Opinie o Getsix Poznań Sp. z o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Getsix Poznań Sp. z o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Getsix Poznań Sp. z o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getsix Poznań Sp. z o. w Poznań

STARPOL

Art. 212.KK Zniesławienie podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Mam nadzieję, że znana nam osoba dokona publicznych przeprosin sprostowania całości.

admin

Kasowanie opinii – aspekty prawne - artykuł 212 kodeksu karnego (dotyczący pomówień) lub artykuł 23 kodeksu cywilnego (o dobrach osobistych).

Remik

Jestem pewien, że lepiej spożytkować energię w pracy niż na wyszukiwaniu jakichś bzdur!!

Aleksandra

Czy ktoś ma jakies opinie o pracy w getsix w Warszawie. Z tego co widzę w innych miejscowościach nadgodziny i napięta atmosfera. Czy w Warszawie też tak jest? Bardzo proszę o opinie.

Frida

Bardzo nie podoba mi się atmosfera, ludzie nastawi do siebie wilkiem, wyniosłe szefostwo no i nadgodziny - jeśli nie siedzisz 10 godzin w pracy to jesteś złym pracownikiem

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Getsix Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Zofia

Nareszcie ktoś napisał dokładnie, co się dzieje w Szczecinie.

Natka

Nie polecam, bardzo słabe zarobki, jako księgowa z 7 letnim doswiadczeniem zarabialam (usunięte przez administratora) zl brutto, więc śmiech na sali. Niepłatne nadgodziny i bardzo słaba atmosfera. Opieka medyczna tylko dla menadżerów, zwykłych pracowników nie obejmuje.

Misia
@Natka

to i tak dobrze, bo ja mialam 2.700 zł brutto, tez jestem z doswiadczeiem

manager
@Natka

Piszesz totalne kłamstwa podlegające pod KK. Jestem pracownicą getsix Poznań ponad 5 lat i takich praktyk nikt nie prowadzi :(

PIOTER
@manager

Ale prawdy tez nie napiszesz

RB

cóż....krótko: - atmosfera - teoretycznie: miła, praktycznie: fałsz, obłuda i kłamstwa - praca - bardzo dużo, na zdecydowanie więcej niż 8 h dziennie (nadgodziny, których nie masz, kiedy wybrać) - urlop - NIEKTÓRZY mają 2 tygodnie - wsparcie - raczej brak - darmowa nauka języka - nie dla każdego - szacunek - brak generalnie - NIE POLECAM

@RB

To po co tam pracujesz? Nikt inny cię nie chce?

NikodemD
@RB

RB piszesz kłamstwa bo byłaś lub byłeś kompletnym nygusem który leży i czeka aż kto inny wykona pracę. Takich ludzi współczesny świat nie potrzebuje.

Abc

Dla niedoinformowanych: negatywne komentarze nie są "czyszczone". W regulaminie portalu nie jest przewidziana taka możliwość. Usuwane są wpisy, które podlegają pod kodeks karny. Admin usuwa obraźliwe wpisy, żeby nie ponosić konsekwencji prawnych czyjejś bezmyślności. Na drugi raz polecam przeczytać regulamin.

beka
@Abc

Regulamin regulaminem a usługi usługami. Płacisz i masz.

Abc
@beka

Ja tu nie widzę opcji "zapłać", ale może masz jakieś tajne informacje i chcesz się nimi podzielić? Czy po prostu nie wiesz o czym piszesz?

gosc

no a poznan?

Ilo

Ja bardzo źle wspominam prace we Wro, zarobki poniźej średniej, fatalna atmosfera, ogromna ilość pracy, niepłatne nadgodziny których nie ma kiedy wybrać. Ludzie, jest tyle innych lepszych miejsc we Wro, nie ma po co pchać się do getsix.

Byłam dzisiaj na rozmowie we Wrocławiu. Super atmosfera rozmowy, boje się ze mam za małe doświadczenie, bo bardzo chciałbym tam pracować.

księgowa

Popieram poprzednika - w Poznaniu pracuje się super - szef super, jak trzeba można pracować zdalnie, elastyczne godziny pracy, zarobki nie są złe, główne księgowe chętne do pomocy, atmosfera ok. Wiadomo jak się pracuje z samymi kobietami to bywa różnie i gorsze dni też się zdarzają, ale kto ich z nas nie ma? Wystarczy tylko chcieć współpracować. jak ktoś się chce dużo nauczyć i szuka stabilnej i pewnej pracy w miłej atmosferze, bez mobbingu, "tyrani" na pewno znajdzie to w getsix P-ń.

accounting_P-ń

Wiele opinii zawartych w treści to nieprawda i pochodzi od osób sfrustrowanych lub myślących, że za siedzenie dostaje się kasę. Nasza praca to nasz zarobek bo to dzięki niej generujemy dochody nie tylko dla właścicieli firmy. Czasy komunizmu minęły i hasło: " czy się siedzi czy się leży a pensja się należy minęły". Nie wiem jak inne oddziały, ale Poznań to bardzo fajna zgrana paczka z małymi wyjątkami ludzkimi. Szef człowiek o uśmiechniętej twarzy dbający o pracownika. Każdy ma szkolenia, darmową naukę języka, dopłaty do szkoleń i wypłata na czas bez problemu.

A

Witam, Uważam, że problemy należy rozwiązywać przez rozmowę, a nie anonimowe atakowanie innych w internecie. Skoro jest problem, to należy przyjść i otwarcie powiedzieć o co chodzi. Drzwi mojego biura są zawsze otwarte i poświęcam czas każdemu, kto przychodzi z problemem. Wymaga to jednak szczerości i uczciwości, a widzę że jednego i drugiego zabrakło piszącemu. Jeżeli osobie piszącej starczy odwagi, to zapraszam na rozmowę, również jeżeli już nie pracuje w getsix.

B

Treść tego wpisu mówi wszystko o jego autorze.

uschi

atmosferę tworzą ludzie sami...

Pracuję w Poznaniu. Zarobki są porównywalne do rynkowych, elastyczne godziny pracy. Jak się wywiązujesz ze swoich obowiązków, to masz spokój i nikt ci głowy nie zawraca. Firma jest stabilna i oferuje dużo możliwości rozwoju. Ja pracuję już prawie 2 lata i mam zamiar zostać.

pracuję_tutaj

Otóż nadgodziny w Getsix Poznań choć to niepisane, są bardzo wskazane. W końcu Zarząd i Klient - nasz Pan, Zapraszamy do getsix - nikt z nas nie narzeka tutaj na nudę, tudzież nadmiar pracy :-)

sowa

Witam a jak wygladaja nadgodziny w Pniu ciagle sa?sporadycznie?

ola

jakie zarobki są w Getsix teraz ??? Zastanawiam się nad pracą u nich

b
@ola

marne...w stosunku do nadmiaru pracy....najlepiej, gdyby pracowało się 24h/ dobę

Jeśli ktoś chce pracować- w oddziale wrocławskim, może tu pozostać na długo i wiele się nauczyć. Pracy jest dużo, to fakt, ale firma stabilna i rozwija się, jasna struktura, wszystko poukładane, szkolenia, pakiet medyczny, dobra atmosfera. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Getsix Poznań Sp. z o. - Poznań

• Jak się pracuje w Getsix Poznań Sp. z o.?

Zobacz opinie na temat firmy Getsix Poznań Sp. z o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Getsix Poznań Sp. z o.
1.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Wyspiańskiego 43
    60-751 Poznań