Opinie o Getsix Poznań Sp. z o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Getsix Poznań Sp. z o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Getsix Poznań Sp. z o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getsix Poznań Sp. z o. w Poznań

Jeśli ktoś chce pracować- w oddziale wrocławskim, może tu pozostać na długo i wiele się nauczyć. Pracy jest dużo, to fakt, ale firma stabilna i rozwija się, jasna struktura, wszystko poukładane, szkolenia, pakiet medyczny, dobra atmosfera. Polecam.

Powiedzmy... Gocha

Pracowałam w getsix i bylam przekonana że napewno znajdę cos lepszego. Juz dwa razy zmieniłam prace, teraz szukam trzeciej i za każdym razem przed złożeniem aplikacji u nowego pracodawcy sprawdzam go na goworku i prawie wszędzie krytyka, negatywne opinie łatwiej nam przychodzą. Z perspektywy widzę ze getsix był całkiem przyzwoitym pracodawcą. Trochę dałam sie wkręcić dobrym radom "życzliwych" koleżanek i odeszłam. Wszystkim innym polecam.

Ktoś

W Poznaniu super szefostwo,atmosfera i warunki:)

gość

Pracuję w Poznaniu i uważam, że pracodawca jest super - dobre warunki pracy, elastyczny czas pracy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowania kursów, nauka języka na miejscu. Jak dzieciaki chorują można popracować z domu. Zarobki jak dla mnie ok.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Getsix Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
@Mała

Pracuje tu już prawie 8 lat, i ja tak to widzę: szkolenia dla wszystkich-są regularnie powrót matek po macierzyńskim- wszystkie wracają możliwość pracy zdalnej - jest (dla wyższych stanowisk) zarobki - moje są w medianie Wrocławskiej, więc podobnie ja u innych z branży nauka języka obcego w miejscu pracy - jest dla chętnych 2-gie śniadania dla pracowników-są miejsca parkingowe dla pracowników Jeżeli zostaje dłużej w pracy a w inny dzień potrzebuję przyjść później bo dzieci mi chorują, to nie ma problemu, i żadnych dyskusji. Moją prace kontroluje przełożony, bo ma takie prawo i obowiązek. A koleżanki...do pracy przychodzę żeby pracować, a przyjaciół znajduję poza miejscem pracy.

Miss

Bardzo żle wspominam swoją prace we Wrocławiu, atmosfera straszna, czułam się wiecznie kontrolowana, sprawdzana, atmosfera typu "wielki brat patrzy", "życzliwe" koleżanki kumplujące się z szefostwem, zarobki słabe jak na Wrocław, praca w nadgodzianch to norma (oczywiście nie płatne)

Witam. Jak obecnie ma się sytuacja w oddziale we Wrocławiu (atmosfera, zarobi, szkolenia)?

Pracuję od jakiegoś czasu w Poznaniu. Atmosfera ok. czasem pracy więcej czasem mniej - jak wszędzie. Pracodawca inwestuje w pracownika - dofinansowuje kursy i szkolenia indywidualne i co roku organizuje szkolenie ze zmian w podatkach. Zarobki w porządku, ale cudów nie ma. Bardzo sympatyczny szef.

jaa

Czy negatywna atmosfera i brak inwestowania w pracownika (oddział Poznań) nadal się utrzymują? Pytam bo widzę że teraz rekrutują na stanowiska księgowe a zależy mi na normalnej atmosferze w pracy i normalnych / konkurencyjnych zarobkach

szukam

A jak w Warszawie? Jakie zarobki ? Widzę że jest ogłoszenie

Pracowniczka roku

Cześć, pracowałam we Wrocławiu, niestety dużo nadgodzin ale nie płatnych , bo przecież pracę trzeba wykonać, kiepskie zarobki w porównaniu z konkurencją, w ciągu prawie 3 lat tylko jedno szkolenie, ale tylko dlatego że sama się dopraszałam o nie. Najgorsza jednak była atmosfera, bardzo niezgrany zespół i niemiłe szefostwo, no coż nasz szef, nasz pan, ogólnie nie polecam, w końcu zdecydowałam się na zmianę pracy i z chęcią pożegnałam getsix.

egon

jakoś to dziwne ze pracowałaś aż 2 lata w miejscu w którym ci się nie podobało. Nikt cie nie chciał?

K. z Wroclawia

Witajcie, prcowałam przez ponad 2 lata. Niestety jedno z gorszych miejsc w ktorych pracowałam w ogóle (a mam ponad 15 lat doświadczenia). Zero szacunku dla pracowników, straszna atmosfera, głównie przez toksyczne "kolażanki". Zarobki marne, bez szans na podwyżki.

Bart

Pracowałam tam, krótko, to było około dwa lata temu - Poznań. Faktycznie kiepsko płacą. Mam wykształcenie rachunkowe (mgr), licencje księgową i kurs na gł. księgowego. A co ważniejsze wieloletnie doświadczenie zdobyte w biurach rachunkowych. W Getsix zarabiałam (usunięte przez administratora)zł netto. Atmosfera bardzo napięta i nieprzyjemna. Ten pracodawca musi popracować nad szacunkiem dla Pracownika.(usunięte przez administratora)

Joan

ile wynoszą średnie zarobki w getsix księgowej? Ide na rozmowę i nie wiem ile powiedzieć. Mam mgr + studia podyplomowe z księgowości, wieloletnie doświadczenie w różnych firmach.

gość

a słabe zarobki czyli ile?

xxx

Chcialam rekrutowac ale po przeczytaniu waszych opinii ma duze watpliwosci, naprawde jest az tak zle? ja slyszlam od osoby ktora probowala sie tam dostac do pracy ze sa slabe zarobki wiec mnie w sumie az tak do nich nie ciagnie

Kinga

Pracodawca na czarną listę! Minus za złą atmosferę w pracy. Jeśli chcesz awansować to musisz się skumplować z managementem. Szybko stamtąd odeszłam

Potwierdzam nagatywne opinie, bardzo niezdrowa atmosfera, faworyzowanie niektórych pracowników, a dla innych brak szacunku i zrozumienia. Szefostwo chodzi z poniesioną głową. Musze dopraszac się o zgodę na urlop, słabe zarobki, niewykwalifikowana kadra,(usunięte przez administratora) jak dla mnie szok!

Prawdomówny

Jak na moje oko, to opinie wpadły niesłusznie w "garnuszek" Poznania a dotyczą raczej Wrocławia... Jeżeli chodzi o Wrocław właśnie, potwierdzam powyższe opinie. Dorzucę jeszcze: brak szacunku dla pracownika - objawia się to krzykami pod jego adresem, pomieszanie priorytetów w zarządzaniu, brak komunikacji od góry w dół. Reasumując- Poznański oddział jest Ok, natomiast Wrocławski omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Getsix Poznań Sp. z o. - Poznań

• Jak się pracuje w Getsix Poznań Sp. z o.?

Zobacz opinie na temat firmy Getsix Poznań Sp. z o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Getsix Poznań Sp. z o.
1.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Wyspiańskiego 43
    60-751 Poznań