Opinie o ANIFLEX Sp. J. Głowacka i Wspólnicy. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ANIFLEX Sp. J. Głowacka i Wspólnicy.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANIFLEX Sp. J. Głowacka i Wspólnicy. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANIFLEX Sp. J. Głowacka i Wspólnicy. w Tomaszów Mazowiecki

A

Wszystkim narzekającym warto przypomnieć, że zawsze macie alternatywę i wolny wybór (także w kontekście wyboru miejsca pracy)

X

Niestety muszę się zgodzić z powyższą opinią. Starzy pracownicy odchodzą a nowi pracują ma odczekać się. Szefostwo wie wszystko najlepiej. Jak tak dalej pójdzie nie będzie miał kto pracować w firmie. Chyba jeszcze nie wiedzą co ich czeka w niedlugiej przyszłości...

takadziwnapraca

Jeżeli w ogłoszeniu jest napisane, że panuje tam świetna atmosfera, to jest to jak najbardziej naciągane. Druga sprawa: "realny i osiągalny system premiowania"- zapomnijcie. Firma na pewno z potencjałem, świetnym parkiem maszynowym, ale po pierwsze nie traktująca poważnie pracownika, po drugie zarządzający nie chcą słuchać tego, co pracownicy chcą powiedzieć. Naprawdę masę rzeczy można tam zrobić, usprawnić, ale najpierw szefostwo musiałoby zacząć słuchać, a po drugie zacząć doceniać pracownika. Jeżeli ktoś jest ambitny, to nie polecam. Jeżeli ktoś ma wszystko w nosie i chce tylko poudawać, że pracuje i wziąć jakiś tam hajsik "byle by coś było i żeby stara nie truła, że siedzę w domu", to polecam. Jak najbardziej :D :D Pozytywną stroną tej firmy są na pewno ludzie. Większość to osoby sympatyczne i pomocne. Ale z racji narzucanej presji przez właścicieli te cechy gdzieś ulatują i są zastępowane złośliwościami i twierdzeniem: "nie wiem, to nie należy do moich obowiązków". Przez to tej "fajnej atmosfery", która jest tak opiewana w ogłoszeniach, nie widać. A szkoda. Tak, jak napisałam wcześniej. Firma ma mega potencjał. Szkoda tylko, ze nie wykorzystany. Aha, i radzę uważać na rozmowach kwalifikacyjnych przy negocjacjach dotyczących stawki. Wstyd się przyznać, ale zostałam brzydko zmanipulowana. No, to tyle.

xyz

warto.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ANIFLEX Sp. J. Głowacka i Wspólnicy. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
zainteresowany

Widziałem ogłoszenie na specjalistę ds handlowych. Czy warto skladac papiery?

apollo

(usunięte przez administratora). Mieliśmy rekordowy miesiąc jeśli chodzi o wykonanie pracy. Zamiast nam podziękować(usunięte przez administratora)

undo

tak bywa,znajomi mówia że tam to Nagórzyce rządza jakieś Gady dziwna atmosfera tam panuje mlodszy gad nic nie robi tylko sie drapie i skubie a jak ktoś z szefostwa idzie to nie wie gdzie ma się schować i udaje ze coś robi ,ale co mnie to obchodzi

ciekawe

Pracuje w tej firmie juz jakis czas i szczerze nie polecam. Co najciekawsze wszyscy ktorzy pisza opinie o tej firmie raczej tam nie pracuja poniewaz nie znam nikogo kto by pisal dobrze o tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o ANIFLEX Sp. J. Głowacka i Wspólnicy. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w ANIFLEX Sp. J. Głowacka i Wspólnicy.?

Zobacz opinie na temat firmy ANIFLEX Sp. J. Głowacka i Wspólnicy. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANIFLEX Sp. J. Głowacka i Wspólnicy.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANIFLEX Sp. J. Głowacka i Wspólnicy.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Spalska 111A
    Tomaszów Mazowiecki

ANIFLEX Sp. J. Głowacka i Wspólnicy.