Opinie o Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka w Maszewko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka w Maszewko

Ja Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie.. Nie dość, że gola, najniższa krajowa, to jeszcze często wypadają postoje, za które pracodawcą nie chce płacić. Na dzień postoju każą wybierać urlop wypoczynkowy. Często było tak, że pracownik wybrał urlop na postój, a potem musiał siedzieć na bezpłatnym. Inspekcja pracy się tym zajęła, firma kasę pracownikom zwróciła, a potem każdy pokolei lądował na dywaniku i został zastraszony. Ta metoda jest stosowana do dziś. Do tego, to (usunięte przez administratora). Ludzie mają robić, a jak zaczynają rozmowę z innym pracownikiem, zaraz są przenoszeni na inne stanowisko. Tam znów jest potrzebna kontrol z inspekcji.

Jaka umowa obowiązuje w Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka podczas okresu próbnego?

Jakie wartości są cenione w Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka?

Ja Nowy wpis

O jakie wartości pytasz? Jedyne co, to masz robic swoje. Praca wcale nie jest taka zła, atmosfera wśród pracowników dla mnie byla super. Zostalam bardzo miło przyjęta, zadnych zlosliwosci. Ogolnie praca przyjemna, nie monotonna. Kierownictwo? Ja mam opinie na ich temat neutralną. Każdy robi swoje i jest ok. Minus jest taki, ze jest najniższa krajowa i nic wiecej. Chyba, ze wpadną jakies nadgodziny czy sobota. Duży minus mają za nacisk, na pracownika podczas postoju z ich winy. Wymagają zeby poswiecac swój urlop na poczet postoju. Jeśli go nie masz, bierzesz bezpłatny. W rzeczywistości powinni normalnie placic za te dni. Swego czasu zahela sie tym nawet inspekcja pracy. Jak to teraz wygląda? Tego nie wiem. Dla mnie ogolnie praca spoko, ale stanowczo brakuje premii.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka?

Mona

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Gdy tylko zaczynasz z kims rozmawiac podczas pracy, zaraz zmieniają Ci stanowisko albo podkręcają tempo pracy. Zbierają ludziom urlop gdy jest zastój w pracy, bo nie mają kasy na zakup towaru lub nie mają zwyczajnie gdzie go zbyć. Kierownik i 3 brygadzistów chodzą z zalozonymi rekami, a kobiety kartony po 10kg targają z taśm. Dużo osob w ostatnim czasie odeszlo.

Nie polecam

Kierownictwo zależy kto ale jeżeli chodzi o brygadzistów to że tak napisze (usunięte przez administratora) brak szacunku do osób starszych i młodych także jak zajdziesz za skórę to się mszczą dają do najgorszej pracy i jeszcze mają pretensje a ten młody brygadzista czy kim on tam jest wielki pan sukcesu i (usunięte przez administratora) więc trzeba uważać co się mów zachowuje się jak (usunięte przez administratora)a wielce władca praca nie jest zła tylko nie z tym zestawem brygadzistów każdy jest człowiekiem i potrzebuje szacunku i zrozumienia a nie (usunięte przez administratora)robią co im się podoba

Czy po rozmowie w Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Piotrek

Słyszałem dobre opinie o firmie, podpowiecie czy warto złożyć cv?

Mona
@Piotrek

Nie, nie da sie zarobic, a narobic sie trzeba.

Xxx

Jak zarobki, minimalna czy coś więcej się zarobi? I jak wygląda praca, tj. zmiany?

Tomasz
@Xxx

Podłączam się pod Twoje pytania. Też chciałbym wiedzieć, jak wyglądają warunki zatrudnienia. Planujesz w najbliższym czasie aplikować do pracy w firmie Dasson?

Xxx
@Tomasz

Jeśli zarobki okażą się godne (pow. 2 500 zł netto), to jak najbardziej ????

Pol
@Xxx

Nawet więcej. Od czasu do czasu nadgodziny. Pozdrawiam

Stach

W firmie wszystko działa? Dlaczego przestaliście pisać? Szkoda miałem nadzieję , że dowiem się coś.

cool

Czytam I nie widze nic w tych opiniach sensownego.Jezeli wam sie cos nie podoba w funkcjonowaniu firmy Dn zmiencie prace,ale chyba nic wiecej nie potraficie poza pisaniem I intresowaniem sie nie swoimi sprawami.Mało inteligentni ludzie ,u przepraszam ludzie to nie odpowiednie okreslenie TŁUKI ktorzy nie potrafią poradzi'ć sobie w życiu siedza jak takie ciule na na tylkach I narzekaja jak to zle I wytykaja z zazdrosci innym ,do łopatyi szczotki jak jak kije tam pasujecie

gggg

szkoda ze cie ta krew nie zalała byłoby na firmie mniej takich osób które "sieja zamęt" .Dam Ci dobrą radę,pogódź się z zaistniałą sytuacją na firmie albo zmień pracę ,to na pewno dobrze wpłynie na twoje zdrowie psychiczne

P

Drogie Panie "11" cieszcie się, że macie taką mądrą maszynę dzięki której macie czas stać na taśmie i liczyć po hali gdzie ile osób stoi.

Daniel Biaduń

Panie i panowie a w szczególności Pracownicy firmy, którzy aktywnie umieszczają teksty na forum. Nikt z firmy nie będzie z wami polemizował na portalu internetowym, tym bardziej że kryjecie się pod pseudonimami. Nikt nie będzie również zniżał się do poziomu Waszych obelżywych tekstów. Firma nie będzie również prowadził walki z kłamstwami i pomówieniami - jeżeli choć jeden z tekstów zawierałby prawdę to jakim problemem jest się pod nim podpisać imieniem i nazwiskiem ? Widzę, że stare powiedzenie sprawdza się w 100%... "Bezinteresowna przyjaźń może istnieć tylko pomiędzy osobami o jednakowych dochodach."

Iza

Ja tam nie pozwolę sobie na to poniżanie przez gówniaży , zastraszanie , obrażanie może ktoś powinien zacząć kontrolować ich postępowanie – ciekaw jestem czy ci ludzie znają znaczenie słowa SZACUNEK !!!!! może należało by im wkońcu wytłumaczyć znaczenie tego słowa ??? !!!! W taj sytuacji należało by zacytować: "Dostaniesz ode mnie tyle szacunku ile sam mi go dasz"

aaa

Jakiś czas temu wypowiedziałem się na tym forum i jeszcze raz zajmę stanowisko . Pracuję w tej firmie – i chciałbym, aby któregoś dnia ktoś , kto nie rozumie i do kogo nie docierają wypowiedzi nas wszystkich czyli osób które w jakimś celu zabrały głos na tym forum – na pewno nie z powodu nienawiści do pracy tylko mając nadzieję że ktoś dostrzeże istniejący problem i nam pomoże- aby stanął w naszych szeregach i doznał tego upokożenia i poniżenia którego my doznajemy prawie każdego dnia pracując tu – wówczas zrozumie to czego do tej pory nie zdołał zrozumieć. Może szef nasz nie wie, może tego nie widzi może nie ma czasu lub dla niego to nie ten poziom aby to zrozumiał i nam pomógł lub woli tego nie widzieć, tego że ludzie którzy nami żądzą to prostacy i robią to mocno nieetycznie , nieprofesjonalnie - niczego godnego swoimi osobami nie reprezentują – tworzą naszej firmie mocno negatywny wizerunek i nie wnoszą nic pozytywnego wręcz powodują niepkooj , kłótnie , bałagan -np brygadziści: pani Ola Ch , Mariusz R lub Katarzyna S z kontroli jakości– to żenada, aby oni ci któży mają tak mały szacunek do tego co robią do naszego szefa i do nas (poza pieniędzmi oczywiście bo to jak podkreśla pani Ola jest najważniejsze reszta potem) zarządzali nami w sposób skandaliczny i upokarzaący ( wydzierają się , krzyczą , obrażają lub odgrażają się że nie zawołają danej osoby więcej do pracy jeśli nie zostanie po godzinach lub odgrażają się zwolnieniem z pracy – pani Kasia w tym jest najlepsza – ona zawsze nadgodzinami obwinia przed nami szefa – że to jego wymysł i że jeśli ktoś nie zostanie to go zwolni – wstyd !!!, wiele razy wygonili kogoś z pracy do domu aby udowodnić jacy są ważni- tak się nie postępuje!!!!!!! - skąd takie zachowanie!?). Myślę że każdy kto tu pracuje zasługuje na to aby móc spokojnie z szacunkiem tu pracować , ja szanuję tą pracę i szefowi jestem wdzięczny że ją mam i pensję co miesiąc na koncie ale brakuje już człowiekowi sił aby znieść takie tra

Driver

Ale się tutaj zrobiło ciekawie

K.K

ojej jakie tu spory!!! ale co mnie to obchodzi ha ha ha .ja mam cieplutko, eleganciutko, siedzę sobie ,że niby pracuję- trochę karteczkami poprzewracam swoje odbębnie w stołek popierdzę i to na tyle.

:-(

Dziś znowu wykładaliśmy do rozmrożenia paskudne filety PTC - do przerobu na porcje- masakra- przez chwilę tego nie robiliśmy ale jak widać wszystko wraca do starego rytmu ... ?

:***)

Panią (usunięte przez administratora) trochę poniosła fantazja z tą prokuraturą, niech się lepiej zajmie w końcu pracą a nie tylko plotkami bo nie za to ma chyba płacone. Dziwne że szef jeszcze nie zrobił z nimi porządku i nie wziął się jeszcze za tych leniwców.

:-)

Pani Kasiu powinna się pani wstydzić za te wszystkie oszczerstwa kłamstwa i oskarżenia, które z pani ust padają w kierunku innych. Ja pracuję w Dassonie od kilku lat i dobrze wiem, że nikt tam pracy nie stracił-kiedyś pani Ewa została zwolniona i to niesłusznie, ale już z nami pracuje - szef pozwolił jej wrócić a wiele osób po prostu samo zrezygnowało - również pan Zygmunt i myślę , że pani o tym dobrze wie, ale pani chora główka i wyobraźnia nie bardzo chce się z tym faktem pogodzić. A może już czas przestać wymyślać te niestworzone i chore historie , które pani i pani Agnieszka rozgadujecie po halach przecież i tak w nie nikt nie wierzy a wy stajecie się pośmiewiskiem coraz bardziej. Po prostu zajmijcie się w końcu pracą a nie plotami - ja mam już też pani i pani agnieszki po dziurki w nosie i przysięgłam sobie, że jeśli usłyszę jeszcze jedną taką głupią i niestworzoną historyjkę jak ostatnio od pani Agnieszki D to obiecuję - pójdę z tym do szefa a on na pewno nie będzie zadowolony jak usłyszy jakie wy głupoty rozgadujecie.

xxx

Prawdę - całą prawde, poł prawdę i g. prawdę. Zalezy co komu na serduszku lezy. Najbardziej to chyba aktywne na forum są osoby co prace tam straciły i dobrze wiedzą za co. Niech się cieszą, że nie skończyło się wtedy u prokuratora.

...

Bla! bla! bla! prawda w oczy kole - przecież po to jest to forum aby wyrażać swoje opinie na temat pracodawcy - piszemy prawdę nie kłamiemy - to co mamy kłamać? bo tak ktoś by wolał - dyktator się znalazł !!! A może zamiast pisać na forum powinniśmy pisać do inspekcji pracy itd... My nie mamy prawnika, ale wiemy co to znaczy mobbing albo łamanie praw pracownika ...

Zostaw merytoryczną opinię o Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka - Maszewko

• Jak się pracuje w Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka?

Zobacz opinie na temat firmy Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dasson Firma Handlowa Jerzy Butoka