Opinie o Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka w Maszewko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka w Maszewko

;/

Słuchajcie, ktos wie czy grozi cos za pisanie takich opinii na forum? Bo ja podsluchalem rozmowe szefa (Dassonu) z prawnikiem i mowili że sprawa jest już u prokuratora i ustalaja adresy IP komputerow osób które na nich pisaly. Moze byc nieprzyjemnie..

Lacrima

A mi nie pozostało nic innego, jak podziękować Iwonie i Mariuszowi za anielską cierpliwość. Obiecuję Wam, że nauka nie pójdzie w las:)..P. Gieni, Agnieszce, Piotrkowi, Przemkowi i Sebie za życzliwość..wszystkim mechanikom i pracownikom socjalnym, oraz wszystkim, bez wyjątku, pracownikom produkcji Firmy Dasson, za to, że byli świetni nie tylko jako pracownicy ale i prywatnie również..nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej;).. Do głowy przychodzi mi tylko jeden cytat Comy w takim momencie: "Nauczyłem się wydawać o tym powściągliwe zdanie, nauczyłem się wydawać o tym chłodny sąd":).. Będę o Was pamietać Monika

Jak by ta wasza szkoła była coś warta to reagowalibyście na to co pracownicy produkcyjni robią - pakowaliśmy śmierdzące mięso skrobane w bloki i nikt nie reagował udawaliście, że nie czujecie mimo tego że ludzie mówili że śmierdzi - no ale cóż jak się nie dopilnowało aby we właściwym czasie je zamrozić to trzeba zamrozić zasmrodzone bo wyrzucić nie można przecież ha ha bo szef by wam łby pourywał- tacy z was wyuczeni jakościowcy z bezmyślną bląd Panią kasią na czele ...

********mmmm

He he !!!! co tam jakaś szkoła jak w głowie pusto bo przecież nic nigdy nie wiecie nic nie robicie tylko się pętacie po halach :-) i jeszcze do tego się przyznajesz się do tego - czyli nasz szefunio jest ślepy zatrudnia nic nie wartych ludzi bo mają szkołę hehehe brawo !!!

Czy po rozmowie w Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
zzzzz

kto ma szkołę tan ma lżej:)

kicia

masz racje ...ci "jakościowcy" to jakaś kpina, coraz ich więcej i tylko udają ze pracują a najlepsze jest to że za coś takiego im płacą .

a mi sie bardzo podobało:) atmosfera moze nie byla najlepsza i duzo sie nasłuchalam ale pracowalam jak nalezy pod dobrym i bacznym okiem pani Katarzyny :) nie zwracałam uwagii na ludzi i przezyłam :p]z mila checia tam wroce

Źle się pracuje w dassonie bo beznadziejne osoby tu rządzą(usunięte przez administratora) bida z nędzą - porównując do tego jak tu było jeszcze kilka miesięcy temu - to teraz jest beznadziejnie. Przez takich jak oni musimy pracować po godzinach i w soboty, bo pracy nam nie umieją zorganizować .

Jedyna osoba, która była autorytetem dla nas w tej firmie odeszła z pracy a teraz bez pani kierownik jest w dosłownym tego słowa znaczeniu beznadziejnie źle, po prostu masakra tylko ciekawe kiedy się niektórzy przebudzą, aby coś zrobić - oby nie było za późno. Zostali ci którzy nie powinni :-(

(usunięte przez administratora)jest niezdrowa atmosfera tak jeszcze chyba w tej firmie nie było - ja również zamierzam pracować najdłużej do końca miesiąca i się zwalniam - atmosfera nie do wytrzymania, (usunięte przez administratora)

;-)

Bardzo fajna niewielka firma, dobre zarobki, świetna kadra, bardzo polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka - Maszewko

• Jak się pracuje w Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka?

Zobacz opinie na temat firmy Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka