Opinie o PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny w Bydgoszcz

Niezapominajek93

Wszystkie opinie są niestety prawdziwe - jest grupa osób, która wytrzymać nie może bez podcierania szefom ... a pozostali, którzy chcą uczciwie pracować, zmuszani są do regularnego wyzysku. Z każdym następnym spotkaniem zleceniobiorcy dowiadują się jak przebiegli są szefowie jeżeli chodzi o obcinanie możliwości zarobienia. Do stałych fragmentów rozgrywek służących obniżeniu kosztów utrzymania UZETA należą: ciągłe obniżanie punktacji za procesy, brak wolnych miejsc pracy z powodu przepełnienia, brud i smród na biurkach, zależność od dobrego lub złego humoru osoby rozdającej sygnaturę, rozkładanie rąk przez koordynatora w przypadku problemów technicznych z komputerem, stosowanie kar za niewyrobienie się z ilością procesów na godzinę lub chodzeniem niezgodnie z harmonogramem. Pracy nie umilają donosiciele, którzy za jeden proces wyrwaliby Ci bebechy i usmażyli na obiad. Ogłoszenia o pracę jako Operator Systemów Obsługowych będą pojawiać się cały czas, ponieważ na tych warunkach, które panowały jeszcze pół roku temu (nie wiem, jak jest teraz - przypuszczam, że może być tylko gorzej), nikt nowy nie da sobie rady - każdy oberwie jakąś karę. Wstyd, że taka potężna firma dba jedynie o wynagrodzenia dla szefów, a w ogóle nie dba o pracowników (na umowę o pracę nie jest lepiej).

biedny student

trudno mi się z tym wszystkim tu nie zgodzić... pamiętam, że kiedy dostałam ofertę, aby pójść na rozmowe kwalifikacyjną, niestety nie przejrzałam opinii nt. tej "firmy"... Po prawie DWUGODZINNEJ rozmowie kwalifikacyjnej, na której trzeba było odpowiadać na głupie korporacyjne pytania, zrobić wykres, narysować czym jest dla nas innowacyjność i najlepsze wypełnić TEST. Ten test to był hit i będę go wspominać do końca życia! Około 15 pytań, wypełniało się go 20 minut (a jak, z zegarkiem w ręku!). Zadania były zabójcze! Było m.in. trzeba znaleźć różnice między obrazkami, odnaleźć cyfrę, która będzie pasowała do ciągu, dwa zadania z ortografią, zadanie z pytaniami... Między innymi bylo pytanie: Które z wymienionych zwierząt jest rybą: aligator, albatros, kormoran, delfin? W którym roku wybuchła druga wojna światowa? Mama Maćka ma 5 synów, każdy z nich ma jedną siostrę, ile dzieci ma mama Maćka? Jaka jest stolica Hiszpanii? Po czasie, zdecydowanie nie wiem co ten test miał wspólnego z pracą tam... Na szkoleniu wszyscy byli milutcy, jednak kiedy musieliśmy usiąść sami do komputerów zrobiło się dziwnie... Opiekunki to super babki, które były gotowe w każdej chwili nam pomóc, jednak trochę głupio ciągle było im zawracać dupę, jednocześnie wiedząc, że one też mają swoje limity do wyrobienia... Po kilku dniach można wejść bez problemu w rutynę, jednak nikt z mojego szkolenia nie wiedział, czy sprawy, które robimy są wykonane dobrze... Jedyne co było dobre, to stała stawka podczas szkolenia. Nie musieliśmy się przemęczać, mieliśmy taryfę ulgową. Po wszystkich opiniach, które przeczytałam tutaj postanowiłam nie przedłużać umowy. To wszystko prawda, co jest tutaj napisane. Zwolniłam się na początku ostatniego tygodnia szkolenia, w środę koleżanka, która została do końca tygodnia, napisała mi, że koordynator zwołał zebranie i przedstawił reszcie pracowników plan na wakacje: punktacja zadań maleje, przez co trzeba wyrobić więcej spraw, aby utrzymać stawkę, którą się miało

nick

to -200 to jest ich normalna kara, która można dostać za różne rzeczy i niezależnie od stażu

śmiech na sali

Polecam udanie się tam na rozmowę o pracę, jeżeli chcecie się pośmiać i cofnąć do lat 90... W normalnej firmie macie gwarantowaną co najmniej płacę minimalną, na dziś jest to 2000 zł brutto / 13 zł brutto na godzinę. To punkt wyjściowy wszędzie. Tutaj możecie nawet tej stawki na oczy nie zobaczyć jak dość punktów nie zdobędziecie. Żeby ją wykręcić to musicie być przyspawani do biurek i mieć pieluchy, bo szkoda wam będzie czasu na pójście do toalety... Tak samo z jedzeniem przy biurkach. Jeszcze w żadnej firmie nie widziałam pracowników tak otwarcie mówiących o warunkach i narzekających. Wystarczy do obojętnie kogo tam pracującego zagadać, to usłyszycie to co mówię. Druga rzecz, nawet jeszcze zabawniejsza - kary. W cywilizowanym miejscu pracy kara odnosi się do premii, a pracownik wie ile minimalnej wypłaty w miesiącu dostanie. Popełnił jakieś błędy, nie dopełnił tego, czego się od niego oczekuje, no to w najgorszym wypadku wyjdzie z gołą stawką na jaką się z pracodawcą umówił. To pozwala na jakieś planowanie wydatków. Tutaj? Kary wchodzą na waszą stawkę godzinową, czyli nie dość, że możecie nie mieć tych minimalnych 13 zł brutto przez punktację (i nie mówię tu o 12 zł, bo spadać można znacznie, znacznie niżej), to jeszcze wam dosadzą karę do tych groszy, które uciułacie :-). Zaczynam się zastanawiać, czy PZU chce, żeby im dopłacać za honor pracy dla "lidera rynku". To wszystko oczywiście na zleceniu z jego "zaletami" w stylu braku płatnego urlopu, czy braku, albo kilkudniowym okresie wypowiedzenia - już nawet nie pamiętam tej części, bo przestałam słuchać uważnie po tej żenadzie. Nie ważne, że dziś nawet w najbardziej podstawowych zajęciach przyciąga się umową o pracę, a pracodawca cieszy się jak znajdzie chętnego przychodzić do pracy za płacę minimalną. Ludzie, szanujcie się, bo jak usłyszałam te warunki, to poczułam się jakby były tu głębokie lata 90, a firma to jakiś warzywniak Janusza Biznesu z tego okresu. Dziś takie warunki są

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Hahaha... :D :D :D A może jakieś frytki do tego??? :D :D :D

jesteś u Pani

staram się jak mogę, ale bez Ciebie nie ma na kogo donosić :D

weź się ogarnij...

skoro masz -200 zł za jakoś, to znaczy, że jesteś pracownikiem z krótszym stażem, więc raczej nie do końca mamy o czym rozmawiać. Sprawa jest prosta - trzymasz się harmonogramu, przykładasz się do pracy i nie musisz bać się żadnych kar. Jak chcesz iść do roboty, żeby się poopierdzielać, to może faktycznie ta ochrona... ;)

Kevin sam w domu ;D

Isabel Marija G-szak, ja Ciebie chyba kojarzę, nieźle namieszałaś w głowie temu Kamilowi (oczywiście pozytywnie), bo za Tobą uganiał ;p

Isabel Marija G-szak

Oprócz stałego etatu, jaki mam w innym miejscu, to tam na 4 piętrze na infolinii podobno jest możliwość żeby traktować to jako pracę dodatkową i sobie "dorobić" jak moja koleżanka i właśnie o to mi chodzi :)

Isabel Marija G-szak

Przerażacie mnie tą osobą Kamila, tym co tu piszecie. Kiedyś tam byłam, ale myślałam że jest ok. Kurcze, ale już za późno bo wysłałam cv ;( Mówicie, że lepiej iść na 4 piętro na infolinię? Mój chłopak też mi tak powiedział, że lepiej na 4 piętro na słuchawkę :) No dobra ok, w poniedziałek pójdę ze cv osobiście na owe 4 piętro :) Pozdrawiam :)

Unga-bunga

A nie lepiej iść na 4 piętro?? Ogłaszają się: Infolinia połączeń przychodzących, kumpela jest i mówi że większy luz, a tu wszyscy nad klawiaturą śniadanie jedzą, żeby czas wyrobić, no żal... a płaca jak za miskę ryżu ;(

Beka

Wczoraj znowu na olx pojawiło się ogłoszenie na to gówno: Kamil - już nie "Obsługa Systemów Operacyjnych", ale: "Operator Systemów Obsługowych". BEKA! ;D

@malutka

Niestety również pracownicy na umowie są wyzyskiwani. Kolosalne normy kontrolę co kwartał za głupi malutki błąd określane są punkty, bo data źle napisana bo kropka źle postawiona. Swego czasu robione były testy z których było się rozliczanym, a może tym razem uda się wyrobić premie. Z dnia na dzień informacja, że ludzie muszą zostać po 16 h dłużej w tygodniu, bo trzeba nadrobić a potem oddawanie po godzinie dnia wolnego Chorować też nie ma sensu bo i z pensji jest zabrane i z premi. Bo jak Ciebi nie ma to jak wyrobić kolosalna normę? Ludzie są sobie wilkiem, jedzenie przy biurku bo czasu brak na zjedzenie w pokoju socjalnym. Urlopy zapomnij że dostaniesz kiedy chcesz ! Urlop jest wyznaczony od górne to nie ważne że masz zaplanowany z mężem, partnerem, żona kochanka .. Potrzebny ci po co dostaniesz go w listopadzie! Urlop na świeta zapomnij! Chyba, że pójdziesz na L4

Istny kogel mogel

Potwierdzam Twoją wersję :)

zawiedziona

Dziękuje za odpowiedzi. Chyba skutecznie mnie zniechęciliście do aplikowania tam. Z waszych opisów wynika, że bardzo łatwo jest nie utrzymać nawet stawki 13 zł brutto za godzinę, co jest śmiechem na sali. Potencjalnie zarobić mniej, te 8-10 zł brutto na godzinę to mogą się godzić chyba tylko studenciny na garnuszku mamusi, co nie sami się utrzymywać a chcą mieć pieniądze na imprezowanie... Szkoda.

M.

Z taką wybujałą wyobraźnią, nie dziwię się, że jesteś sfrustrowana pracą w korporacji.

Fiona

To nie jest rewelacja, sama to widziałam i Sylwia też.

@Fiona

Ciekaw jestem, czy w razie ewentualne rozprawy o pomówienie (a taką powinny Wam te osoby wytoczyć) nadal tak ochoczo zeznawałabyś przed sądem, że widziałaś pewne rzeczy. W głowie się nie mieści, co ludzie potrafią zrobić drugiemu człowiekowi z zawiści.

Taka jedna :)
@Anonim

Radzę nie reagować na tego typu komentarze, bo coś mi się mocno wydaje, że Was tu podpuszczają i właśnie im chodzi o taką Waszą reakcję. Każdemu się nie dogodzi i tyle w temacie! Pozdrawiam!

Anonin

Zdajesz sobie sprawę, że na te Twoje "rewelacje" jest paragraf? To zwykłe pomówienie.

Łuna

Kamil donosi, ten szkoleniowiec w okularach, który daje ogłoszenia na olx, pod nazwą: obsługa systemów operacyjnych PZU, Kamil.

exUZ

A konkurs na donosiciela na trzecim piętrze już rostrzygnięty czy nadal trwa? 'jesteś u Pani!' ;D

Zostaw merytoryczną opinię o PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny?

Zobacz opinie na temat firmy PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny?

Kandydaci do pracy w PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny
1.3/5 Na podstawie 16 ocen.

PZU Życie S.A. Punkt Obsługi Klienta Bydgoszcz-Wyżyny