Opinie o Getsix Poznań Sp. z o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Getsix Poznań Sp. z o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Getsix Poznań Sp. z o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getsix Poznań Sp. z o. w Poznań

Jakie narzędzia pracy zapewnia Getsix Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Co wchodzi w socjal Getsix Sp. z o.o.?

Miła

Tylko medicover. Ogólnie bardzo słaby socjal

Nic nie finansują dodatkowo dla pracowników? A szkolenia? Są bezpłatne czy trzeba za nie podpisywać lojalkę i odrabiać?

Pati Nowy wpis

Specjalista ds. kadr i płac - jak dokładnie wyglądają godziny w tej pracy można wiedzieć? Bardzo ujęte ogólnikowo że są elastyczne godziny pracy i nie rozumiem szczerze. Jak to w praktyce działa? Proszę o więcej informacji, liczę na Was.

Aaaa Nowy wpis

Jak wygląda praca w firmie na stanowisko specjalista ds kadr i płac? Ile osób rozlicza jeden specjalista ds kadr i płac? Czy można liczyć na wdrożenie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Getsix Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Urszula

Specjalista ds. kadr i płac to oferta pracy, którą znalazłam na ich stronie. Podali, że oferują szkolenia (co mnie bardzo cieszy) i perspektywę dalszego rozwoju. Nie raz się jednak spotkałam z tym że ogłoszenie jedno a realizm drugie, dlatego moje pytanie jest takie, czy rzeczywiście jest tu jasna ścieżka rozwoju? Jak to w praktyce wygląda? Jakieś tu głosy widziałam, że niby Poznań upada ale jak widać dalej są aktywni. Z czego to wynikało i czy można powiedzieć, że jest stabilnie? Nie chcę pracy na chwile tylko już czuć pewność, że ona będzie.

Pracownica payroll
@Urszula

Jest stabilnie i zapraszamy !

Proszę o konkrety. Czyli pierwsza umowa na okres próbny? Jaka to umowa : zlecenie czy umowa o pracę? Po jakim czasie można liczyć na UOP na czas nieokreślony?

Czy w Getsix Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Nikoś

Zadawanie niemądrych pytań i oczekiwanie na odpowiedź stawia całą grupę gowork w szeregach spamerów internetowych.

Sebastian
@Nikoś

Masz jakąś wiedzę na temat warunków pracy w Getsix to się nią podziel. Pracujesz tam obecnie? Napisz ile można obecnie zarobić? Jakie dodatki, pisano jedynie o karcie Medicover, nadal bez zmian? Jaka umowa wchodzi w rachubę w przypadku tego pracodawcy?

Nikoś
@Sebastian

Masz jakąś wiedzę na temat warunków pracy w Getsix to się nią podziel. - Dużą ! Pracujesz tam obecnie? - TAK ! Napisz ile można obecnie zarobić? - Sporo ! Jakie dodatki, pisano jedynie o karcie Medicover, nadal bez zmian? - Tajemnica pracownicza ! Jaka umowa wchodzi w rachubę w przypadku tego pracodawcy? - O pracę !

Janek

Taka cisza zapanowała na wątku bo macie tak dobrą pracę czy to z innego powodu?

Miła
@Janek

Cisza przed burzą ????

Agata
@Miła

Jaką burzę w Getsix masz na myśli? Rzeczywiście, jeśli chodzi o Poznań, to nie ma teraz w 2021 żadnej rekrutacji na stronie firmy, podczas gdy do Szczecina poszukiwani są księgowi z dobrym niemieckim, a do Wrocławia prócz księgowych także programiści i kadrowi. Zastanawiam się, czy to, co piszesz, miałoby oznaczać jakieś kłopoty poznańskiego oddziału...

Pracownica
@Agata

Kłopoty to mało powiedziane.. Poznań się sypie. Od chwili, gdy do grona firmy getsix dołączyła nowa główna księgowa - Poznań upada.. pracownice odchodzą jedna po drugiej.. zero wsparcia z góry.. każdy problem lekceważony.. ciągłe popędzanie..brak przerw w czasie pracy.. oczywiście " masz możliwość" pójścia na przerwę.. ale przez to nie wyrobisz się w czasie, który został wyznaczony przez główną..sama zastanawiam się nad opuszczeniem tych murów a szkoda, ponieważ atmosfera wśród księgowych i menedżerek jest świetna :)

@Pracownica

Prokurent wymiata wszystkich.

Jaki jest wkład kierownictwa Getsix Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Który szczebel kierownictwa masz na myśli? :D

Gdybyś spytała / spytał o poziom dbałości kierownictwa najwyższego szczebla o dobrą, życzliwą atmosferę pracy to moją odpowiedzią byłoby "UJEMNY"

Tego na miejscu ZERO

Mg

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Ulka

Macie jakieś informacje o nastrojach w pracy? Rekrutują teraz?

@Ulka

Nastroje są dobre a firma szuka księgowych.

Czy można liczyć w Getsix Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

MEDICOVER

Fredi

Niektórzy bardzo lubią oceniać innych w pracy i nawet na forum. Może lepiej napisać co się komu podoba lub nie w firmie?

Pracownik getsix

Praca do łatwych nie należy bo ciągle gonią terminy. Kto podejmuje się zawodu księgowej musi być tego świadom, że łatwo nie będzie i to bez względu w jakiej firmie pracuje. Większość naszej ekipy to wspaniali ludzie którzy ze sobą współpracują i potrafią się dogadać. Trafi się rodzynek który uważa inaczej i stara się psuć atmosferę, jednak sami się tacy wykruszają i odchodzą. Ci co zostają i pracują mają w Poznaniu i w Szczecinie znakomitego szefa który nie stoi nad głową i nie wymachuje dyscypliną. Jest wiele dofinansowań do specjalistycznych szkoleń, kursów, nauki niemieckiego, angielskiego itd. Dostęp do dobrze zorganizowanych kuchni w których każdy znajdzie wodę,herbatę,kawę czy inny smakołyk :)

@Pracownik getsix

Wymachuje dyscypliną? Może jeszcze "motyla noga"? Pisał to Remik, lat sześćset. Pracownik skansenu oraz etatowy lizus na gowork. Weź ty zmień dziadek styl. Przecinki zdałoby się też od czasu do czasu postawić, za ich brak w Twoich czasach lało się dyscypliną po łapach. Ale to taka getsiksowa skrupulatność właśnie.

@Pracownik getsix

Woda oraz inny smakołyk na pewno przyciągną świetnych fachowców do firmy. Nie ma to wszak, jak się wody nachlipać w pracy. Ps płacicie temu błaznowi za ośmieszanie firmy czy on tak sam z siebie?

GWA

Nick Możesz podzielić się z nami swoimi wrażeniami i osiągnięciami ? Podziel się wiadomością ile dobrych rzeczy dokonałaś ? Jakie wielkie są twoje osiągnięcia zawodowe ?

@GWA

GWA, ależ dzielę się tutaj swoimi wrażeniami, nie zauwazylas? Cóż, oto rezolutnosc Getsix. Pewnie też nie zauwazylas, ze jest to miejsce do oceny firmy Getsix a nie chwalenia się własnymi osiągnięciami. Co do nich tylko Cię uspokoję, ze prócz wtopy w GETSIX moja kariera rozwija się doskonale.

A

Uwielbiam Cie :)

Urszula

@anonymous, informuję Cię, usuwane w wątku opinii na temat pracy w firmie Getsix mogą być jedynie opinie, które w sposób rażący łamią regulamin forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Opinie merytoryczne oraz uzasadnione zgodne z powyższym regulaminem nie są usuwane. Dlatego kwestia, którą opisujesz zdecydowanie nie ma miejsca. Czy ktoś z Was może jeszcze wypowiedzieć się w sposób merytoryczny i uzasadniony na temat pracy w firmie Getsix? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Ex.
@Urszula

Jak sposób może być uzasadniony? Mnie misiu nie musisz uświadamiać co do zasady opinii, siebie uświadomcie, że to nie miejsce na rozprawki o krasnoludku i przeklejanie treści własnej strony internetowej, co zostało usunięte właśnie za łamanie regulaminu.

Witold

Może ktoś mi podpowie czy firma ma jakieś oferty pracy? Warto starać się?

@Witold

Dzień dobry w dziale kariera zawsze jest zamieszczone aktualne ogłoszenie ofert pracy w getsix®. Serdecznie zapraszamy do lektury. Jeśli szukasz miejsca pracy w przyjaznej firmie, dołącz do nas! Dajemy Tobie możliwość zdobycia cennego doświadczenia w organizacji międzynarodowej, a także masz możliwość zwiększyć swoje kwalifikacje. https://getsix.pl/kariera/

Ex.
@Witold

Normalny człowiek szukałby ofert na stronach z ogłoszeniami o pracę a nie na gowork. No i zdanie by sklecił gramatycznie poprawne. "warto starać się?" co to ma niby być? Ps Getsix ogłasza się przez wehiq, bo na jego oferty pod własnym szyldem nikt nie chce się skusić.

Urszula

@Monika, zgadza się, jednak warto, aby w wątku opinii o pracy w firmie Getsix znajdywały się komentarze o jak najbardziej aktualnej treści, odnoszące się do tego, jak wygląda obecnie praca w tej firmie. Obecnie rynek pracy jest bardzo dynamiczny, pracodawcy również często zmieniają swoją politykę względem pracowników, dlatego fajnie by było, jeżeli każda osoba mająca styczność z tym pracodawcą mogła wypowiedzieć się w tym temacie na forum. Takie informacje są bardzo przydatne dla osób chcących znaleźć poszukiwanych kwestii związanych z pracą w firmie Getsix.

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Getsix Sp. z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Opinii tu było ponad dwieście. To, ze ich już nie ma jest bardziej wymowne, niż kolejne opinie.

Jo

Getsix przekleja treść swojej strony internetowej, ponieważ nie potrafi merytorycznie odpowiedzieć na prawdziwe opinie o atmosferze i środowisku pracy, które kreuje.

Customer Relation

Jeżeli Państwa firma ma swoją lokalizację w Polsce, getsix® z wielką przyjemnością podejmie się wszelkich koniecznych działań na rzecz Państwa firmy, poczynając od założenia firmy, w tym adresu siedziby, aż do kompletnych usług wirtualnego biura. Pozwoli to Państwu nie tylko oszczędzić na kosztach wynajmu i kosztach operacyjnych, ale również kosztach personelu. Proszę skupić się na podstawowej działalności firmy, a getsix® zajmie się sprawną obsługą procesów administracyjnych związanych z przepływem pracy.

Just me...

Hello, I will give you my EN open and honest opinion of getsix... I have worked in the UK within the large corporate machine, where you are just a number, with getsix you are an employee of a busy medium sized company. Ask yourself some questions? Are you paid to work hard? (- YES) Are you paid to work at at a good consistent and high level? (- YES) Is your working day suppose to be simple and easy everyday? (- NO) Somedays should you day be difficult? (- YES) Should you expect sometimes due to workload that you work on to help the business? (- YES, of course within reason) getsix provides you with the tools and an environment to perform your work to the best of your ability. Of course, you can get paid more elsewhere, that can be said for almost every job. As an employee should you take take take all the time? Or should you also give sometimes - work hard and treat your fellow colleagues with respect, along with your boss? Of course I cannot vouch for every employee past and present of getsix, but in my experience, you work hard, show that you also care about the company that you work for, everyhthing should work out well. But if you are all about money, you will have the same experiences wherever you go. At the end of the day, if you dont have something good to say, best to say nothing and try to improve it yourself. Everyone has there own experiences in life, and we all have to take some responsibility for what happens to us. Many people have been here over 10 years... something must be right about getsix???

administrator
@Just me...

You want to work it getsix it gives! Want to be a super employee getsix it gives! You want to develop getsix it gives! Do not want to do anything? Do not work in getsix!

Jola
@Just me...

Nie wygłupiaj się z takim angielskim. Na zmywaku w UK może to robi wrażenie.

@administrator

Matko jedyna, Getsix promuje taki angielski? Polska języka trudna być, angielska Kali nie rozumieć. Remik-pracownik na prezydenta!

Zostaw merytoryczną opinię o Getsix Poznań Sp. z o. - Poznań

• Jak się pracuje w Getsix Poznań Sp. z o.?

Zobacz opinie na temat firmy Getsix Poznań Sp. z o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Getsix Poznań Sp. z o.
1.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Wyspiańskiego 43
    60-751 Poznań