Opinie o Samorządowa Polska S.A. Unia Gospodarcza Samorządowych Funduszy Pożyczkowych w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Samorządowa Polska S.A. Unia Gospodarcza Samorządowych Funduszy Pożyczkowych. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Samorządowa Polska S.A. Unia Gospodarcza Samorządowych Funduszy Pożyczkowych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samorządowa Polska S.A. Unia Gospodarcza Samorządowych Funduszy Pożyczkowych w Warszawa

obserwator

Jaka to Gmina, jakie ma środki "unijne" w ramach Samorządowej Polski. Ile trzeba rzeczywiście złożyć papierów aby otrzymać kredyt. Ile więcej np od Idea Banku

marek

Ja uważam, że dobrze, że moja gmina angażuje się w taki fundusz, bo jest to szansa, że mogę dostać unijną kasę poza bankiem i sam nie muszę składać tej całej masy papierów.

observer

co za troll dorwał się do strony ? obserwuje SP już ponad rok, chciałem się zaangażować w te ideę, ale teraz widzę, że los mnie oszczędził i mi oszczędził rozczarowania ! to co tu czytam od pewnego czas, od kilku dni, poraża mnie, a nie jedno już świństwo widziałem; czy w tym kraju nic nie może funkcjonować normalnie, tak jak przystoi, a większość rzeczy musi mieć drugie dno ? rozwalić to wszystko, szkoda, że KUKIZ nie wytrzymał w marszu na Parlament; chciałem Go wesprzeć, a ostał Mi się jeno sznur ......

mike

Każdy wie jacy ludzie w Polsce są nietykalni i rozdają karty, (usunięte przez administratora). Powstaje świeży klimat, w którym dopiero wyłonią się następcy i zmodyfikowane zasady gry. Siedzący w działaniach operacyjnych i literaturze fachowej twierdzą, że Wiedeń to wręcz znak firmowy wszelkiej maści panów w prochowcach i kapeluszach. Ta europejska stolica ponoć jest jednym z centrów tajnych służb z całego świata, co przemawiałaby na rzecz starej tezy.

Firma Samorządowa Polska S.A. Unia Gospodarcza Samorządowych Funduszy Pożyczkowych poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Z raportu o kondycji finansowej kas opublikowanego na początku czerwca przez KNF wynika, że kasy, które obsługują 2,6 mln członków i gromadzą ponad 17 mld zł depozytów, mają wysoki udział niespłacanych w terminie pożyczek (KNF szacuje go na 30 proc., a jeśli uwzględnić obligacje obejmowane przez SKOK-i w zamian za pakiety pożyczek - to 37 proc.). Poza tym połowa SKOK-ów przynosi straty, a 44 z 55 działających kas muszą wdrożyć programy naprawcze. Dlatego politycy wreszcie uznali, iż prawo regulujące działalność SKOK-ów wymaga zmiany, a nadzór nad takimi instytucjami nie może leżeć wyłącznie w rękach prywatnych. Senacka komisja budżetu i finansów publicznych pracowała we wtorek nad nowelizacją ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym. Ustawa przewiduje m.in., że przy udzielaniu kredytów konsumpcyjnych należy dokonywać oceny zdolności kredytowej klientów.

nie-złośliwa

to dobrze zapamiętaj wizytę,bo Pan premier już wie,do jakiego przedsięwzięcia nieopatrznie,w dobrj wierze dał nazwisko i robi wszystko,by nie być z tym kojarzony,jak skandal wybuchnie - PIS się przy tym zakręci z przyjemnością

Szanowni, z szacunku do mojego byłego pracodawcy - Inicjatywa Mikro, nie Fundusz Mikro. Podobieństwo nazw nie stuprocentowo przypadkowe, nie mniej-są to dwie różne organizacje. Nawiasem-kłopoty tejże w Olsztynie wcale mnie nie cieszą:-( Andrzej.

observer

fundusz Mikro w Olsztynie od dawna ledwo zipie; wciąż szukają pracowników, a to o czymś świadczy;

radca prawny

za uczciwy widać był, he,he

gość

dla zainteresowanych: a.maziec@wp.pl rozstaliśmy się z SP pozdrawiam, Andrzej

ania

Jest nowy Dyrektor Zarządzający Andrzej Maziec z Olsztyna - fajny facet. Pracował ostatnio w funduszu Mikro, czy wiecie coś na jego temat?

żebyś tam się przypadkiem nie napracował, Panie Grafiku... ;) jak tam ma być tylko 1 produkt - 1 rodzaj pożyczki (pewnie nawet on nie wypali) to ile będzie roboty z ulotkami i broszurami? pewnie dostaniesz typowe prace biurowe, a jak zobaczysz jak tam jest od środka - to odejdziesz. :)

Timur333

witam, pracowałam tam dość długo. Na tyle długo, by wyrobić sobie opinię o zarządzających (fikcyjnie i wprost), programie, szansach/ich braku na realizację. Zapraszam byłych-obecnych pracowników,samorządowców do wymiany refleksji na priv : timur333@wp.pl może być naprawdę interesująco.

grafik

grafik np broszury, ulotki o produktach

a co robi grafik w firmie udzielającej pożyczek???

Maciek

A czy ktos byl na rozmowie o prace grafika?

muzuł-man

a teraz, kiedy "słupki" pokazują że peselki w ogóle nie wejdą do sejmu to skończy się ta cała "SP"... :)

przedsiębiorca

Mam firmę w Ząbkach i zatrudniam 3 osoby. Byłem na spotkaniu zorganizowanym rzez Burmistrza, na którym przedstawił nowe możliwości finansowania dla nas, gdzie unijna kasa idzie od niego. Zainteresowałem się, złożyłem wniosek i dostałem pozytywną odpowiedz. Następny wniosek złożę o większe pieniądze. Oprocentowanie ok. Poszło sprawnie.

teresa

Jakaż to prowizja? Przecież SP jest pośrednikiem dla Mazowieckiego FP ! Pieniądze MFP ma ze środków UE.I sa znaczone więc margines prowizji jest niewielki! Sa ich pośrednikiem bo nie maja nic więcej a na rynku musza być jeżeli MAJA OBIECANE WIELKIE EURO....a potem ich nie ma...

agent

Ja pracuję jako agent na prowizji w Samorządowej Polsce i sprzedaję ich pożyczki w gminach wokół Warszawy. Chętnych jest dużo ale kupa papierów do wypełnienia. Prowizja jaką dają jest ok, wiem bo mam porównanie - od lat siedze w tym interesie. Na razie jest to państwowy system dystrybucji, boją się ryzyka i przez to tyle formalności.

Zostaw merytoryczną opinię o Samorządowa Polska S.A. Unia Gospodarcza Samorządowych Funduszy Pożyczkowych - Warszawa

Samorządowa Polska S.A. Unia Gospodarcza Samorządowych Funduszy Pożyczkowych
  • Plebiscytowa 1