Opinie o Duna Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Duna Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Duna Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duna Sp. z o. o. w Kraków

Miła

Chciałam aplikowac ale doszly mnie sluchy ze jakis syf w tej firmie bo jakis pracownik pozwal firme do sadu ale nie znam szczegolow

była

Prezes - pożałuj się Boże. Dyrektor - przerost formy nad treścią. Atmosfera - niby rodzinna, ale gorzej jak w brazylijskim serialu. 3 razy na NIE.

uf

Ta osoba co ze mna rozmawiala nie zrobila na mnie dobrego wrazenia.nie chce wchodzic w szczegoly ale ja ostatecznie to nie chcialabym zeby mi szefowal. cale szczescie ze moge sobie pozwolic na wybor. wiec sajonarra

zakatarzona

Też byłam tam na rozmowie i oni zajmują się takim produktem dla dzieci, może dlatego tak pytają. Zresztą dostałam propozycje kawy bo nikogo kto miał ze mną rozmawiać jeszcze nie było. Więc takie no mieszane uczucia trochę. Aa i tak firma w mieszkaniu Takim jakby zrobionym na biuro.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Duna Sp. z o. o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
office manager

Wypowiedź Tolka to 100% podsumowanie poziomu tego miejsca. Byłam jeden dzień i zrezygnowałam bo inni pracownicy też robili ewakuacje...

banan?

To jest pytanie nie zgodne z kodeksem pracy. Dziwne, że rekruter o tym nie wie przy przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych.To robi złą markę firmie. Polecam się lepiej przygotować do roli rekrutera.

Tolek

Was to tylko pieścić i głaskać, 7 tyś na start, netto oczywiście i służbowe BMW no i zero pytań o cokolwiek bo szlachta się obrazi !!! Dramat

no

Przy takim pytaniu należy wstać i wyjść,jak firma tak traktuje to ją należy tak samo..

mój wpis

Niedozwolone pytanie o stan cywilny i dzieci.

studentka

Firma w mieszkaniu... porażka

admin

Twoja opinia na temat firmy Duna Sp. z o. o. może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Duna Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Duna Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duna Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duna Sp. z o. o.?

Duna Sp. z o. o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • ul. Przemysłowa 13/1
    30-701 Kraków