Opinie o Krzysztof Stempniewicz Repus Meble w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Stempniewicz Repus Meble. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krzysztof Stempniewicz Repus Meble o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Stempniewicz Repus Meble w Wrocław

myszka

Moi drodzy państwo pierwsza rzecz która mnie martw to to że ktoś z was założył profil pod nazwiskiem Pana Stempniewicza a to jest karalne . Oczerniacie go publicznie zamiast skontaktować się z nim osobiście . Piszecie że Firma działa na terenie Ostrowa Wlkp i ze można sprawdzić to na necie skoro tak jest to numer do Pana Krzysztofa tez tam powinien być. Być może Panie Marcinie ja miałam to szczęście i nie zostałam przez niego oszukana ale znam tez ludzi z Wrocławia którzy są zadowoleni z Jego usług tak jak ja . Moim skromnym zdaniem takich rzeczy nie powinno załatwiać sie w ten sposób.

ktoś.

A ma Pan do niego nr tel?? Nie jestem i nie bylam klientka tylko znajoma i nie wiem co sie z nim dzieje...

Janusz

Witam Serdecznie ! Byłem klientem firmy Pana Krzysztofa . Jestem zadowolony z usług jakie proponuje firma jakże z samej obsługi."klientka" nie wiem czemu Pani tak oczernia Krzysztofa widzę tutaj pozytywne opinie ja też osobiście jestem zadowolny lecz Pani chyba przesadza z tymi oszczerstwami i z tym żeby przedstawiac takie rzeczy internetowi niech Pani zachowa to dla siebie i nie psuje opini firmy jak i imienia Pana Krzysztofa . Ja osobiscie jestem zadowolony nie mam żadnych zastrzeżen dla tej firmy i mam cały czas kontakt z Panem Krzysztofem i firmą Pozdraawiam Krzysztofie ! niech Pani się zastanowi nad swoim postepowaniem

myszka

Nie wiem skąd macie te wiadomości firmy nie ma już na rynku od paru lat . Mnie nie oszukał. Jestem zadowolona z jego usług i złożyła bym kolejne zamówienie tylko jest to nie możliwe.Panie Krzysztofie jeśli Pan to czyta prosze o kontakt pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Krzysztof Stempniewicz Repus Meble.
PAWEŁ

LUDZIE UWAŻAJCIE NA GOŚCIA OD WIELU LAT OSZUKUJE I WRĘCZ OKRADA LUDZI POSZUKAJCIE SOBIE OPINIE NA JEGO TEMAT!!! WE WROCŁAWIU OKRADŁ WIELU LUDZI

Dawny klient

kocur masz nr tel do tego człowieka lub adres pod jakim działa? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Klient

Czy ktoś mógłby podać nr tel do Pana Krzysztofa?

koCUR

Myszka, ogarnij się, właśnie takich naiwnych ludzi oszukuje Krzysztof, skoro nie ma takiego numeru telefonu to znaczy że już ma nowy, przez ostatnie miesiące zmieniał numer kilkakrotnie, skoro oszukuje ludzi to nie będzie się nigdzie reklamował - proste. Chętnie też skorzystam z nowego numeru Krzysztofa.

myszka

Nie sądzę bo pod podanym numerem sekretarka informuje iż nie ma takiego numeru.Z mebli i jakości ich wykonania jestem bardzo zadowolona w terminie bez czekania . Pochodzę z Wrocławia i szukając informacji na temat firmy Pana Krzysztofa rzekomej działalności na terenie Ostrowa nic na ten temat nie ma . bardzo chciałabym skontaktować się z Panem Krzysztofem i złożyć kolejne zamówienie . Jeśli ktokolwiek zna numer Pana Krzysztofa proszę o pomoc

koCUR

FIRMA WYKONUJE DALEJ ZLECENIE I WYŁUDZA KOLEJNE PIENIĄDZE, DZIAŁA TERAZ NA TERENIE OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO. OSZUST - ODRADZAM !!!

myszka

bardzo dobra firma polecam poprzednie opinie są fałszywe firma nie wykonuje zamówień od kilku lat meble do dziś są bardzo wytrzymałe solidnie wykonane. szkoda że nie ma jej nadal ponieważ znów złożyła bym zamówienie

klient

zgadzam się z poprzednimi opiniami to KŁAMCA, OSZUST I NACIĄGACZ ODRADZAM !!!!!!!!!!!!

Jaga

Brak mu płynności finansowej przez co nie kończy zaczętych prac! Chce zapłatę przed zakończeniem prac a potem znika bez śladu i nie odbiera tel. Odradzam!

klientka

Krzysztof Stempniewicz to oszust!!!! Ostrzegam przed korzystaniem z jego usług. Zamówiliśmy szafy w Repus Meble. Za szafy zapłaciliśmy w maju a w listopadzie nadal ich nie zamontował. Zero kontaktu z tym człowiekiem. Byliśmy zmuszeni założyć mu sprawę sądową. ODRADZAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Stempniewicz Repus Meble - Wrocław

Krzysztof Stempniewicz Repus Meble
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Monopolowa 6
    50-501 Wrocław