcy czekam na dokończenie spartaczonego montażu. Już nawet nie chcę liczyć ile razy P.Krzysztof miał przyjechać i nie przyjechał!!! nie odbiera telefonu, obiecuje a co innego robi. Tragedia. Krętacz i oszust. 21.05.10, 11:49 Niestety zbyt późno odnalazłem tą stronę i opinie na temat firmy REPUS MEBLE. Niestety zamówiłem w tej firmie szafki na wymiar, wszystko pięknie było w rozmowie, czego to ja nie dostanę, podpisaliśmy stosowną umowę wpłaciłem zaliczkę, na tym się miłe skończyło. Meble do dziś nie skończone, mógłbym przepisać wszystko co u poprzedników, dziesiątki nie odebranych telefonów, nowe terminy, których ten pan nie dotrzymuje etc.... łudzę się ze ten pan się opamięta i dokończy to co zaczął ale z dnia na dzień tracę nadzieję. Przychodzi mi myśl do głowy, czy nie warto by było skrzyknąć się w grupę i złożyć zbiorowy wniosek do sądu o wyłudzenie? 24.05.10, 12:55 Zakończmy to Proponuje zorganizować spotkanie poszkodowanych w tej sprawie posiadam trochę informacji na temat tego całego oszusta chetnych zapraszam do kontaktu (usuniety)

Kilka opinii z 2010r dla Myszki

Oto kilka opinii sprzed odsiadki Pana Krzysia 18.01.10, 19:03 Witam REPUS Meble!!! Nigdy nie zamawiajcie mebli od tej firmy!!! Oszust i kretacz!! Na meble czekam miesiac po terminie i nadal nie ma!! Pozdrawiam i ostrzegam przed ta firma!!! 09.02.10, 20:26 z daleka omijaj firme REPUS MEBLE K. Stempniewicz kretacz i oszust 11.02.10, 15:10 Witam, Chciałbym przestrzec przed korzystaniem z usług firmy Repus Meble z Wrocławia (właściciel Pan Krzysztof Stempniewicz). Skorzystałem z Jego usługi jestem bardzo niezadowolony. Główne zastrzeżenia: 1. Pan Krzysztof nie wykonuje mebli zgodnie z projektem będącym załącznikiem do Umowy (nawet tego nie konsultuje lecz przyjeżdża na montaż z innymi meblami niż uzgodniono) – dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcie mebla vs projekt. 2. Pan Krzysztof jest niepunktualny, nieterminowy i niesłowny – nie przyjeżdża na montaż w terminie, nie odbiera telefonów lecz robi to wybiórczo, umawia się, że oddzwoni lub przyjedzie i nie robi tego (mimo zapewnień). 3. Wielokrotne telefoniczne prośby o poprawę mebli od mojej żony niczym nie skutkowały, gdy ja zadzwoniłem Pan Krzysztof oczywiście obiecał, że się pojawi i do tej pory nic… (mimo, że jasno przekazałem, iż w razie braku reakcji będę robił tzw. czarny PR na WWW – co właśnie w tej chwili czynię – cóż innego mi pozostało Raz jeszcze – NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG FIRMY REPUS MEBLE KRZYSZTOF STEMPNIEWICZ Z WROCŁAWIA 18.04.10, 22:07 Nigdy nie korzystajcie z usług Firmy Repus Meble we Wrocławiu Krzysztof Stempniewicz,to co on robi z ludźmi to jakaś KPINA,będziecie żałować i pluć sobie w brodę,żeby na dwie szafki czekać miesiąc co miało być zrobione w 3 do 5 dni jak obiecuje pan Krzysztof.Po pierwsze kłamie,po drugie nie odbiera telefonu,umawia się i nie przyjeżdża,Jak

Drodzy Poszkodowani

Proponuje pozew zbiorowy. Kto na ochotnika pisze do rożnych telewizji i gazet? Uważam, że należy na wszystkich możliwych stornach internetowych pisać opinie o nim i tym samym ostrzegać innych (tylko bez wulgaryzmów). Jeżeli Policja i Sąd nie potrafią poradzić sobie z tym Panem, to trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, a internet może nam w tym dopomóc. Pokażmy Panu K, co my potrafimy i jaką jesteśmy siłą...

Kicia

Myszka, albo Krzysiu, co znów działamy, tym razem w Ostrowie, co znów naciągasz i okradasz i zarazem nabijasz na konto syna, co tym razem wymyśliłeś papiery wartościowe, a może założyłeś nowe konto, aby zabezpieczyć syna jak będziesz ponownie siedział w kiciu, wyrok za oszukiwanie ZUS'u, odsiadka za kradzież, czyżby szykował się następny pozew zbiorowy? Kobitki ten Pan to naciągacz i bajkopisarz, naciągający również na kredyty, nie dajcie się nabrać. A jak ktoś wynajmuje mu mieszkanie to radze pobierać za pół roku z góry i kontrolować rachunki, bo lubi znikać nie płacąc. A jakby co to również mogę być świadkiem w sprawie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Krzysztof Stempniewicz Repus Meble.
wroclaw

Pozew zbiorowy to jest rozwiazanie. A TV czemu nie - warto sprobowac.

Naiwna

Niestety jestem z jedną z oszukanych przez Krzysztofa. Znam wiele osób, których również oszukał w Zielonej Górze. Póki odbierał telefony to odbierał i umawiał się na spotkania w celu zwrotu pieniędzy, niestety na spotkaniach się nie pojawiał. Wówczas ponownie odbierał i prosił o nowy termin, na którym też się nie pojawiał. Sprawy były zgłoszone na Policji, a potem umorzone. Jedynym rozwiązaniem jest powództwo cywilne. Będzie tak się przeprowadzał i nabierał naiwnych dopóki czegoś z tym nie zrobimy. Co powiecie o TV, może tam nagłośnić sprawę?

Wrocław

http://poszukiwani.policja.pl/pos/form/r45866,STEMPNIEWICZ-KRZYSZTOF.html mam nadzieje że tym razem nikt nie usunie tego linku

Wrocław

Przede wszystkim Krzysztof mocno się postarał żeby zniknęły wpisy na temat jego działalności sprzed kilku lat we Wrocławiu gdzie oszukał mnóstwo ludzi, za co siedział już w więzieniu, myślę że nie ma sensu dalsza kłótnia z kimś kto pod różnymi podpisami tak uporczywie go chroni, sam straciłem kilka tysięcy na znajomości z tym człowiekiem. Tak więc szkoda naszych (oszukanych przez niego) nerwów na kłótnie z myszkami, kasiami itd oby w końcu trafiła kosa na kamień i skończy bandzior tam gdzie jego miejsce

Artur

Paweł myślę że Myszka i Kasia to sam Krzysztof albo ktoś z jego bliskiego otoczenia, którzy próbują go postawić w dobrym świetle. Ale na to jest już niestety za późno, więc nie ma co zwracać uwagi na takie opinie. Sam zostałem oszukany przez Krzysztofa na duże pieniądze w ostatnim czasie. Na początku jest wszystko ok, gościu wzbudza zaufanie ale po jakimś czasie okazuje się że to po prostu zwyczajny ZŁODZIEJ !!! Inaczej tego nie można nazwać droga Kasiu i Myszko vel Krzysztofie. Znam (odnalazły mnie) 5 osób oszukanych prze niego na terenie Zielonej Góry i okolic w roku 2014. A co do Policji to pozostawię to bez komentarza. Gościu jest poszukiwany listem gończym przez lubuska Policję, oszukuje wiele ludzi na terenie Polski a biedna Policja nic nie może zrobić. Morał z tego, że warto być przestępcą w tym kraju. Pozdrawiam wszystkich byłych i przyszłych oszukany (OKRADZIONYCH.

PAWEŁ

W jakim świecie KOBIETY żyjecie..... Facet już siedział raz dokładnie za to samo. Szkoda dyskusji z wami, tylko rzeczywistość was uświadomi i fakty. Ja wierze tym poszkodowanym sam popłynołem na tej znajomości i jak będzie trzeba to też pójdę za świadka do sądu.

kasia

Hmm gdyby sprawa była na policji już dawno znaleziono by Pana Krzysztofa. Bo jak widzę rzekomo nie jedna osobę oszukał w co nie wierzę.Skąd Pani wie że działa w Ostrowie zielonej gorze czy gdzie kołowego skoro nie ma takiej firmy?? Ja nie rozumiem założyła pani stronę chyba z własnych potrzeb niedowartosciowania czy Bóg jeden wie po co.. jeśli już sprawa będzie w sądzie proszę powołać mnie na świadka bo wydaje mi sie ze dużo kłamstw w oszczerstwa na tej stronie jest.

klientka

Myszko, widzę że jesteś tak oczarowana Panem Krzysztofem, że jak mówi skacz - to Ty pytasz tylko jak wysoko !!!!! Ale jeszcze się przekonasz...

myszka

witam no własnie piszecie podajecie strony na których ta firma istnieje tylko chyba żadne z was nie czyta wszystkiego dokładnie .co do ukrywania się pana Krzysztofa to padają tutaj opinie gdzie go szukać gdzie teraz działa i to ta osoba moim zdaniem próbuje oczernić pana K z własnych powodów

klient

Witam, Pani Kasiu, sprawa jest już dawno na Policji tylko Krzysztof umiejętnie się ukrywa. A tak w ogóle to gdzie Pani żyje, żeby działać gdziekolwiek w Polsce to nie trzeba mieć firmy zarejestrowanej w każdej miejscowości, wystarczy na przykład w Zielonej Górze, tak jak to uczynił to ten oszust.

oszukany

O czym Wy mówicie z tym człowiekiem nie ma kontaktu i pieniędzy też nie ma... Pism nie odbiera, telefony nie odpowiadają.... Tak sprawa została zgłoszona i zobaczymy kto tu ma racje... Kto niby oczernia a kto oszukuje i naciąga !!!

kasia

Dzień dobry. Widzę że ktoś tu próbuje wprowadzić zamieszanie i czernica tego Pana. Ja wielokrotnie korzystałam z tej firmy i polecalam wielu znajomym i znajomi znajomym. Meble które zakupiliśmy są solidne i zgrabne pięknie się prezentują. Takiej firmy w ogole nie ma w Ostrowie nawet jak sie wpisze w Google więc państwa zarzuty są bezpodstawne. Może ma pani zawód miłosny albo mąż pani niedogadza. Proszę nie oszukiwać bo ta sprawę można podać na policje.

Franek

witam to jak MYSZKO wytłumaczysz ze działalność została zarejestrowana w maju 2014 w zielonej górze? Wjedź sobie na CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ i wpisz NIP firmy i zobaczysz ze Twoje znajomości są do niczego https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/EntryChangeHistory.aspx?Id=50d91d58-5e67-42a5-9c1f-f1c43a4edd2e&archival=False

myszka

Wypraszam sobie nie jestem Krzysztof. Byłam jego klientką i byłam zadowolona dlatego tez staje w obronie tego człowieka.Co do Pana Janusza to nie znam go ale jest mi miło że staje po mojej stronie. Owszem rozumie Państwa chęć skontaktowania się z Panem Krzysztofem ale nie rozumie waszego postępowania bo tymi oszczerstwami tylko go zniechęcacie.Na stronę trafiłam przez znajomą która znała Pana Krzysztofa i to bardzo dobrze . Mam pewne znajomości i z tego co wiem to ta Firma na prawdę już nie istnieje.

oszukany

A mnie dziwi że ludzie, którzy rzekomo są zadowoleni nagle trafili na tą stronę...zastanówmy się, gość mnie oszukał więc ostrzegę innych ale jak jestem zadowolony to już nie szukam stron na których ma złe opinie i nie będę go bronić bo mi to do głowy nie przyjdzie... szczególnie po kilku latach więc profile myszka i janusz są na pewno związane z osobą tego złodzieja

Rafał

A ja miałem nieprzyjemność świadczyć mu usługi transportowe we Wrocławiu i potwierdzam że ten człowiek to złodziej i oszust, siedział nawet za to, z internetu zniknęły komentarze na jego temat z czasów kiedy prowadził działalność we Wrocławiu. "Myszko" zadziwiająco mocno bronisz go i mam wrażenie że z nim współpracujesz, a może to Ty Krzysiu sam się wybielasz pisząc raz jako myszka raz jako janusz

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Stempniewicz Repus Meble - Wrocław

Krzysztof Stempniewicz Repus Meble
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Monopolowa 6
    50-501 Wrocław